Skocz do zawartości
polo508

Zwiastuny/nowości/zapowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i jest pierwszy zwiastun Rogue One. :)

Jaram się znowu jak głupi... ciry miałem jak usłyszałem alarm na GŚ i kolejne na widok AT-AT...

Ale potem przypomniałem sobie, że podobnie było przy trailerze TFA, a potem się rozczarowałem.

Jednak jest nowa nadzieja ;) bo czasy w których będzie działa się akcja dają duże pole do popisu dla twórców.

Dadzą Vadera i będę miał mokro, bez względu na fabułę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy film z akcją w Hong Kongu musi zaczynać się od tego najazdu kamery na miasto? Dosłownie każdy film z tym miastem się tak zaczyna, jakby jakaś nie pisana tradycja :)

Co do samego filmu to zwisa mi. Kolejna sensacyjna papka jakich wiele. Za dużo tego ostatnimi czasy, a za mało filmów wymagających od widza myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odświeżanie starych produkcji, robi się już trochę żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

A to nie jest po prostu kolejny film w serii? BWP (1999) bylo niezlym filmem w czasie kiedy wchodzilo do kin, 2ka (wydana rok pozniej) mnie nie zachwycila,  tutaj mamy moim zdaniem wskrzeszenie serii po latach, z nowa jej odslona. 

Zgodze sie ze czasami lepiej tego nie robic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllanno niby może to być kolejna część, bo w trailerze przewija się coś o tym, że koleś chce się dowiedzieć co stało się z jego siostrą, no ale samo wideo sugeruje znowu to samo, tylko (niestety) z większą ilością głupoty i efektów specjalnych ;) Widać, że pomysły się już kończą, bo coraz częściej dostajemy jakieś wskrzeszenia starych marek - niekoniecznie udane :/ Jak ktoś z Was, kojarzy taki staroć (całkiem niezły) jak "Koziorożec 1", to w najbliższym czasie dostanie "Operation Avalanche"...

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mt8uecHRWSw

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

No ale ja  mam wrazenia ze pomysly sie dawno skonczyly a sporo produkcji z US bazuje na juz wczesniej zrealizowanych scenariuszach - koronym tego przykladem byl remake Dziewczyny z tatuazem - jakos 2 lata po premierze trylogii Millenium. O ile jeszcze jestem wstanie zrozumiec ekranizacje ksiazek lub uzywanie ksiazki jako inspirancji i na tej posdtawie zrobienie filmu, o tyle seriale filmowe nigdy mnie nie bawily. Trylogia  no jeszcze ale powyzej tego czesto bylo widac jak to na  sile robione... jak lepiej i latwiej wykorzystac znana marke/uniwersum zamiast stworzyc cos od podstaw.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ehh...

 

Przypadkiem też, mignął mi trailer Skiptrace. Pewnie nie będzie to film najwyższych lotów, ale Jackie Chan + Johnny Knoxville przynajmniej zagwarantują niezłe popisy kaskaderskie i walki :)

 

 

 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że stare gwiazdy na starość idą w ślady legendarnego Cage'a :) Biorą co się da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patricko napisał:

Widzę, że stare gwiazdy na starość idą w ślady legendarnego Cage'a :) Biorą co się da :)

 

To nie tak. Cage bierze co się da bo zadarł ze Skarbówką. Gibson ma na pieńku z nacją z bliskiego wschodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że jeszcze nikt tego nie wstawił:

 

Końcówka wymiata, mam ciary.

I lekkie przeczucie, że to pobije ep VII pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie trzeba by go pobić. Historia zna wiele zwiastunów lepszych od filmów które miały reklamować. Wydaje mi się że wcześniejszy trailer był ciut lepszy. Podoba mi się dbałość o zgodność ze wcześniejszymi trylogiami. Np na jednym ujęciu widać Gwiazdę Śmierci orbitującą nad Geonosis.

Idę o zakład że to będzie Parszywa Dwunastka w realiach SW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.08.2016 o 10:51, Grecky napisał:

Nie skreślajcie Gibsona. Tym filmem może namieszać

 

 

 

10 minutowa owacja na stojąco na Festiwalu w Wenecji. Brawo Mel.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Długo nam kazali na siebie czekać , oby było warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejny:

Pod każdym pisałem, że się jaram, więc teraz.... a zresztą - też się jaram! Jak ktoś znajdzie ujęcie z 1:00 w formie tapety na pulpit w HD, to niech da znać  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym zwiastunie okazało się że jest szansa na najlepsze SW od czasu Ep. 5. Ten zwiastun tylko mnie w tym utwierdził.

Jeśli film odniesie sukces to doczekamy się sequela SW Łotr 2. W końcu nie wiadomo jak Rebelia zdobyła plany drugiej Gwiazdy Śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malpka napisał:

W końcu nie wiadomo jak Rebelia zdobyła plany drugiej Gwiazdy Śmierci.

Jak to nie wiadomo? Przecież "wielu Bothan zginęło, żeby dostaeczyć nam tą informację..." :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×