Skocz do zawartości
ari9217

Life is Strange

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie lepsza od Walking Dead 1 i większości Cage'a . Miałem opory przed tym klimatem ale jak już poszło to na ostro :) Grę zrobiłem w całości w stylu "netfliksa" troszkę mi się oczy zamykały ale pod

koniec 3 ep

to już wiedziałem ze pójdzie cała , to lubię :)

Zajebisty scenariusz wskakuje z miejsca do moich topów tej generacji . Wspólczuje tym którzy musieli czekać na kolejne częsci wlasnie dlatego nie przepadam za tradycyjnymi serialami . Znajomy też gra z zona i jeszcze nie poczuł czaczy bo jest gdzieś w środku 3 ep hehe

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No giera zamiata jak mało co, z tym że większość osób czekała na promo w psn :P .

Teraz jak wyszła płytka w dobrej cenie jestem pewien że sporo osób się skusi, tym bardziej jak pojawią się używki .

W to trzeba po prostu zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 5 epizod.

Takie gry pokazują że nie musi być wpompowane mnóstwo $, że nie musi być "realistyczna" grafika, że musi być na siłę multi itd.

Gra wciąga fajnym scenariuszem, pomysłem z mieszkaniem czasem i fajnie dobraną muzyką

Naprawdę mocna pozycja i cieszę się że nie musiałem czekać na następne odcinki tylko łyknąłem jeden po drugim bo wsiąknąłem na dobre ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy jest wersja PL? Na psn nie widziałem, pudełkowe na allegro tylko ang...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy jest wersja PL? Na psn nie widziałem, pudełkowe na allegro tylko ang...

Nie ma. Jest tylko fanowskie spolszczenie do wersji na PC...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłam wspaniałą przygodę z LiS.

 

Prawdziwy rollercoaster emocji, świetne postacie i relacje międzyludzkie. Jak chwyci Was za gardło pod koniec 3. epizodu to nie puści aż do końca. Jeśli ktoś kocha dobrze napisane historie w grach, to jest to totalny must-have. Ostrzegam tylko - po zakończeniu wpada się w depresję, że to już koniec :( 

 

Jeśli ktoś czeka na wyprzedaż, żeby kupić tę grę za 30 zł, bo wydaje mu się że nie jest warta 84 zł, to niech się wstydzi. DONTNOD zasługuje na Wasze pieniądze za odważne tematy, które podejmuje i serce włożone w tę produkcję. Więc biegiem kupować cyfrówkę albo pudełkowe wydanie, bo warto jak jasna cholera!

 

Absolutna czołówka 2015 roku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołówka? dla mnie jedna z lepszych gier stawiających na story EVER :)

Aż ciekaw jestem jak tą grę odbiera dziewczyna, mało gdzie główną bohaterką jest dziewczyna a ty mam nawet 2 no i jak to jest opowiedziane !

Ja z tydzień to deprechę miałem.

Które zakończenie wybrałaś możesz w spoilerze napisać .

UWAGA KTO NIE GRAŁ NIECH NIE ODPALA FILMIKU - niby to tylko muzyka ale warto odkrywać wszystko samemu wraz z grą.

 

A i zrób sobie test, odpal 

 

i opisz swoje odczucia :biggrin: również w spoilerze .

Zobaczymy jak twarda jesteś, ja wymiękam za każdym razem :P

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz :)

 

Mam ciary na całym ciele przy tym utworze tak jak i przy 'Obstacles' Syd Matters i 'The Sense of Me', które leci w trakcie odtwarzania wiadomości Nathana w samochodzie podczas deszczu. Muzyka to mistrzostwo świata - jeśli chodzi o dobór kawałków jak i ich dopasowanie do sytuacji. Majstersztyk!

 

Powiem szczerze, że nie miałam pojęcia co zrobić na końcu. Oba zakończenia są tragiczne, ale wybrałam jednak to z poświęceniem miasta, samolubnie jak cholera, do teraz mam wyrzuty sumienia... Chociaż bardziej 'kanoniczne' wydaje mi się to z poświęceniem Chloe. Po tym wszystkim, co razem przeszłyśmy nie dałabym rady wrócić do początku i po prostu pozwolić jej umrzeć. Odpaliłam potem to zakończenie z ciekawości i ryczałam jak bóbr, kiedy Chloe leżała w kałuży krwi w łazience. Ale z drugiej strony jak pomyślę, że poświęciłam setki, jak nie tysiące ludzi, to nie wiem jak mogłabym z tym żyć. Tutaj nie ma dobrego wyboru. A Ty co wybrałeś?

 

Chciałam się odnieść jeszcze do samej relacji Max z Chloe. Oczywiście ma ona także podtekst 'romantyczny', a nie tylko przyjacielski, z czym czułam się nieco dziwnie jako dziewczyna hetero :P I wybrałam Warrena (który był uroczy przez całą grę), nie pocałowałam Chloe w pokoju i z tego co widzę jestem w mniejszości. Może wynika to z tego, że jednak większość graczy stanowią faceci, ale ja (mimo tego, że między dziewczynami zauważalnie iskrzyło) nie mogłam się przemóc, żeby jakoś te uczucia Chloe okazywać.

