Skocz do zawartości
unknown3d

God of War III : REMASTERED

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ppe.pl/news-34627-santa_monica_wyjasnia_dlaczego_robi_remaster_god_of_war_iii.html

Słyszymy Was i to jest OK, remastery zazwyczaj pomagają nam otworzyć drzwi do marki dla graczy, którzy nie grali w God of War III pięć lat temu, a możemy im dać tę możliwość na PS4. Ludzie zapominają, że im więcej fanów przyciągniemy do franczyzy tym lepiej dla wszystkich. W Santa Monica Studios chcemy aby jak najwięcej fanów PlayStation mogło doświadczyć naszych produkcji z generacji na generację.

 

Blah blah blah... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu wlasnie lezy pies pogrzebany - patrzac na Classics HD czy inne HD Collection na PS3 to w sporej czesci byly dwupaki lub trylogie.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$

I wcale bym sie nie zdziwil jesli kolejne remastery serii beda wychodzic jako pojedyncze gry.

stary to chyba logiczne że nie wydadzą GOWa 1-2 i tych z PSP na ps4, pamiętam jak po skończeniu właśnie trójki kupiłem cyfrowo cały pakiet na jakiejś promocji, jak zobaczyłem jak drewniane jest sterowanie, i jaka kwadratowa  grafika to wywaliłem po ok godzinie, nie dało się w to grać. W to można zagrać co najwyzej na telefonie, a nie na telewizorze sory panie ... 

 

druga sprawa z jakością remastera trójki - jeżeli na ps3 chodziło to w 720p 40-50 fpsów, to podciągnięcie tylko rozdzieloczości i płynności to za mało żeby mnie przekonać. Jeżeli mam chcieć remaster, to tylko w takiej postaci jak GTA na ps4 ... a jeżeli nie to cena poniżej 100pln. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news-34627-santa_monica_wyjasnia_dlaczego_robi_remaster_god_of_war_iii.html

Słyszymy Was i to jest OK, remastery zazwyczaj pomagają nam otworzyć drzwi do marki dla graczy, którzy nie grali w God of War III pięć lat temu, a możemy im dać tę możliwość na PS4. Ludzie zapominają, że im więcej fanów przyciągniemy do franczyzy tym lepiej dla wszystkich. W Santa Monica Studios chcemy aby jak najwięcej fanów PlayStation mogło doświadczyć naszych produkcji z generacji na generację.

 

Blah blah blah... ;)

 

Otworzymy im drzwi i wykopiemy po zabraniu kasy. Nie ma to jak wydać ostatnią część trylogii która praktycznie tylko jako całość ma sens.

Niech Sony oszczędzi już sobie wstydu i lepiej nic nie wydaje do czasu premier nowych gier zamiast remasterów.

 

Czekam na Remaster Destiny albo Fify 15 ! 

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news-34627-santa_monica_wyjasnia_dlaczego_robi_remaster_god_of_war_iii.html

Słyszymy Was i to jest OK, remastery zazwyczaj pomagają nam otworzyć drzwi do marki dla graczy, którzy nie grali w God of War III pięć lat temu, a możemy im dać tę możliwość na PS4. Ludzie zapominają, że im więcej fanów przyciągniemy do franczyzy tym lepiej dla wszystkich. W Santa Monica Studios chcemy aby jak najwięcej fanów PlayStation mogło doświadczyć naszych produkcji z generacji na generację.

 

Blah blah blah... ;)

To jest tak żałosne że lepiej darowali by sobie plecenie tych bzdur. Ja nie mam nic przeciwko remasterom pod jednym warunkiem że na rynku będzie tyle nowych gier od sony AAA że nie będzie się miało czasu kiedy tego nawet ograć. Wtedy ok róbcie sobie wszystkie remastery jakie są możliwe. Natomiast gdy Sony jest na takim dnie jesli chodzi o gry na PS4 to zwykły wstyd powinien im nie pozwolić klepać tych remasterów ile wlezie. JA wiem że to opłacalne jest bardziej niż stworzenie nowej gry AAA ale tymi rozwiązaniami coraz bardziej Sony daje mi do zrozumienia aby jak najszybciej się ich maszynki pozbyć a chyba nie to chodzi. Takiego chamstwa w ich wykonaniu nie było od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten port w przenoszeniu na ps4 był łatwy i przyjemny, bo w końcu architektura przyjazna deweloperom. ND już się o tym przekonało: http://www.pssite.com/news-33144-przeniesienie_the_last_of_us_na_ps4_okazalo_sie_pieklem.html

SM też, zamiast skupić się całkowicie na nowym projekcie, będą się babrać w kodzie, tylko po to, żeby podnieść lekko tekstury i rozdziałkę. Dodadzą grę do każdego możliwego bundla i będą się chwalić ile to kopii nie sprzedali. 

