Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

i tak i tak dostalem ta koszulke za zlotowke :) takze propsy dla "avansu"

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,15243,name,ps4-ultimate-player-1-tb

PS4 1tb + tlou + gow III + bloodborne 1500 zl ale jak to w biedrze bywa pewnie ciezko bedzie znalezc, janusze biznesu wszystko wykupia

 

Przesadzasz. Mój znajomy pojechał do dwóch sklepów. W jednym z nich miła pani zarezerwowała przez telefon kopie w innej biedrze. Wszystko się da załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem W ulubionym dyskoncie Polakuffff :)

5f67d4854bf2f8f6d1c9973b4b587618.jpg

Trzecia dzisiaj którą spotykam w Częstochowie :Yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy kilka biedronek z rana objeździli i nic :P

Jak brałem to jeszcze nie było w gablotach, babka z magazynu przyniosła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy kupią konsolę w dobrej cenie to cebulaki? :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy kilka biedronek z rana objeździli i nic

Jak brałem to jeszcze nie było w gablotach, babka z magazynu przyniosła.

W Częstochowie pewnie o tej promocji z Biedry internety za trzy dni napiszą ;) Wtajemniczeni wiedzą czemu ardon:

Widzę, że cebulaki nie próżnują :)

Rozwiniesz myśl bo nie zrozumiałem do kogo pijesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo był to skrót myślowy i konsole z promocji już na alledrogo wystawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz jest janusz biznesu lvl expert - "Cena jest ostateczna (i tak już jest bardzo atrakcyjna, sama konsola z dyskiem 1 TB to koszt około 1700 zł)."

Jeblem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się unosicie skoro jesteście cebulakami ? :)

 

HAHA-NO-reaction-gif.gif?gs=a

 

Przynajmniej jestem sobą! 

 
Przynajmniej nie masz bana jak ten wyżej  :whistling:
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny The Taken King Legendary Edition za 119 zł w Media Markt (darmowa dostawa do 22.12)

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-destiny-the-taken-king-legendary-edition

 

Call of Duty Black Ops III za 179 zł

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-call-of-duty-black-ops-iii

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dowalili obecną promocją na Fallout 4 ;)

Spodziewałem się bardziej PS+ 12 miechow no ale juz wiem na co wydam zaoszczędzoną kasę:

http://allegro.pl/dying-light-the-following-enhanced-edition-ps4-pl-i5851011641.html

Podstawka do gry to jakieś 119zł + klucz sezonowy 120zł więc tutaj wychodzi taniej, pytanie czy jeszcze zbiją cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest styczniowa wyprzedaż na PSN przecenili ze 100 gier łącznie na 3 platformy. Dodatkowo obok COD BO3 pokazało mi się zakupiono choć nie płaciłem za to, ale jak kliknie się grę to jest napisane 209 zł a pod spodem guzik pobierz. Klikam pobierz , wyskakuje pasek ładowania i nic dalej się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chodzi i grę BF4. Właśnie zobaczyłem na psztore bf-a za 49zł. Moje pytanie brzmi: czy jak kupie gierkę z pss będę mógł grać online (mając +) ? Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem gier z pss, dlatego pytam :) 49zł to wg. Ciebie dobra cena ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem BF 4 Edycja Premium, polecam bo roznicy duzej nie ma w cenie co do podstawki a zawartosc online jest ogromna z premium :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Worms Battlegrounds umożliwa grę dla kilku osób przy jednej konsoli, na jednym padzie podobnie jak na PC Armageddon? Cena 21zł chyba przystępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net podpowiada, ze tak.

Sam sie chyba skusze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się skuszą na promocje w Store, daje mały tip na zgarnięcie subskrypcji PS+ dla obniżenia ceny bez konieczności podawania danych karty. Dla tych oczywiście co nie chcą gry kupować na swoim podstawowym koncie gdzie macie PS+ :)

 

wchodzicie w ustawienia -> zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji ->  opca ze znaczkiem PS+ (np. zapisane dane na dysku intrenetowym) -> i powinniście mieć 2 dniowy okres darmowy.

 

Działa to też na koncie gdzie wcześniej był był PS+ wykupiony (testowałem, to na koncie gdzie miałem PS+ z programu welcome back, a tam wykupić 14 dniowego się nie da)

Edytowane przez AXA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wyprzedaż jest świetna. Wreszcie bardziej opłaca się wziąć z PSS niż pudełko. Na bank biorę Wolfa, bo mam dodatek w pudełku, a nie chciałem go ogrywać bez podstawki. Oprócz tego skuszę się pewnie na Pure Pool albo Killzone'a. A może NFSa, bo pojeździłbym w jakiejś arcadowej ścigałce. Upgrade DC do pełniaka z plusowej wersji za niecałe 50 dyszek? Super. A to pewnie nie będzie koniec moich zakupów. Wiedźmin za stówkę? Brałbym jak ci chytrzy ludzie choinki ostatnio gdyby nie fakt, że mogę pożyczyć grę od co najmniej trzech znajomych. Sony raz do roku przemawia ludzkim głosem. Gdyby jeszcze dali obniżkę na Bloodborne na podobnym poziomie, może w końcu bym się przekonał do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×