Skocz do zawartości
DeX

Assassin's Creed: Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

Ani w tym rewolucji, ani ewolucji - ciągle to samo, tylko zmieniają tekstury i walą coraz więcej bezsensownych znaczników na mapie. Szkoda, bo po świetnym Black Flag'u, przyzwoitym (chociaż technicznie to było dno) Unity, liczyłem na coś świeżego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im fajniejsze DLC zapowiadają tym bardziej nie kupię na premierę.

 

 

no właśnie wczoraj tak myślałem że to czasy Jacka Ripera i że musi sie pojawić, tylko jest jedno ale ... Kuba był psychopatą ginekologiem i wycinał prostytutką macice, trochę zbyt drastyczny temat jak na grę, jest bardzo dobry film From Hell który dokładnie pokazali miejsca zbrodni, wzorowali się na fotografiach policyjnych ... pewno w DLC zrobią że to szef Illuminatów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem fanem assasina, grałem w każdą część oprócz jedynki, ale unity jest taką chu***nią, że mam rozgrzebane i tak leży i nie chce mi się nawet na to ze*rać.

Także raczej już nie kupię nowej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem fanem assasina, grałem w każdą część oprócz jedynki, ale unity jest taką chu***nią, że mam rozgrzebane i tak leży i nie chce mi się nawet na to ze*rać.

Także raczej już nie kupię nowej części.

Obecnie Unity jest grywalnym tytułem. Jeżeli w Syndicate nie będzie wpadki na premierę to uważam, że gra będzie bardzo udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poszli po rozum do głowy i przemyśleli znajdźki, czy dalej mapa będzie wyglądać jak ta z Unity (zawalona jakimiś badziewnymi "atrakcjami")...

 

AC-Unity-Map.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Unity jest grywalnym tytułem. Jeżeli w Syndicate nie będzie wpadki na premierę to uważam, że gra będzie bardzo udana.

 

Nie chodzi o to że jest niegrywalne, poprostu coś pękło w samym tytule, zrobiła się lipa i bicie piany i wieje nudą.

Nie wiem porpstu Unity wydaje mi się gniotem, a tak jak pisze każdą inną część przechodziłem z dużą frajdą i zaciekawienie co tam dalej bedzię się działo.

Niestety dla mnie ta seria już powinna się pochować i zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już w trakcie Black Flag ochota na granie przeszła chociaż było tam trochę nowości.

Sama główna formuła została bez zmian, walka bardzo podobna jak w poprzednich częściach, ktoś to kupuje jednak skoro z roku na rok wychodzi nowa część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dotknę tego bez obejrzenia analizy Digital Foundry, lubię monotonię assasynów ale kolejnej gry ze średnim fps-em na poziomie 20 już nie zdzierżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://planetagracza.pl/assassins-creed-syndicate-tak-samo-zepsute-jak-unity/

 

demo gry jest tak zbugowana jak Unity, ma spadki animacji mimo pustych ulic, no i przez mało npc gra jest brzydsza od poprzedniczki, to już widać na trailerach ... poczekamy do premiery, ale Ubi się chyba nigdy nie nauczy :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola ma rok, a tu już 3 część Asasynów na dniach wychodzi. Masakra.

chyba twoja konsola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera była w listopadzie, konsola ma już prawie 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na PS4 to drugi Aszaszyn. Rogue był tylko na PS3. No chyba, że jeszcze popierdółkę 2D o Chinach liczymy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black flag, unity, syndicate. 3 częsci w przeciągu 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można tego nie liczyć jak została wydana praktycznie przy premierze ps4... rozumiem gdyby to był remaster z ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Black Flag pojawiło się w 2013 roku, Unity w 2014 a Lądek Zdrój to rok 2015... No niby dzieli je dwa lata, ale w ostatecznym rozrachunku utrzymywany jest cykl wydawniczy na poziomie jednej gry rocznie (plus Rogue dla ubogich).  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Flag był zresztą szumnie reklamowany, jako pierwszy nextgenowy Asasyn (pal licho, że potem to samo mówili przy okazji Unity) i Ubi się nawet chwaliło, że to wersja na PS4 i XO jest tą docelową i najładniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×