Skocz do zawartości
Emir

Soul Calibur IV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

widze, ze nie tylko ja mam problemy z multi... tylko kilka walk udalo mi sie rozegrac, bo zanim uda mi sie wbic w jakas sesje, konczy sie moja cierpliwosc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko - czy w SC występuje takie coś że obraz jest przycięty po bokach, tak że wskaźniki nie są całkiem widoczne itd? bo miałem coś takiego w VF. TVik mam 1366 na 768 pikseli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie tylko ja mam problemy z multi... tylko kilka walk udalo mi sie rozegrac, bo zanim uda mi sie wbic w jakas sesje, konczy sie moja cierpliwosc ;p

Wystarczy samemu założyć hosta i odrzucac graczy z niskim łączem. Problem jest w rankingowych walkach poniewaz tam trzeba akceptować wszystkich. Chyba że komuś sie chce wychodzić i tworzyć od nowa lobby.

Swoją drogą dlaczego nie ma tutaj tak oczywistej funkcji w karcie gracza jak ilośc rozłączeń. Ktoś tu wcześniej pisał że za rozłączenie nie ma żadnych ujemnych punktów wiec powinni chociaż dodać taką funkcje w Tekkenie DR było coś takiego. Od razu bym wywalał graczy mających sporo rozłączen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie tylko ja mam problemy z multi... tylko kilka walk udalo mi sie rozegrac, bo zanim uda mi sie wbic w jakas sesje, konczy sie moja cierpliwosc ;p

Ci też, myślałem że tylko ja nie mogę doczekać (ani razu nie czekałem az się załaduję) neostrada 1m/s :/ powinno działać płynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hiktoriki ja gram w soule w sumie tylko story bo nie ma z kim grac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.

Dlatego nie ciągną mnie multi online (patrz mgo do którego nawet nie zaglądnąłem w MGS4 czy freeburn w BP którego mam ledwo 2h).

Przez to też poluję na platynowego HS i R&CToD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hiktoriki ja gram w soule w sumie tylko story bo nie ma z kim grac:)

To zagraj ze mną jestem słaby wiec można mnie łatwo klepać a chetnie z kims potrenuje. Bez online bijatyka nie istnieje. Story mode olałem jak tylko odpaliłem pierwszą walke rankingową (wpadają pieniązki), Tower of Soul przeszedłem kilkanaście pieter i mi sie odechciało. Pomimo tego że czasem wystepują lagi bez online ta gra już by została wystawiona na allegro. Do dziś nie moge wybaczyć że virtua fighter 5 nie ma online pewnie bym wkońcu wymasterował Akire a tak po prostu mi sie nie chce. Gierka leży i sie kurzy aż do przyjścia kumpli

Nie lubie grać z rycerzykami (Sieg i Night) ponieważ dużo ciosów jakie posiadają mają podobne animacje i nie jestem w stanie określić czy cios idzie na high mid low musze troche poświecić czasu tym postacią ponieważ porafi mnie klepać każdy kelner co używa 1-2 kombinacji ( a moze po prostu jestem beznadziejny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla jednego gracz to:

Tryb story dla każdej postaci. Postaci mamy 30 (+1 wykreowana przez siebie). Oczywistym jest chyba dla wszystkich, że historia każdej postaci jest inna, tak samo jak i jej zakończenie. Jedną postacią przechodzimy story w ok 20-30 min. Są 2 tryby trudności.

Całkowite ukończenie story zajmie nam około 775 minut czyli ok 13 godzin na najniższym trybie trudności.

Tower of Lost Souls. Lekko rpgowy tryb, gdzie przebijamy się przez kolejne poziomy wieży zdobywając po drodze nowe części pancerzy bron itp. Często prowadzimy więcej niż jedną postać, zmiany wyglądają jak w Tekken Tag. Pierwsza wieża ma 60 poziomów. Przejście wszystkich dla przeciętnego gracza to dobre 20 godzin. Druga wieża ma 40 poziomów. Przeciętny gracz nie przejdzie jej nigdy więc ciężko zakładać ile może to zająć.

Ponad to mamy Battle Record, czyli system stawianych nam wyzwań. Jest ich blisko 40, działają podobnie jak trofea (ale do samych trofeów raczej zaimplementowane nie będą).

Tak czy inaczej samodzielnego gracza (choć granie w tą grę samemu ma taki sam sens jak chociażby w Q3) SC4 zajmie na przynajmniej 35 godzin. To tak mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitokiri, ja chetnie z Toba zagram jak mi gra dojdzie (prawdopodobnie w srode). gram zazwyczaj Astarothem. nie wiem czy Ci to pasuje czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hitokiri, ja chetnie z Toba zagram jak mi gra dojdzie (prawdopodobnie w srode). gram zazwyczaj Astarothem. nie wiem czy Ci to pasuje czy nie...

Spoko już mam ciebie w kontaktach. Grac możesz kim chcesz przeciez nie bede nikomu zabranial grac ulubionymi zawodnikami. Ale przyznam że najbardziej nie umiem grac z wielkimi i brzydkimi

Szkoda że walki z graczami z listy przyjaciół nie zaliczają sie do walk rankingowych ale to chyba po to żeby nie było przekretów