Zresztą, nie żałuje zakupu konsoli, nikt mnie do tego nie zmuszał, dlatego płakać nie będę. Podchodzę do tego wszystkiego z dystansem i bardziej mi się chce śmiać niż płakać. Zawsze mogę zamiast grać w gry, pooglądać nowe motywy albo Ordera ;P

 

BTW. Yoshida, pamietamy! : http://www.pssite.com/news-34594-_nie_chcemy_zalac_rynku_remasterami____mowi_shuhei_yoshida.html

 

:)

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, nie żałuje zakupu konsoli, nikt mnie do tego nie zmuszał, dlatego płakać nie będę. Podchodzę do tego wszystkiego z dystansem i bardziej mi się chce śmiać niż płakać. Zawsze mogę zamiast grać w gry, pooglądać nowe motywy albo Ordera ;P

 

BTW. Yoshida, pamietamy! : http://www.pssite.com/news-34594-_nie_chcemy_zalac_rynku_remasterami____mowi_shuhei_yoshida.html

 

:)

Niby wszytko się zgadza mnie też nikt nie zmuszał ale jednak sony mogło zaznaczyć w notce że ps4 będzie służyło głównie do odświeżania starych gier a nowych gier albo nie będzie wcale albo wyjdą 2 na rok z ich wewnętrznego studia i to by było uczciwe postawienie sprawy. Wtedy miałbym pewność że ich konsola jest na szarym końcu do nabycia. Człowiek im po prostu zaufał po poprzednich generacjach gdzie ich serie po prostu niszczyły system i było ich tyle że człowiek nie wiedział za co się zabrać. Natomiast to co dzieje się na ps4 To jedna jawna kpina z klientów. Na szczęście tymi wybrykami wiem ze już nigdy ich konsola jako pierwsza nie znajdzie się u mnie w domu. Okłamali po prostu ludzi i tyle. Ja po prostu tej konsoli nie nabyłem dla remasterów i czuję się przez tych kłamców oszukany. Duże studia zamiast zajmować się tworzeniem całkiem nowych gier to sa zaganianie do klepania remasterów. To jest nie do przyjęcia dla mnie. Przecież w tym przypadku robi to główne studio santa monica nie? Wcześniej przynajmniej to zewnętrznym studiom zlecali teraz wychodzi że i to już mają w dupie i zamiast poświęcić czas na nowe gry ich główne studio jest zagonione na tracenie czasu na remastera. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary to chyba logiczne że nie wydadzą GOWa 1-2 i tych z PSP na ps4, pamiętam jak po skończeniu właśnie trójki kupiłem cyfrowo cały pakiet na jakiejś promocji, jak zobaczyłem jak drewniane jest sterowanie, i jaka kwadratowa  grafika to wywaliłem po ok godzinie, nie dało się w to grać. W to można zagrać co najwyzej na telefonie, a nie na telewizorze sory panie ... 

 

No fakt GoW HD na PS3 juz mi srednio wchodzil. Niemniej chodzilo o cos innego, wydajac dwupack czy trylogie w jedym pudelku z edykietka czy to Collection, Classis HD czy w wypadku tej generacji Remaster. Stosuje sie prosty zabieg, mozna dac poczucie graczom ze kupujac i placac raz dostaja cos wiecej. Patrz: Metro Redux, do kupienia rowniez w kawalkach, za w mojej opinii przyzwoite pieniadze. Moge sie mylic ale czyz  na PS3 nie bylo 2 czesci GoW? wlasnie 3 oraz Ascension? Jesli chca zachecic nowych graczy do marki a fanow moze do ponownego ogrania na nowej platformie to wydawanie dwupacka moze byc wlasnie taka zacheta.

