Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszeliście o tym wycieku z Shadow of Evil ? Podobno ktoś już dorwał się do kopii na PS4 i nagrał króciutki filmik. Nie udało mi się załapać na yt ale udało mi się go pobrać.

 

Co mogę powiedzieć broń startowa nazywa się Bloodhound, fizyka poruszania się Zombi jest identyczna jak ta z BO2, Zombie po dostaniu granatem zamienia się w "kadłubka" czyli tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach, rzucanie granatem też ma taką samą animacje, tylko red screen przy trafieniu jakiś taki wyraźniej czerwony jest. Ogólnie to gość przechodził jeszcze obok dwóch perków ale nie mogę zdefiniować co to dokładnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić filmik na jakiś serwer z którego można pobrać czy cuś innego? Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda.

Teraz siedzę na YT i coś tam ludzie się chwalą wyciekami, ale to jest jak zawsze. Aby kliknąć tylko, a tam Ci koleś siedzi 10min i pieprzy trzy po trzy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślę Ci pw. Oprócz tego filmiku był jeszcze jeden na instagram gdzie był widoczny kadłubek i gość chodził chwilę po mapie. Ale został on już usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo ;-)

Dla smaczku wstawiam pierwszy teaser wszystkim nam znany. Bardzo go lubię. Dawno czegoś tak dobrego nie widziałem. Daje do myślenia.

https://youtu.be/Pfy6bWGQn-E

Edit: @buRRRza, muszę powiedzieć, że aż takiego słabego nagrania się nie spodziewałem :-P tak czy siak dziękować

Edit2: gość gra tym gliniarzem i w startowej rundzie ma rewolwer. Podejrzewałem, że coś takiego zrobią. Moja kryształowa kula "wizjonera" Patchera mówi, że w startowej rundzie nie będzie pistoletów tylko każdy z bohaterów będzie korzystał ze swojej unikalnej broni którą popełnił ostatnie morderstwo/grzech. Czyli:

Skorumpowany policjant - rewolwer,

Feme Fatale - nożyczki,

Bokser nie lubiący fair play - kaset,

Magik fajtłapa - nóż (może nim rzucać będzie).

I każdy się pojawia w innym miejscu na mapie i naszym pierwszym celem będzie odnalezienie siebie. Troszkę podobnie było na mapie Verruckt gdzie dwóch graczy było na lewej stronie mapy, a pozostała dwójka na prawej stronie.

Takie moje małe spekulacje ;-) Jak bym miał kompa, to bym się jeszcze bardziej rozpisał, a na telefonie słownik (SwiftKey) doprowadza mnie miejscami do szału... :-P

Na zakończenie wrzucam fotkę. Jutro zobaczymy gameplay z The Giant.

ab7d4deb3b73252d38eb53fc45efb90e.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić nowego posta by nie męczyć ludzi takim długasem. Wrzucam dwa linki do filmów z przecieku. Pozdro 600

https://scontent-lhr3-1.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t50.2886-16/12134703_1506136606350249_1044156426_n.mp4

https://vid.me/Ap8j

Edit: znalazłem co nieco na reddicie. Fotka z menu

17a0fdc63f370838490598deaee6f586.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już nie będziemy używać jet packów? Jeśli tak to bardzo się cieszę bo przez to w AV zagrałem może ze 2 godziny w tryb zombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żadnych jet packów w zombie nie będzie. Poza tym AW to inne studio, inny świat, inna gra wiec żadnych zależności nie ma.

Czytałem coś przed chwilą, że podobno w przeciekowym opisie Season Passa jest wzmianka o tym, że odmówią stare mapy z World at War i Black Ops.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jet packów na pewno nie będzie w Zombie zostało to już potwierdzone. Zresztą czasy w jakich rozgrywa się akcja na to nie pozwalają.

Kilka sekund z Nuk3town -->

Schemat mapy prawie identyczny jak w poprzednich BO z tym ,że na prawej stronie widać coś jak dwa dodatkowe przejścia (tam gdzie były krzaki w poprzednich BO) i wydaje mi się ,że to będzie jedyna różnica.

@Wszebor myślę ,że trochę popłynąłeś ze swoją teorią na ale kto wie czym nowe Zombie mogą nas zaskoczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie do premiery a już takie przecieki. Wyciekły też nowe kamuflaże, emblematy. 12 map w podstawce. Same kamuflaże przypadły mi do gustu. Nie będę tutaj spoilerował i kto chce zobaczyć na pewno znajdzie w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym profilu społecznościowym sporo fantów wrzucam. Jakoś tak na zmianę. Trochę na forum się pobawię, a trochę na społeczności :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie na premierę? Ja przy starych Cod świetnie się bawiłem, ale od BO2 trochę poszli w złym kierunku. W betę BO3 dobrze mi się grało, ale ta futurystyka do mnie nie przemawia. Jednak sentyment do Coda wciąż mam i zastanawiam się nad BO3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz trailer The Giant ;-)

Myślę, że większość wypowiadających się tutaj osób bierze grę na premierę. Ja osobiście kupuje Digital Deluxe Edition.

Trzymajcie moje smerfy prezent od Papy Smerfa :-D

https://youtu.be/Y9styqi7r0M

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor, dzięki za informacje i przecieki! Przynajmniej nie muszę szperać po necie, bo wszystko mamy w jednym miejscu :)

Trailer "The Giant" wymiatacz!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem z kupnem poczekąć na jakąś świąteczną ofertę... Na dzień dzisiejszy po tym jak wychodzą takie informacje i takiee trailery to myślę że mój portfel otworzy się na moje błagania o wiele wcześniej ;) Ostatnią grą na którą tak czekałem przed samą premierą było chyba GT5 :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie obyśmy się tylko nie zawiedli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP o to się nie boję. Single w każdym CoDzie są miodne, co prawda to z AW mi nie podeszło do tego stopnia, że grę ukończyłem dopiero kilka dni temu. Ale to jest kwestia gustu. Za dużo o singlu BO3 nie wiadomo, ale zabawa w 4 osoby kupuje mnie w 100%. Pamiętam do dzisiaj jak z kumplem w MW3 coop grałem, teraz zapowiada się dużo lepiej. Multi, była beta. Za dużo zmienić nie zmienią względem testów, jedynie balans broni, perków. A po testach kilka giwer i zdolności wręcz się o to prosiło.

 

Generalnie czekam na nową części CoD'a co roku. Zawsze tylko mam obawę, że odwalą coś z uniwersum gry. Tak dla mnie było przy AW.

 

Szkoda, że mój zapał nie przekłada się w 100% na skilla ;)

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×