Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze save'y nie beda crashowac jak w sc3 ;/ Btw. czy crashowanie save'ów w sc3 pojawia się rowniez przy emulacji na ps3 60 gb?

Pożyjemy zobaczymy... Mam nadzieję że nie.

Nie zauważyłem żeby na PS3 coś takiego występowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wracam do sc3 na ps3

@ misiopuchatek - to bylo jakos tak ze jesli usuwales z karty save z jakiejkolwiek innej gry to save z sc3 mogl sie zcrashowac, rozne o tym "legendy" i poradniki w necie powstały, ale ostatecznie nikt nie potrafil chyba okreslic dlaczego tak sie dzialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdziwieniem stwierdzam, że moja paczka na sklepie psx extreme właśnie zmieniła status na "wysłane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze zdziwieniem stwierdzam, że moja paczka na sklepie psx extreme właśnie zmieniła status na "wysłane"

U mnie to samo. Od jutra zacznie sie. Pierwsze 1-2 dni to przyswajanie od nowa systemu i odświeżenie kilku postaci a potem zapraszam na online. Mój login: hitokiri pl , postacie: sophitia, Yun Seong, kilik i seung mina.

Mam nadzieje że ta łatka 1.01 która wyszła do soula poprawia lagi które podobno występują w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gierka będzie jutro w empikach.Bad company było 3 dni przed oficjalną premierą może i to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Te ale ta kolekcjonerska kosztuje 214.90 a nie 199 wiem ze to i tak mala roznica ale jakos nie ciekawia mnie te ksiazeczki a dysk pewnie bedzie srednio fajny kocham calibura ale jakos nie na tyle zebym musial miec dodatki nawet za tak mala roznice w cenie wiec chyba se strzele zwykla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie mieli już SC to wystawcie jakąś mini recke bo sie zastanawiam nad kupnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle mnie gameplay i zadawane obrażenia to głównie bolączki tej gry ... raczej jej nie kupię ,chyba że cena spadnie do poziomu gry czyli około 110 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogę

Wiesz ja sam jestem nauczony ,że bijatyki itp. mają pewne tempo ... ta gra ma je zdecydowanie za wolne mogę śmiało powiedzieć ,że się ślimaczy. Ale może być coś na YT że po prostu same ciecie w to grają i tak powoli zadają ciosy czy się ruszają ,ale że wszyscy to do mnie nie przemawia więc wybitnie jest to mi nie na rękę.

Druga rzecz to te obrażenia ... w jednej serii ciosów można wyrąbać połowę paska życia ... nie to już przegięcie ,nawet na staroszkolnych maszynach to tyle nie zabierali w SC3 czy nawet w SC2 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC za wolne... Hmm to jakaś nowa teoria

SC zawsze było jedną z najszybszych bijatyk.

Ja po wielogodzinnych sesjach w SB/SC przesiadając się na inne bijatyki miałem problem z wczuciem się w te powooooolne walki

Co do paska życia. W każdej bijatyce jest możliwość ustawienia jego wielkości. W Soul Blade jak się ustawiało 50% to po 3 uderzeniach Cervantesa było po walce a przy 150% walka już się ciągnęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj chłopie ... dla mnie optymalna gra to NUNS A ta się ciooaaaggnieeee jak cholera ... jeszcze jak grałem w SC3 na automatach to wydawała się ta gra szybsza a teraz jak patrzę to strasznie powolna jest Jeszcze jak będzie demo to może się przekonam ale wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że było

W czasie SB i SC3 nie było NUNSa

Faktycznie walki w Naruto są bardzo szybkie i dynamiczne jak i w DBZ, ale mnie jednak bardziej odpowiada styl SC

Pogramy to się przekonamy. Oglądanie nijak się ma do własnoręcznego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli NUNS jednak może mnie straszliwie podszkolić skoro tutaj jest walka taka powolna A będą jakieś ustalone z góry klawisze (raczej ich dłuższa kombinacja) by robić lepsze hit noki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, co Ty Kalimdor gadasz? Zawsze było tak, że SC był szybki, a Tekken techniczny. Zamiast patrzeć na filmiki to sam zagraj i dopiero wtedy wystawiaj oceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jezu Chryste przepraszam ze wzywam na daremnie ale troche mi cisnienie skoczylo.Nie ma szybszej bijatyki od calibura(kto widzial taki w akcji ten wie o czym mowie) ktora by zarazem zachowywala realistyczna animacje.I jak mozna wogole porownywac sc do nuns przeciez to jest popierdolka z trzema ciosami na krzyz(no chyba ze w pelnej wersji jest wiecej).Ale z pewnoscia to nie ta liga co sc pod kazdym wzgledem wlasciwie a w szczegolnosci glebi systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We will see ... jak na razie jest to wolne i wielkiej finezji to to nie ma (chyba gibnę się do salonu) dema w czwartki są tak ? Czyli dziś powinno się ukazać SCIV ,na gamespot gra dostała 8,5/10 więc do zakupu gry został jeszcze mały znak zapytania ... ten gameplay ... no nic poczekam zobaczę ,a ty wiesz swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SC nigdy nie był wolny,co do gameplay to masz racje grają nooby bo graja tak 3 x trójkąt i nawet blokowanie im nie wychodzi pewnie widizałeś gameplay z Sepriothem to powiem tak jeśli nim się nie zatrzymujesz to walka może trwac max 15 s a wczoraj widziałem że jest nowość o nazwie Critical Finish Coś Pod fatality tyle że nie tak brutalne.Szybka walka to będzie munczakos kontra np cervantes lub Taki vs Voldo.

