Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie?

cdp.pl

 

Czy to takie istotne te 2 xp? Pierwszy lub drugi weekend bedzie napewno double xp.

Z ciekawości sprawdziłem cene wersji cyfrowej na ps3- 239zl. Kogos tu pogrzalo, zwlaszcza ze to samo multi, cena nie powinna przekraczac 150zl

Nie istotne, ale fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live action trailer

https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ejMqe1WBtEQ

Kevin rządzi ;-)

Właśnie widziałem najbardziej niesamowity filmik na YT.

https://youtube.com/watch?v=9fprpdHLb6k&feature=youtu.be

Na początku odpaliłem go na YT w konsoli. Patrzę WTF, nakręcili dla zwały filmik z okazji Halloween. Fajnie, heheszki. Najbardziej to mi się podobała kamera 360stopni. Myślę, podzielę się filmikiem na forum. Otwieram na fonie, by zdobyć link I mnie olśniło. To jest filmik dla VR :-D

Można na telefonie oglądać nawet bez VR. Trzeba stać z fonem i się obracać. Naprawdę super sprawa :-D

Edit: Hahaha :-D 2x oglądałem ten filmik na fonie. Stałem jak głupi na środku pokoju przez 7 min i się rozglądałem wpatrzony w telefon :-P

No no. Teraz to mi ocena VR naprawdę podskoczyła. Teraz siedzę zafascynowany i wszystko oglądam na YT w 360 stopni.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 360 stopni mega ;) Widziałem już kilka razy filmiki 360 na YT, ale ten jest naprawdę mega!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wracając do nakładek. Używanie tych najwyższych na lewy i prawy analog? Czy tylko do celowania ta wysoka a do poruszania najmniejsza/średnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zwykłe nakładki po 2zł za sztukę i nie widzę różnicy od droższych, które miałem za 55zł (4szt). Nie wyobrażam sobie gry bez nich, komfort użytkowania o wiele większy. W nowym codzie nie będzie singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zwykłe nakładki po 2zł za sztukę i nie widzę różnicy od droższych, które miałem za 55zł (4szt). Nie wyobrażam sobie gry bez nich, komfort użytkowania o wiele większy. W nowym codzie nie będzie singla?

Tylko na X360 i PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się super!

Tryb kariery zarówno singielplayer jak i coop dla 4 graczy.

Multiplayer oraz tryb Zombie.

 

Ciekawi mnie jak długa będzie kampania dla jednego gracza, ale z filmików wygląda to bardzo porządnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni tylko fakt że na początku będzie dostępna tylko jedna mapa w zombies a na DLC trzeba czekać miesiąc :/ Nie wspominając że The Giant jest odświeżoną mapą która powinna się znajdować w podstawce a co najwyżej w zamówienu przed premierowym, bo cztery stówki dać aby mieć dwie mapy i jakieś naklejki na broń to troche sporo - to moja opinia.

 

Co do samych nakładek to również polecam, nawet sobie nie zdawałem sobie sprawy że "cuś" za 2zł może tak uprzyjemnić grę na padzie. Nigdy wcześniej takie czegoś nie miałem i nie myślałem nawet o tym do czasu gdy dostałem nakładki gratis z grą którą kupiłem na alledrogo. Wydaje mi się że nie ma sensu kupować takich za 40zł lub więcej, tyle że nie wiem jak się gra na takich wydłużonych od hamma ale na takich co ja mam jest odczuwalna różnica w precyzji grania w FPS'y z racji tego iż analog jest ciut dłuższy no i jest dużo lepsza trakcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ...no i jest dużo lepsza trakcja ;)

Trakcja? Nie rozumiem co nakładki mają wspólnego z torami :P

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie moja pierwsza tzw. bardziej wypasiona wersja ;) Zdecydowałem sie ponieważ na strzelanki poświęcam wyjątkowo dużo czasu a beta zrobiła na mnie ogromne wrażenie. To jakby inwestycja długoterminowa :) Do tego chce mieć dostępne wszystko co sie da jak najwcześniej sie da , no i wersja cyfrowa by nie machać płytkami ciagle.

Teraz tnę w AW klasyczny DM i strasznie mnie irytowało ze musiałem dluuugo czekać na zrzut niektórych giwer : AK47 czy M16.

Mam nadzieje ze dzięki droższej wersji będę miał wszystkie giwery odrazu ....a jeśli nie odrazu to szybciej;)

No i chyba wszystkie przyszłe DLC są już w tej wersji.

Mam przynajmniej taka nadzieje bo specjalnie sie nie wczytywałem w opis wersji. Taki spontan:)

Oby do piątku:))

Na stronie głównej psssite pojawiło info o nowym trybie "Nightmare":)))

Wszebor , coś pod Ciebie:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400zł w wersji cyfrowej mam całą zawartość gry(łącznie z przepustką sezonową ) czy to dużo....?Patrząc na zawartość gry i porównując ją do innych pozycji wychodzących na rynek ...wydaje mi się że nie jest to cena wygórowana.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kamiltruck
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak zaczęła się tutaj rozmowa o kontrolfreek'asch, że aż kupiłem sobie zestawik. Ciekawi mnie tylko czy będzie jakaś różnica. Doświadczenie już z nimi maiłem w przypadku x360 teraz czas na ps4.

