Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy będzie w przyszłości możliwość zakupu osobno jednej części (tak jak w przypadku Metro Redux), z chęcią bym ograł pierwszą część jako że nie miałem okazji a 2/3 ograłem na ps3 więc nie widzę sensu grać w to dla podbitej rozdzielczości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że będzie ale jeszcze trochę poczekamy. np do bety u4 która jest jedyną rzeczą scalającą te wydanie. potem będzie można sprzedać na szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus z szanownych forumowiczow udalo sie przejsc brutala w pierwszej czesci ?  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus z szanownych forumowiczow udalo sie przejsc brutala w pierwszej czesci ?  :laugh:

 

Owszem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy w grze na crushingu/brutalu nadal występują te same irytujące "momenty" co w pierwotnej wersji gry, czy może jednak coś w tej kwestii przemodelowano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja ukończona. Świetna seria. Moim skromnym zdanie każda kolejna część jest lepsza.

 

 

Dwójka najlepsza i niema to tamto :) Do tego kiedy wyszła to wyprzedzała swoje czasy. Do dziś pamiętam duszenie się co widzę na ekranie. Nie szło uwierzyć w to co zmajstrowali. Trójka to już bardziej taki na szybko produkt aby wydać. To było czuć po prostu że w pośpiechu wydane. Wtedy główna ekipa była już oddelegowana do arcydzieła w dziedzinie gier pod tytułem The last of us. Ale racja cała trylogia to po prostu najlepszy blockbuster akcji na playstation. Psiaki są najlepsi i tyle. Niema ekipy która im dorównuje. Jedynie miyamoto za swoich najlepszych lat i genialnych marianów łącznie z 2 częściami galaxy. Cała reszta ekip jest za nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy w grze na crushingu/brutalu nadal występują te same irytujące "momenty" co w pierwotnej wersji gry, czy może jednak coś w tej kwestii przemodelowano...

Nie grałem na ps3 ale teraz gdy lecę na crashu to miałem ochotę wyrzucić pada gdy gra po śmierci wstawia mnie w środek akcji praktycznie bez ammo...Dodatkowo strzał z shotguna z bliskiej odległości nie zabija przeciwnika po czym ty nie zdążysz przeładować a on Cię zabija...Niektóre etapy przechodziłem po 40-60 razy...Ubolewam też nad tym, że po wychyleniu się zza przeszkody nie zawsze celownik ustawia się w tym samym mmiejscu. w takim przypadku ponowne ustawienie celownika w odpowiednim miejscu niejednokrotnie kończy się śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część taka jest na PS3, dopiero od części drugiej dopracowali to i owo (chociaż amunicji to chyba nie dają za darmo po respawnie). Najgorsze etapy przychodzą w końcówce gdzie w moim odczuciu chyba na siłę to przedłużali bo wrogów jest po prostu więcej niż naboi. Pierwszy raz grałem na normalu i parenaście razy wracałem się po mapie i sprawdzałem czy przypadkiem nie zostało gdzieś amunicji. Druga część i trzecia jest juz pod względem ilości wrogów idealna, nigdy nie czuje się znużenia strzelaniem i ich ilością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka najlepsza i niema to tamto :) Do tego kiedy wyszła to wyprzedzała swoje czasy. Do dziś pamiętam duszenie się co widzę na ekranie. Nie szło uwierzyć w to co zmajstrowali. Trójka to już bardziej taki na szybko produkt aby wydać. To było czuć po prostu że w pośpiechu wydane. Wtedy główna ekipa była już oddelegowana do arcydzieła w dziedzinie gier pod tytułem The last of us. Ale racja cała trylogia to po prostu najlepszy blockbuster akcji na playstation. Psiaki są najlepsi i tyle. Niema ekipy która im dorównuje. Jedynie miyamoto za swoich najlepszych lat i genialnych marianów łącznie z 2 częściami galaxy. Cała reszta ekip jest za nimi.

Moje odczucie zapewne mogłyby być inne gdybym grał na premierę. Łykając wszystko na raz to trójka wydaje mi się najlepsza, a co w niej jest lepszego niż w dwójce moim zdaniem - fabuła

bardziej realna, w dwójce do momentu pojawienia się w himalajach i pod sam koniec niebieskich ludzików było spoko, ale potem to już dla mnie troche za dużo - w trójce był fajny motyw z odurzaniem, czym ono było spowodowany to inna sprawa, ale przeciwnicy z palącą się głową brali się z ogłupienia umysłu

, lepsze lokacje

mało dżungli, dużo piasków (aż się przypomniał Tomb Raider The Last Revelation), super cytadela w Syrii.

, ciekawsze, bardziej wymagające zagadki, dopracowany system walki, mniej przesadzonych scen

wiadomo były ucieczki z płonącego, czy walącego się budynku, ale nie było to moim zdaniem aż tak przesadzone. Nawet scena gdzie atakowało się konwój na koniu wydała mi się mniej absurdalna niż pościg w dwójce po najechaniu wioski przez Lazarevica i rozwalanie kilkunastu pojazdów dookoła. Nie wspominając już o śmigłowcu w Nepalu, czy całej akcji na pociągu

, i ostatnie uwaga, dwójka wydała mi się nieco za długa, trochę już męczyła pod koniec. Jedynka i trójka był w sam raz jeśli chodzi o czas potrzebny na ukończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia gdzie jest te pięć dodatkowych skórek z pre ordera w psstore ?

 

Już dziś zamów przedpremierowo kolekcję Uncharted™: Kolecja Nathan Drake'a, aby otrzymać:
• 5 skórek z klasycznymi strojami Drake’a dostępnych w trybie dla jednego gracza.
• Złoty karabinek AK47 i złoty pistolet 92FS.
• Dynamiczny motyw na PS4™.

 

Karabin i pistolet jest, motyw jest, tylko gdzie są te skórki do cholery. Gram w U1 i są jedynie te z wersji z 2007 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z polonizacja gry? Na cala Europe jest język pl czy tylko w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak odblokować ten bonus z preordera odnośnie bety do multika czwórki? Tzn. w instrukcji (wiem jak to brzmi xD) jest napisane, żeby włożyć płytę, wybrać ikonę gry, wybrać "opis" <-- gdzie to jest? nie mam żadnego "opis" (jeżeli chodzi o to "omówienie" to nie mam tam nic związanego z wybraniem beta testów) i następnie "wybierz beta-test trybu wieloosobowego [...]", no nie mogę tego ustrojstwa dopaść. Mogę prosić o pomoc?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy w każdej, dub tylko z pl dystrybucji

Czyli wersja kupiona w UK na 100% ma pl napisy, bez dubbingu, tak?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy są podobno w każdym europejskim wydaniu, dubbing tylko w polskim.

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma na zbyciu niewykorzystany kod do: Nathan Drake Pack dodawany do preordera, z motywem, skórkami i gold kałachem? Chętnie nabędę, można dać informację na priva. :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ES w preorderze i nie było kodu w pudełku, nie dostałem też od sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli piszesz o pudełku to ja też tak mam mimo preordera, ale z wersjami pudełkowymi jest inaczej niż z wersją elektroniczną, sam preorder nie daje tego packa, tylko ta droższa edycja (specjalna) gwarantowała ten pack, dodatkowo poza packiem były w tym wydaniu jakieś inne gadżety - typu mapa itd, Sam preorder pudełkowy w sumie nic nie dawał :down: . Natomiast preorder z psn dawał te bajer z urzędu, bez potrzeby wpisywania  kodu, sam plik zawierał te gadzety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×