Skocz do zawartości
DeX

Assassin's Creed: Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakiś design który mi pasuje. Ale niestety ta seria to wydmuszka. Dla mnie to po Halo najbardziej przehajpowwana seria w historii gier. Ta seria to taki wyrobnik jak w fabryce co rok trzaskają jedno i to samo, dodają tylko inne realia aby nie być posadzonym o nic nierobienie ale wprawni gracze co siedzą w tym biznesie to wiedzą że to wydmuszka. W tej serii jak na dłoni widać że więcej w niej idzie na reklamę co rok niż na urozmaicanie tej serii. System walki nie istnieje w tej grze. To jakieś naciskanie w odpowiednim momencie.  Słaba seria która powinna jak najszybciej zniknąć z rynku i moce przerobowe powinni iść w nowe ip. Ale jest to nie możliwe z taka sprzedażą i rozpoznawalnością marki. Masówka zadba o to żeby za rok znowu dostać to samo i po godzinie grania znowu zaczną się płacze ze ta seria stoi w miejscu. Tylko po co mają ją rozwijać skoro to co jest sprzedaje się wyśmienicie. Pusta seria, która dla mnie mogła by nie istnieć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta gra na tyle spodobała po gameplayach, że dziś zamówiłem w komputroniku i ma jeszcze dziś do mnie przyjść :)

Nie obchodzi mnie co inni myślą - ja nigdy nie grałem żadną odsłonę tej gry a klimat wiktoriański to jest dla mnie to!

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery, czyli jutro mają wyjść dwa patche więc może coś poprawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serie ograłem praktycznie całą i po raz pierwszy KOMPLETNIE nie interesuje się nową odsłoną, nawet nie wiedziałem kiedy dokładnie jest premiera. Unity ograłem bo to mój pierwszy Assasyn na nowej generacji i co by nie mówić wyglądał sporo lepiej. Ale na tym jego zalety się kończyły, fun już sporo mniejszy niż kiedyś. Z Syndicate mam ten problem, że o ile bardzo lubię takie klimaty wiktoriańskiego Londynu, o tyle kompletnie nie pasują mi one do Assasynów. Im bardziej twórcy zbliżają się do naszych czasów, tym mniej czuję klimat pod walkę Asasynów z Templariuszami ;d Dlatego świetnie odnajdywałem się w klimacie pierwszej odsłony oraz przygód Ezia. 
Syndicate być może ogram, ale to najwcześniej za parę miesięcy. Bardziej mnie interesuje jaki będzie następny krok serii, czy twórcy przejrzą na oczy i faktycznie zrobią jakiś skok jakościowy. Jeślipo raz kolejny nie, i na domiar złego (w mojej opinii) znowu postawią na coraz późniejszy okres historii to czeka mnie dłuższa przerwa od serii. Byłoby szkoda, bo kiedyś świetnie się przy niej bawiłem i darzę ją dużym sentymentem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dam coś od siebie :biggrin:

Numer 1

 

Numer 2

Edytowane przez Wyso52
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was hejterzy... W każdej grze można znaleźć podobne bugi, zwłasza na premiere...
Po co hejtować - nie kupujecie z Waszych osobistych powodów to nie komentujcie w tak perfidny sposób... Ja rozumiem konstruktywną krytykę, chociażby taką jak jest w dziale Pes i Fifa 16 ale to co Wy tutaj wypisujecie jest zbędne gdyż Wasze podejście do tej gry jest z góry na NIE ;)

Pamiętajcie, że to tylko gra, która ma nam służyć jako chwila relaksu w naszym codziennym prawdziwym życiu :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywna krytyka po co? I tak będziemy hejterami dla tych co kupili

Konstruktywna krytykę to juz masz w tych nierzetelnych recenzjach dających po 9

Wypunktowane sa tam negatywy produkcji bo nic więcej napisać sie nie da zbytnio

Zreszta cykl zatacza koło - przy Unity było to samo mnóstwo 9 gra całkowicie niegrywalna a ci co kupili i tak sie zachwycali bo nic innego im nie pozostało :)

Ubi dawno juz to rozgryzlo - posmarować oceny recenzji bo treść juz nie jest ważna ,wydać mnóstwo reklam i tak kupią

Edytowane przez arkadiuszj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży rozstrzał od 5 do 9/10.

 

Dla mnie osobiście za nisko by brać na premierę ale za wysoko by grę skreślać.

Jakaś dopasiona wersja DLC na pierwszej większej przecenie będę polował

 

Z calym szacunkiem - ale mysle ze metacritic traci troche na znaczeniu. 

Zauwazylem ze recki sa od servisow o ktorych nie slyszalem a te serwisy ktorych recki czytalem przeszly na ocene opisowa bez cyferek co nieco zmienia srednia. 

