Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że młody z Force Unleashed też będzie

Coraz bardziej podoba mi się ta współpraca pomiędzy różnymi firmami. Najpierw Ubi+Konami. Teraz Namco+LucasArts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna bijatyka na którą czekam ^^ Mam nadzieję, że po kiepskim DB:BL SC VI mile mnie zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Wskoczy w Bydgoszczy do Sklepow to biegne tam xD ! , a co bedzie jak bedzie mial tekken wysjc hoho .. tekken i soul calibur to tak naprawde gry ktore mnie zadowalaja , jeszcze to tego dobra pileczka m.i.n Pes 2008 i Jakies dobre Wyscigi , Zyc nie umierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest na to 50% szans, ponieważ nic wyraźnie nie wskazuje żeby demo miało się ukazać bądź nie. Ja zamówiłem już swój egzemplarz i myślę, że ta gra to jest to, czego brakuje w mojej kolekcji i na co tak długo czekałem. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Vader zapowiada się smakowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno dawać linków do sklepów jak mniemam. Ale zerknijcie na cenegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś dziwny, ale pomimo identycznej ceny co edycja zwykła mam wątpliwości którą z nich wybrać Jakoś mi to pudełko nie przypasowało. Na dodatek nie ma na boku napisanego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zwykłą biorę ze względu że ta ma metalowe pudełko i nie będzie ładnie komponować się z innymi grami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek nie ma na boku napisanego tytułu.

OLABOGAGWAŁTURETY! To straszne

Co kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie gra nie sprzeda ponieważ sie ludziom pudełko nie podoba

Ja tam wracam uwage na zawartość. Jeśli za tą samą cene dostane 2 albumy i płyte DVD to wiadomo co lepsze.

Patrząc na filmiki z gameplayu zauważam ze kazda kolejna bijatyka od namco jest coraz bardziej kolorowa. Dla mnie powinno byc tak jak w Soul Edge gdzie właściwie bronie zostawiały tylko smugi od uderzeń. W Caliburach to już jakieś wybuchy, ognie, pioruny itp, istny pokaz fajerwerków. Na szcześciejeszcze nie doszło do tego że walczymy jakimiś miśkami czy kangurami jak w Tekkenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szcześciejeszcze nie doszło do tego że walczymy jakimiś miśkami czy kangurami jak w Tekkenie

Faktycznie <wymownie spojrzał na Lizardmana>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie <wymownie spojrzał na Lizardmana>

Lizardman to taka Sophitia tylko że mniej seksi

I tak mamy szczęście! Widzieliście jaki będzie ostatni boss w nowym Tekken'ie? LOL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się dajesz do zrozumienia, że Lizardman to Sophitia bez make-up'u?

Hmm masz na myśli robocika na 3 ekrany czy jakieś coś innego? Bo przyznam szczerze, że od chwili prezentacji bodaj Boba i tej Nancy czy jakoś tak przestałem się w ogóle interesować T6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to:

Azazel.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tego czegoś nie widziałem....

Może w części 7 dadzą godzillę....

Kończąc temat T6 ->

Ciekawe czy też będą takie problemy z detekcją chwytów jak w trójce przy true ogre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam zawsze wolalem soul calibura moze niema jak by to powiedziec tej esencji smaku co tekken ale zawsze dlamnie byl prostszy dla takich zwyklych wyjadaczy w tekkenie to same jugle dorie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunieta na 15.08. na chwile obecną tylko kolekcjonerska edycja z cenegi jest opóźniona. Brałem to pod uwage ponieważ cenega często tak robi. Mam tylko nadzieje że normalna wersja nie podzieli jej losu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOUL CALIBUR IV vs TEKKEN 5 Czym tak na prawdę różnią się owe gry? W której jest więcej fantastyki pod względem czarów i postaci? Na co wy czekacie? Co lepiej kupić? Po trailerze przekonuje mnie SCIV, ale za Tekkenem stoi to, że jest to exclusiv. Dodam, że nie mam żadnej bijatyki i jestem w tym gatunku debiutantem. Będę rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Czym się różnią? Niczym! No może drobnostką nie wartą wspomnienia... W SC walczysz bronią! Od łopato-podobnego zweihandera aż po malutki kunai.

- Zgodnie z klimatem niby to fantasy w dziedzinie magii wygrywa SC (ale Tekken wcale nie stoi tak daleko [Gon, Ogre, Devil Jin, czy też nowy boss]).

- Ja czekam na ten meteor co ma nas za kilkanaście lat zabić. No ale SC4 też nie pogardzę.

- Nie zadaj tak głupich pytań... Obie gry mają swoje plusy i minusy oraz fanów jak i anty fanów. Trudno powiedzieć która jest lepsza... Dla mnie to akurat SC bo wychowywałem się z tą serią i na pierwszą część (Soul Edge) wydawałem całą kase w salonach. Mój kumpel stwierdzi że jednak woli Tekken bo potrafi tam mieszać jak szalony. A następny powie że lubi obie ale skłania się jednak ku Street Fighter.

Czysta kwestia gustu...

ps: nie sugeruj się tylko tym że cos jest "Exclusive" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie zastanawiam czy nowego Soula nie kupic.

Jak to jest wkoncu z ta premiera?

Kiedy jest premiera w USA?

W SC walczy sie TYLKO za pomoca broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest 31 lipa wszędzie. Premiera wersji lekko rozszerzonej 15 sierpnia.

Co do walki można jeszcze kopać. W części pierwszej była możliwość zniszczenia broni i okładania się gołymi pięściami ale w tej pewnie tak nie będzie. Więc w 90% walczysz bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×