 

Gdybanie ON

Zrobia GoW3 - a pol roku pozniej oglosza remaster Ascension ;) ;)

Gdybanie OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj wcześniej wspomniał, iż remaster GoW III to może być taki celowy zabieg marketingowy, aby zapoznać z marką osoby, które nie miały PS3. Doszedłem do podobnych wniosków, zwłaszcza, że trzecia część była najbardziej widowiskowa ze wszystkich i moim zdaniem, najlepsza pod względem gameplay'u. Jest również świeża graficznie, więc nie będzie raziło po oczach. Ba, sądzę, że nowi odbiorcy nie jeden raz wydobędą z siebie głośne "wooow", podziwiając niektóre zapierające dech w piersiach sceny. Koszt niewielki, bowiem wystarczy podbić rozdziałkę, a ewentualne zyski nie do przecenienia. Sądzę, że jakieś 2-3 miesiące po odświeżeniu GoW III, doczekamy się zapowiedzi pełnoprawnej kontynuacji, na którą czekają fani Kratosa, a zamiarem Sony i Santa Monica było to, aby do tej grupy dołączyła możliwie jak największa ilość nowych fanów, dla których PS4 jest pierwszą konsolą, bądź przesiedli się z xboxa. Kto wie, nie zdziwiłbym się nawet, gdyby ewentualna zapowiedź została zamieszczona w "creditsach" na płycie z remasterem.

 

Także, mimo, że chciałbym w końcu zagrać w coś nowego, to rozumiem ten ruch. Jeśli dzięki temu mam potem otrzymać kolejną część z serii (pewnie wciąż z Kratosem, skoro odświeżają, w przypadku zmiany uniwersum nie byłoby to raczej wymagane), to czemu nie. Szkoda, że otrzymamy ją pewnie najwcześniej w 2016 roku.

 

@MagEllan, wydaje mi się, że odpuszczą Ascension, gdyż zdają sobie sprawę, że była to najsłabsza część serii, niemal wyprana z klimatu. Jeśli chcą przyciągnąć nowych fanów, wydaje się to całkiem logiczne :D

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek im po prostu zaufał po poprzednich generacjach...

Okłamali po prostu ludzi i tyle. Ja po prostu tej konsoli nie nabyłem dla remasterów i czuję się przez tych kłamców oszukany.

 

Krotko:

- stosowac zasade ograniczonego zaufania wszedzie nie tylko na drodze.

- Sprzedawali obietnice, kreujac potrzebe posiadania PS4 u wielu - taka rola marketingu. Czy ten bazuje na prawdzie - no niestety nie! Widzimy to na przykladzie wielu produktow z branzy growej jak i kazdej innej. Patrz punkt pierwszy o ograniczonym zaufaniu

- zdobyles doswiadczenie, ktore sporo Ciebie kosztowalo, wykorzystaj wnioski z niego na przyszlosc.

I ostatnie trzymajmy sie tematu GoW bo jesli chodzi o watek humorystyczny gdzie mozna tez wylewac zale na remastery to jest on  tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/81093-krwiste-steki-kotlety-odgrzewane-kotlety-indyki-odgrzewane-indyki/

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko:

- stosowac zasade ograniczonego zaufania wszedzie nie tylko na drodze.

- Sprzedawali obietnice, kreujac potrzebe posiadania PS4 u wielu - taka rola marketingu. Czy ten bazuje na prawdzie - no niestety nie! Widzimy to na przykladzie wielu produktow z branzy growej jak i kazdej innej. Patrz punkt pierwszy o ograniczonym zaufaniu

- zdobyles doswiadczenie, ktore sporo Ciebie kosztowalo, wykorzystaj wnioski z niego na przyszlosc.

I ostatnie trzymajmy sie tematu GoW bo jesli chodzi o watek humorystyczny gdzie mozna tez wylewac zale na remastery to jest on  tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/81093-krwiste-steki-kotlety-odgrzewane-kotlety-indyki-odgrzewane-indyki/

-Stosowałem. Nigdy sony mnie niezawiodło aż do teraz. Człowiek po prostu nie wierzył ze sony może się tak stoczyć :)

-Tutaj to samo to w zasadzie człowiek po 3 ich generacjach wiedział jedno: Maja tyle świetnych marek i w takich ilościach je wydają że wybór był dla mnie jeden. Przypadek ps4 pokazał że był to jednak najgorszy wybór :)

-Tutaj już własnie mówiłem. Z ps4 utracili u mnie już całkowicie jakiekolwiek zaufanie i już nigdy więcej ich sprzęt do grania w moim domu jako pierwszy nie stanie. 