 

Wiec z wygodnego agregatora gdzie mialem linki do recek w jednym miejscu bede musial przynajmiej po praru stronach pobiegac sam i poczytac recki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was hejterzy... W każdej grze można znaleźć podobne bugi, zwłasza na premiere...

Po co hejtować - nie kupujecie z Waszych osobistych powodów to nie komentujcie w tak perfidny sposób... Ja rozumiem konstruktywną krytykę, chociażby taką jak jest w dziale Pes i Fifa 16 ale to co Wy tutaj wypisujecie jest zbędne gdyż Wasze podejście do tej gry jest z góry na NIE ;)

Pamiętajcie, że to tylko gra, która ma nam służyć jako chwila relaksu w naszym codziennym prawdziwym życiu :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja kupiłem i hejtuje, chyba mam do tego pelne prawo?

Mi ogolnie gra sie fajnie i przyjemnie, nie zaluje tych 220 zl, a ze przytrafily mi sie 2 bugi to sie nimi z wami podzielilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i hejtuje, chyba mam do tego pelne prawo?

Mi ogolnie gra sie fajnie i przyjemnie, nie zaluje tych 220 zl, a ze przytrafily mi sie 2 bugi to sie nimi z wami podzielilem.

 

Troche cos nie gra chyba. Gra sie tobie milo i przyjemnie - nie zalujesz zakupu. 

 

Wiec raczej nie hejtujesz li tylko podzieliles sie bugami - jesli te mimo iz moglby wplynac na rozgrywke i rozrywke w ogolnym rozrachunku nie zanizaja oceny do poziomu braku zadowolenia z zakupu to ja bym tego nawet hejtem nie nazwal :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał MagEllan . Co innego grać w grę i dzielić się informacjami z rozgrywki, co innego wyrażenie swojego zdania czy gra fajna i warta zagrania a co innego nieustanna fala krytyki od ludzi, którzy nie mieli tej gry w nośniku a się wypowiadają tylko po to aby pokazać jak nie mądrzy są Ci, którzy kupili. Bardzo nie lubię opinii ludzi, którzy kierują się tym co inni wypisują. Z góry zakładacie, że te wysokie oceny przez recenzentów są opłacane - hmmm, chyba za daleko się posuwacie moim zdaniem.

Najpierw zagrajcie a później się wypowiadajcie. Jeżeli nie macie zamiaru grać to omijajcie ten wątek i oszczędźcie innym czytania Waszych nic nie pokrywających się opinii :)

Wiadomo, można tej grze na pewno co nie co zarzucić - zresztą jak prawie w każdej grze. Ja sam przez opinie ludzi co do poprzedniej części nie byłem w ogóle zainteresowany najnowszą odsłoną gry ale pooglądałem gameplay i bardzo gra mi się gra spodobała - klimat, lokacja w którym gra jest osadzona itp. Wszystko to trafiło w mój gust na tyle, że postanowiłem wczoraj zakupić Assassina. Gra przyszła do mnie tego samego dnia i nie żałuję - jest to tylko moje zdanie. Przynajmniej nikomu nie narzucam tego aby kupił grę a Wy robicie wszystko aby zniechęcić każdego pomimo, że nawet nie graliście w tą odsłonę. Z góry skazujecie ją na przegraną - widocznie ten tytuł nie jest dla Was! 

Najzabawniejsze jest to jak krytykujecie ludzi, którzy kupili grę - oszczędźcie tego wszystkim, na serio ;)

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i kupiłem i dzisiaj ją dostałem. Błędów się jeszcze nie ustrzegłem i SPOILER, już jestem w Londynie :P

 

Poprawili ruchy postaci, jest lepiej niż w Unity. Oświetlenie trochę jakby gorsze niż w Unity. Na razie + za Shauna i Rebeccę. W końcu są!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ok 1h grania.

Patch sie sciaga szybko.

Pierwsze co sie rzuca w oczy to ostre mielenie plyty na ekranie startowym. Przez to nawet ladna grafika z trybikami tnie sie niemilosiernie. Mam nadzieje, ze to tylko zapisywanie danych na dysk przy pierwszym uruchomieniu.

 

Wprowadzenie w swiat w pierwszych dwoch misjach fajnie zrobione. Ci co znaja serie przypomna sobie co i jak, nowicjuszom pojdzie gladko.

 

Boli sterowanie, ktore dalekie jest od idealu. Niestety do tej pory to samo musze powiedziec o inteligencji wrogow.

 

Poza tym nie doswiadczylem - jeszcze ;) - bugow.

 

Historia zapowiada sie naprawde milo, ciekaw jestem jak sie rozwinie.

