Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zdarzyły się momenty gdzie siostrzeniec pobiegł do przodu a mnie nie było widać, niestety nie ma jak w lego, że ekran się oddala a byłoby to ciekawym rozwiązaniem. Co nie zmienia faktu, że nie wliczałbym to w błąd gry, bo wystarczy się trzymać w miarę blisko siebie i jest ok :)

Ja zauważyłem w trzeciej części natomiast, że poziom względem poprzedniczek poszedł do góry co strasznie mi się podoba. Nie wiem jak gra się samemu bo w kooperacji jest bardzo potrzebna pomoc i każdy etap przechodzi się z ogromną satysfakcją. Świetna logiczna platformówka ;)

Matheo z tego co widzę jest multi, nie wiem jak działa, ale może chciałbyś pograć w koopie w wolnej chwili ?:) wyślij zapro :) Pozdrawiam

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalacie te Trine, że sam się zacząłem zastanawiać. Ile czasu zajmują mniej więcej poszczególne części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wszystkie by można i w jeden dzień przejść, zależy na jakim poziomie trudności planujesz grać.
Np. platyna w Trine 2 wpada dosłownie po 2-3 godzinach grania, Trine 1 jest trochę dłuższy i wg mnie nawet lepszy.
W trójke nie miałem okazji grać, ale z tego co słyszałem to jest podobnie do poprzednich części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie. Samemu warto to w ogóle ruszać, czy trzeba w co-opie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

Tak zdarzyły się momenty gdzie siostrzeniec pobiegł do przodu a mnie nie było widać, niestety nie ma jak w lego, że ekran się oddala a byłoby to ciekawym rozwiązaniem. Co nie zmienia faktu, że nie wliczałbym to w błąd gry, bo wystarczy się trzymać w miarę blisko siebie i jest ok :)

Ja zauważyłem w trzeciej części natomiast, że poziom względem poprzedniczek poszedł do góry co strasznie mi się podoba. Nie wiem jak gra się samemu bo w kooperacji jest bardzo potrzebna pomoc i każdy etap przechodzi się z ogromną satysfakcją. Świetna logiczna platformówka ;)

Matheo z tego co widzę jest multi, nie wiem jak działa, ale może chciałbyś pograć w koopie w wolnej chwili ?:) wyślij zapro :) Pozdrawiam

Przejdę razem z kobitką całość i potem będzie można powbijać brakujące pucharki na multi. :)

1 minutę temu, Goldie napisał:

To jeszcze jedno pytanie. Samemu warto to w ogóle ruszać, czy trzeba w co-opie?

Można samemu, ale będzie wtedy na pewno trudniej. Coop świetnie się tutaj sprawuje, ale nie jest konieczny do ukończenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Goldie napisał:

To jeszcze jedno pytanie. Samemu warto to w ogóle ruszać, czy trzeba w co-opie?

Goldie razem zagramy, bierz i się nie zastanawiaj :D na prawdę sporo frajdy. Nie samym R6 człowiek żyje haha :D Ja pierwszą i drugą część ukończyłem sam na PC bezproblemowo :) w coopie po prostu więcej frajdy. W jedynce podobało mi się to że można było ulepszać postacie:) nie wiem czemu z tego zrezygnowali :)

 

Co do tego ile czasu zajmuj ukończenie to tak jak napisał Patricko, nie trwa to zbyt długo, ale nie ma co się tym sugerować, bo największą frajdę sprawuje przejscię etapu na 100% czyli zebranie wszystkich potrzebnych "częśći" "świecidełek" jak zwał tak zwał. A w trzeciej część nie jest to aż tak banalne i trzeba się pogłówkować i tym samym zdecydowanie wydłuża czas potrzebny do ukończenia :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe kupony zniżkowe -20 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej Allegro. Raczej nie dla każdego. Ja akurat dostałem maila i odebrałem kupon.

Regulamin promocji

Dzięki temu można przykładowo zgarnąć dodatek Krew i Wino do W3 za 79,00 PLN + darmowa wysyłka w oficjalnym sklepie Allegro.

Edytowane przez leschek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma i nie wykorzysta to chętnie przyjmę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może ile w zeszłym roku kosztowała FIFA przedpremierowo lub w dniu premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie może ile w zeszłym roku kosztowała FIFA przedpremierowo lub w dniu premiery?

219zł.

uploadfromtaptalk1465826917271.thumb.jpe

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Auchan kupiłem Wiedźmin 3 na PS4 za 99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robił zakupy na rosyjskim PSN? Podobno Steam i iTunes robią problemy i poblokowali inne IP niż rosyjskie z powodu niskiego kursu rubla. Sony zrobiło podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, malpka napisał:

Czy ktoś robił zakupy na rosyjskim PSN? Podobno Steam i iTunes robią problemy i poblokowali inne IP niż rosyjskie z powodu niskiego kursu rubla. Sony zrobiło podobnie?

NIE, kupować na PSN RU można do woli :) sam mam 3 konta:P EU, USA, RU :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

NIE, kupować na PSN RU można do woli :) sam mam 3 konta:P EU, USA, RU :24_stuck_out_tongue:

To słabo bo ja mam dodatkowo na Kanadę. Kapitalny kurs dolara kanadyjskiego. OK, to zakładam konto na RU i czekam na promocje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

To słabo bo ja mam dodatkowo na Kanadę. Kapitalny kurs dolara kanadyjskiego. OK, to zakładam konto na RU i czekam na promocje.

Shit! Tyś moim guru cebulowym :1_grinning: Muszę obczaić sklep z Kanady :24_stuck_out_tongue: no i kurs :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Shit! Tyś moim guru cebulowym :1_grinning: Muszę obczaić sklep z Kanady :24_stuck_out_tongue: no i kurs :24_stuck_out_tongue:

Chociaż najlepiej można wyjść zakładając konto na Brazylię. Promocje takie same jak w USA kurs reala do złotówki wynosi 1:1. I tak np. w promocji Rayman Legends wychodzi 24zł, Battlefront 114zł, Tomb Raider 15zł.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20 czerwca 2016 o 13:26, schranz napisał:

Najtaniej i tak na plati.ru xD

Opisz jak to działa, bo przeglądam i nie moge zatrybić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Patricko napisał:

Kupujesz konto i dostajesz bana na konsole :24_stuck_out_tongue:

jesli robisz zakupy podpieta karta kredytowa ktora jest na tym koncie to masz racje, dostajesz bana na pare miesiecy. Thats all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo sam mam już konto z plusem 1.5 roku gram za free w Multi i 0 problemów. I nie tylko ja ale ok nie kupujcie bo ceny wzrosną 

Przecież to zwyczajne dzielenie konta na/ 2 jak wielu z was robi tylko nie z kumplem a nieświadoma niczego osoba .Żadnych chargebackow nie ma więc żaden ban nie grozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×