Skocz do zawartości
unknown3d

God of War III : REMASTERED

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się czy wersja z pss store jest w polskiej wersji językowej ?? Bo patrząc przez sklep w dostępnych językach nie ma polskiego.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna byc o ile z PL pss store , na plycie jak nie ma PL to znaczy ze gra nie jest z polskiej dystrybucji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z PS Store jest full PL i na szczęście da się ustawić angielską ścieżkę dźwiekową plus polskie napisy.

 

Wczoraj skończyłem ten tytuł. Była to moja pierwsza przygoda z Kratosem. Po początkowych 2h byłem rozczarowany, w necie wszyscy chwalili, a moje wrażenia były takie sobie. Z czasem jednak się rozkręciło, chociaż bywało nużąco. 8/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NRGeek dobrze zrecenzowal gow III ma w 100% racje, gdyby dali cala trylogie tak jak z Uncharted to by mialo jakis sens, zremasterowali tylko 3 czyli kazdy kto nie gral w poprzednie czesci zaczyna w momencie "z dupy". Nie zdziwie sie jesli zremasteruja inne czesci gow'a zeby sie kasy nachapac.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sięgnąłem po GoW bez grania we wcześniejsze części nie i nie odczuwałem dyskomfortu. Wiedziałem coś tam o fabule, że się mści na Bogach za zabójstwo rodziny, czy coś :p Rozwalił mnie trochę fragment o nie znajomości bohaterów - większość się znam, w końcu to mitologia :d :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi Amerykanie nie musieli w podstawowce uczyć się mitologii greckiej / rzymskiej to co się dziwisz :-)

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba ma rację, trójka zaczyna się w środku akcji i to wypada beznadziejnie jeżeli ktoś wcześniej nie miał styczności z serią.

GOW 3 dla mnie też był pierwszym spotkaniem z Kratosem i z tego co pamiętam, po gdzieś dwóch godzinach

(pojedynek z Hadesem)

płyta trafiła do szuflady, a grę ukończyłem dopiero 2,5 roku później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra jest na całym ekranie :-)

Gierka mnie miło zaskoczyła (nigdy nie grałem w GOW)

Na YT ta gra wygląda sporo gorzej niż na żywo. Jedynie szkoda, że nie ma całej serii. W ogóle dziwna sprawa, że akurat 3 część została wydana. Pierwsza i druga część została raczej pominięta ze wzgledu na grafikę - domyślam się, że nie chciało im się robić nic więcej poza podniesieniem rozdzielczości. Ale przecież jest 4ta część...

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dałem 3kropek bo po co robić taką część jak wstąpienie :-)

Tapatalk & SGS 5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich pytających dziś dostałem Remaster GOW 3 ( Wersja z UK ) i o dziwo ma polski Język

 

Każda gra od SONY ma wszystkie języki na płycie,nie ważne jaki kraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. TLoU tylko z polskiej dystrybucji jest pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra od SONY ma wszystkie języki na płycie,nie ważne jaki kraj :)

sorry ale mało wiesz jak tak piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale mało wiesz jak tak piszesz :)

 

Przecież wystarczy zmienić dany język w konsoli,aby mieć grę po...ale co ja tam wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra od SONY ma wszystkie języki na płycie,nie ważne jaki kraj :)

 

Z calym szacunkiem sa gry ktore tak nie maja.

TLOU, Uncharted 2 z UK, Sorcery to 3 przyklady.

Choc fakt spora czesc gier od Sony ma lokalizacje.

NRGeek dobrze zrecenzowal gow III ma w 100% racje, gdyby dali cala trylogie tak jak z Uncharted to by mialo jakis sens, zremasterowali tylko 3 czyli kazdy kto nie gral w poprzednie czesci zaczyna w momencie "z dupy". Nie zdziwie sie jesli zremasteruja inne czesci gow'a zeby sie kasy nachapac.

