Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w temacie ale czyżby bedziemy tepić kochane zombis kobitką? Jeśli tak to super. Też pewnie długo po premierze nie wytrzymam, bardzo wyposzczony jestem od zombis ;) Czekam na kolejne info jak popiehdolony :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym psycholem na tym forum ;-)

Kobitką już graliśmy na mapie Call of the Dead z Black Ops i ogólnie w Black Ops II, ale taki maniak jak ty na pewno o tym wie :-D

Przydałby by się jakiś gameplay Zombie z prawdziwego zdarzenia przed premierą. Nie chciałbym się przekonać po zakupie, że mój ukochany tryb został spartolony i, że mogłem wydać pieniążki na Battlefront :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

zakładamy sobie jakiś temat osobny gdzie wszyscy kaldjutowcy dodamy się do znajomych i zrobimy jakąś społeczność w ps4, aby łatwiej było zgadać się na COOP czy multi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem o tym by założyć jakąś społeczność polską zombie ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba przestać myśleć tylko działać :P Najlepiej zrobić to w ps4 ponieważ wwszystkie eventy będą w kalendarzu, będiemy widzieć osoby aktualnie grające co też ułatwi podłączenie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzisiaj stworzyć społeczność zombie pssite ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jesteś sam Wszebor ;D Nie miałem przyjemności grać jeszcze kobitką z tego względu że posiadałem tylko podstawkę w BO ale jaram się tym trybem zombi przeokropnie i zacieram rączki, mam tylko nadzieję tak jak i Ty, byle by tego nie spartaczyli ;) Co do battlefronta fajnie się grało w bete ale wydaje mi się że na dłuższą metę może sie przejeść (ale to tylko była beta) a w zombii nigdy tego nie doświadczyłem i dlatego 1-0 dla BO3. Co do osobnego tematu to jestem za a zwłaszcza o ów zombiakach. Nie wiem kiedy zakupię gierke bo troszke lipa z $ i muszę zobaczyć jakąś małą choćby recke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Społeczność została stworzona. Nazywa się "COD: Black Ops III PL [PSSite]"

Zapraszam wszystkich przyszłych fanów Black Ops III, a w szczególności trybu Zombie :-D

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do społeczności dołączę.

 

Kurcze chyba dawno nie było takiego CoD'a, który daje nam aż tyle różnorodności. Mój hype na ten tytuł sięga powoli zenitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie.

Czy wersja Digital Deluxe ze stora jest w wersji PL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Od dawna Call of Duty oferuje polskie napisy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Od dawna Call of Duty oferuje polskie napisy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

OK, dzięki za informację, w takim razie zamawiam.

Wstępnie myślałem o Hardened, ale kompletnie się nie opłaca, bo z osobnym SP wychodzi znacznie więcej niż za cyfrę.

A cała operacja z powodu dodatkowej mapy zombie "The Giant" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także kupiłem Deluxe Edition na PS Store ze względu na season pass. Obym nie żałował tej decyzji ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo ile season pass będzie kosztował?  :)

Ja mam wersje z pudełka za 209 PLN. Digital jest za 420-430? Myślę, że nie stracę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital Deluxe Edition za 419 zł to najbardziej opłacalna cenowo wersja. Minusem jej jest, że jest to wersja cyfrowa (dla kogoś kto nie lubi cyfrówek). O ile wiem to oszczędzamy z 20 funtów. Na nasze to nie wiem, bo na naszym storze nie można samodzielnie kupić season passa.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP zapewne pojawi się po premierze BO3 za minimum 200zł

Myślę że wypasiona cyfra to najbardziej opłacalny zakup.

Jestem bardziej zwolennikiem pudełek, ale szkoda marnować lasera w konsoli, jak zombiaki będą u mnie katowane 24h :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to, że po premierze się pojawi SP w storze, to pewne jak przegrana PO w wyborach. Ciekawe czemu aktualnie tego nie mamy skoro inne regiony go mają. Co tu dużo mówić - Stary Kontynent. Motyw The Shadows of Evil np. jest tylko dla burgerów.

U mnie Black Ops I był tak dużo katowany, że aż mi napęd w PS3 padł. Ten kto grał, to wie jak zawartość na płycie była beznadziejne nagrana i odtwarzanie tej zawartości było prawdziwymi torturom dla napędu w PS3. Miało się wrażenie, że płyta stoi w miejscu, a mechanizm napędu chodził non stop od lewej do prawej.

Ktoś jeszcze bardziej obeznany wie, że kolejność nagrywania zawartości na płytach dla PS3 była niezwykle ważna. Taki BO II chodził niewyobrażalnie lepiej (mam na myśli kulturę pracy napędu).

Lubię pudełka, ale bardziej nie lubię żonglowania płytami.

Edit: Zapraszam do utworzenej przeze mnie społeczności COD: Black Ops III PL [PSSite]. Jest już nas 10 osób :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tych grup zombiakowych się nagromadziło, bo jestem już w Zombie Killers Polska, ale do forumowej bardzo chętnie dołączę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem na początku stworzyć grupę opartą głównie o zombie. W końcu to mój główny powód zakupu tej gry, ale postanowiłem nie tworzyć podziałów ;-) Multi i kampanię coop nie raz będę grał :-D

Edit: By umilić wyczekiwanie na grę wrzucam nutkę która była easter eggiem na Nacht der Untoten w Black Ops. https://youtu.be/lYpio2tG-BE

Jako ciekawostkę dodam, że jest to wersja niedostępna w grze. Ta wersja jest trochę dłuższa i lekko zmieniona. Jest to moja ulubiona nutka z gry ;-) świetnie pasowała do rozgrywki. Miało się wrażenie, że co nie zrobimy, to i tak czeka nas śmierć, bo zombie i tak nas dopadną. Kolejną ciekawostką jest, że te wszystkie utwory z zombie miały się znaleźć w kampanii, ale później zmodyfikowano mapy i utwory przestały pasować. Więc zrobiony z nich easter eggowe utwory w trybie zombie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie jakies Hype przed premierą :D Bo czekam i czekam na jakies info odnośnie gier rankingowych etc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek, czyli jutro ma być pokazany gameplay z mapy The Giant. Tak mówi rozmazane foto ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na piątunio jak dziecko na prezent. Co prawda zombie to dla mnie drugoplanowa rozgrywka, główny nacisk będę kładł na gry rankingowe. Ale no powiedzcie kiedy dostaliśmy tyle w jednej części?

 

Co do wersji językowej to zdziwiłem się gdy sklep poinformował mnie, że wersja hardened jest tylko w języku angielskim.

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na piątunio jak dziecko na prezent. Co prawda zombie to dla mnie drugoplanowa rozgrywka, główny nacisk będę kładł na gry rankingowe. Ale no powiedzcie kiedy dostaliśmy tyle w jednej części?

Na przykład w Black Ops 2? Taka sama zawartość była - kampania, multiplayer pvp i zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miał na myśli ilość i jakość danej zawartości. W końcu mamy otrzymać ogromnie rozbudowany tryb Zombie, który ma być na równi z multi i kampanią. Poza tym będzie 4 osobowy coop online w kampanii. Duże pokładam nadzieje w tej coopowej kampanii. Pewnie podczas gry wrócą wspomnienia jak to się grało z bratem w kampanię w World at War ;-)

Nie raz będzie się powtarzało mapę by ugrać lepszy wynik lub by wpadł jakiś pucharek.

Ale jednak racja jest w tym, że to będzie najbardziej rozbudowany COD w historii. Przynajmniej na tej generacji ;-) hehehe

Edit: trailer z UK

https://youtu.be/GcUs0SYBdXk

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×