 

W zasadzie wszystko prowadzi do tego co już mówiłem: Niemiłosiernie okłamali ludzi którzy liczyli ze ps4 będzie obfitować w taką ilość hitów jak w poprzednich generacjach. Co prawda człowiek mógł już coś podejrzewać jesli porównać np generację ps1 ps2 do ps3 gdzie już tych serii było dużo mniej i to już był sygnał ale człowiek nawet w najczarniejszych snach nie podejrzewał że ta firma będzie tak słaba na obecnej generacji. To tam nie jest problem bo konsolę się sprzeda ale jednak boli to że firma której się tak ufało wręcz na każdym kroku pluje na swoim fanów opakowując to w papierek 4theplayers i częstuje nas co chwilę takim chamskim zagraniem że człowiek najpierw myśli że to żart(przypadek np tego remastera gdzie pełno ludzi własnie pisze że 1 kwietnia przecież jeszcze nie było) a później okazuję się że oni tak na poważnie. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PS3 w pierwszych latach też tego wiele nie było z początku. Ktoś pamięta takiego exa jak Lair ? heavenly sword też w sumie bez echa przeszły. Dopiero gdzieś w okolicach uncharted 2 sony się zaczęło rozkręcać z naprawdę dobrymi exami. Myślę żxe i teraz będzie podobnie. A jak ktoś nie chce zawsze ma XONE i remaster halo.

 

EDIT. 
Poza tym, sony zremasterowało jak do tej pory god of war i the last of us oraz pracuje nad tearaway. Więc aż 3 gry. To chyba nie wina sony że wszyscy naokoło też lecą z remasterami swoich flagowych tytułów ? dmc, dark souls, gta, borderlands to też sony ?

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak żałosne że lepiej darowali by sobie plecenie tych bzdur. Ja nie mam nic przeciwko remasterom pod jednym warunkiem że na rynku będzie tyle nowych gier od sony AAA że nie będzie się miało czasu kiedy tego nawet ograć. Wtedy ok róbcie sobie wszystkie remastery jakie są możliwe. Natomiast gdy Sony jest na takim dnie jesli chodzi o gry na PS4 to zwykły wstyd powinien im nie pozwolić klepać tych remasterów ile wlezie. JA wiem że to opłacalne jest bardziej niż stworzenie nowej gry AAA ale tymi rozwiązaniami coraz bardziej Sony daje mi do zrozumienia aby jak najszybciej się ich maszynki pozbyć a chyba nie to chodzi. Takiego chamstwa w ich wykonaniu nie było od dawna.

dokładnie, co to za bzdury o drzwiach dla ludzi którzy nie grali w poprzednią generację, po pierwsze ile kosztuje podciągnięcie grafiki i dodanie klatek? to jest jakaś ostatnia faza produkcji gry, jeżeli cena nie będzie odpowiednia do ilości wsadzonej pracy w ten produkt to będzie to skok na kasę. Idealnym remasterm był MGS Twin Snakes na GCuba :P .. nowy Engine, nowe filmiki - więcej filmików, grafika lepsza kilkukrotnie widok fpp ... no to było coś :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten remaster faktycznie nie jest potrzeby. To samo mówiłem o remasterze Sleeping Dogs i Saints Row IV. Mam jedną radę dla wszystkich tych, którzy mają dość tych wszystkich kotletów - olejcie to. Nikt Wam nie każe tego kupować. Jeżeli ktoś wcześniej nie grał, to będzie to dla niego smakowity kąsek. Dla innych będzie to dobry pretekst, aby zagrać jeszcze raz, a dla jeszcze innych zwyczajne "meh, kolejny kotlet 2/10" 

 

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego nie zremasterują GoW: Wstąpienie..? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Dopiero gdzieś w okolicach uncharted 2 sony się zaczęło rozkręcać z naprawdę dobrymi exami......

 

 

Przed U2 było też parę fajnych exów. Oczywiście wg mnie...

 

 

EDIT. 

Poza tym, sony zremasterowało jak do tej pory god of war i the last of us oraz pracuje nad tearaway. Więc aż 3 gry. To chyba nie wina sony że wszyscy naokoło też lecą z remasterami swoich flagowych tytułów ? dmc, dark souls, gta, borderlands to też sony ?

 

Wiesz, to chyba nie chodzi o to, że Sony remasteruje gry tylko o ogólną tendencje na rynku. Właśnie o to, że wszyscy dookoła zaczynają wypuszczać kotlety albo tasiemce, a nowych tytułów jak na lekarstwo..

 

 

Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego nie zremasterują GoW: Wstąpienie..? 

