Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

no i o to chodzi jesli skladanie historii z urywkow jest fajne i az chce sie spacerowac to wlasnie to moze stanowic o sile danego symulatora chodzenia i nie mam z tym problemu. 

 

Gone Home przedluzalem sobie znalazlem 75% "notek" i mialem dosc bo calosc byla jakas plaska... juz od polowy wszystko bylo jasne a dalszy przebieg wydarzen ktore mielismy odkrywac bolesnie przewidywalny.... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapture dla mnie perełka tej generacji bierz .

Ja natomiast kupię chyba Soma, no i chyba nie doczekam się Layers of fear ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MagEllan napisał:

 

to podlinkuje liste jeszcze bo moze kogos tez inne tytuly zainteresuja:

 

zrodlo: https://blog.eu.playstation.com/2016/07/13/new-playstation-store-discounts-start-today-mad-max-rocket-league-alienation-more/

I tutaj z cenami: http://www.pssite.com/news/51128/szal-obnizek-w-europejskim-ps-store.html

 

Powiem tak SOMA na 100% biore. Do tego rozwazam Zaginiecie Ethana C. oraz bo sporo dobrego ludzie mowili EGTTR... 

 

 

Popatrz dopiero o tym pisaliśmy, a jednak jest Rocket League po promocji z tego co teraz widze za 54 zł :) kuszące, bo dawna cena to coś ponad 80 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catherine za 8 zł grzech nie brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę SOMA. 

 

Teraz na 100% będzie w sierpniowym Plusie. Miałem tak samo z dwoma innymi grami. Valiant Hearts i coś jeszcze. Kupiłem w promo i po miesiącu były za darmo. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soma w plusie ?

Nie ma szans, to chyba 1 przecena tej gry .

Lubię takie klimaty, trzeba sprawdzić .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga przecena. Wcześniej za 79zł.

Produkcja dość świeża i duża więc wątpię w jej pojawienie się w plusie.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JacaC8

No nie wiem czy taka duza - SOMA to jest panie indyk pelna geba ;):)

 

@Grecky

Kolego czasami warto spojrzec w kalendarz - Promocja ma trwac niby do 24 sierpnia (choc o dziwo gry w PSS maja informacje o 4 sierpnia jako dacie konczacej promocje, no chyba ze bedzie rotacja gier w ramach totally digital). Gry sierpniowe pojawic sie maja w pierwszy wtorek a wiec 02 sierpnia  - sadzisz ze Sony az tak chce strzelac sobie w stope zeby wrzucic gre bedaca jeszcze na promocji do PS+?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls Online za 15PLN, czyli koszt przesyłki.

 

http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/10-funtow-od-amazon-co-uk-jak-je-zdobyc-i-na-co-wykorzystac/

 

Malo czasu wiec klikać, moja w drodze.

Dziękować... Czy gra dobra czy nie to za 15 zika i tak warto aby samemu się przekonać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa jeszcze ta promocja? Z tego co było tam napisane (w tym poradniku) to kończyła się ona dzisiaj o 1 w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy Podróż edycja kolekcjonerska na ps4 jest cross buy ps3? W przypadku zwykłej wersji gry jest taka możliwość, w przypadku EK brak info. Dodatkowo w EK w opisie brakuje polskiego języka. Będę wdzięczny za info czy ktoś kupił te wersję. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię słowa indyk, dla mnie soma to duża gra na poziomie a przecena jest duża bo wyjściowo kosztowała chyba 89 promo było 74 czy jakoś tak.

Dla mnie to 1 promo, cena tip top a podejżewam że gra i tak jest warta pełnej wkoty premierowej ale ja lubię przycebulić :24_stuck_out_tongue: co by kasa była na inne przyjemności .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOMA kosztuje domyślnie 109 lub nawet 119zł. Żeby większość indyków miała podobny poziom co reszta produkcji Frictional Games (Amnesia, Penumbra).

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, schranz napisał:

Nie lubię słowa indyk

 

Twoje prawo - to slowo to po prostu skrot myslowy.

Mozna napisac SOMA to gra niezaleznych tworcow Frictional Games - tyle ze to ciut wiecej klepania w klawiature. 

I mysle ze zgadzamy sie co do jednego nie ma roznicy czy to tworca wiekszy, mniejszy, zalezny, niezalezny, wspierany przez pieniadze spolecznosci czy nie - to co sie liczy to czy i ile zabawy/emocji/przezyc dostarcza nam gra. 

