Skocz do zawartości
polo508

Zwiastuny/nowości/zapowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sLk napisał:

Jako, że kino i telewizja nie lubią próżni, a nowych tematów jak na lekarstwo ( stąd wysyp remakeów,  remasterów, rebootów itp.) Nie można było zmarnować tak wdzięcznego tematu jak akcja ratunkowa dzieciaków w Tajlandii. Podobno powstaje 6 filmów o rzeczonej tragedii zakończonej happy endem...  Tak sześć!!! :obama:

4 to pewnie jakieś tajlandzkie bollywood, a 5. to hollywood pełną gębą, gdzie Scarlett Johanson zagra transseksualnego (tak się mówi jeszcze? czy jest już inne mniej obraźliwe określenie? ) trenera 12 niezależnych płciowo i rasowo dzieci, granych przez dzieci Angeliny Jolie. Ostatni to esranizacja w reżyserii Jacka Kurskiego, gdzie duchy 12 ofiar smoleńskich gubi się w jaskini raj, znajduje ich święty Antoni od Karakanów i odsyła ich z powrotem do nieba.

Nieoglądałbym, mocne 0,7/10 nawet by nie pomogło.

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xavris napisał:

4 to pewnie jakieś tajlandzkie bollywood, a 5. to hollywood pełną gębą, gdzie Scarlett Johanson zagra transseksualnego (tak się mówi jeszcze? czy jest już inne mniej obraźliwe określenie? ) trenera 12 niezależnych płciowo i rasowo dzieci, granych przez dzieci Angeliny Jolie. Ostatni to esranizacja w reżyserii Jacka Kurskiego, gdzie duchy 12 ofiar smoleńskich gubi się w jaskini raj, znajduje ich święty Antoni od Karakanów i odsyła ich z powrotem do nieba.

Nieoglądałbym, mocne 0,7/10 nawet by nie pomogło.

 

Haha, ta niezależna kulturowo i rasowo to będzie produkcja netflixa :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sLk napisał:

 

Haha, ta niezależna kulturowo i rasowo to będzie produkcja netflixa :pazura:

A, jak netflix to sprawdzę, w końcu płacę za to xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na to. Miejmy nadzieje, że nie spie.... tego...  Chociaż podobno udział przy filmie mieli członkowie grupy, stąd też film będzie raczej wybieloną historią zespołu. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka O, niezła obsada całkiem. Charles Dance zawsze na propsie. Millie Bobby Brown o ile się nie mylę pierwszy raz w filmie pełnometrażowym, zobaczymy.

Trochę mnie zaskoczyło, że godzilli nie gra Josh Brolin, który ostatnio wszędzie gra mniej lub bardziej złych :P

5 minut temu, sLk napisał:

Ja czekam na to. Miejmy nadzieje, że nie spie.... tego...  Chociaż podobno udział przy filmie mieli członkowie grupy, stąd też film będzie raczej wybieloną historią zespołu. 

Na 90% nie ma na co czekać. Czytałem gdzieś ostatnio jakiś stary artykuł, że Freddiego chciał/ miał grać Sasha Baron Cohen, który przy całym swoim pojebaniu by idealnie do roli pasował, ale chciał, żeby ten film pokazywał prawdziwego Freddiego to go May pożegał, a szkoda.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajnie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figurka też ale cena może zabić :38_worried:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2018 o 10:15, xavris napisał:

 

Na 90% nie ma na co czekać. Czytałem gdzieś ostatnio jakiś stary artykuł, że Freddiego chciał/ miał grać Sasha Baron Cohen, który przy całym swoim pojebaniu by idealnie do roli pasował, ale chciał, żeby ten film pokazywał prawdziwego Freddiego to go May pożegał, a szkoda.

 

No właśnie tez słyszałem, że May nie zgodził się, żeby film zbytnio pokazywał hedonistyczną otoczkę zespołu i samego Freediego.  No ale zobaczymy.