 

Coraz bardziej zastanawiam się jak to będzie z tym trybem realistycznym. Wczoraj próbowałem w AW na weteranie przejść jakiś etap bez draśnięcia. I? I ciężko. Nie, że się nie da ale przejście gry w trybie realistycznym będzie ciężki i wymagał od nas 100% zaangażowania.

 

@dr-yogi-reborn giwerek od razu wszystkich nie dostaniesz, masz za to dostęp do wszystkich dodatków jakie kiedykolwiek wyjdą. Ja niestety wybrałem opcję droższą, ale musiałem mieć steelbok z bo3.

 

EDIT:

 

Czy wiecie może kiedy CDP.pl wysyła gre?

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo, tryb Nightmare? No no no :-D hehehe

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak zaczęła się tutaj rozmowa o kontrolfreek'asch, że aż kupiłem sobie zestawik. Ciekawi mnie tylko czy będzie jakaś różnica. Doświadczenie już z nimi maiłem w przypadku x360 teraz czas na ps4.

 

Coraz bardziej zastanawiam się jak to będzie z tym trybem realistycznym. Wczoraj próbowałem w AW na weteranie przejść jakiś etap bez draśnięcia. I? I ciężko. Nie, że się nie da ale przejście gry w trybie realistycznym będzie ciężki i wymagał od nas 100% zaangażowania.

 

@dr-yogi-reborn giwerek od razu wszystkich nie dostaniesz, masz za to dostęp do wszystkich dodatków jakie kiedykolwiek wyjdą. Ja niestety wybrałem opcję droższą, ale musiałem mieć steelbok z bo3.

 

EDIT:

 

Czy wiecie może kiedy CDP.pl wysyła gre?

CDP.pl wysyła grę 5.11, tak żebyś mógł odebrać w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC mają zostać udostępnione narzędzia do tworzenia nowych map i trybów ;-) Modderzy będą mieli co robić

Edit: może jakimś cudem trafi to na konsole. No chyba, że tym chcą skusić master race do kupna gry. Jak wiemy, CoD nie jest jakoś szczególnie popularną grą na blaszakach.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem wlasnie z roboty , odpalilem konsole a tam KOMUNIKAT: Call of Duty Black Ops III dodano do "pobrane"

Po chwili mam juz pobrane 3GB z 12,5gb i 27 minut do instalacji:)))

Ja pierdzele czy to oznacza ze za 0,5h bede mogl odpalic kampanie???

Rozumiem ze serwery zaczna dzialac w dniu oficjalnej premiery ..

.a moze wczesniej?:)))

Chyba ze gra sie sciagnie , zainstaluje ale nie bede mogl odpalic :(

To i tak bylo by spoko bo martwilem sie ze w dniu premiery bede sciagal gre caly dzien lub dluzej:)

A tu prosze....juz 5gb zaciagniete , przekonam sie za 20min:)

Hura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchomisz gry do dnia oficjalnej premiery czyli do np jednej minuty po północy z czwartku na piątek. Tak zawsze było, nawet na ps3. MI też już pobiera. Gdybyście nie mieli w store opcji pobierz to jest ona w bibliotece przy tytule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaga wersji cyfrowych, możliwość odpalenia gry zaraz po północy :) Jak znam swoje szczęście u mnie kurier będzie po 17 a w dodatku szykuje się piątkowy wieczór w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe już sie zorientowałem ze zajaralem sie jak dziesięciolatek na widok choinki a potem okazało sie ze na prezenty i tak trzeba czekać do 24ego:)) Dobrze ze w takich sytuacjach czas szybko leci i zanim sie obejrzę to już będzie piąteczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał na playergames.pl ? Dostaliście jakieś info co i jak ?

Easter egg już do oglądnięcia na youtube jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał na playergames.pl ? Dostaliście jakieś info co i jak ?

Easter egg już do oglądnięcia na youtube jest :)

Ja zamawiałem tam, ale na razie żadnego info. Jedyne wiem, że mają dzień przed premierą wysyłać, ale to pisze na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaga wersji cyfrowych, możliwość odpalenia gry zaraz po północy :) Jak znam swoje szczęście u mnie kurier będzie po 17 a w dodatku szykuje się piątkowy wieczór w pracy.

No jednak bym powiedział inaczej ;)

Gdyby plyty dało się dzielić na dwie konsole to bym brał płytkę. Plyta to coś fizycznego, masz i grasz, często dwa dni przed ;) Z cyfrową wersja to mnie to wkurza troszkę z czekaniem na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupował na CDP.pl niech sprawdzi konto w banku, bo ja kupiłem przez PayPal'a, niby zapłaciłem 203,99zł wg. PP, a wchodzę teraz na BZWBK i patrzę 220zł + 6zł przewalutowania. Ktoś tak miał kto zamawiał na cdp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupował na CDP.pl niech sprawdzi konto w banku, bo ja kupiłem przez PayPal'a, niby zapłaciłem 203,99zł wg. PP, a wchodzę teraz na BZWBK i patrzę 220zł + 6zł przewalutowania. Ktoś tak miał kto zamawiał na cdp?

Ja kupowałem na cdp.pl przez PayPal. Ale ja doladowałem wybraną kwotę na PP i zapłaciłem. Wszystko ok 203,99zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×