Skocz do zawartości
ari9217

Life is Strange

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po pierwszym epizodzie i póki co tyłka nie urywa choć oprawa audio/video bardzo mi się podoba. Z recenzji i opinii na forach wiem że fabularnie podobno będzie lepiej więc jutro zaciskam poślady i jadę dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym epizodzie i póki co tyłka nie urywa choć oprawa audio/video bardzo mi się podoba. Z recenzji i opinii na forach wiem że fabularnie podobno będzie lepiej więc jutro zaciskam poślady i jadę dalej.

Jestem po pierwszym epizodzie i to o co sie bałem a wiec grafika na moim lapku w medium detalach była lepsza niż sie spodziewałem.

Juz demko mnie nakręciło (lubie zabawy z czasem o ile tylko sa fajnie podane) i powiem ze epizod ten tylko utwierdził mnie w tym ze trzeba brać cały sezon. Co więcej pewnie przejdę raz jeszcze dokonując innych wyborów a pare mi całkowicie umknęło.

Ale grę ocenie po przejściu sezonu, średnio lubie gry w odcinkach tutaj moja najwieksza nadzieja to ze wybory bedą miały jakieś znaczenie jedne większe inne mniejsze.

W moim wypadku demo zaowocowało po sięgniecie po ep1 a ten tylko utwierdził mnie w przekonaniu ze warto ograć całość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym epizodzie i póki co tyłka nie urywa choć oprawa audio/video bardzo mi się podoba. Z recenzji i opinii na forach wiem że fabularnie podobno będzie lepiej więc jutro zaciskam poślady i jadę dalej.

Pierwszy odcinek jest akurat słaby - to bardziej takie wprowadzenie. Od drugiego się bardzo rozkręca...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet dobrze mnie informuje ze gra nie ma polskich napisow?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet dobrze mnie informuje ze gra nie ma polskich napisow?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Dobrze Cię informuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym epizodzie i póki co tyłka nie urywa choć oprawa audio/video bardzo mi się podoba. Z recenzji i opinii na forach wiem że fabularnie podobno będzie lepiej więc jutro zaciskam poślady i jadę dalej.

1 odcinek nikomu nic nie urwał.

Cała siła tkwi w tym że jest coraz lepiej a po endingu człowiek jest zadowolony że przeżył taką historię .

A w międzyczasie można się niesamowicie zżyć z bohaterami i zaliczyć kilka mindfucków .

Ja uwielbiam ten powolnie budowany klimacik, lubię usiąść(jako bohaterka) na łóżku itd słuchając jej przemyśleń i idealnie dobranej muzyki .

To jest unikalna pozycja, nic mnie nie wciągnęło w tym roku tak ja Bloodborn ale mimo wszystko głosuję na LIS jako grę roku bo uwielbiam tak zakręcone fabularnie gry.

 

Eloszki jeśli przeraża cię brak PLna konsoli to na PC masz bdb fanowskie spolszczenie .

Kończę grę właśnie na pc 2 raz i gra się super( na padzie, bo na myszce jest DRAMATYCZNIE)

Ogólnie jest tu sporo textu, maile,smsy, pamiętnik itd więc PL to jest komfort .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odcinek nikomu nic nie urwał.

No nie wiem. Drugi odcinek też szału nie robi. Owszem klimat fajny, powolne tempo też jest OK ale całość jakoś do mnie nie trafia. Po powrocie z kina sprawdzę ten osławiony trzeci odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest jedyna w swoim rodzaju. Wcale mnie nie dziwi, że komuś może nie podobać się AŻ tak bardzo. Moim zdaniem gdybym nie zagrał w Rise of the Tomb Raider, to też oddałbym swój głos na LiS jako GOTY. Nie mniej jednak rozumiem jak komuś nie siądzie. Zupełnie naturalne w przypadku tej gry.

 

Ja byłem zauroczony już po 1 epizodzie. Po drugim miałem kłopoty z pęcherzem. Po 3 musiałem kupić pampersy dla dorosłych. Po 4 wybudzali mnie na OIOMIE. A po 5 było mi tylko smutno, że to już koniec.

