Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Thrustmaster T100, ktoś może coś o niej napisać?

 

A teraz przewin ta strone w gore.....

Bylo pare postow wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

T500 już zdrożało w niektórych sklepach, reszta kółek thrustmastera ma też pójść w górę, więc jako ktoś chce kupić to radzę zrobić to jak najszybciej.

 

To jakieś pewne info ? 

Rozumiem, że takie t300/t500 jest cichsze od DFGT? 

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry sprzęt?

Wystarczy gaz i hamulec bez sprzęgła? :)

Jaki obrót najlepiej ustawić bo widzę tam zakres 270-1080 stopni?

W Driveclub grało się przemiło na T300RS. Ustawiłem nie pełen obrót.

Na allegro zresztą mam wystawioną na sprzedaż

pzdr.

To jakieś pewne info ? 

Rozumiem, że takie t300/t500 jest cichsze od DFGT?

oczywiście że cichsza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Driveclub grało się przemiło na T300RS. Ustawiłem nie pełen obrót.

Na allegro zresztą mam wystawioną na sprzedaż

pzdr.

Zaraz po Twoim poście zamówiłem nówkę z allegro :)

Mam nadzieję że będę zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wystarczy gaz i hamulec bez sprzęgła? :)

 

 

Zalezy od tego moim zdaniem jak jestes przyzwyczajony grac. 

Jesli wczesniej uzywales lopatek do zmiany biegow, to mysle ze w zupelnosci wystarczy. 

Jesli miales wczeczniej H shifter, to zawsze mozesz z czasem dokupic pedaly i shifter (choc cenowo to jest jakas masakra). 

 

Sam mialem dylematy, bo chcialem cos wiecej przy zmianie kierownicy (mam DFP), ale po przeanalizowaniu sytuacji wyszlo ze granie na lopatkach spokojnie powinno mi wystarczyc, a roznice odczuje w jakosci samego kola. Do tego czesc z wozow i to spora w rzeczywistosci ma przelaczanie lopatkami, a czesc H shiftera. Wiec stwierdzilem ze zawsze mozna to dokupic pozniej. 

 

Daj znac jak wrazenia z uzytkowania T300. Ja pewnie jakos na jesieni bede kupowal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jakieś pewne info ?

Rozumiem, że takie t300/t500 jest cichsze od DFGT?

Chodzą ploty, oficjalnego potwierdzenia nie ma.

T300 i T500 są praktycznie bezgłośne, znacznie szybsze j mają mocniejszy FF od każdego Logitecha. Nie ma co porównywać nawet tych sprzętów, G27 wysiada w przedbiegach (pomijam pedały)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po Twoim poście zamówiłem nówkę z allegro :)

Mam nadzieję że będę zadowolony :D

Super, daj znać jakie Twoje odczucia podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk-1980

Co się stało ze sprzedajesz swoją t300rs? Kupiłeś dwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Patryk-1980

Co się stało ze sprzedajesz swoją t300rs? Kupiłeś dwie?

Hej pela222

Jestem rozdarty....

Bo dostałem w sklepu info że mają już po 1600PLN a ja że jeszcze mieli na Morele net i Redcoon za 1299PLN

A sprzedający że mają już dostawę z nową wyższą ceną i że mam kupować szybko z tamtych sklepów jeśli jeszcze faktycznie mają na stanie w starej cenie z starej dostawy.

Więc kupiłem, raz włączyłem zadowlenie pełne w Driveclub, ale ostatnio córa zaczęłą chorować (7 miesięczna) i kasa by się przydała a też nie mam czasu jednak za często pograć raz na parę dni.... i to wieczorem po cichu (kawalerka) więc kierownicy nawet nie wyciągam.

I stwierdziłem w impulsie że sprzedaję kiere i ps4

Ale teraz myślę czy dobrze zrobiłem... ps4 zawsze można odpalić raz na jakiś czas, kierownica - wiem że nie będzie tego fanu bez niej i że jeśli teraz sprzedam to później będzie jeszcze droższa i może by zostawić na wszelki wypadek ale póki co wystawiłem i ps4 i kiere.

Teraz Project Cars wyszedł i piszecie że na kierze najlepiej... ☺

Od takie perypetie moje...

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk-1980

Spoko...tak się tylko zastanawiałem. Dużo zdrowia dla córki.... Takie problemy jak PS4, T300 są drugorzędne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnia może jakieś fajne ustawienia t300 pod project cars. Wiem, że przeważnie ustawia się pod siebie, ale jest tam tyle ustawień, że aż się boje coś ruszyć bo nigdy się w nic takiego nie bawiłem. Generalnie chciałbym więcej odczuwać na kierownicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogarnia może jakieś fajne ustawienia t300 pod project cars. Wiem, że przeważnie ustawia się pod siebie, ale jest tam tyle ustawień, że aż się boje coś ruszyć bo nigdy się w nic takiego nie bawiłem. Generalnie chciałbym więcej odczuwać na kierownicy. 

