Skocz do zawartości
unknown3d

God of War III : REMASTERED

Rekomendowane odpowiedzi

Szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie mogę się doczekać kolejnej generacji, aby na ps5 zagrać w hity z ps4 (o ile takowe będzie posiadać) w wyższej rozdzielczości i suwaczkami graficznymi "w prawo". 
Jeszcze przeboleje remastery gdzie dają w komplecie wszystkie DLC związane z fabułą, ale w GOW3, żadnej dodatkowej zawartości fabularnej nie było (chyba same fatałaszki tylko i areny), więc ...

lkrwtf.gif

This is 4TheFrajers!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 hity z ps4 (o ile takowe będzie posiadać)

 

W tym sęk! Nadal czekamy.

Jak już pisałem - niektóre remastery jestem w stanie przełknąć, a nawet bym pograł - vide DMC, które jest na tyle starą, a jednocześnie rajcującą produkcją, że bym się skusił za rozsądną cenę.

TLOU jak ktoś nie zdążył ograć, bo zanim się dopadł (jak ja) to już kupił ps4 też jeszcze ujdzie...

GTA V - inna bajka, bo trochę Rockstar dołożył od siebie do "nowej" wersji.

 

GOW to tytuł, który raczej każdy fan konsol Sony ograł już dawno (must have), a z kolei nowi posiadacze konsol japończyków, jeśli mają zaczynać od części trzeciej, to dla mnie jakieś nieporozumienie jest.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzi wam się to biadolenie przy każdym remasterze? Dajcie już spokój!!! JA PACZĘ :D

 

Remastery są skierowane do ludzi, którzy nie mieli wcześniej ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile byłem skłonny rozumieć wydawanie remasterów w kilka pierwszych miesięcy po premierze nowej generacji (żeby szybko "dopełnić" skąpy rynek grami dobrymi i bardzo dobrymi) o tyle wydawanie tego w połowie 2015... Wolne żarty.

 

Nie do konca - zobacz edycje Classic HD na PS3 pojawialy sie az do jej konca prawie hitman trilogy to chyba 2013 rok jesli mnie pamiec niezawodzi. Niemniej dosc prosto bedzie porownac ilosc remasterow na poprzednia generacje z tymi na ta generacje i obawiam sie ze w tej generacji bedzie ich zdecydowanie wiecej. 

 

------------------------------

 

Do wszystkich.

Dalej nie mam nic do remasterow, owszem czasem sie z nich posmieje. Sytuacje ocenie pod koniec roku robiac proste podsumowanie - stosunek ilosci nowych gier do remasterow. Jesli ten bedzie niski to wtedy wyraze swoje niezadowolenie.

Podzielam obawy tych ktorzy pisza o tym ze na PS5 bedziemy mieli remastery z PS4 oraz remastery remasterow z PS3, ale jak bedzie czas pokaze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzi wam się to biadolenie przy każdym remasterze? Dajcie już spokój!!! JA PACZĘ :biggrin:

Ja nie biadolę przy każdym, tylko przy tym.

Fakty są takie, że skoro ktoś robi remaster, to liczę na totalny szok graficzny plus ewentualnie jakieś dodatkowe bonusy (zawarte dlc itp).

Tutaj nie spodziewałbym się ani jednego (gra i tak wyglądała obłędnie nawet na ps3), ani drugiego (nie było dlc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turin, polecam God of War Collection na PS3, 5 pełnych gier z kratosem.

Nie będę specjalnie kupował ps3 dla paru gierek :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne, remastery ok, ale najpierw niech wypuszczą jakieś nowe gry. Zamiast skupić się na robieniu gow 4 to robią remastera i tracą czas. No chyba że takiego remastera robi się w miesiąc ale to jeszcze gorzej świadczy o nich jeśli spojrzymy na ceny...


A i żeby było jasne, w ps+ pewnie znowu poczęstują nas indykiem;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem pleja mialem xboxa, wiec chetnie zagram bo nie gralem, dlatego moim zdaniem jezeli kogos boli ze to wychodzi to niech po prostu tego nie kupuje przeciez zadna krzywda wam sie nie dzieje ze to wypuszczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz tego remastera wręcz wzorcowo pokazuje na jakim dnie znajduje się sony. Zamiast robić nowe gry to studia sa zaciągane to odrestaurowania starych gierek a nowych gier jak nie było tak niema. Takie wydawanie remasterów miało by sens gdyby było pełno nowych gier a tak sony się coraz bardziej pogrąża. Całe szczęście że ten bloodborn wychodzi. Trza go ograć i sie zastanowić czy wart mieć nową konsolę na która wychodzą same stare gry odrestaurowane. Sony w tej generacji to najgorszy syf jaki mógł spotkać graczy którzy oczekiwali nowych gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić nowe gry to studia sa zaciągane to odrestaurowania starych gierek a nowych gier jak nie było tak niema.