 

I wiecie co? Ja to bym wcale nie chciał kolejnej części. Na bank będzie kiepska, robiona na siłę, i bez tego zaangażowania i talentu co 1 część.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wiecie co? Ja to bym wcale nie chciał kolejnej części. Na bank będzie kiepska, robiona na siłę, i bez tego zaangażowania i talentu co 1 część.

Ja bym chętnie przygarnął kolejną część. To nie Telltale które hurtowo klepie te swoje klikawki (ciągle z tym samym patentem), a mały deweloper, który ma w portfolio tylko dwie gry - LiS i cholernie niedocenione Remember Me. Na wypuszczenie szajsu raczej nie mogą sobie pozwolić, bo fani by ich puścili z torbami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przygarnął kolejną część. To nie Telltale które hurtowo klepie te swoje klikawki (ciągle z tym samym patentem), a mały deweloper, który ma w portfolio tylko dwie gry - LiS i cholernie niedocenione Remember Me. Na wypuszczenie szajsu raczej nie mogą sobie pozwolić, bo fani by ich puścili z torbami ;)

Ja niestety podzielam obawy Killa. Jesli dobrze pamietam to Remember me wydawał capcom, LiS to sqr enix, wiec dontnod jako małe studio szuka większego wydawcy żeby realizować swoje projekty, o lis za wiele powiedzieć nie mogę po ep1 poza tym ze mi sie podobał, Remember tez był ciekawy i fajny. Teraz albo sqr enix może mieć ciśnienie i przeć na sezon 2. Wydaje mi sie ze dla graczy lepszym rozwiązaniem było by gdyby dontnod zarobiło tyle na swoich grach i miało odwagę zostać studiem niezależnym. Gdzie wydawcy, nie wtrącali by sie zbytnio w produkt - co miało miejsce choćby w Remember me. Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście końca trzeciego odcinka. Otóż

udało mi się uratować przed wypadkiem samochodowym ojca w efekcie zmieniłem przyszłość. Co by było gdyby wyszedł z mieszkania z kluczykami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnoście końca trzeciego odcinka. Otóż

udało mi się uratować przed wypadkiem samochodowym ojca w efekcie zmieniłem przyszłość. Co by było gdyby wyszedł z mieszkania z kluczykami?

W tym przypadku jest tylko jedna opcja. Gdyby ojciec znalazł kluczyki i wychodził to gra kazałaby Ci cofnąć. Dlatego koniec 3 epizodu jest zawsze taki sam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugim miałem kłopoty z pęcherzem

Syndrom pełnego pęcherza- to potwierdza dobrze wydane pieniądze :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem po 2 epizodach.

 

Do tej pory solidnie się wynudziłem, wszystkie znajdzki i zapamientywanki meczą bardziej niż praca. Superpower strasznie trywialne.

Gdybym dostał to w plusie lub GWG to w cholerę bym wyłączył ale że wydałem pieniążka to mam obowiązek skończyć.

Może jeszcze zeskoczy, cały czas czekam

 

Technicznie strasznie leży przynajmniej na XO. dawno nie widziałem tak ordynarnie doczytywanych tekstur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trzecim odcinku rozkręca się już tak konkretnie, to może wtedy zaskoczy i Ci się bardziej spodoba ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zaskoczyło dopiero w piątym. Pisząc zaskoczyło mam na myśli to że w końcu coś zaczęło mnie w tej grze interesować. Niestety ale podczas grania zaliczyłem więcej irytacji niż fascynacji. Należę do grona osób którzy nie są fascynatami tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem po 2 epizodach.

 

Do tej pory solidnie się wynudziłem, wszystkie znajdzki i zapamientywanki meczą bardziej niż praca. Superpower strasznie trywialne.

Gdybym dostał to w plusie lub GWG to w cholerę bym wyłączył ale że wydałem pieniążka to mam obowiązek skończyć.

