Skocz do zawartości
ari9217

Life is Strange

Rekomendowane odpowiedzi

No, no ciśnienie rośnie.. 

Dałem w spoiler dla tych co jeszcze nie grali - z samego freeza YT można sobie sporo zespoilerować.. Zresztą to ostatni teaser który oglądałem - zaczęli zbyt "dużo" pokazywać z 5 epizodu..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tym razem wymyślą, i jak bardzo przebiją te kilka naprawdę mocnych momentów z poprzednich epizodów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz mrocznych akcentów liczę także na spójne i logiczne zakończenie całej historii. Jeszcze dwa dni do apokalipsy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na australijskim psnie już jest... Jakby kto chciał dziś już skosztować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek można już pobierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem ostatni odcinek i niestety nie mam dobrych wieści. Jest bardzo słabo. Zakończenie w stylu Mass Effect, bardzo przewidywalne w porównaniu do reszty fabuły, a do tego cała masa nie wyjaśnionych wątków. Wybory, jak to zwykle bywa w tego typu grach, nie mają absolutnie żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek można już pobierać...

 

Nie dla wszystkich. Oczywiście znajduję się w tej pechowej grupie, która z jakiś powodów nie może grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem ostatni odcinek, i wbrew temu co napisał kolega wyżej, uważam zakończenie

a zwłaszcza to z poświęceniem Chloe

chociaż jest cholernie smutne :sad:

2nthgu1.jpg

za naprawdę niezłe (sprawdziłem oba oczywiście). Jestem w pełni usatysfakcjonowany, ale jednocześnie trochę rozczarowany i smutny, że to już koniec tej świetnej opowieści. Liczę na kolejny sezon, najlepiej jeszcze z tymi samymi bohaterami - może jakiś prequel?

Tak czy inaczej, dalej uważam LiS za jedną z najlepszych (wraz z EGTTR) produkcji w jakie grałem na PS4. Wszystkie te Bloodborny, Wiedźminy, Batmany i symulatory kartonu od Kojimy mogą się schować...

I ogromny plus za świetny soundtrack (kawałek pochodzi z jednego z zakończeń i idealnie pasuje do filmiku)...

https://www.youtube.com/watch?v=eYoINidnLRQ

PS. Mam jeszcze jedno drobne przemyślenie - skoro już dostaliśmy możliwość wyboru zakończenia, to deweloperzy mogli pokusić się o dołożenie jeszcze jednego...

...które byłoby naprawdę mocne - mocniejsze i hmm... smutniejsze od poświęcenia Chloe - poświęcenie Max.

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po ukończeniu gry . I tak siedziałem sobie na " growym kacu " i zacząłem szukać wszystkich opcjonalnych zdjęć do zrobienia w grze . Jak by ktoś potrzebował pomocy w szukaniu to proszę, poniżej wrzucam link do mojego filmu . W nim wyjaśniam gdzie i w jaki sposób zebrać wszystkie zdjęcia .

 

Wszystkie opcjonalne zdjęcia ep.1


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem pierwszy epizot w PSS, i moje pytanie to czy mozna zmienić napisy na polskie, bo wszystko jest po angielsku ? jesli tak to jak to zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem pierwszy epizot w PSS, i moje pytanie to czy mozna zmienić napisy na polskie, bo wszystko jest po angielsku ? jesli tak to jak to zrobic ?

Gra niestety nie ma polskiej wersji językowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem pierwszy epizot w PSS, i moje pytanie to czy mozna zmienić napisy na polskie, bo wszystko jest po angielsku ? jesli tak to jak to zrobic ?

Nie ma wersji PL. ale ma wyjść wersja w pudełku i może dadzą napisy chociaż, marzenia ściętej głowy ale szanse są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero wczoraj znalazłem czas na dokończenie LiS - 5 odcinek trochę musiał poczekać :D 

 

już po przejściu całości uważam, że to chyba najlepiej wydane 80 złotych na PSN od dłuższego czasu. Oczywiście gra nie jest idealna - pierwszy odcinek był niezły, potem świetnie zbudowano zainteresowanie kolejnymi... a ostatni odcinek ewidentnie był na siłę przedłużany zbytecznymi sekwencjami. 

