Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyłoby jakby skopiowali patent z poprzedniej części i dali o wiele wiekszą ilość wyboru konkretnych zachowań w konkretnych sytuacjach dla SI, ale niestety nie może być idealnie.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby można sobie ustawić kto kogo ma atakować a kto kogo bronić, ale to nie trybi jak trzeba, bo ten broniący wcale nie przyłącza sie do walki bo np. vivienne nie zwróciła sobie niczyjej uwagi kiedy atakuje :/ kurde tak wgl to zgubiłem główny watek fabularny pod gradem questów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby można sobie ustawić kto kogo ma atakować a kto kogo bronić, ale to nie trybi jak trzeba, bo ten broniący wcale nie przyłącza sie do walki bo np. vivienne nie zwróciła sobie niczyjej uwagi kiedy atakuje :/ kurde tak wgl to zgubiłem główny watek fabularny pod gradem questów :biggrin:

 

Questow jest milion i tylko sie cieszyc, ale rzeczywiscie latwo w pewnym momencie zgubic glowna opowiesc szczegolnie, ze wszystko sie w jakims tam stopniu przeplata ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie irytuje fakt czasami gllupiego użytkowania skilli przez SI. Jak już nie chcieli coopa to mogli dłużej posiedzieć nad SI :)

Zgadzam się. Trochę mnie denerwuje jak obadam smoka i ustawiam im priorytet ataku na jego słabości. A oni zamiast nawalać smoka ustawionym przeze mnie żywiołem, czasami walą kompletnie odwrotnym. Jedyne wyjście to przed daną walką, całkowite wyłączenie innych żywiołów.

Powinni od razu dostosowywać się do słabości danego przeciwnika i tylko tym nawalać. Nie musiałbym co jaki czas mieszać w ustawieniach.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Questow jest milion i tylko sie cieszyc, ale rzeczywiscie latwo w pewnym momencie zgubic glowna opowiesc szczegolnie, ze wszystko sie w jakims tam stopniu przeplata ;p

No i musze poczytać w dzienniku który musze zrobić :D Bo na ten moment wyszedłem z twierdzy i nie wiem gdzie iść, a żadnego głównego wątku nie tknalem od momentu przybycia xD

Zgadzam się. Trochę mnie denerwuje jak obadam smoka i ustawiam im priorytet ataku na jego słabości. A oni zamiast nawalać smoka ustawionym przeze mnie żywiołem, czasami walą kompletnie odwrotnym. Jedyne wyjście to przed daną walką, całkowite wyłączenie innych żywiołów.

Powinni od razu dostosowywać się do słabości danego przeciwnika i tylko tym nawalać. Nie musiałbym co jaki czas mieszać w ustawieniach.

Dobrze że chociaż można wyłączyć :D Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi specjalizacjami, mam rozumieć że po wykonaniu jednego z trzech zadań dostanę jedno dodatkowe drzewko umiejętności ? 

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem tylko tyle ze trzeba wykonac zadania ale jeszcze do tego nie doszedłem sam :)

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi specjalizacjami, mam rozumieć że po wykonaniu jednego z trzech zadań dostanę jedno dodatkowe drzewko umiejętności ? 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak doszedłem do wniosku że mogłem zagrać na koszmarze od początku bo tu tyle do ogarnięcia że masakracja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na "koszmarze" jest bardzo wymagająca i na pewno wielu może przerosnąć zwłaszcza w swojej początkowej fazie. Jednak jeśli nie olewamy craftingu, "z głową" rozdajemy skille sobie i reszcie drużyny to tak od 15lvl poziom trudności zaczyna wyraźnie spadać.

Magiem-zaklinaczem na 23lvl mogę praktycznie biegać solo, a wrogowie mają szczęście jak się wogóle przebiją przez moją barierę.

Mój zabójca smoków, czyli łotrzyk-wichrzyciel na 21lvl, razem z Colem, Serą i Vivienne moje starcia ze smokami kończą się zanim jeszcze na dobre się zaczną.

Także "koszmar" nie jest taki trudny jak go malują trzeba tylko odpowiednio do niego podejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wykonać tej misji. Wybiłem wszystkich naokoło fortu i nie mogę dostać się do wewnątrz. Wszystkie drzwi zamknięte od środka. Ktoś coś doradzi?

