Skocz do zawartości
unknown3d

God of War III : REMASTERED

Rekomendowane odpowiedzi

zostawmy kwestie finansowe na boku te zazwyczaj potrafia poroznic graczy. 

Dla jednego to nie duzo dla innego duzo - tyle. 

Za remaster? Jak ograny na ps3, to dużo, jeśli nie, to w sam raz. Tu nie ma co się poróżniać :P

Ja już zapłaciłem raz za GoW Collection (zdaje się też remaster to był?) i za GoW3 więc nie, dzięki.

Za darmo w plusie poproszę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki z tego remaster jak z koziej dupy trąbka. Podciągnęli rozdzielczość i nic więcej. Ledwo co widać różnice.

http://gearnuke.com/god-war-3-ps3-vs-ps4-direct-feed-screenshot-comparison-no-visible-difference-beside-resolution/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie przyłożyli  :mellow:  Stąd pewnie cena jak za demo MGSV. 

Może Sony szykuje sobie kolejne pozycje do PS+  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm sprzeczne opinie. Niby kotlet, zwykły port a nie żaden remaster a na metacritic całkiem pozytywne oceny.  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli ktoś nie grał lub jest fanem serii to jest po prostu świetna gra z oprawą która do dziś powoduje opad szczęki, jak będzie za 70-80 to pewnie się skuszę.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serię lubię więc tez pewnie zagram ponownie. Ale nie w najbliższym czasie. Póki co mam w co grać a za parę miesięcy cena pewnie faktycznie będzie w okolicach 80 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli ktoś nie grał lub jest fanem serii to jest po prostu świetna gra z oprawą która do dziś powoduje opad szczęki, jak będzie za 70-80 to pewnie się skuszę.

jest za tyle konto na allwt:D

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli ktoś nie grał lub jest fanem serii to jest po prostu świetna gra z oprawą która do dziś powoduje opad szczęki, jak będzie za 70-80 to pewnie się skuszę.

Oprawa się faktycznie nie zestarzała, ale opad szczęki? Bez przesady.

Gra atrakcyjna tylko i wyłącznie dla tych, którzy w nią nie grali, czyli dla mnie :) Pewnie kiedyś kupie, ale jeszcze nie teraz.

Btw, znając politykę sony co do ps+, to raczej nie spodziewałbym się tej gry, a przynajmniej nie w najbliższym czasie, może za 2-3 lata

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm sprzeczne opinie. Niby kotlet, zwykły port a nie żaden remaster a na metacritic całkiem pozytywne oceny.  :confused:

 

Porownaj oceny z oryginalem - ciut nizsze.

Druga rzecz - nawet najnizsza ocena od GamingTrend - nie mowi ze to zla gra, to gra ktora byla na topie 5 lat temu, ale autor recki grajac w nia ponownie nie mial efektu wow, ani nawet poczucia swiezosci.

Pisze ze tak podbito rozdzialke lepszy frame rate ale reszta ta sama.

 

Wysokie oceny moga byc za gre jesli ta byla dobra 5 lat temu to czy to znaczy ze nie jest dobra dzis? Raczej dalej bedzie dobra, bardzo dobra a dla niektorych rewelacyjna.

Ale to nie jest premiera to jest (prosze nie bijcie) odgrzany kotlet. Ktory atrakcyjnieszy bedzie dla tych co w niego nie grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opad szczęki nie musi być powodowany samą oprawą. To co tam się dzieje momentami przechodzi ludzkie pojęcie i jeżeli nie grałeś to zapewniam cię że będziesz miał mnòstwo akcji typu WTF ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opad szczęki nie musi być powodowany samą oprawą. To co tam się dzieje momentami przechodzi ludzkie pojęcie i jeżeli nie grałeś to zapewniam cię że będziesz miał mnòstwo akcji typu WTF ?? :)

 

No z tym co napisales nie sposob sie nie zgodzic.

 

Ale 'opad  szczeki', 'zerwanie czapki z glowy', 'wyrwanie z  butow' towarzyszy zazwyczaj temu pierwszemu przejsciu gry.

 

Wiem to po sobie ogrywam starocia i nie raz lapie sie na tym ze mowie ale to jest zeje-fajne. Ba wracam do niektorych gier i dalej dobrze sie bawie ale wlasnie powrot nie ma juz tego elementu zaskoczenia i odkrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opad szczęki nie musi być powodowany samą oprawą. To co tam się dzieje momentami przechodzi ludzkie pojęcie i jeżeli nie grałeś to zapewniam cię że będziesz miał mnòstwo akcji typu WTF ?? :)

Pisałeś o oprawie, dlatego do tego się odniosłem, teraz już wiem co masz na myśli :) Taka reakcje miałem w wielu miejscach jak pierwszy raz ogrywałem Bayonete. Tam też niektóre akcje były dosłownie "nie z tej Ziemi" :D Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza wyższą rozdziałką są jakieś dodatkowe smaczki?

Edytowane przez Fredi_Bobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka zaczyna się jako bezpośrednia kontynuacja dwójki. I to dosłownie, bo dwójka kończy się jak urwany serial.

Ale gra zacna, więc jak nie grałeś, to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznasz znaczenie słowa epickość. GOW 3 to niesamowicie dobra gra.

 

haha, to fakt.... Mało jest równie epickich tytułów  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam za bardzo nie ma się w czym łapać. Sam ogrywałem God of war 3 nie grając w poprzedniczki i nie miałem problemu z niczym. Poza tym chyba przy starcie gry było tam jakieś przypomnienie opowiadane przez Gaję na temat tego co się działo wcześniej. Warto ograć gow 1 i 2 choćby na PC przy pomocy emulatorów bo mimo że grafika już odstaje to wciąż się świetnie w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A graficznie ta gra sporo ustępuję innym grom na PS4?

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p nie zawodzi w wielu miejscach, płynne 60 klatek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio w pytaniu o grafikę wystarczy odpowiedź o 1080p i 60 klatkach? :blink:

 

Odpowiadając na pytanie - już na ps3 była to bardzo ładna gra i na chwilę obecną jeszcze nie odstaje ona bardzo od tego co mamy na ps4, bo za wiele gier ukazujących jej prawdziwą moc jeszcze nie wyszło.

Jednak 1080p i 60 klatek to tylko kosmetyka. Nie spodziewaj się stworzonych od nowa animacji, tekstur czy postaci specjalnie dla ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×