 

Bo to znacznie słabsza część niż 'trójka' i z dwojga złego już chyba lepszy remaster GoW III.  Chociaż mogli zremasterować obie gry i dać je w pakiecie w jednej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że to wygląda tak, że Sony chce żeby studio na siebie zarobiło przed wydaniem całkiem nowej gry - bo przecież zrobienie remastera w stylu podnieś fps do 60 i daj zamiast HD FHD kosztuje tye co nic a sprzedadzą po 40$ sztuka...   zarobią na tym kotlecie a potem wydadzą nową grę :D  

 

inna sprawa, że wydawanie remastera tylko środkowej gry to jakiś poroniony pomysł :D  jak już to powinni dać Wstąpienie razem z 3 w pakiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrobienie remastera trójki jest dla nich najprostrze - podniosą rozdzielczość, liczbę klatek i heja.

Jedynkę i dwójkę musieli by chyba od nowa pisać, przynajmniej grafikę robić, żeby ktoś normalny to łyknął.

Już wersje HD trochę kłuły w oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrobienie remastera trójki jest dla nich najprostrze - podniosą rozdzielczość, liczbę klatek i heja.

Jedynkę i dwójkę musieli by chyba od nowa pisać, przynajmniej grafikę robić, żeby ktoś normalny to łyknął.

Już wersje HD trochę kłuły w oczy ;)

 

Nie no  dobrze, że nie robią remastera jedynki i dwójki. Remaster remastera to już by była przesada  ;)

Chociaż, właśnie sobie przypomniałem o Resident Evil  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież wszystko robią dla graczy, którzy nie mieli ps3, więc pewnie pójdą za ciosem ;)

Tylko to dłużej potrwa niż przerobienie trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tyle jadu? Akurat Ten remaster moze pobic takie bloodborne czy The order wizualnie. Nie wiem czy wiecie ale nie tylko bedzie 1080p i 60 klatek ale wszystkie poziomy gry sa budowane od nowa a nie tylko podbicie tekstur. Ja sie nie jaram ale akurat za przystepna cene wezme by zobaczyc co udało im sie wyskrobac. Walki z bosami były epickie. I powiem tak jak moja kobieta gdy pierwszy raz widziała walke z bosem: " Mam wrazenie ze ten potwor zaraz wyjdzie z telewizora" :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tyle jadu? Akurat Ten remaster moze pobic takie bloodborne czy The order wizualnie. Nie wiem czy wiecie ale nie tylko bedzie 1080p i 60 klatek ale wszystkie poziomy gry sa budowane od nowa a nie tylko podbicie tekstur.

A to info z...?

Zdolne te Sony, że od nowa wszystko zrobią do lipca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to info z...?

Zdolne te Sony, że od nowa wszystko zrobią do lipca ;)

a czy sony potwierdzilo ze od zapowiedzi remastera zaczeli go szlifowac? :-D Rownie dobrze moga juz od roku dzialac albo dwoch. Bedzie to inna gra niz na ps3. Jezeli ma byc na nowo budowane to pewnie juz dzialaja od dawna. Ten remaster to bedzie taki test przed nowa czescia przecież to oczywiste :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli tak sobie wymyśliłeś, że robią od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tyle jadu? Akurat Ten remaster moze pobic takie bloodborne czy The order wizualnie. Nie wiem czy wiecie ale nie tylko bedzie 1080p i 60 klatek ale wszystkie poziomy gry sa budowane od nowa a nie tylko podbicie tekstur. Ja sie nie jaram ale akurat za przystepna cene wezme by zobaczyc co udało im sie wyskrobac. Walki z bosami były epickie. I powiem tak jak moja kobieta gdy pierwszy raz widziała walke z bosem: " Mam wrazenie ze ten potwor zaraz wyjdzie z telewizora" :biggrin:

 

hmmmm moze? a moze nie?

 

Pytanie skad masz takie informacje? zrodlo? bo napisanie poziomy  robione od nowa to patrzac na to ze premiera w sumie niedlugo to mysle ze Sony jak i studio odpowiedzialne za gre by sie tym chwalili.

 

Remake z nowymi poziomami i nowa jakoscia to byl TR Anniversary. Tutaj nie sadze zeby wkladali tyle pracy - dlaczego? dlatego ze sporo mamy remasterow robionych po kosztach, ot port na inna platforme.

Sony optymalizuje koszty, co tez dopóki nie zobacze potwierdzenia tego co napisales - bardziej wyglada mi na podbicie rozdzialki i wio - pewnie sie sprzeda.

 

Jesli jednak okaze sie ze masz racje, ze ta gra to nie bedzie remaster a remake - to oczywiscie przyznam sie do błędu. A tobie przyznam racje. Dowiemy sie juz w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies to przeczytałem na zagranicznej stronie. Jak znajde to podeślę wam link.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim poście trochę poszperałem i wszystkie znane serwisy piszą tylko o podbitej rozdzielczości i klatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×