 

Wczoraj to robiłem. Wytnij wszystkich którzy kręcą się w zasięgu wzroku, ja zrobiłem niezłą rozpierduchę na mostku, po czym wysypią się posiłki - otworzą drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to druga misja mi się zbugowała. Wybiłem wszystkich do nogi i to kilka razy. Biegałem wokół fortecy z dziesięć razy i pusto. Podchodzę do każdych drzwi, a tam zablokowane od środka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wczoraj 3 razy ubijałem demona o imieniu Ishmael, bo przy dwóch pierwszych ubiciach nic się nie działo... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój bug:

Przy robieniu misji Lord Woolsley, poszedłem na miejsce , patrze a tu nikogo nie ma. Obszedłem w kółko i nic.

Kiedy dotarłem do środka znacznika misji, nagle mój bohater powiedział dwa zdania, do kogoś, kogo nie było widać i misja została wykonana wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pełno małych bugów. Najgorsze do glitche trofików, mi nie wpadł za 10 agentów, olałem. Na niektóre wystarcza wyjście z lokacji i powrót. Takie wianki jak ikonka kłódki na mapie w miejscu wieżyczki niby zamkniętej, którą...otworzyłem, zabrałem co trzeba, czy ikonki "!" gdzie również misja zaliczona. Ogólnie drobnostki, mnie najbardziej irytuje czasem zachowanie współtowarzyszy, mimo zakazu walki robią co chcą, a nakaz walki konkretnymi ich umiejętnościami olewają lub nie używają najmocniejszych, 2 smoki ubiłem przełączając się między moim łotrzykiem, a magiem z "lodem", bo mag pyrkał pociskami, a konkretne walnięcia lodem niet. 85 godzin, przede mną ostatnia misja, ale czyszczę mapę, zostało pół lokacji i 2 smoki. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak bohaterowie użyją jakiegoś skilla bez mojej pomocy, to to jest cud.

Takie pytanko: gdzie zdobyć tego żelaznego bawoła?

Trgo bohatera, co ma takie rogi i jest wojownikiem?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrzeże Sztormow, po wyjsciu z Azylu w którymś momeencie szarżownicy zaproponują współpracę i trzeba bedzie sie tam udać

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarżownicy, czyli Ci goście co mieli osade w lesie i trzeba ich było wytłuc czy inni?

Kurcze, już się powoli gubie, na hinterlandach zrobiłem 30 sidequestów, i pytanko, chcę otworzyć drzwi do tego dungeonu pod wodospadem, ale nie mam klucza. Słyszałem, że jest w jakieś fortecy, powie mi ktoś gdzie owa się znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarżownicy, czyli Ci goście co mieli osade w lesie i trzeba ich było wytłuc czy inni?

Kurcze, już się powoli gubie, na hinterlandach zrobiłem 30 sidequestów, i pytanko, chcę otworzyć drzwi do tego dungeonu pod wodospadem, ale nie mam klucza. Słyszałem, że jest w jakieś fortecy, powie mi ktoś gdzie owa się znajduje?

Nie, to Ci co służą temu bykowi, u samej góry mapy po prawej stronie

Ja znowu mam problem z misją KŁOPOTY Z POMIOTAMI ehh, na 100% zabiłem tego gościa a mi nie zaliczylo Questa a ostatni save 2h temu f*ck

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarżownicy, czyli Ci goście co mieli osade w lesie i trzeba ich było wytłuc czy inni?

Kurcze, już się powoli gubie, na hinterlandach zrobiłem 30 sidequestów, i pytanko, chcę otworzyć drzwi do tego dungeonu pod wodospadem, ale nie mam klucza. Słyszałem, że jest w jakieś fortecy, powie mi ktoś gdzie owa się znajduje?

 

Czysc mape, nie obijaj sie. Juz sie gubisz a to dopiero poczatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarżownicy, czyli Ci goście co mieli osade w lesie i trzeba ich było wytłuc czy inni?

Kurcze, już się powoli gubie, na hinterlandach zrobiłem 30 sidequestów, i pytanko, chcę otworzyć drzwi do tego dungeonu pod wodospadem, ale nie mam klucza. Słyszałem, że jest w jakieś fortecy, powie mi ktoś gdzie owa się znajduje?

Klucz jest w Leśnej Willi znajdującej się też na na Zaziemiu czy jak kto woli Hinterland. Lewy dolny róg na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki,

Gubię się Czacha, ale lubie takie przechodzejie gier.

Ja przechodzę je tylko raz, ale staram się robić wszystkie sidequesty możliwe w grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdobyć 10 LV i jakiś tam pierd przy stole narad :).

Zrobiłem specjalizację i nie trzeba mieć wbitego 10 levelu. Ja wbiłem na 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewny  że na 10 lv. Dobrze że sprostowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×