Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie zgodzę się z tym że BF4 ma być technicznie gorszy od BO3.Pozwolę sobie wypunktować:

1)Podczas trwania rundy główne menu konsoli wiesza się niemiłosiernie,podczas trwania rundy chciałem zaprosić znajomego do Party,menu ładowało się jak na PS3,

2)Ping z 13ms potrafi skoczyć do 300ms z moim internetem światłowód 500/50.Czyli aspekt sławnego "Netcode" leży tak samo jak nie bardziej niż w BF4.Niedowiarkom radzę dłuższa chwile powiedzieć w menu pauzy podczas trwania rundy to sami zobaczycie że Ping bardzo skacze co negatywnie wpływa na jakość rozgrywki.

3)Mam nagrane jak po załadowaniu mapy (w trybie max 12 graczy w lobby) drużyny zostały podzielone następująco:

-moja drużyna 4 graczy

-drużyna przeciwnika 8 graczy ;) żenada i śmiech na sali,

4)W grze moim zdaniem występuje lag compensation,przeciwnik który wychyla się zza przeszkody w niektórych sytuacjach widzi mnie zdecydowanie wcześniej niż ja jego co doprowadza do tego że jak jeszcze go nie widzę to dostaje takie DMG że już mam 50% HP bo on może do mnie strzelać a ja do niego jeszcze nie.

5)Jeżeli ktoś uważa że tekstury w tej grze są ostre jak żyleta to chyba ma za duża ostrość na TV ustawioną :) wszystkie tekstury śmieci,worków i biegających po ziemi szczurów śmierdzą poprzednią generacją,są niewyraźne i sprawiają wrażenie jak atrapy z plasteliny.

6)Gdy chciałem zaprosić moich znajomych do mojego lobby nie było ich na liście moich znajomych w grze,ponieważ ta lista może liczyć maksymalnie 100 graczy.W przypadku gdy macie więcej niż 100 znajomych w PSN,niektórych z nich nie będziecie w stanie zaprosić.

7)Wszyscy wiemy że w betę z pewnością gra dużo osób,mimo to lobby mają tendencje do tego aby się wyludniać w czasie trwania rundy.Matchmaking jest na tyle słaby że nie dołącza nowych graczy aby napełnić lobby i w przypadku gdy okaże się że zostało 2 przeciwników to zostaje wyjsć i szukać nowego lobby.

8)Mapy albo są zbyt duże na ~12 graczy albo są źle pomyślane.Wystarczy żeby trzy osoby wyszły z lobby i jest szukanie przeciwników po mapie.W takiej sytuacji bardziej niż z przeciwnikiem to z moimi teammate'ami rywalizuje bo jest wyścig po fraga.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tokeny po otrzymaniu gdzie trzeba wpisać ? Czekam na swoje bo zamówiłem na x1. Te tokeny są przypisane do platformy ? Jak nie to chętnie jeden przyjmę

Mam na stronie cod komunikat :

Activision System Alerts

Please check your inbox and verify your email address.

Resend Confirmation

 

Jakim cudem skoro kilka dni temu zmieniłem tam email i potwierdziłem ? Nie będzie problemu z przysłaniem tokenu ?

Edytowane przez BuRRRza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zajebista mapka, przypomina mi stare dobre klimaty COD'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bo nie moge znaleźć meczu ! Czy to TDM czy dominacja, to szuka szuka szuka i nic. Czasem pomaga restart gry a czasem za któymś razem znajdzie !

 

Działało normalnie aż do teraz.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku rozegranych meczach tegoroczny cod pozytywnie mnie zaskoczył. Graficznie poprawie uległy tekstury broni i postaci, oświetlenie i ostrość tekstur również na plus. Gameplay jest mniej chaotyczny niż w AW. Poprzez dodanie klas specjalistów możemy dokładniej spersonalizować i ustawić nasza postać. Bronie wydają się w miarę dobrze zbalansowane. Nie napotkalem również problemów z połączeniem. Ogólnie jest bardzo dobrze =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki gra pokazuje typ NAT?Powinnien być otwarty.

Otwarty.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas nie mogę się połączyć. Mam tylko menu potem próbuje nawiazać online i wywala error Please try again later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając w lobby dorzucilo mi pewnego gracza polaka ktory mieszka w USA. zapytalem go czy ma problem ze znalezieniem lobby i mowi ze tak. Ciekawe, mieszka w chu daleko i ma to samo...

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne że połączyło Cię z kimś z USA,teraz dylemat bo opcje są dwie:

1)Koleś wsadzał kit i są jakieś problemy ze znalezieniem lobby,

2)Koleś jest faktycznie w USA i Matchmaking ocipiał i wyszukuje ludzi z tak daleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne że połączyło Cię z kimś z USA,teraz dylemat bo opcje są dwie:

1)Koleś wsadzał kit i są jakieś problemy ze znalezieniem lobby,

2)Koleś jest faktycznie w USA i Matchmaking ocipiał i wyszukuje ludzi z tak daleka

Koles to PolskiGracz5526, raczej na bank jest w USA, ma kanal na yt, a to ze matchmaking ocipial tez prawda ;)

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób preordera na psn i zaraz po uruchomieniu pobierania anuluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce kod to prosze wyslac uzytkownikowi PLasgoogle wiadomosc na psn ze ma malego , potem zrobic screenshota i wkleic go tutaj , kto pierwszy ten lepszy

Edytowane przez YouTookMyCookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość tych impertynencji ! :)

PS.Sam masz małego

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy ;)

3C93-LGN4-A5JR

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mogę się połączyć. Cały czas przy próbie połączenie wywala error. Także nawet menu jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość tych impertynencji ! :)

PS.Sam masz małego

jak ktos jest leniwy zeby preorder zrobic to przynajmniej niech jakies zadanie ma :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę (pierwszy mój CoD ever) i po 10 minutach mówię sobie : Co się tu dzieje. Nic nie ogarniam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie generalnie ,,meh'', jest lepiej, niż w parujących kupach kryjących się pod tytułami Advanced Warfare i Ghosts, ale po kilku meczach po prostu mi się znudziło.

Graficzkę podciągnęli, ale grałem we wszystkie cody, i hasłami typu ,,najambitniejszy cod eva'' oczu mi nie zamydlą, to nadal ten sam leciwy silnik od n-lat, animacje, mechanika strzelania, poruszanie, sterylność, pudełkowe mapki. Te boosty i łażenie po ścianach wypadają ogólnie sztucznie, brakuje płynności i satysfakcji w tym wszystkim, poza tym uważam, że finezja tych wszystkich uników i wygibasów jest bezsensowna przy tak małej ilości życia; Wystarczy, żeby podwoili ilość kulek potrzebny do zabicia, a potyczki nabrałyby rumieńców. Ale po co mają ryzykować i zmieniać formułę, skoro i tak ludzie kupią.

Ech, brakuje jakiegoś solidnego zręcznościowego na ps4. Może nadchodzący Doom to zmieni, Coda definitywnie skreślam po tej becie.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny kod do BETY dostanie pierwsza osoba która wyśle wiadomość na PSN do: *******


Tapatalk for Galaxy S2


Event End;)
Kod polecial do: Marek23**

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×