Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

- Czym się różnią? Niczym! No może drobnostką nie wartą wspomnienia... W SC walczysz bronią! Od łopato-podobnego zweihandera aż po malutki kunai.

No to tutaj przemawia za mną Tekken...

- Zgodnie z klimatem niby to fantasy w dziedzinie magii wygrywa SC (ale Tekken wcale nie stoi tak daleko [Gon, Ogre, Devil Jin, czy też nowy boss]).

Tekken...

ps: nie sugeruj się tylko tym że cos jest "Exclusive" ...

Teken...

A jednak dało się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC jest duzo dynamiczniejszy od Tekkena SC jest tez latwiejsza gra dla poczatkujacych bo np ja w tekkenie to nic nie umialem zrobic a w soulu cos tam sie zawsze udalo przy samym mashowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tutaj przemawia za mną Tekken...

Tekken...

Teken...

A jednak dało się

Zacnie się ubawiłem... Teraz ja zapytam:

Po co zadajesz pytania które nie mają sensu? Po Twojej odpowiedzi jasno widać że od początku chciałeś kupić Tekken'a...

Whatever...

Pozdrów ostatniego boss'a:

1410161222_3843cb93c9_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacnie się ubawiłem... Teraz ja zapytam:

Po co zadajesz pytania które nie mają sensu? Po Twojej odpowiedzi jasno widać że od początku chciałeś kupić Tekken'a...

No tak, ale nie wiem czy kupić SCIV ^^ Jakbyś odpowiedział, że więcej magii i fantastyki w Tekkenie to bym się rzucił na Soul'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale nie wiem czy kupić SCIV ^^ Jakbyś odpowiedział, że więcej magii i fantastyki w Tekkenie to bym się rzucił na Soul'a.

Miałem kłamać? Po co? Jeśli jej nie kupisz to ani ja ani Namco nie będziemy płakać.

Przecież on jest z DMC4

Tu mogłem się pomylić (nie interesuje się nowym Tekken'em w jakimś ogromnym stopniu)... Ale podobny do tego:

Azazel.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje to mnie nie kręcą bo i tak nie mam DS3.

Własna muzyka?! Kto to w ogóle wymyślił. SC miał zawsze jedną z lepszych ścieżek dźwiękowych.

Trofea może dodadzą. Tłumaczenie 'gra posiada własny system nagradzania' trochę naiwne. Bardzo naiwne. Każda gra ma własny system nagradzania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też nie mam DS3, więc wibracje dla mnie są zbędne. Zresztą po co wibracje w grze, w której pad wibrowałby prawie cały czas? Opcja puszczania własnej muzyki też mnie nie kręci. Wolę wczuć się w klimat gry. A trofea? Wiadomo, pewnie że by się przydały. Zawsze byłyby jakąś motywacją do ponownego przejścia gry. W każdym razie, dla mnie bardziej liczy się sam gameplay. Czy gra nie przycina itd. Więc dopóki te podstawowe kryteria są spełnione, to nie mam powodu do psioczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie sobie na stronie z której pochodzi ten news i nic nie pisze o wibracjach tylko to kolejna plota , widać ze jeden z użytkowników tej strony coś tam komentuje czemu niema wibracji tak ze pewnie mogło coś takiego pisac w newsie ale juz usuneli bo to plota i nieprawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam zamiar zakupic SCIV i mam pytanie czy wiadomo juz ile bedzie postaci i pól walki? bo jak ma byc tak ubogo jak w dragon ball to dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rowniez mam zamiar zakupic SCIV i mam pytanie czy wiadomo juz ile bedzie postaci i pól walki? bo jak ma byc tak ubogo jak w dragon ball to dziekuje

No kurcze pod tym względem SC zawsze stał na dość wysokim poziomie. Postaci pewnie koło 30, a aren tak na oko ze 25... Strzelam patrząc po części "trzeciej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie można pograć przez neta w SC IV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bedzie można pograć przez neta w SC IV ?

Owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciesze się jak ktoś chętny na online to dodwac mnie do frendsów!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś dla fanów Star Wars. Gameplay Vader vs Apprentice . Vader bez płaszcza wygląda obłędnie .

http://pl.youtube.com/watch?v=S3EgbJMq8NA

Wooow! Młody wygląda i walczy świetnie! Może być moją ulubioną postacią zaraz po Siegfried'zie i Xianghua

Swoją drogą jestem ciekaw:

1) jak wytłumaczą ich obecność

2) jak będzie wyglądać miecz świetlny "zainfekowany" Soul Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tylko jednej rzeczy w Vaderze ... Wyciągniecią ręki w stronę przeciwnika i ... khaahakhaaha ( duszenie się )

Na stronie cenegi jest w opisie gry napisane :

Wciel się w jedną z 33 postaci, z czego 9 jest całkowicie nowych w serii

Ktoś tam pytał wcześniej.

I gdy wybrałem wersję na PS3 w opisie coś takiego znalazłem

wybierz jedną ze specjalnych postaci: Lorda Vadera oraz Mistrza Yodę!

Aha i jeszcze coś. Wiecie coś może o tym że data 15.08 ( premiera gry ) ma się przesunąć ? Bo Pani w sklepie farmazoni że coś tam słyszała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to supa granie na dwoch padach w bijatyke plus piwko.....nie ma nic piekniejszego ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brakuje mi tylko jednej rzeczy w Vaderze ... Wyciągniecią ręki w stronę przeciwnika i ... khaahakhaaha ( duszenie się )

Na stronie cenegi jest w opisie gry napisane :

Ktoś tam pytał wcześniej.

I gdy wybrałem wersję na PS3 w opisie coś takiego znalazłem

Aha i jeszcze coś. Wiecie coś może o tym że data 15.08 ( premiera gry ) ma się przesunąć ? Bo Pani w sklepie farmazoni że coś tam słyszała.

Z tego co wiem to premiera 15 jest Edycji Specjalnej,

zwykla 31 czy cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze save'y nie beda crashowac jak w sc3 ;/ Btw. czy crashowanie save'ów w sc3 pojawia się rowniez przy emulacji na ps3 60 gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie wiem o co z tymi save'ami chodziło. Ja grałem w SC3 na PS2 i teraz na PS3(60GB) i żadnych problemów z tym nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×