 

Studia zlecają remastery podwykonawcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem pleja mialem xboxa, wiec chetnie zagram bo nie gralem, dlatego moim zdaniem jezeli kogos boli ze to wychodzi to niech po prostu tego nie kupuje przeciez zadna krzywda wam sie nie dzieje ze to wypuszczaja

Ja miałem wszystkie konsole od Sony i grałem, dlatego moim zdaniem jeżeli kogoś boli, że wychodzi, to niech po prostu się o tym wypowiada, bo krzywda może się nie dzieje, ale chętnie ktoś taki by wreszcie pograł w coś nowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia zlecają remastery podwykonawcom.

No ja po tej posusze na rynku już mało w to wierzę niestety. NA początku myślałem że tak rzeczywiście jest teraz już gdy widzę że niema żadnych zacnych nowych gier od sony nie mam już złudzeń że tam przy problemach tych remasterów będą wołali duże studia żeby pomogli. Niestety Sony to co robi od poczatku tej generacji nie pozwala mi już w cokolwiek im wierzyć. Na słowo sony wręcz reaguję już takim samym obrzydzeniem co na ubisoft co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie remasterów ma sens jeżeli gra naprawdę jest stara i wydanie jej w rozdzielczości HD i z ulepszonymi teksturami wygląda naprawdę ładnie. Ale heloł! GoW 3 wyszło 5 lat temu, ta gra jeszcze nie zdążyła się zestarzeć, to powinno być w PlayStation Now do ogrania na PS4, a nie wydawać jako kolejną grę. Ten kto miał wcześniej PS3 ten nie ma w co grać na PS4.

This is for the newbies!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie narzekajcie na xboxa tez nie wychodzi za duzo gier

Aaa no jak tak, to spoko ;)

Stary, co to za argument?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam dosyć tych remasterów, teraz pewnie zrobią remaster remastera - GoW I i II Ultimate HD Collection ... Z każdą kolejną generacją będzą remastery gier poprzednich generacji. Bullshit. Ja chce wstecznej kompatybilności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie remasterów też poniekąd wyjaśnia brak wstecznej kompatybilności. Sprytne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW3 na PS3 chodzil w 1080p@40-55FPS + jedne z najlepszych tekstur w calej porzedniej generacji, chyba tylko nadchodzacy remaster Heroes'ow 3 od Ubi moze konkurowac jako wiekszy skok na kase...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dla kogoś ps4 jest pierwszą konsolą albo nie miał ps3 ani możliwości gry na ps3 to remastery są świetną rzeczą bo może grać w gry których normalnie by nie zobaczył gdyby nie kupił sobie ps3. Dla przykładu ja mając PS3 bez mrugnięcia okiem kupiłem remaster metal gear solid (paczka z częścia 2, 3 i peace walkerem. Niby remaster ale cóż z tego skoro nie grałem w te serię ?.

 

Wyobrażam sobie że wiele osób dla których ps4 to pierwsza konsola albo pierwsze zetkniecie z SONY kupi tego god of wara bo na pewno słyszała że to świetna gra a nie miała możliwości zagrania, Ale czemu nie zrobili remastera wszystkich części w jednej paczce to tego nie pojmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW3 na PS3 chodzil w 1080p@40-55FPS + jedne z najlepszych tekstur w calej porzedniej generacji, chyba tylko nadchodzacy remaster Heroes'ow 3 od Ubi moze konkurowac jako wiekszy skok na kase...

 

Akurat GoW3 na PS3 działa w 1280x720 i tak jak mówisz 40-55 FPS. Podbiją to do 1080p i 60FPS i na tym remaster się pewnie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu to już robi się żałosne, REMASTER GOW III, muł i wodorosty, chyba, że cena będzie w okolicach 100zł to jeszcze to zniese. 

Obecnie jest chyba więcej remasterów niż normalnych gier, sam kilka kotletów zjadłem ale zamiast robić GOW 4 to takie kwiatki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to przygotowanie przed GOW4? Zremasterują GOW3, kupią Ci co nie grali, jako tako zapoznają się z historią. Sony wrzuci do plusa by jeszcze parę groszy na niej odzyskać i wypuszczą nową część na którą będzie czekało już większe grono fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyobrażam sobie że wiele osób dla których ps4 to pierwsza konsola albo pierwsze zetkniecie z SONY kupi tego god of wara bo na pewno słyszała że to świetna gra a nie miała możliwości zagrania, Ale czemu nie zrobili remastera wszystkich części w jednej paczce to tego nie pojmę.

 

I tu wlasnie lezy pies pogrzebany - patrzac na Classics HD czy inne HD Collection na PS3 to w sporej czesci byly dwupaki lub trylogie.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$

I wcale bym sie nie zdziwil jesli kolejne remastery serii beda wychodzic jako pojedyncze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×