Rami Malek wygląda zadziwiająco dobrze jako Freddie, nawet pomimo swoich podkrążonych oczu ;)

z23403867V,Rami-Malek-jako-Freddie-Mercu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.theverge.com/2018/11/7/18072070/breaking-bad-spinoff-film-vince-gilligan-greenbriar

Filmowa kontynuacja losów Jessiego Pinkmana. Kontynuacja najlepszego serialu jaki widziałem powinna cieszyć, zwłaszcza że spinoff w postaci Better Call Saul jest równie genialny, ale jednocześnie trochę się tego obawiam, czy to już nie będzie za dużo :/

Obejrzę na pewno, nawet jakby wyszedł gniot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, xavris napisał:

https://www.theverge.com/2018/11/7/18072070/breaking-bad-spinoff-film-vince-gilligan-greenbriar

Filmowa kontynuacja losów Jessiego Pinkmana. Kontynuacja najlepszego serialu jaki widziałem powinna cieszyć, zwłaszcza że spinoff w postaci Better Call Saul jest równie genialny, ale jednocześnie trochę się tego obawiam, czy to już nie będzie za dużo :/

Obejrzę na pewno, nawet jakby wyszedł gniot :P

 

 

Chwilę po odcinku finałowym BB moja pierwsza myśl była taka:

- Cholera, chcę wiedzieć co się stało z Pinkmanem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Avenger na tym forum #nikogo ale i tak muszę wrzucić.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perlman ze swoim głosem i potrzebą jedynie delikatnej charakteryzacji jest absolutnie niezastąpiony w tej roli, nie oszukujmy się.

Ale film i tak obejrzę, bo pierwsze dwa filmy to chyba moje ulubione filmy "okołokomiksowe"(mimo że komiks hellboya czytałem chyba jeden albo dwa), a gość że stranger things też nie wygląda aż tak źle. Zapowiada się trochę bardziej głupkowaty niż poprzednie, ale cebulowa środa w Multikinie wejdzie mocno :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest gurwa! Wraca najlepszy film o zombie w historii :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak to się stało, ale zupełnie ominęła mnie informacja o nowej ekranizacji Diuny. Jaram się jak krzew gorejący, bo jest to jedna z moich ulubionych książek ever (chociaż czytałem to niemiłosiernie dawno, muszę sobie odświeżyć) a ekranizacja z 84 była w sumie całkiem przyjemna, mimo, że opinie ma takie średnie.

Liczę na dobre widowisko i mimo, że chyba nie ma żadnej daty premiery, to jest to jeden z bardziej oczekiwanych przeze mnie filmów.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, xavris napisał:

Nie wiem jak to się stało, ale zupełnie ominęła mnie informacja o nowej ekranizacji Diuny. Jaram się jak krzew gorejący, bo jest to jedna z moich ulubionych książek ever (chociaż czytałem to niemiłosiernie dawno, muszę sobie odświeżyć) a ekranizacja z 84 była w sumie całkiem przyjemna, mimo, że opinie ma takie średnie.

Liczę na dobre widowisko i mimo, że chyba nie ma żadnej daty premiery, to jest to jeden z bardziej oczekiwanych przeze mnie filmów.

 

Mnie tam się Diuna '84 podobała. Chętnie obejrzał bym wersję zanim Lynch ją pociął. Podobno trwała 9h ;) 

Prawdziwe zuo to był miniserial z 2000r. 

Co do nowej ekranizacji. Hmm fajnie jakby wyszło coś fajnego ale obawiam się, że może być powtórzony casus Gry Endera. Świetna książka, czekałem na ekranizację , zawiodłem się srogo. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sLk napisał:

Mnie tam się Diuna '84 podobała.

No mi też. Ale o miniserialu nie słyszałem. Ale skoro mówisz, że kupa, to nie mam zamiaru nadrabiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy hellboy zapowiada się wybornie. Na pomidorze 15% od wielbicieli irańskiego gejowskiego niemego kina offowego, 70% od normalnych ludzi. Będzie konkretne, niepoprawne politycznie oglądanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Pattinson został wybrany na nowego Batmana. A myślałem, że nic gorszego od Afflecka nie może spotkać tej postaci :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejna kupa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szykuje się kolejna kupa.
 
 
Od Genesis czy jak to tam się zwało już nic gorszego być chyba nie może

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×