Skocz do zawartości
pablos_83

E3 2015

Rekomendowane odpowiedzi

To ja Ci gwarantuje, że ps now w tej cenie w PL się nie będzie sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , ze nie mam pojecia dlaczego wiadomosc o wstecznej kompatybilnosci zwalila Was z nog. Teraz to jest musztarda po obiedzie i zadne argumenty w stylu "kupilem nowa konsole a nie mam kasy na gry to soie pogram w gre x y czy z " do mnie nie przemawiaja .

Oko przyzwyczailo sie do wyzszej rozdzielczosci i np takie TLOU odpalone na ps3 wyglada jak kupa przy wersji z ps4 a wsteczna kompatybilnosc nie zmieni rozdzielczosci ani szybkosci odswiezania.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co chcecie, ale konfa ms była bardzo dobra. Teraz czekam na sony i mam nadzieje, ze będzie przynajmniej tak samo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce tylko zauważyć, że TR to czasowy ex. W tym roku tylko na XO, w 2016 zapewne na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność dla mnie bomba: wykładam 30 zł na Halo Reach i śmigam multi. Red Dead Redemption też bym obadał, bo jeszcze nie ograłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcąc sony żeby zremisowalo z xem musi z 5 exow pokazać, coś ala wstecz na kompatybilność, i coś z morfeusza ala okulus minecrafta tj dzisiaj;) xone super jestem zajarany teraz czekać ze sony nie spocznie na laurach;)

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , ze nie mam pojecia dlaczego wiadomosc o wstecznej kompatybilnosci zwalila Was z nog. Teraz to jest musztarda po obiedzie i zadne argumenty w stylu "kupilem nowa konsole a nie mam kasy na gry to soie pogram w gre x y czy z " do mnie nie przemawiaja .

Oko przyzwyczailo sie do wyzszej rozdzielczosci i np takie TLOU odpalone na ps3 wyglada jak kupa przy wersji z ps4 a wsteczna kompatybilnosc nie zmieni rozdzielczosci ani szybkosci odswiezania.

Jeśli gra broni się mechaniką to grafika to sprawa zupełnie drugorzędna. Dla mnie wsteczna kompatybilność to byłby powód do kupna PS4 bo np dopiero miesiąc temu ograłem Beyond Two Souls a gdybym się przesiadł na PS4 by mnie ominęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wszyscy zwariowali, ale jest tutaj głos rozsądku :)

 

I od razu mówię, że tu nie chodzi o żadne pro-plejstejszyn posty, itd. Sony ze swoim PS Now może się w dupkę pocałować, chociaż to i tak jest usługa kierowana na telewizory, odtwarzacze, tablety, smartfony, itd. Konsola będzie konsolą i to się długo nie zmieni.

 

Wracając do sedna, to ok, pokazali wsteczną kompatybilność NA WYBRANE TYTUŁY (czekamy na więcej info). Fajna sprawa, ale czy po to się kupuje nową konsolę?
To jest ruch tylko i wyłącznie w stronę osób, które nie miały nigdy xboxa. Ilość gier, które ograłem po ukończeniu na PS3 mógłbym na palcach jednej ręki policzyć i wracać do nich obecnie by mi się nie chciało.

 

Wszystko fajnie, kto chce to sobie odświeży starocie, nic nikomu do tego, ale chodzi tutaj o to, że robienie z tego kluczowego punktu konferencji to coś nie halo.

Chciałoby się rzecz..."nie mamy nowych gier, także dajemy Wam dostęp do starych, kupujcie naszą konsolę, proszę?".

Od razu mówię, że remastery na obecną generację to też syf i zaraz, której nie trawię. Remaster gier sprzed paru lat? Bitch please...Jedynie jako dodatek do nowej gry, a nie sprzedawany osobno w cenie nówki.

 

Czyli cały czas utrzymujemy stały trend, czyli gramy w starocie, a pomiędzy tym wpadnie jakaś nowa gra AAA.

Czy tego wszyscy oczekują od nowej generacji? Bo patrząc na zachwyt i komentarze po ogłoszeniu tego, chyba nie wszyscy dostrzegają sens nowych konsol :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Turin

Skąd wiesz? Na konferencji było jak wół napisane "xbox one exclusive",a nie np. first on xbox.