Legileg nawet jakby tryby dla jednego gracza były na milion pięćset sto dziewięćset godzin to jest nudno i monotonnie. To jest raczej taki tutorial dzieki ktoremu mozemy poznac każdą postać i jeje historie i wybrac sobie ulubionego zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Też od czasu do czasu będę online w godzinach wieczornych, to mogę się chwilę z kimś potłuc. Jak ktoś ma ochotę i miejsce w liście znajomych to mój ID cab1983 (tylko pisać że TO forum i SC4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja mam do wszystkich pytanie czy nie wkurza was zwolniona wzgledem trojki rozgrywka i ze oslabili postacie nightmare nie ma soul chargea ladowanego przez rozbice gardy taki zabrali albo przelozyli ze tak powiem mnostwo ciosow i w dodatku jakos wolniej niz pozostali porusza sie na boki.Normalnie jak to zobaczylem w pierwszej chwili to goraco mi sie zrobilo i juz chcialem leciec wymienic na jakis staroc ale powoli sie przyzwyczajam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. warto te gre kupic aby tylko popykac z braciakiem badz kumplami, we dwoch przy piwku? czy lepiej sie wstrzymac? bo tak naprawde nikt nie ocenil jej jakos bardziej szczegolowo w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie. warto te gre kupic aby tylko popykac z braciakiem badz kumplami, we dwoch przy piwku? czy lepiej sie wstrzymac? bo tak naprawde nikt nie ocenil jej jakos bardziej szczegolowo w tym temacie

Według mnie ta gra właśnie idealnie się nadaje na takie małe fighting party przy piwku. Sam miałem wątpliwości czy ją kupic po tych wszystkich komentarzach do czasu gdy nie zagrałem w sklepie z jakimiś typkami. Fajna zabawa, szybki czas ładowania (po instalacji), dodać do tego postaci ze Star Wars i mamy przepis na wieczór z kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do wszystkich pytanie czy nie wkurza was zwolniona wzgledem trojki rozgrywka i ze oslabili postacie nightmare nie ma soul chargea ladowanego przez rozbice gardy taki zabrali albo przelozyli ze tak powiem mnostwo ciosow i w dodatku jakos wolniej niz pozostali porusza sie na boki.Normalnie jak to zobaczylem w pierwszej chwili to goraco mi sie zrobilo i juz chcialem leciec wymienic na jakis staroc ale powoli sie przyzwyczajam.

Na początku sam nie mogłem sie przyzwyczaić do znacznie wolniejszej rozgrywki ale po rozegraniu dość sporej liczby pojedynków stopniowo sie przyzwyczajałem. W chwili obecnej nawet tego nie dostrzegam. Człowiek sie przyzwyczaja.

Yun Seong nie dość że przemodelowany całkiem to zabrali mu kilka fajnych kombinacji. takie poprzestawianie ciosów ma chyba na celu ukryć fakt że sporo postaci dostała bardzo mało nowych ciosów. Np u takiej Sophitii naliczyłem 2 nowe zagrania, przynajmniej tak mi sie wydaje ale nie sprawdzałem wszystkich postaci

SinfulScholar osobiście polecam gierke każdemu kto nie bedzie grał sam (granie przez neta lub znajomi czy rodzinka). Dla grania z komputerem szkoda czasu i pieniedzy. to jest oczywiście moje zdanie

p.s. tylko mi padł playstation network przed chwilą czy wszyscy tak mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hiktoriki ja gram w soule w sumie tylko story bo nie ma z kim grac:)

Przy trybie Story w SC3 spędziłem kilka ładnych miesięcy Podobnie przy SC2 który to miałem w wersji Jap

Kocham tą serię i nawet bez online będę bawił się z nią jak świnia w błocie Ale do 20go musi mi starczyć Soul Edge

To intro jest piękne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co prawda to prawda pierwsze kopiace zad intro renderowane w dodatku ta piosenka ideal tak powinno sie prezentowac intro kazdej gry szkoda tylko ze juz kolejne intra w soulach nie dorastaja mu do piet a w 4 praktycznie brak intra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitokiri jak ci wyslac maila ? nie mozna dac spacji w nicku !! ZMU to ze jest wolniej to duzy plus tej czesci , mogli by jeszcze tych wqrzajacych swiecen blyszczen i innych niepotrzebnych efektow wyrzucic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hitokiri jak ci wyslac maila ? nie mozna dac spacji w nicku !! ZMU to ze jest wolniej to duzy plus tej czesci , mogli by jeszcze tych wqrzajacych swiecen blyszczen i innych niepotrzebnych efektow wyrzucic !

Chodzi ci o wiadomość w kontaktach na PSN to chyba musisz napisać tak "hitokiri_pl". Z góry informuje że jak nie odpowiadam na wiadomość a jestem na PSN to prawdopodobnie siedzi mój brat.

Aha i nie mam headseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na bijatykach sie specjalnie nie znam. SC4 kupilem by grac po sieci i z bratem. Mi sie ta gra podoba, jedynie grafika moglaby byc troche lepsza (glownie otoczenie). Jesli ktos chce zagrac online to moj psn id : Yux_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko ze juz kolejne intra w soulach nie dorastaja mu do piet.

No nie wiem... SC3 miało całkiem fajne intro Może to już nie było "TO" ale jednak miałem gęsią skórkę gdy po raz pierwszy je widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie piszcie cos dalej o tym Soul Calibur IV ! musimy z tego zrobic temat popularniejszy od MGS4 ! he he, wiem ze to niemozliwe... w kazdym razie mi paczka z gra dojdzie dopiero jutro (tak to jest jak sie zamawia w dupiatej firmie madgames i na dodatek mieszka sie w zafajdanym malym miescie). kurde, zlozylem preorder a gry jeszcze nie mam - smiechu warte! no ale fakt ze za gre zaplace najmniej w Polsce - 179 zl.

P.S. prosze mi wybaczyc drodzy moderatorzy ze nie robie polskich liter ale pisze z PS3. a skoro to strona o PS3 to powinniscie mnie akceptowac, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale fakt ze za gre zaplace najmniej w Polsce - 179 zl.

ja dałem mniej i też czekam, czekam, czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaraS, jeszcze mniej dales? gdzie bylo taniej? i ile dokladnie dales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×