Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Co do muzyki z GoW to też przyznam, że nie potrafię przypomnieć sobie żadnego utworu z tej gry. Jak grałem to pamiętam, że mi się podobała, bo pasowała do klimatu - ale nie miała niczego, co wbija się w pamięć. Nie było nic w stylu np. Mass Effect 2, gdzie parę utworów z Suicide Mission na czele pamiętam do dzisiaj, albo motywu Skellige z Wiedźmina 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że CMON nie poszło w figurki, byłaby kolejna okazja na przerost formy nad treścią. A jak zrobią karcianke i jak wyjdzie, że jest dobra, to chętnie przytulę. Portal pewnie prędzej czy później wyda u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie do konca kupila nowa forma GOW-a, szcegolnie po czesci trzeciej spodziewalem sie ze nowa odslona bedzie wielka rzeznia. Ale nie skreslam nastepne czesci i ludze sie, ze bedzie ona tym samej dla nowej trylogi ( o ile to bedzie trylogia) czym dwojka byla dla starej. 

 

I oby odeszli od tego pomysłu z zbrojami, nie kazda gra musi byc pseudo rpg-iem a juz napewno nie oczekuje tego od GOW-a. Rzeznia to jest to czego chce! 

 

Stare czesci byly na tyle dobre ze 4 lata temu ogralem je trzeci raz i jak by nie to ze mam troche zaleglosci na tej generacji przez granie online to bym znowu do nich przysziadl bo ps3 dalej posiadam i Gowy to jedne z nielicznych gier jakie sie ostaly w mojej kolekcji. 

 

 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2019 o 18:51, Malakay napisał:

Dla mnie ta gra była nudna, zerowa immersja z światem 99% postaci spotykanych w grze mamy zabić, bracia kowale z tym teleportem śmieszyli mnie tylko na początku, potem już irytowali, doszło do mnie ze Batlog chciał zamaskować brak nowych modeli postaci tanią sztuczką. System walki świetny ale Co z tego skoro wiekszosc bestii krwawi woskiem, I atakują nas armie klonów, nawet kilku mini bossów jest sklonowanych. Historia ojca I syna kompletnie mnie nie ruszyła, taka słabsza kopia tLofUs. Dla mnie ta gra to liniowy symulator chodzenia, I symulator siekania siekierą... Za mało by dać jej Goty, natomiast trzymająca mocny poziom graficzny, scenki przerywnikowe świetnie zrobione. Ale nie dam sie już nabrać, I kolejnej czesci nie kupie. To na Co zwracam ostatnio uwagę to mwchaniki I animacje, lubie jak gra wymaga dopasowania ekwipunku pod daną lokacje. 

Dobrze, że ja pożyczyłem od ziomka - więc mnie nic nie kosztowała, ale bez kitu nużąca strasznie, no i zapomniałem o wciśnięciu na siłę elementów RPG. Nawet mi się nie chciało tyłka zawracać tym rozwijaniem zbroi i reszty. Im dłużej od przejścia i odstawienia tym bardziej jestem tą grą zniesmaczony (jako GOWem) :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wuj się znacie

IMG-20190427-212342152.jpg

Dobranoc

 

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wuj się znacie
 


Super że się Tobie podobało jak pisałem ja miałem mieszane odczucia a dad of boy znalazl już nowego właściciela.

Niemniej powtórzę mimo tego iż grze eytykalem miała jeden dla mnie zajebiście ważny plus (dzięki któremu dostała wysoka notę) chciałem wracać do tego świata i ukończyć historię.

Znacie czy nie znacie pffffff
Opinia jest jak pupa każdy ma swoją :)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko chciałem pochwalić zdjeciem, ale ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

document o powstaniu gry male 2h

 

 

 

sa polskie napisy.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z każdą godziną coraz bardziej męczy.

Na początku kompletnie nie wiadomo o co chodzi, a potem jest tylko gorzej...

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może włącz dźwięk? Pomaga się zorientować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xavris napisał:

Może włącz dźwięk? Pomaga się zorientować.

:thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×