Tak tak nie wiem dlaczego go tak nazywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Siegfrieda?

Maxi vs Taki i nie ma co zbierać Chociaż Setsuka w SCIII też była nad wyraz szybka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mogę

Wiesz ja sam jestem nauczony ,że bijatyki itp. mają pewne tempo ... ta gra ma je zdecydowanie za wolne mogę śmiało powiedzieć ,że się ślimaczy. Ale może być coś na YT że po prostu same ciecie w to grają i tak powoli zadają ciosy czy się ruszają ,ale że wszyscy to do mnie nie przemawia więc wybitnie jest to mi nie na rękę.

Druga rzecz to te obrażenia ... w jednej serii ciosów można wyrąbać połowę paska życia ... nie to już przegięcie ,nawet na staroszkolnych maszynach to tyle nie zabierali w SC3 czy nawet w SC2 ...

Zeby takie combo założyć trzeba już pewien poziom reprezentować ,nie widzę nic w tym złego.

Jezu Chryste przepraszam ze wzywam na daremnie ale troche mi cisnienie skoczylo.Nie ma szybszej bijatyki od calibura(kto widzial taki w akcji ten wie o czym mowie) ktora by zarazem zachowywala realistyczna animacje.I jak mozna wogole porownywac sc do nuns przeciez to jest popierdolka z trzema ciosami na krzyz(no chyba ze w pelnej wersji jest wiecej).Ale z pewnoscia to nie ta liga co sc pod kazdym wzgledem wlasciwie a w szczegolnosci glebi systemu.

VF jest szybsze GGX też jeszcze parę tytułów by się znalazło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cos juz wiadomo kiedy ma być demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w gwoli ścislosci. Jutro jest premiera tak? Ja ciągle sie wacham. W "dwójke" zagrywałem się miesiącami za to trzecia czesc mi w ogole nie podeszła. Hmmm, pewnie jak to zwykle bywa u mniez kupnem gry, pojde jutro do sklepu, stane przed pudełkiem z grą i zdam się na swoj instynkt, ktory niestety mnie juz kilka razy zawiodl ( army of two )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym najpierw demo obadał, chociaz 3 Soul dał mi sporo radochy. Powinni jednak zrobic coś, żeby gra nabarła nowego wymiaru, a nie była "tylko" kolejna odsłoną w nowej oprawie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani PSX Extreme ani poczta polska nie zawiedli. Już sobie siedzę i gram.

Ciężko mi po tych kilku chwilach gry napisać coś więcej o samej grze. W końcu fanem SC nigdy nie byłem. Jest ładnie, szybko i kolorowo. Gra się świetnie, dużo dużo lepiej niż np. w VF5. Ogólnie gameplay zbliżony do 3 części. Mimo wszystko miałem nadzieje, że całość będzie wyglądała ładniej.

Instalacja jest opcjonalna, jeśli się na nią zdecydujemy (jest cholernie długa) to wszystko będzie hasać cholernie szybko, a gry nie przerwą nam ŻADNE ekrany wczytywań. Nawet możemy nie zauważyć jaką postać wybrał nasz kolega. Apprentice i Vader wymiatają.

edit: O... Jednak ekrany wczytywań sie pojawiają w trybie story. Około 2 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zeby takie combo założyć trzeba już pewien poziom reprezentować ,nie widzę nic w tym złego.

VF jest szybsze GGX też jeszcze parę tytułów by się znalazło .

Chyba napisalem ze nie ma szybszej ktora miala by realistyczna animacje pomimo tego ze np. taki atakuje blyskawicznie wyglada to wszystko jak nalezy oczywiscie nie mowie o relizmie w ciosach bo wiadomo ze niektore sa kosmiczne i nie do wykonania w realnym swiecie.GGX to kreskowka wiec o realistycznej animacji bym nie dyskutowal bo wiadomo ze moga byc tam hiper szybcy i bedzie to wygladac dobrze tak jak np w street fighterze a VF ostatni w jakiego gralem to 4 i wedlug mnie byl wolny jak zolw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×