 

A ta cena to niesamowita okazja w moim odczuciu i po prostu zal nie brac...

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta SOMA ma polskie napisy?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, Yarorot napisał:

Panowie ta SOMA ma polskie napisy?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

niestety PL brak. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dałem skusić na The Vanishing of Ethan Carter gra o  tajemniczym śledztwie w niesamowitym krajobrazie ( aż dech zabiera w piersiach)

Gdzie eksplorując teren dowiadujemy się o mrocznej przyszłości głównych bohaterów.

Gra nie ma żadnych samouczków, wszystko musimy sami wydukać i skleić w całość.

To powoduje, że gra nie jest taka krótka wbrew pozorom.

Gra posiada dubbing i napisy PL. ( To nasza rodzima produkcja :smile:)

Fanom zagadek kryminalnych i eksploracji na pewno przypasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupował ktoś Podróż w edycji kolekcjonerskiej? Prócz Ethana, Rapture i Somy też chcę kupić. Fajna cena i 3 tytuły . Niestety na infolinii Sony nie wiedzą czy w grze jest polski język i cross play. Będę wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mandi napisał:

Ja się dałem skusić na The Vanishing of Ethan Carter gra o  tajemniczym śledztwie w niesamowitym krajobrazie ( aż dech zabiera w piersiach)

Gdzie eksplorując teren dowiadujemy się o mrocznej przyszłości głównych bohaterów.

Gra nie ma żadnych samouczków, wszystko musimy sami wydukać i skleić w całość.

To powoduje, że gra nie jest taka krótka wbrew pozorom.

Gra posiada dubbing i napisy PL. ( To nasza rodzima produkcja :smile:)

Fanom zagadek kryminalnych i eksploracji na pewno przypasi.

 

Miałem to wcześniej kupić ale jakoś olałem. Teraz przeczytałem Twój post i że gra w przecenie to zakupiłem, nie żałuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tomisior napisał:

A kupował ktoś Podróż w edycji kolekcjonerskiej? Prócz Ethana, Rapture i Somy też chcę kupić. Fajna cena i 3 tytuły . Niestety na infolinii Sony nie wiedzą czy w grze jest polski język i cross play. Będę wdzięczny za pomoc. 

W journey nie ma żadnych dialogów, także trudno żeby był język polski ;)  Nie ma nawet menu z tego co pamiętam, od razu po odpaleniu trafiamy na pustynię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Ethan nie porwał, natomiast kupiłem Soma i jest zajebista :)

Jest lepsza niż przypuszczałem, przede wszystkim fabuła jest mega ciekawa i zakręcona aż chce się grać .... skończyłem dziś o 2 w nocy (z 5h maraton) i jestem chyba gdzieś w połowie ale jak mówię wkręciłem się na maxa w historię i aż jestem ciekawa co będzie dalej .

Grafika jest jak dla mnie ok wnerwiają ściny podczas wczytywania "nowego terenu", muzyka i odgłosy tła są rewelacyjne i grając na słuchawkach jest moc .

Nawet cięzko mi tą grę opisać, taki mix penumbry outlasta bioshocka i aliena :24_stuck_out_tongue: .

Chciałem coś skrobnąć o grze bo naprawdę warto i zapowiada się jeden z lepszych symulatorów chodzenia ale patrzę a gra na forum nie ma nawet swojego wątku ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam rok temu też było cyfrowe lato i jestem generalnie rozczarowany, że tylko indory w promocji ale co zrobić. Mnie ten Ethan Carter kusi bo lubię takie kriminalne klimaty ale jak sięgam pamięcią nie grałem w coś takiego. Koniec końców to jednak indor i zawsze one są pierwsze w kolejce do plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz

OK czyli jesli dobrze rozumiem w twojej opinii:

SOMA - podoba sie 

a oprocz tego:

EGTTR > Ethan?

 

no coz kupilem Ethana i Some zobaczymy.... Ethana chcialem w weekend strzelic bo to dosc krotka produkcja.

 

Za duzo mam zaleglosci jak cos podgonie do konca miesiaca to moze skusze sie EGTTR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Weekendowe promocje w storze interesujące ceny np.

 

 

Metro Redux za 29,60 zł

Batman Arkham Knight 79 zł

Edytowane przez Mandi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×