Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Z takich ogólnych spostrzeżeni można dodać iż jak na Betę to gra jest stabilna i nie obciąża mocno konsoli. Mam wrażenie że plejka działa ciszej niż przy BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa stabilnie, wygląda całkiem nieźle (zwłaszcza mapka Hunter) i chodzi bardzo płynnie. Początkowo nie byłem przekonany do tej mieszanki Destiny z Titanfall'em, ale im dłużej gram, tym coraz bardziej mi się to podoba. Chyba trzeba będzie odstawić Ghost'a (w którego tłukę od premiery) i przerzucić się na nowego CoD'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie jest to gra marzeń i hasła o najlepszym codzie są tutaj faktycznie grubo przesadzone, niemniej wygląda to zdecydowanie lepiej od Advanced Warfare.

Mnie osobiście nie przeszkadza to, że to jest ten sam silnik, bo wygląda to nadal bardzo dobrze, co do samej mechaniki strzelania, sterylności otoczenia i tych pudełkowych map to jest właśnie to, czym Call Of Duty od lat wyróżnia się na tle innych fpsów. Niechciałbym, aby zrobiono z tego drugiego Battlefielda, bo i po co? To są dwie zupełnie inne gry. Czasami mam ochotę pograć w wielką wojnę a czasami wolę zręcznościową strzelankę. Tak było zawsze i niech tak pozostanie. Dla mnie największym problemem COD'a nie był silnik, sterylność czy też małe mapy, ale to, w jakim przedziale czasowym odbywa się rozgrywka, czyli właśnie ta wszechobecna futurystyczność, w której było zdecydowanie za dużo skakania i latania, a brakowało właśnie tej dość powolnej, ale też zręcznościowej rozgrywki. Black Ops 3 jest starym dobrym Black Ops'em z małą domieszką Advanced Warafare. Myślę, że dam szansę tej grze, jednocześnie mam nadzieje, że kolejny COD to będzie powrót w całości do korzeni, czyli do drugiej wojny światowej.

 

Tylko mi nie chodzi o wywrócenie formuły do góry nogami, ale jej unowocześnienie, odświeżenie. Zostawić ten przestarzały silnik, i zrobić grę np. na UE4, dać broniom kopa, dopracować dźwięki itp. Ogólnie to założenia rozgrywki o wiele bardziej mi odpowiadają w codzie, nigdy nie lubiłem przedzierania się po gigantycznych mapach szukając przeciwnika by w końcu oberwać kulkę od snajpera w krzakach, ani jeżdżenia pojazdami/latania. Założenia mi odpowiadają, tylko wykonanie i kierunek serii nie do końca. MW1 i potem pierwszy Black Ops mnie najbardziej wessały, świetne mapy, niewiele udziwnień w rozgrywce, dynamika i skill (jedynie jakość połączenia na PS3 pozostawiała nieco do życzenia).

No nic, ciekawe jak Zombiaki będą wyglądać, ale zakładam, że 1 max 2 mapy na start, i kupuj Panie passa za 200zł, nawet jak cię mapy do multi nie obchodzą :/ Te tęgie głowy z Acti powinni wydać po premierze BO3 i wszystkich dodatków zbiorcze wydanie Call of Duty Zombies Edition, zebrać wszystkie dotychczasowe mapy i dać w jednym pudełko, piękna sprawa by była.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest gimbaza friendly - te smieszne podium po meczu, albo teksty rzucane przez postacie prosto z kina klasy b. Za stary jestem i smieszy mnie to :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja od COD MW2 nie grywam w zasadzie w ta serię, ale BO3 wyłączyłem po 10 minutach. To skandal co oni zrobili z ta serią, gra dla 14 letnich dzieci IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy ma być udostępniona beta?

Do dzisiaj podobno.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę w tę betę i jak COD: AW z zeszłego roku spodobał mi się bardzo (pierwszy COD od dawna nawiasem mówiąc) tak tu jest tylko nieźle. 

Zabrakło mi trochę typowego co-opa jaki był w AW w multi - jednen z najlepszych trybów IMO :D 

 

generalnie nie jest źle jednak i zapewne i tak kupię, pogram kilkanaście dni i puszczę z małą stratą na handel :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec bety powinien być dzisiaj między 22 a 24.

 

@UP coop w AW? Pierwsze słysze.

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@UP coop w AW? Pierwsze słysze.

 

w multi oczywiscie nie w kampanii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy COD od dłuższego czasu w którym wszystko jest jak dla mnie na miejscu. Ciężko mi było się dzisiaj oderwać od tej bety. Zarówno skoki jak i bieganie po ścianach się "czuje" (przynajmniej ja ;-)).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie do środy?