 

ja wybrałem zakończenie z poświęceniem Arcadia Bay bo jakoś bardziej mi to pasowało do całej gry. Osobiście wyciąłbym z gry kilka niepotrzebnych scen, jak choćby ta na korytarzu w bursie

 

podobał mi się ten mały skrót wszystkich odcinków

pod koniec gry gdy zmierzaliśmy do latarni

 

 

W każdym razie jak ktoś nie grał to polecam nadrobić nie czekając na pudełkowe wydanie - brak napisów PL w niczym tu nie przeszkadza. 

Dla mnie mocne 8/10 w kategorii gier z PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 5 epizod .

Cóż mogę powiedzieć, gra pozamiatała mnie doszczętnie !

Niesamowite jak zakręcone jest story jak pięknie jest to opowiedziane !

Dla mnie to jest gamingowy efekt motyla.

Wiadomo początek jak to początek trochę nijaki ale było ciekawie ale im dalej w LIS ( LAS:) ) tym lepiej a od 3 ep to jest mistrzostwo świata .

5 epizod również daje radę wg mnie choć nie do końca podobał mi się jego pewien nightmare'owy fragment .

Mimo wszystko zakończenie mnie rozwaliło,(musiałem sprawdzić oba) - ciężkie to były dla mnie chwile .

Jeśli chodzi o gry story driven to dla mnie jest to absolutnie czołówka gier w jakie w życiu grałem (HR, Beyond czy TWD zostają z tyłu )

Mało tego ta gra udowadnia że da się zrobić tytuł z dojeba#$m story który nie będzie samograjem i gameplayowo ma sporo do zaoferowania .

Liżąc ściany każdy z ep zajął mi około 5h co jest świetnym wynikiem.

Ile tu jest contentu,opcjonalnych rozmów notatek itd ..

Uświadomiłem sobie jak biednie gameplayowo stoją gry Telltale games vide TWD czy ostatnio ograny przeze mnie Tales from borderlands .

Wybory ryją banie, poziom zakręcenia story nie do opisania, postacie Max i Chloe, przedstawienie ich relacji/więźi to mistrzostwo świata, ale nie tylko bo jest MASA mega ciekawych postaci .

 

Podsumowując, demko ledwo zmęczyłem wydawało mi się średnie i nijak ma się do tego jak fantastycznie, dojrzale i ciężko prezentuje się pełniak .

Autentycznie żal że to juz koniec, chciało by się więcej czasu spędzić w tym świecie .

Tak, Life is strange to moje GOTY ba, jest to bezsprzecznie jedna z najciekawszych gier jakie ograłem od dawien dawna .

Teraz wiem że S2 jest dla mnie day 1 buy(oby na płycie bo się pochlastam jak znowu na epizody potną )

Tylko czy 2 sezon będzie wstanie dorównać oryginałowi ?

Mam pewne obawy, bo poprzeczkę zawiesili niesamowicie wysoko .

Pozostaje czekać.

 

EDIT Przepraszam za chaotyzm tego posta ale jeszcze jestem pod wrażeniem całej tej opowieści, tak to jest CHAOS THEORY  .

Edytowane przez schranz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pozostaje tylko czekać na kolejny sezon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zżyłem z Max i Chloe że normalnie jakiegoś doła złapałem po skończeniu tej gry.

Oglądam cosplaye, czytam opinie ludzi .... uświadomiłem sobie że to jedno z najpiękniejszych growych przeżyć jakie widziałem.

I wręcz nie mam ochoty nic innego odpalać, no bo niby co? assasinka i latać po dachach? litości ...

Długo nie wyjdzie gra która znów tak chwyci mnie za serce .

2 sezon to już nie będzie to samo, nie ma bata żeby 2 raz tak chwyciło .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jest fanowskie spolszczenie więc jak ktoś się boi ang to niech chociaż na PC ogra bo naprawdę warto .

Na spotify jest ost z gry ale aż mi się smutno robi od niektórych kawałków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×