 

Oczywiście Telltale to LiSowi może buty czyścić :) (mimo tego, że pierwszy sezon The Walking Dead uwielbiam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrobiłem/miałem dokładnie tak samo, 

Co jest z wami ludzi płytka z soundtrackiem za grosze KUPOWAĆ !

Ja przeszedłem grę 2 raz na lapku w PL przeczytałem każdą linijkę tekstu, każdego sms itd .

Czekam na 2 sezon, choć sam nie wiem czego się po nim można spodziewać .

TWD oczywiście oba ograne i do czasu LIS 1 sezon był dla mnie mistrzem w tego typu grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, Schranz wymięka i płacze przy muzyce z gry, Silvena ma ciarki na całym ciele, ...ta gra musi być dobra.

 

@Silvena odnośnie ostatniego akapitu w spoilerze: "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna raz chłopaczek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze wpada w ucho (chociaż cały ost jest świetny i dobrze, że wybrali jakieś nieograne nutki indie)...

 
I w oko ;)
day_2_by_stylechameleon-d8my7n5.jpg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, Schranz wymięka i płacze przy muzyce z gry, Silvena ma ciarki na całym ciele, ...ta gra musi być dobra.

 

@Silvena odnośnie ostatniego akapitu w spoilerze: "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna raz chłopaczek".

Brawo właśnie zaspoilowałeś sobie zakończenie jednej z ciekawszych gier ostatnich lat  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem już grę! Nie znasz się na żartach.

Edytowane przez lukas6660
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Rozumiemze aby zdobyc platyne musze napstrykac zdejcia?

I teraz mam pytanie - w pierwszym rozdziale ominalem pare. Czy jak juz po ukonczeniu calej fabuly przejde tylko pierwszy rozdzial i uzyskujac brakujace zdjecia to trofik wpadnie?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Rozumiemze aby zdobyc platyne musze napstrykac zdejcia?

I teraz mam pytanie - w pierwszym rozdziale ominalem pare. Czy jak juz po ukonczeniu calej fabuly przejde tylko pierwszy rozdzial i uzyskujac brakujace zdjecia to trofik wpadnie?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Możesz się wrócić w dowolnym momencie - masz wybór rozdziałów i możesz je wczytać w trybie kolekcjonowania (bez utraty postępu w grze)...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Silvena odnośnie ostatniego akapitu w spoilerze: "Żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna raz chłopaczek".

Wiesz, jak tam lubisz, ja nikomu do łóżka nie zaglądam  ^_^

 

Co do platyny, to jeśli komuś się podobała gra, to raczej formalność. Banalna i zdobywa się praktycznie przy okazji pierwszego przejścia z "lizaniem ścian" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozpoczynajac 1 rozdzial i zbierajac to czego nie zrobilem i konczac gre na 1 rozdziale ( bo inne mam na max) trofik wpadnie? Dobrze zrozumialem?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozpoczynajac 1 rozdzial i zbierajac to czego nie zrobilem i konczac gre na 1 rozdziale ( bo inne mam na max) trofik wpadnie? Dobrze zrozumialem?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Tak. Wybierasz sobie odcinek i rozdział w którym brakuje Ci zdjęć - masz tam opcję "graj w trybie kolekcjonowania". Jak dozbierasz brakujące fotki, to platyna wpadnie...

Masz nawet obrazkowo wyjaśnione :) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=408771150

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. :). Moze uda mi soe wbic pierwsza platyne w zyciu.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. :). Moze uda mi soe wbic pierwsza platyne w zyciu.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Czemu miałoby się nie udać? Platyna jest bardzo prosta i praktycznie wpada sama. A znajdźki są jednymi z lepiej przemyślanych i przyjemnych w zdobywaniu - a nie jak w innych produkcjach, które stawiają albo na ilość (pozdrawiam UBI, i ich mapki za***ane ikonkami), albo na głupotę/absurd (rozegranie 20.000 rund w Towerfall'u)...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki raz jeszcze. Mam, wpadlo :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś o samej grze napiszesz jak ci się podobała?

Czy tylko platynę chciałeś wbić xD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym się nie obraził jakby po takim czasie gra nie była zbugowana. ;)  Reszta na plus. Gram od wczoraj i kończę 4 epizod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym się nie obraził jakby po takim czasie gra nie była zbugowana. ;)  Reszta na plus. Gram od wczoraj i kończę 4 epizod :)

Zbugowana? Gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem małe bugi typu scenka z mocno przycinającą animacją, jakoś w 2 czy 3 epizodzie z każdej szuflady po zamknięciu wystawały rzeczy znajdujące się w środku. A w 4 epizodzie w szopie miałem poważny błąd gdzie wszystko zrobiłem co należało, ale nie mogłem otworzyć przejścia, bo znaczek od interakcji był 2 metry obok niż właściwe miejsce. Cofalem czas, robiłem restart checkpointu, aż w końcu odpaliłem grę od nowa, zrobiłem to samo chyba 4 raz, ale tym razem już wszystko działało. Może ja mam pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×