Oficjalnie beta jest do 23sierpnia. Być może będzi tak samo jak z betą tylko dla pre orderów, czyli zostanie przedłużona. Przydało by się bo wbiłem tylko 30lvl ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj na tej nowej zimowej mapce (Stronghold) i jednym słowem jest zajebista :P

Coraz bardziej mi się podoba ten CODek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skasowałem pobieranie.Wczoraj jak je zacząłem to pokazywało mi 14 godzin, dziś przed chwilą pokazywało 54 godz. To kpina aby przy łączu 60 Mb/s tyle to trwało. Ta firma powinna zmienić nazwę z Sony na Sorry.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni, u mnie na 120 Mb/s ściągało się około 20h ale się nie poddałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skasowałem pobieranie.Wczoraj jak je zacząłem to pokazywało mi 14 godzin, dziś przed chwilą pokazywało 54 godz. To kpina aby przy łączu 60 Mb/s tyle to trwało. Ta firma powinna zmienić nazwę z Sony na Sorry.

Ja dociagnelem i crap straszny, chyba, że lubisz kosmokwaki i te klimaty - z cod ta gra nie ma nic wspólnego. Ale za darmo to ponoć i ocet słodki..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mimo że nawet fajnie się gra, to to nie powinno nigdy nazywać się CoD !!! , no ale gimbusy rządzą i trzeba kieszenie ich rodziców drenować z kasy. Już widzę te tysiące dodatków dla gimbusów.  

 

P.S

Jeszcze się łudziłem, że może  ta seria powstanie z kolan ale niestety łudzenia prysły. 

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelalem wczoraj do 1 w nocy:) Dzis w robocie w trybie "Zombie" dzialam:)

Co do gry to jest duzo mniej "kosmiczna " niz myslalem . Lokacje normalne, zadnych kosmodromow:) Bronie podstawowe ...normalne:) Same fajne karabiny az milo sie strzela:) To chyba najbardziej mnie przekonalo...podobne do realnych glosne i efektowne bronie:) Oczywiscie jest kilka kosmicznych gadzetow, szczegolnie w opcjach specjalnych :) Jednak sa to zadkie dodatki i nie zmieniaja obrazu gry na zbyt futurystyczny.

No i na koniec , mapy sa tak zrobione ze nie da sie wskakiwac na dachy budynkow :) Dzieki temu cala akcja nie przenosi sie w chmury sle rozgrywa sie normalnie ...w wiekszosci na ziemi ...troche w powietrzu...i troche pod woda:)))

Wczoraj wskoczylem za typem do jeziora a Ten zaczail sie na mnie pod woda z nozem i zalatwil bez skrupulow:))) Dobry byl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest lepiej niż rok temu. chociaż kompletnie nie przepadam za futurystycznymi klimatami to strzela się nawet przyjemnie.

Marzy mi sie klimat z MW 1/2/3 z taka grafika - bez robotow, skakania, laserow itd

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie Tobie jednemu:) Tez liczylem ze po AW nastapi powrot do klimatow II WS a tu nagle info o kolejnym Black Ops ( skakanie, bieganie po scianach). Juz spisalem ta gre na straty i cale szczescie ze udostepnili Bete:))

Nie taki diabel straszny jak go maluja;) Gra jest futurystyczna ....ale nie za bardzo:)

Do tego moze bedzie tryb " klasyczny" , bez EGZO. Chociaz prze ta bete troche sie juz przekonalem do skokow:))

A i ciekawostka ..wczoraj dostalem granatem ogluszajacym i gdy bylem oszolomiony ....cwierkaly ptaszki:)

Usmialem sie myslac ze niezly motyw wymyslili...cwir cwir:) Potem sie zorientowalem ze na jednej z map ptaszki czesto cwierkaja( taka zielensza mapka:) wiec to chyba zbieg okolicznosci byl;) Dzis to sprawdze , sam sie oglusze;))

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się obawiałem tych skoków, ale jednak gra się całkiem przyjemnie - nie ma bezmyślnego latania nad głowami i wskakiwania na dachy jak w Titanfall'u. Ale jednak przydałby się też jakiś tryb bez tych wszystkich ficzerów (perki, killstreaki, egzo) - co najwyżej dodatki do broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wielka szkoda ze juz po becie:( W ciagu trzech dni tak sie wciagnalem ze gral bym NON-STOP:)))

Moja ulubiona technika to wpadniecie z wyskoku w grupe przeciwnikow i "uderzenie kinetyczne" :) Czy jak to tam sie nazywalo( 1 specjalista:)

Raz tak zakonczylem gre zabijajac 3 przeciwnikow. Mega satysfakcja i FUN:))

Coz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i czekac do listopada:( Mam nadzieje ze szybko zleci:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć śmieszne jest udostępnienie "bety" na zalewie 4-5 dni - niestety nie zdążyłem nawet jej ściągnąć. Po AW bardzo się zraziłem do kosmicznej wojny, może - może kupie BO3, lecz na pewno nie na premierę - tymczasem odpalam stare dobre MW2  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×