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wszyscy zwariowali, ale jest tutaj głos rozsądku :)

 

I od razu mówię, że tu nie chodzi o żadne pro-plejstejszyn posty, itd. Sony ze swoim PS Now może się w dupkę pocałować, chociaż to i tak jest usługa kierowana na telewizory, odtwarzacze, tablety, smartfony, itd. Konsola będzie konsolą i to się długo nie zmieni.

 

Wracając do sedna, to ok, pokazali wsteczną kompatybilność NA WYBRANE TYTUŁY (czekamy na więcej info). Fajna sprawa, ale czy po to się kupuje nową konsolę?

To jest ruch tylko i wyłącznie w stronę osób, które nie miały nigdy xboxa. Ilość gier, które ograłem po ukończeniu na PS3 mógłbym na palcach jednej ręki policzyć i wracać do nich obecnie by mi się nie chciało.

 

Wszystko fajnie, kto chce to sobie odświeży starocie, nic nikomu do tego, ale chodzi tutaj o to, że robienie z tego kluczowego punktu konferencji to coś nie halo.

Chciałoby się rzecz..."nie mamy nowych gier, także dajemy Wam dostęp do starych, kupujcie naszą konsolę, proszę?".

Od razu mówię, że remastery na obecną generację to też syf i zaraz, której nie trawię. Remaster gier sprzed paru lat? Bitch please...Jedynie jako dodatek do nowej gry, a nie sprzedawany osobno w cenie nówki.

 

Czyli cały czas utrzymujemy stały trend, czyli gramy w starocie, a pomiędzy tym wpadnie jakaś nowa gra AAA.

Czy tego wszyscy oczekują od nowej generacji? Bo patrząc na zachwyt i komentarze po ogłoszeniu tego, chyba nie wszyscy dostrzegają sens nowych konsol :)

Patricko nie każdy jest takim nałogowcem i ma 185 pierdylionów platyn jak Ty :P Są też takie biedoki jak ja które nie ograły wszystkich wartych ogrania gier i dlatego wciąż siedzę na PS3. Peace :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Turin

Skąd wiesz? Na konferencji było jak wół napisane "xbox one exclusive",a nie np. first on xbox.

Było jak wół napisane i powiedziane "Xbox One Exclusive Holiday 2015" - czytanie ze zrozumieniem ;)

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki + wstecznej kompatybilności na Xbone, że takim ruchem zabiją remastery u nich, przez co moga przeznaczyć siły na coś innego. No chyba, że będą kompatybilne wstecznie tylko wybrane tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy ile mam platyn :)

Jak chce coś ograć ze staroci to kupuję płytkę za paręnaście złotych i gram na PS3.

Fajnie by było jakby zrobili kompatybilność na PS4, ale tak jak mówię, żeby robić z tego aż tak wielki szał?

Dobry ficzer, który powinien być na obu konsolach od samego początku, ale "money is everything".
 

Zresztą wyniki sprzedaży same pokażą, czy to jest to co tak bardzo ludzie chcieli, czy po prostu chwilowa zajawka i nic więcej.

Bo mam wrażenie, że niestety to będzie to drugie i MS znów za rok będzie musiał "pozamiatać Sony", tak jak teraz wg niektórych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , ze nie mam pojecia dlaczego wiadomosc o wstecznej kompatybilnosci zwalila Was z nog. Teraz to jest musztarda po obiedzie i zadne argumenty w stylu "kupilem nowa konsole a nie mam kasy na gry to soie pogram w gre x y czy z " do mnie nie przemawiaja .

Oko przyzwyczailo sie do wyzszej rozdzielczosci i np takie TLOU odpalone na ps3 wyglada jak kupa przy wersji z ps4 a wsteczna kompatybilnosc nie zmieni rozdzielczosci ani szybkosci odswiezania.

Ale mając kolekcję gier z X360, będziesz mógł sobie w nie pograć na Xone, jak (przykładowo) zepsuje Ci się Twoja stara konsola. U Sony nie ma tak dobrze - musisz mieć porządne łącze internetowe, działający PSN ;) no i opłacić abo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wszyscy zwariowali, ale jest tutaj głos rozsądku :)

I od razu mówię, że tu nie chodzi o żadne pro-plejstejszyn posty, itd. Sony ze swoim PS Now może się w dupkę pocałować, chociaż to i tak jest usługa kierowana na telewizory, odtwarzacze, tablety, smartfony, itd. Konsola będzie konsolą i to się długo nie zmieni.

