Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

No wygląda identycznie. Chyba, to kupie i przetestuje. Dzięki:D

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przejrzałem temat, jednak jako że kupno T300RS będzie dla mnie bardzo poważnym wydatkiem prosiłbym o dodatkowe potwierdzenie - czy kierownicę tę będzie można spokojnie przymocować do stojaka Wheel Stand Pro (kupionego jakieś 4 lata temu, czyli nie jest to wersja v2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - poprzednio stojak współpracował z DFGT :) Wielkie dzięki za pomoc :)

 

Już się nie mogę doczekać - DriveClub na kierownicy to będzie zupełnie inna gra jak sądzę. A co dopiero się będzie w Project CARS działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na kierownicy DC da więcej frajdy niż podczas gry na padzie to będę usatysfakcjonowany - kierownicę i tak chcę kupić dla bardziej symulacyjnych gier wyścigowych, a DriveClub może być miłym dodatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na zakup T500, już zamówiona.  To co mnie skłoniło do tego modelu to to że po pierwsze nie wiem gdzie od ręki można wyrwać pedały T3PA Pro.  Po drugie, na chwilę obecną mamy dwie gry na PS4 - pCARS i Driveclub i w obydwie można grać na kółku T500. Jak będzie w przyszłości (najbliżej na horyzoncie jest chyba GT7) - zobaczymy najwyżej sprzedam ją i kupię inną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o kierownicy Thurstmaster T100 Force  Feedback dla Project Cars? I czy faktycznie ma kąt obrotu o 900 stopni?

Nie oczekuję cudów, jednak zależy mi na tym aby pograć we wspomnianą grę przy użyciu kierownicy a nie mam 1500zł na coś droższego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym zostać przy padzie niż to kupować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jak bym miał wybór pad albo t100, to jednak wolałbym na t100. Zawsze, to kierownica mająca force fedback. Kąt może mały, ale wiem, że niektórzy w dużo lepszych kierownicach grają na małym kącie i dla niektórych może to nie być minusem. Zależy też za jaką cenę. Z tego co widziałem, to za 200-300 zł da się kupić nowa/powystawową z gwarą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kąt tylko o ogólną jakość całej kierownicy. Trzymając ją w ręce masz uczucie, że to jakiś tandetny plastik z odpustu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli t100 to ta sama kierownica co t80 tyle że dołożyli FF? Czy jednak troche lepiej wykonana? Też zastanawiam się nad sprzedażą DFGT i kupnem t100 bo wybulić ~ 1300zł narazie nie ma opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli t100 to ta sama kierownica co t80 tyle że dołożyli FF? Czy jednak troche lepiej wykonana? Też zastanawiam się nad sprzedażą DFGT i kupnem t100 bo wybulić ~ 1300zł narazie nie ma opcji

 

Macajac na sucho obie w sklepie, doszedlem do wnioskow ze T80 i T100 to ta sama jakosc wykonania, ten sam marny feeling trzymania tego kolka (toz moje stare DFP wydaje sie duuuuuzo solidniejsze) i jedyna roznica jest dolozony FF ale tez nie bardzo wiadomo jakiej po nim spodziewac sie jakosci. 

 

Tu nie chodzi o kąt tylko o ogólną jakość całej kierownicy. Trzymając ją w ręce masz uczucie, że to jakiś tandetny plastik z odpustu.

 

Odczucia Patricko sa dokladnie takie jak moje. T80, T100 - to raczej jakoscia wykonania, plastikiem i cala reszta raczej plasuje sie dzies na polce z mantami i tracerami za 80-140pln nizli, kolo leciwych DFP czy DFGT. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna szkoda, że Logitech wycofał się z rynku kierownic - zlikwidowana została praktycznie dobra jakościowo i przystępna cenowo średnia półka w kierownicach. Widziałem T100 w sklepie - po prostu dramat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najlepiej kupić aby działało na PC i PS4 i nie było tak cholernie drogie jak Thrustmaster T500RS :) zobaczyłem cenę to mi szczęka opadła :D

Fajnie by było jak by dało radę też do xboxa one podłączyć ale to już nie musowo.

Odpaliłem dzisiaj Project CARS i w to się grać nie da na padzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T500 już zdrożało w niektórych sklepach, reszta kółek thrustmastera ma też pójść w górę, więc jako ktoś chce kupić to radzę zrobić to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

T300RS

Działa na PS3, PS4, PC, nie wiem czy na Xbox działa.

pzdr.

Dobry sprzęt?

Wystarczy gaz i hamulec bez sprzęgła? :)

Jaki obrót najlepiej ustawić bo widzę tam zakres 270-1080 stopni?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T500 już zdrożało w niektórych sklepach, reszta kółek thrustmastera ma też pójść w górę, więc jako ktoś chce kupić to radzę zrobić to jak najszybciej.

Nikt nie będzie kupować i pójdzie w dół znowu. Standardowe prawa rynku

Chyba, że Thrustermasters to idioci jak w polskim biznesie i wolą sprzedać jedno koło zamiast 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką proponujecie kierownicę pod project cars ale żeby nie uszczupliła za bardzo portfela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej pod konsole. T300 jedyna opcja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster T100, ktoś może coś o niej napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×