 

No wlasnie gdzies pod materialem z ISRtv czytalem ze ktos narzekal na przelozenie na FF - Le Sathre i ze nie czul nierownosci na dlugich prostych widzial ze zawieszenie pracuje auto sie buja, "podstakuje" ale bez przelozenia.

Mysle jednak ze odpowiedniejszy od tego jest watek od pCARS.

 

@Particko - moze jest sens stworzyc dla pCARS - watek o ustawieniach - wozow i gry? Z jasnymi regulami tylko ustawienia do wyprobowania przez innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piotras, ja znalazłem coś takiego.

Główne ustawienie FF dajesz na 100.

W ustawieniach fury zmieniasz cztery parametry:

Fx = 48

Fy = 44

Fz = 54

Mz = 100

Wygładzanie dajesz na zero.

Dodatkowo suwak "skala główna" regulujesz w zakresie 34-40 w zależności jak mocny FF chcesz.

https://www.gtplanet.net/forum/threads/wheel-setup-help.328088/

So a good approach would be to set FFB to 100, change Tyre Force to something between 40-100. Setting too high might drown out the 'small' FFB FX, setting too low means you won't feel any small FFB FX either. Use Deadzone Removal Range in case your wheel has a large deadzone (like mine) to bring in the low-end details. This should give decent and detailed FFB already for most cars, but in case of cars that have less detail (like some of the road cars), raise the Master Level per car to something like 50-60.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie kierownice dzialaja z PS4 czy jedynie te za ponad 1000zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze T80 i T100, ale to już musisz sobie doczytać kilka stron wcześniej.

Było już kilkanaście razy, temat ma raptem 15 stron więc dalej poradzisz sobie sam ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic piszecie ze te t100 sa slabe ,musze sie wybrac dzisiaj do mm i sam ocenic bo auta nie kupuje zeby byla mega jakosc tworzyw:)Wazne zeny dzialala dobrze.A 300zl a 1600 to jest mega roznica,mysle ze stosunek jakosci do ceny przegiety w tych t300 te kiery powinny kosztowac po 500 no 600zl,zreszta dzisiaj sie wypowiem po ogladnieciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

T300 jest na tyle zaawansowana technicznie że nie ma szans aby tyle kosztowała. Bebechy ma lepsze od T500 i wszystkie Logitechy to miernota w porównaniu do Thrustmastera.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok no dobrze ale co ona ma za bebechy?Jezeli tak mowisz potrafisz powiedziec czym sie rozni?I za co tyle chca pieniedzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd z silnika idzie po pasku, a nie po plastikowych trybikach jak w Logitechach. Dzięki temu force feedback jest cichy, silniejszy, szybszy i dokładniejszy.

Samo kółko ma większą "rozdzielczość" dzięki czemu jest precyzyjniejsze. Generalnie dwa różne światy, nie ma co porównywać nawet.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale sam przyznasz ze cena za duza...Powinno kosztowac no te 600-800zl.Dobra jade do mm zobaczyc i porownac te kierownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie w mm widziałem za bodajże 990 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stosunek wartosci do ceny jest tez dosc subiektywny - zapalony kierowca gracz sklonny jest wydac wiecej, ktos lubiacy wyscigi ale tylko rozrywkowo mniej, ktos lubiacy wycigi jako rozrywke ale majacy wiekszy budzet wyda i pewnie bedzie zadowolony. 

 

Problemem jest to ze teraz niestety sa tylko 2 segmenty low-end (T80, T100) oraz high-end (T300RS), pomine juz utra-high-custom-setup. Brak czegos na miare DFP czy DFGT ktore byly mid-endem w dosc dobrej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na padzie w Project Cars psuje cała zabawę dlatego szukam dla siebie kółka. Wybór rozstrzygnie sie pomiędzy T100 a T300GTE. Muszę oglądać je w sklepie.

Czy różnica miedzy T300RS a GTE jest tylko czysto kosmetyczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na padzie w Project Cars psuje cała zabawę dlatego szukam dla siebie kółka. Wybór rozstrzygnie sie pomiędzy T100 a T300GTE. Muszę oglądać je w sklepie.

Czy różnica miedzy T300RS a GTE jest tylko czysto kosmetyczna?

 

Na Twoje pytanie odpowiedz masz strone lub dwie wczesniej. 

 

Roznica polega na obreczy kola i ulozeniu przyciskow na tymze. Jesli ktos chce to moze sobie osobno dokupic brakujace kolo i zmienic je na bazie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×