Wracając do sedna, to ok, pokazali wsteczną kompatybilność NA WYBRANE TYTUŁY (czekamy na więcej info). Fajna sprawa, ale czy po to się kupuje nową konsolę?

To jest ruch tylko i wyłącznie w stronę osób, które nie miały nigdy xboxa. Ilość gier, które ograłem po ukończeniu na PS3 mógłbym na palcach jednej ręki policzyć i wracać do nich obecnie by mi się nie chciało.

Wszystko fajnie, kto chce to sobie odświeży starocie, nic nikomu do tego, ale chodzi tutaj o to, że robienie z tego kluczowego punktu konferencji to coś nie halo.

Chciałoby się rzecz..."nie mamy nowych gier, także dajemy Wam dostęp do starych, kupujcie naszą konsolę, proszę?".

Od razu mówię, że remastery na obecną generację to też syf i zaraz, której nie trawię. Remaster gier sprzed paru lat? Bitch please...Jedynie jako dodatek do nowej gry, a nie sprzedawany osobno w cenie nówki.

Czyli cały czas utrzymujemy stały trend, czyli gramy w starocie, a pomiędzy tym wpadnie jakaś nowa gra AAA.

Czy tego wszyscy oczekują od nowej generacji? Bo patrząc na zachwyt i komentarze po ogłoszeniu tego, chyba nie wszyscy dostrzegają sens nowych konsol :)

Nie przesadzajmy, na dzień dzisiejszy to na konsole ms jest zapowiedziany więcej mocnych exów na ten rok, więc... wsteczny kompatybilność to dodatkowy argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra broni się mechaniką to grafika to sprawa zupełnie drugorzędna. Dla mnie wsteczna kompatybilność to byłby powód do kupna PS4 bo np dopiero miesiąc temu ograłem Beyond Two Souls a gdybym się przesiadł na PS4 by mnie ominęło.

To trzeba było od razu napisać że nie masz jeszcze PS4 i widać że dla ciebie to gruby feqture żeby ograć na jednej konsoli obydwie generacje , spoko :) Dla mnie to jest tylko dodatek , ostatnio zajarałem się remasterem Finala i chętnie zobaczyłbym sobie XII włączam sobie PsNow wybieram opcję i dosłownie po sekundzie już gram podejdzie to przejdę nie to odpuszczę , żadnego Allegro żadnego czekania na kuriera odsprzedawane ...Tu nikogo nikt ńie zmusza ani nie jest to mega argument to zakupu konsoli , to tylko opcja dla tych niecierpliwych :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po konfie micro. Tak jak chciałem się pozbywać ps4 na rzecz microsoftu tak teraz wiem że był by to największy bład jaki można popełnić. To miała być ta konfa najlepsza w historii microsoftu? Gdzie te exy którymi mieli pozamiatać. Jeden ciekawy moment to ex od inafune. Boże latał spencer w tej spoconej koszulce wcześniej z logiem battletoads kazdy myslał że powstaną nowe żaby dostosowane do dzisiejszych czasów a co dostajemy? Jakąś kolekcję ze starymi grami? Serio? Boże jakie to było słabe. Następne wsteczna kompatybilność. Widze że internet oszalał tą wiadomością. Wszytko co miało się ograc to gracz w zasadzie starego ograł a oni z tego robią ósmy cud świata. Microsoft tą konfa dał jasny sygnał. "Nie mamy nowych gier więc musicie klaskac na starą kompatybilność i starą kolekcję rare". hehe ja wysiadam. Na plus z konfy to własnie ex Inafunego i gerasy 4. Choć gearsy to też trzeba uważać bo tak naprawdę tylko pierwsza cześć była zajebi...gdzie mieliśmy taki dość horrorowaty mroczny posmak. Niestety 2 i 3 to już takie fajerwerki buraczane więc cieszy mnie ten znowu mroczny klimat w 4. Co jeszcze było dobre? Chyba już nic a nie koszulka z rare na spencerze mi się podobała. To tyle. O ile myślałem nad sprzedażą ps4 na rzecz microsoftu tak po tej konfie wiem ze niemożna tego absolutnie robić nawet nie wiedząc co jeszcze pokarze sony. Sam bloodborn dalej łyka wszystkie exy micro razem wzięte. Boże drogi jeśli to miały być te bomby micromiękkich to niech lepiej dają sobie spokój. U sony też jest źle ale nie mam mowy abym się pozbywał ich konsoli. Niech w końcu nintendo zrobi konsole na tyle mocną żeby łyknęła gry third party to natychmiast pozbywam się maszynki sony ale niema raczej na to co liczyć w najbliższym czasie. Szkoda że wydali bubla budżetowego wii u ciężko mi to znieść bo ograł bym ich exy najbardziej. To co dziś zrobił microsoft to przejdzie do annałów kupy. Zapowiadali trzęsienie ziemi a dostaliśmy kapiszony które zamoczone nie wypaliły. Dla mnie po tej konfie R.I.P microsoft a ja głupi zastanawiałem się nad przesiadką na ich sprzęt. Człowiek uczy się całe życie. 

