Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

@up,up

A ja podzieliłem się własnymi spostrzeżeniami ;)

Nawiązując jeszcze do kampanii to wiem że są różne gusta w moje jakoś na razie nie trafiła. Ta z poprzedniego CoDa bardziej mi się podobała, tam chociarz próbowali wpleść jakąś fabułę. Tutaj jest mega przewidywalnie. No ale, nie dla kampani się CoDa kupuje. Multi jak na razie podoba mi się zdecydowanie bardziej niż w AW.

 

@Gucio ograłeś tryb realistyczny? Bo jeżeli naprawdę ginie się od jednej kuli to czas przejścia misji niejednokrotnie wydłuży się.

Jeszcze nie grałem ale też tak słyszałem. Realistyczny zostawię sobie na koniec :) Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 3 ma najladniejsze mapy jakie widzialem w grach do tej pory. Wiedzialem ze na tym polu Treyarch nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy widać że są jakby nastepcami tych z BO2. Jedna mapa jest bardzo podobna do tej takiej gdzie na srodku była fontanna (slums?).

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokował już ktoś jakieś dodatki z supply drop'ów? Oglądałem właśnie filmik na YT i wynika, że personalizacja broni jest na wysokim poziomie. I na to właśnie liczyłem. 

 

Co do map. Zdanie pewnie zmienię jak zagram. Ale czy niektóre mapy nie są "tunelowe"? Takie rozwiązanie mi się strasznie nie podoba w takich grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika lepsza niż w AW. 

 

Kumpel mnie chyba zabije. Przedchwilą sprawdziłem w Polskim Store i jest napisane że gra ma napisy w języku: Polskim i rosyjskim.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze recenzje sa dobre lub bardzo dobre. Oj namieszaly mi. Miałem nie kupować ale chyba dam sie namówić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że mapy ładne jak małe i ciasno jest w nich...

Może jeszcze zaczniemy narzekać, że nie ma pojazdów... Przecież to call of duty nie wiem jak można oczekiwać dużych map z resztą o ile mnie pamięć nie myli w call of duty ghost dużo osób narzekało, że mapy są za duże

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie?

Edytowane przez Yarorot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam i ja - w końcu bo już wczoraj miała być :)

http://imgur.com/JtF7R4U

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdam, zdam jak tylko odpalę i pobiorę aktualizację - czekaj cierpliwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że mapy ładne jak małe i ciasno jest w nich...

Nie wiem czego się spodziewałeś po Call of Duty.

Będę dzisiaj na kompie, to napiszę swoje uwagi na temat gry. Specjalnie dla @czeskimaster, bo kolega się pytał jak wygląda gra i itp. Póki co jest spoko. Przydało by się trochę casuali w grze, bo wejdzie ci dwóch pro albo kilka klanowców i niszczą system w multi :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bronie, są jakie nowe wynalazki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się spodziewałeś po Call of Duty.

Będę dzisiaj na kompie, to napiszę swoje uwagi na temat gry. Specjalnie dla @czeskimaster, bo kolega się pytał jak wygląda gra i itp. Póki co jest spoko. Przydało by się trochę casuali w grze, bo wejdzie ci dwóch pro albo kilka klanowców i niszczą system w multi :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Spoko, też czekam na jakieś większe recki w necie i zastanawiam się nadal nad platformą :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo czy mape giant mozna oddzielnie dokupic? 

nie widzi mi sie specjalnie brac edycji hardened 90 zł drozej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giant jest w edycjach specjalnych i season pas'ie. Być może w przyszłości będzie możliwość osobnego kupna, ale na tą chwilę nie.

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być nie miły, ale to już twój trzeci wpis na temat zakupu gry. Relacje z włożenia płyty do konsoli też zdasz?

Zawsze tak jest. Przed i w dniu premiery, posty w stylu "czekam na kuriera, smsa z kiosku, Edzia listonosza" itp. Też mnie to denerwuje, bo wchodzę tu żeby poczytać n/t gry i informacji z nią związanych, ale nic z tym nie zrobimy. Ewentualnie może wpaść admin i zrobić porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest. Przed i w dniu premiery, posty w stylu "czekam na kuriera, smsa z kiosku, Edzia listonosza" itp. Też mnie to denerwuje, bo wchodzę tu żeby poczytać n/t gry i informacji z nią związanych, ale nic z tym nie zrobimy. Ewentualnie może wpaść admin i zrobić porządek.

Rozumiem jakby nie było działu, ale przecież jest więc też ich nie rozumiem.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej bałaganu robicie swoimi narzekaniami i zbędnymi komentarzami niż osoba, która się cieszy pokazując, że ma już grę więc zamiast upominać to zgłoście się na moderatora i trzymajcie porządek ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej bałaganu robicie swoimi narzekaniami i zbędnymi komentarzami niż osoba, która się cieszy pokazując, że ma już grę więc zamiast upominać to zgłoście się na moderatora i trzymajcie porządek ;)

Czy mój post był odpowiedzią do kogoś "kto się cieszy pokazując, że ma już grę"? Upomniałem kogoś? Nie tylko odpisałem koledze, że takie rzeczy zawsze się dzieją w okolicach premiery. Wracając do Twojej wypowiedzi ja cieszę się grą grając w nią. Bez spiny. Koniec off topu.

Czekam na więcej informacji od kolegi Wszebora, bo miałem kupić w okolicach świąt, ale patrząc na gameplaye i czytając recenzje strasznie się napaliłem i pewnie kupie w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową pudełkową, z polskiej dystrybucji.

 

 

Podobno jesli są jakieś problemy z multiplayer to pomaga zainstalowanie gry i zainstalowanie patcha na nowo. Można próbowac jeśli się ma pudełko, bo jeśli mam ściągać cyfrówkę cały dzień to dziękuję....

 

 

Dajcie znać czy coś pomogło.

 

Jeżeli komuś się jeszcze pokazują dziwne literki i nie może połączyć się z multi to w moim przypadku pomogło zwykłe wyjęcie i włożenie płyty z powrotem. Bez reinstalacji. Wydaje się jakby gra nie zaczytywała patcha tzn jeżeli macie wersję gry on-line 31.00.00 coś tam tzn że nie czyta patcha. Jeżeli jest w prawym górnym rogu coś w stylu 31.019474 jakieś blala ale bez tylu zer tzn że czyta i grać można.

416bd254d4a6401500d85a3f87d5b523.jpg

-Zapraszam! Zapraszam!

-Pokaż mi swoje towary.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Mam problem ze znalezieniem tej społeczności, w ogóle nie wiem jak szukać. Czy mógłbym poprosić o jakieś zaproszenie? Mój PSNID: bartasblack Jakiś tag społecznościowy? :)

Edytowane przez bartasblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem Cię do znajomych, u mnie poszukaj tej społeczności

Edytowane przez Yarorot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×