Jezeli ktos jest milosnikiem brytyjskiego akcentu jezykowego, a dodatkowo kultury brytyjskiej tego okresu to samym swiatem bedzie co najmniej zauroczony. Mnie to kupilo.

 

Jedna rzecz - why, oh, why, Ubisofcie, nie mozna wejsc do encykopedii przez touchpada??

O tym, ze jest to najbardziej intuicyjne rozwiazanie niech swiadczy Wiedzmin3.

 

Nie wiem czy to jest do "dolozenia" w jakis kolejnych patch'ach. Oby...

 

 

 

edyta:

 

Ok. Po przejsciu "tutoriala" jest opcja dostania sie do mapy przez touchpada.

 

Natomiast... juz na poczatku - ciekawe czy tylko mnie to sie nie podobalo - dwa razy zerzniete pomysly z Uncharted

 

nr. 1 - Jacob i wykolejenie pociagu - praca kamery, rzut z gory, slabsza podrobka U3

nr.2 - Eva i ucieczka z fabryki po wybuchu - przecieskanie sie przez wylomy - no istny Uncharted

Edytowane przez glaca26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie od wczoraj z zainstalowanymi patchami i nie dostrzegam bugów a jeśli są jakieś to są dla mnie nie zauważalne.

Gra jest bardzo płynna, rozgrywka przyjemna, grafika przepiękna, muzyka świetna, dźwięki otoczenia super. Całość po prostu dla mnie miazga.

Klimat dla mnie jest cudowny. Obecnie ta gra dla mnie jest w pierwszej trójce - nawet nie wiem czy nie na podium (czyt. pierwsze miejsce :D ) - na prawdę całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie!

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie od wczoraj z zainstalowanymi patchami i nie dostrzegam bugów a jeśli są jakieś to są dla mnie nie zauważalne.

Gra jest bardzo płynna, rozgrywka przyjemna, grafika przepiękna, muzyka świetna, dźwięki otoczenia super. Całość po prostu dla mnie miazga.

Klimat dla mnie jest cudowny. Obecnie ta gra dla mnie jest w pierwszej trójce - nawet nie wiem czy nie na podium - na prawdę całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie!

A pierwsza trojka to nie podium?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

haha, zawstydziłeś mnie, chodziło mi o pierwsze miejsce oczywiście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może problem z pobraniem ekskluzywnych 10 misji, które są tylko na ps4? Są one w ogóle już dostępne? Wyskakuje mi komunikat że nie można teraz pobrać tej zawartosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem jedynie w pierwszą część Assassin's Creed, nie wiem co mnie podkusiło, ale kupiłem Syndicate :), no i nie jest źle !.

Miasto jest zarąbiście zrobione, rozwój postaci też mi się podoba, narazie mam 14% ukończonej gry i gra się fajnie, jest co robić, zobaczymy jak będzie dalej.

Jedynie co to AI mi  się nie podoba, strasznie zawalili ze sztuczną inteligencją...np. jest grupka ludzi przy nich stoi policjant ja go ogłuszam a gapowicze stoją cały czas tak jak stali bez żadnych emocji, tak jakby się nic nie stało.

Spadki animacji zauważyłem tylko jak jadę powozem kiedy mnie inni ścigają, ale to nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem wczoraj na Xo prolog, dzisiaj kontynuacja. Grałem w każdą część praktycznie każdą ukończyłem, Unity pomimo płaczu wielu bardzo mi się podobało. W przypadku najnowszej części pierwsze moje skojarzenie "no kurde gram w the order 1886" Bohaterka bardzo podobna do tej z the order ale przede wszystkim muzyka dosłownie jak by zgrana z the order. Dzisiaj gram dalej ale sam początek na duży plus, przede wszystkim płynnie chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po weekendzie grania mogę śmiało powiedzieć, ze gra wróciła na dobre tory. Syndicate to porządny assassin potwierdzający, ze czasem mniej jest lepiej. Oczywiście można sie przyczepić do paru szczegolow (wspomniane juz wyżej AI przeciwników, praca kamery czy irytujący, pojawiający sie znikad tłum dorożek na twojej drodze) ale to sa szczegóły nie zabijające przyjemność z rozgrywki. Dla mnie mocne 8/10. Must have dla każdego fana serii (bądź fana czasów w których dzieje sie akcja AS:S)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez glaca26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment po za kilkoma błędami najgorsze jest to jak cywile stoją przy naszych zabójstwach. Żaden cywil nie zwraca uwagi jak kogoś zabijamy.

Ale klimat jest świetny, grafika dobra, muzyka idealna :P trochę jeszcze postacią się nie kieruje idealnie dokładnie ale da się grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×