Może jeszcze zeskoczy, cały czas czekam

 

Technicznie strasznie leży przynajmniej na XO. dawno nie widziałem tak ordynarnie doczytywanych tekstur

 

A nie mówiłem :D

 

Ale bardziej zastanawia mnie to ostatnie zdanie. Nie przypominam sobie żadnych problemów tego typu. A może byłem za bardzo wessany w historię, żeby zwracać na to uwagę. Jak czytam książkę, to też nie zastanawiam się nad jakością papieru. Bardziej w tej grze szczypie po oczach brak lip syncu. Jeszcze bym zrozumiał jakby był polski dubbing. Ale tutaj niestety widać, że te animacje rzeźbili na surowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie przy zmiany sceny gdy zmieniamy miejscówkę, coś jak doczytywanie animusa. Wczytują się budynki i drzewa, wszystko trwa dobre 2,5 sekundy

 

Nie to że to dyskwalifikuję grę, bo zdarza się 3-4 razy na odcinek. Ale pierwszy raz widzę coś takiego na newgenie.

 

 

Gram nadal, ruszyłem trzeci, coś się zaczyna dziać mam nadzieję że w końcu będzie wielkie wow.

 

Nadal gry nie skreślam , bo w journey też nudziłem się do 2/3 a potem miałem ciary na całym ciele a na końcu się poryczałem. Mam nadzieję że doczekam bo samograj z wciskanymi guzikami to mój ulubiony gatunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IndykStation 4 nie zauważyłem problemów z doczytywaniem, ale lipsync faktycznie leżał - później go trochę poprawili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trzecim odcinku rozkręca się już tak konkretnie, to może wtedy zaskoczy i Ci się bardziej spodoba ;)

Przyznaję.  jajka mam urwane.

 

Umieram z ciekawości co będzie w 4 i 5

 

Lecę grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwą grę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna :P

Widzę wiele osób po tych wszystkich ochach i achach(zasłużonych) oczekuje opadu kopary już na wstępie .

A LIS rozkręca się powolutku niczym dobra książka, podzielona na wstęp rozwinięcie i zakończenie .

I nawet nie zauważasz jak przy tych pierwszych mało porywających ep zżywasz się z bohaterami .

Później 2 bomby na ryj i w głowie siedzi ci, "o k@#wa co tu się dzieje? "

 

Zobaczymy jak podsumujesz całość, ale jakoś jestem spokojny że mamy kolejnego fana LISa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone.

 

Wzięło mnie pod koniec 3 odcinka i aż do końca piątego było bardzo dobrze.

 

"what a fuck i o ku_wa" gadałem sam do siebie pocąc ręce na padzie przez drugą część sezonu

 

Gorąco polecam choć początek zbyt wolno się rozkręca.

 

Na koniec dygresja o grach sezonowych. Nie, nie i jeszcze raz nie. 

To świetna gra na 3 wieczory a nie 9 miesięcy czekania. 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zaciągnąć za free komentarze twórców, dodali też dodatkowe języki , ale bez polskiego co chyba przekreśla szanse że kiedykolwiek PL się pojawi.

 

 

Wydanie pudełkowe fajne, tylko szkoda że 4 razy tyle za ile niedawno kupiłem grę z xbox store.

Tak na marginesie to na PS4 to chyba żadnej obniżki jeszcze nie było, ale wiadomo że do inne podejście do klienta, najważniejsze by hajs sie zgadzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zaciągnąć za free komentarze twórców, dodali też dodatkowe języki , ale bez polskiego co chyba przekreśla szanse że kiedykolwiek PL się pojawi.

 

 

Wydanie pudełkowe fajne, tylko szkoda że 4 razy tyle za ile niedawno kupiłem grę z xbox store.

Tak na marginesie to na PS4 to chyba żadnej obniżki jeszcze nie było, ale wiadomo że do inne podejście do klienta, najważniejsze by hajs sie zgadzał

była promocja ale na US Store podczas the game awards (za 10$)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×