Skocz do zawartości
DeX

Assassin's Creed: Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie fana gry - gralem we wszystkie części to już wyprany, przerobiony na każdy sposób kotlet gorszy niż z Maca :)

Syndicate to już wyciskanie z serii ostatnich soków zeby zarobić.

Meczy strasznie, wtórne do bólu, wprowadzone nowe elementy (np powozy) to porażka.

A najbardziej irytujące jest sterowanie - nieintuicyjne, postać robi zupełnie coś innego niż tego chcę.

Nie wiem nawet czy przebrnę do konca nie mowiac o zbieraniu wszystkich "znajdziek" gdzie kiedys robilem to z przyjemnoscią :)

Krążą plotki, że w 2017 ma być coś nowego - zobaczymy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krążą plotki, że w 2017 ma być coś nowego - zobaczymy :)

 

Egipt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodatek "Kuba rozpruwacz" który wyszedł to będzie jedyny dodatek do Syndicate? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście może problem z trofeami? W jednym mam oswobodzić 5 razy fabrykę z dzieciaków. Zrobiłem wszystkie 11 tych misji, mam w ogóle 5 poziom i Klary i nic. Próbowałem też rozegrać ponownie pięć razy te misje i nic. Trofeum nie wskakuje. To samo mam z trofeum gdzie mam mieć maksymalny poziom u jednego z kompanów. Wszyscy są na poziomie 5 i trofeum nie wpadło. Miał ktoś może podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak zabugowana że przy zwykłej misji odbicia 3 grup dzieciaków nie mogę jej ukończyć bo jedna grupa pomimo,że została oswobodzona nadal nie jest zaliczona.

Porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze wszystko OK.

Gra mnie wciąga, jak dla mnie Londyn wygląda super. Aczkolwiek AC:Black Flag bierze wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek Black Flag obecnie wyglada na PS4 gorzej niz AC2 na PS3. Gra bardzo sie zestarzala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że własnie skonczylem Unity i przeszedłem na Stndicate. W obecnym stanie, kiedy Unity jest juz spaczowane prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Syndicate, bugów tez jest mniej :P Widać, że już kompletnie nie mają pomysłów na gre. W tym wypadku broni się jedynie ciekawy Londyn i kilka postaci pobocznych. Nawet kierowanie naszym assasynem wydaję się jakieś takie sztywne... :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo postać Evie podobała, właściwie grałem wyłącznie nią chyba że misja chciała inaczej. Następnego AC otwarcie bym powitał z żeńską postacią główną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywał ktoś Kube Rozpruwacza? Recenzji mało, a zapowiada się ciekawy dodatek. Na ile minut wystarczy?

 

Mam już na liczniku trochę godzin i przyznam, że nieco zmieniłem swoje podejście do Syndicate. A w odróznieniu do ak47 preferuje postać Jacuba - wszyscy na niego narzekają, a mnie zainteresował swoim sucharskim dowcipem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że post pod postam, ale pojawiła się aktualizacja :)  1.4, 150mb

 

Poprawili troche bugów związanych z misjami i fpsy - u mnie jest póki co całkiem okej, zgrzytów nie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie się trafił taki bug, że zrobiłem sekwencję 6, przy okazji wcześniej też zrobiłem 8. Załatwiłem dodatek z Wielkiej Wojny i na tym mi się skończyły wszystkie misje, które mogę robić z fabuły.

