Skocz do zawartości
unknown3d

God of War III : REMASTERED

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy byl juz ten temat walkowany ale mam dziwny problem z obrazem, gdy GoW sie wlacza na poczatku, to jest ca calymj ekranie. Gdy juz dojdzie do wyboru "nowej Gry" ekran sie znacznie pomniejsza i sa czarne paski w kazdym boku monitora. Wiecie czy to jest tak normalnie czy idzie to jakos zmienic?

Musisz wejść w ustawienia konsoli, w ekran i ustawić "obszar wyświetlania" i rozciągnij sobie na cały ekran.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga

A jak jest naprawdę z tą poprawa grafiki względem PS3? Pytam jak fan Serii GOW, ten tez będę chciał zaliczyć jak stanieje. Jest widoczna róznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika wg mnie jest świetna i gdyby nie przerywniki filmowe, to gra wyglądałaby jak na tą generację. Animacje finisherów są mega zrobione, aż chciało się patrzeć jak rozpruwa wrogów heh. Choć znałem całą historię, bo wszystkie części ograłem po parę razy, 1080p i 60klatek "wciągnęły" mnie na maxa, nie mogłem uwierzyć jak ładnie to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może słyszał jakieś info odnośnie pojawienia się god 1 i 2 w ramach umulacji gier z ps2? Ostatnio dostałem remaster 3 i chętnie na początek ograłbym dwie pierwsze części:) mimo, że streszczenie czytałem to chyba bardziej warto zagrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pewnie, że warto ale musisz pamiętać, że te części mają już swoje lata i dosyć mocno dają to odczuć. Żebyś się nie zraził. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie żadna przeszkoda. Chcę poznać całą historię bo mitologia w takim wydaniu może być bardzo ciekawa. Jedyne co mnie boli to brak polskiej wersji językowej bo linda jednak daje radę:) Chodź nie lubię gościa bo z łodzi jestem:P to pozostaje czekać:) Mam tylko nadzieję, że sony mimo remasterów na ps3 skusi się i da nam wersje z ps2:) Po raz pierwszy chcę aby sięgneli do naszych kieszeni haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×