 

 

Recke zaraz obejrze. Niemniej to bylby remaster remastera jesli sie nie myle gow hd collection bylo na PS3. Przyznam ze GoW(1ka) w HD jakos mnie nie porwala, tutaj nie da sie tylko podbic rodzialki bo dalej bedzie to wygladac delikatnie mowiac archaicznie - tutaj by trzeba zrobic remaster/remake na miare tego ktory przeszlo dla przykladu Halo2 (to tylko przyklad, nie chce wolny platform po prostu obejrzalem porownianie oryginal vs remaster i bylem pod wrazeniem).

A to juz koszt, a jak widac Sony woli robic to po kosztach. Wiele jest gier ktore na fali nostalgii by sie sprzedaly jesli by zrobic im remake a nie tylko podbijac rozdzialke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy zmienić dany język w konsoli,aby mieć grę po...ale co ja tam wiem ;)

dokladnie ,piszesz takie bzdury ze glowa boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pierwszy raz zetknąłem z GOW i bardzo duże wrażenie robi dla mnie ta gra.

Wygląda świetnie a w pewnych momentach nawet lepiej od gier wydanych typowo na PS4.

Podziw mnie bierze jak sobie pomyślę jakie to wrażenie musiało robić na PS3 skoro na PS4 ta gra wcale nie ustępuję nowszym produkcją :-)

Jedyna wada gry to taka, że jest stanowczo za krótka :-)

Tapatalk & SGS 5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ,piszesz takie bzdury ze glowa boli

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem post @MagEllan?

 

Jak nie zrozumiałeś,to jeszcze raz przeczytaj,we wszystkie gry od SONY nie grałem,ale te co miałem ,to bez problemu można było zmienić język.Boże,przez takich ludzi jak Ty odechciewa się czytać posty.

 

Widocznie życie na obczyźnie Ci nie służy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem post @MagEllan?

 

Jak nie zrozumiałeś,to jeszcze raz przeczytaj,we wszystkie gry od SONY nie grałem,ale te co miałem ,to bez problemu można było zmienić język.Boże,przez takich ludzi jak Ty odechciewa się czytać posty.

 

Widocznie życie na obczyźnie Ci nie służy ;)

 

hmmmm

 

Każda gra od SONY ma wszystkie języki na płycie,nie ważne jaki kraj :)

 

Gdzie tutaj jest informacja ze chodzi o gry w ktore grales. Wyraznie napisales kazda! Wiec z moim czytaniem ze zrozumiem wszystko jest OK. Raczej powinniec precyzyjniej pisac.

Napisales KAŻDA ja tylko sprostowalem ze sie mylisz i ze swoja wypowiedzia mozesz wprowadzic w blad.

 

koniec offtopu. Over and out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie przeszedłem GOW :-)

Cudna gierka - polecam wszystkim, którzy nie grali :-)

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem post @MagEllan?

 

Jak nie zrozumiałeś,to jeszcze raz przeczytaj,we wszystkie gry od SONY nie grałem,ale te co miałem ,to bez problemu można było zmienić język.Boże,przez takich ludzi jak Ty odechciewa się czytać posty.

 

Widocznie życie na obczyźnie Ci nie służy ;)

widzisz to mi się odechciewa odpisywać takim typkom jak ty , bo mało wiesz a twierdzisz to co ci się wydaje , ja mam 8 letnie doświadczenie z exami od sony od czasów PS3 i tylko kilka sztuk miało jezyk PL poza granicami Polski

służy doświadczenie , tobie przebywanie w naszej ojczyźnie jak widać już nie

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy byl juz ten temat walkowany ale mam dziwny problem z obrazem, gdy GoW sie wlacza na poczatku, to jest ca calymj ekranie. Gdy juz dojdzie do wyboru "nowej Gry" ekran sie znacznie pomniejsza i sa czarne paski w kazdym boku monitora. Wiecie czy to jest tak normalnie czy idzie to jakos zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×