Porobiłem misję dodatkowych postaci i nic. Pozbierałem tajemnice Londynu, kwiatki nawet piwa...i dalej bic. nie mogę skończyć gry :/ albo coś przeoczyłem albo jakiś mega bug mnie zaskoczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś ta grę w UK? Ma polski język?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie ta gra przez klimat wiktoriańskiego Londynu ale jak to jest z poprzednimi częściami i znajomością ich? Te walki tempelariuszy z assasynami i wątek współczesny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj śmiało. Jeśli chcesz nadrabiać fabułę i grać od pierwszej części to w połowie ci się odechce bo będziesz miał dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w empiku i patrze seasson pass do syndicate(takie karteczki) za 84 to mówie 4 dychy taniej niż na psstore więc biorę, w domu wpisuje kod i co? 2000 helixów.. oczywiście nie potwierdziłem tego i powrót do empiku i reklamacja. Miał ktoś taką przygodę w empiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie nie wiem co  kupic unity czy syndicate 

 

Gdzie jest lepszy system walki(trudniejszy)  czy unity dalej ma slaby framerate , gdzie lepsza fabula?

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem Unity i teraz gram w Syndicate i powiem tak...Syndicate wydaje mi się ciekawszy...głównie przez całą tą otoczkę fabularną i głównych bohaterów...a nawet innych NPC. Oni są w końcu jacyś. Arno w Unity jest "jakiś" tylko na początku. Potem jest już nijaki. W Syndicate Jacob i Evie kłócą się jak rodzeństwo i mają jakieś charaktery. Co do poziomu trudności to Unity wydaje mi się, że było trudniejsze. W Syndicate Jacob szybko staje się wyczesem, którego zabić jest bardzo ciężko, a Arno w starciu z wojskami francuskimi padał na glebę dosyć szybko. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Nie powiem...bugów nie miałem wiele...o dziwo w Unity chyba nie trafiłem na żaden, a w Syndicate miałem 1 gdzie w przerywniku filmowym nie było Evie...śmiesznie to wyglądało bo głos był i przedmiot który trzymała w ręce lewitował. Fabularnie i pod względem klimatu Syndicate wydaje mi się lepszy. Nawet ten główny zły też mi się wydaje lepszy w Syndicate. Unity warto ograć moim zdaniem jeśli masz możliwość zrobienia dobrego deala z używką. Cyfrówki bym nie kupował, ale to już zależy od Twoich osobistych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek Unity ma bardziej klimatyczne miasto. Paryż wygląda genialnie. Natomiast sama rozgrywka jest chyba najgorsza w całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Paryż wygląda genialnie, ale Londyn też jest niczego sobie. Mnie osobiście bardziej podoba się syndykat wraz z usprawnionym poruszaniem się po mieście :) W Unity grałem na premierę i dało się grać bez większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem. Całkiem fajna gierka. Zrobiłem większość rzeczy. Dziwne było jedno, że robimy misje Marksa (socjalista), a jako gang przepychamy jakąś ustawę by mniejsze podatki były i zarobek większy. Całkiem spoko gra, ale pod koniec już nużyła, ale to typowe dla sandboxów. Polecam każdmu. Teraz gram w Black Flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna gra.

Dzisiaj skończyłem fabułę.

Nawet miałem nie dużo frustrujących błędów.

Zadania dodatkowe trochę nie przemyślane ..."logika Asasyna" działa. Wystarczy myśleć nie szablonowo i można łatwo robić grę w konia.

Dużo drobnych smaczków i nawiązań do poprzednich części.

W końcu coś "fabuła główna" rusza. To nic że w formie filmików ale zawsze coś.

Generalnie gra łatwa, prosta i przyjemna.

Jak na razie dla mnie na piedestale razem z AC 2 i Black Flag.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.07.2016 o 04:50, Frost Prime napisał:

Całkiem spoko gra, ale pod koniec już nużyła, ale to typowe dla Assassin's Creedów.

Poprawione :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem bonusowe wspomnienia z 1 wojny światowej.

Noooooo W końcu coś się zaczyna dziać. Zawartość filmików powinna być przeplatana we wspomnieniach a nie jako bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta część wydaje się być dobra, zwłaszcza w porównaniu z AC:U, miasto też jest ciekawe jednak całość jest jedynie poprawna. Efekt jest taki że mam ogromny problem by do niej wrócić. Nic mnie do niej nie ciągnie, nie zachęca. Czuję przesyt, od lat non stop to samo i w taki sam sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×