 

Co z tą larą bo to wygląda na prawdziwego Exa jesli tak to tutaj microsoft zasługuje na oklaski.

 

Magellen: możesz śmiało brac już ps4. Nie pożałujesz no chyba że nie ograłeś gier na 360 wtedy oferta jest kusząca ale to własnie musi być ten warunek bo dla mnie wsteczna kompatybilnośc jest niepotrzebna.

Edytowane przez vincent
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy ile mam platyn :)

Jak chce coś ograć ze staroci to kupuję płytkę za paręnaście złotych i gram na PS3.

Fajnie by było jakby zrobili kompatybilność na PS4, ale tak jak mówię, żeby robić z tego aż tak wielki szał?

Dobry ficzer, który powinien być na obu konsolach od samego początku, ale "money is everything".

 

Zresztą wyniki sprzedaży same pokażą, czy to jest to co tak bardzo ludzie chcieli, czy po prostu chwilowa zajawka i nic więcej.

Bo mam wrażenie, że niestety to będzie to drugie i MS znów za rok będzie musiał "pozamiatać Sony", tak jak teraz wg niektórych :)

Ilość platyn nic ale są różne punkty widzenia. Np. ja mam stary TV i dopóki go nie zmienię nie kupię PS4 bo nie mam go gdzie podpiąć a nie chcę rezygnować z PS3 ani bawić się w rozdzielacze hdmi. Tak przesiadłbym się na PS4 i sobie ogrywał to co chcę. Może akurat kiedyś najdzie Cię ochota na RDR a PS3 złapie już dawno YLODa i co wtedy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wsteczną kompatybilność poczekajcie aż Sony uruchomi u nas PsNow , odpłatna usługa pozwalająca na abonamentowe granie w stremowane klasyki coś jak Spotify wiadomo że nie ma co porównywać z darmową emulacją , ale testowałem ostatnio z amerykańską wersją i działa to rewelacyjnie wybierasz np.Finala XIII i dosłownie po sekundzie grasz zero ściągania zero opóźnienia bajka .

W Tomba zagramy tak czy siak mam wrażenie :)

 

Tia a ceny sprawdzales?

Ponad 100gier z abo miesiecznym lub kwartalnym

i lacznie 300 ale te maja juz w  wiekszosci indywidualny 2dniowy, tygodniowy abo...

Ceny takie ze w UK w trakcie bety jak dodali ceny  i z free zrobilo sie plac to fora zawrzaly i bylo owszem fajnie dziala ale nie za ta kase.

 

Ceny z US:

20$ za miesiac

45$ za kwartal

Teraz wez przelicznik jeden do jednego.... no ciut drogo.

 

5funciakow za 2dni lub 10 za 30 dni - to byly ceny w trakcie bety UK na indywidualne tytuly.....

 

Jakos nie widze tego w rozowych barwach - mam PS3 i predzej kupie druga konsole PS3 (jak moja zacznie niedomagac)  zeby pograc w gry za ktore juz zaplacilem nizli bede gral przez PS Now.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o to, że to dobry ruch, ale tylko dla osób które nie miały konsoli albo posiadają ps3. Dla graczy z 360 jest to tylko miły dodatek, ale nie zwala z nóg. Przyznać tylko trzeba że akurat z tym M$ się popisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat na serio oszalał z tą wsteczną kompatybilnością. Kiedyś E3 to było święto nowych gier na aktualną generację a teraz każą ci sie przestawiać na stare gry. Do tego ludzie na to reagują mocno zamoczonymi spodniami w kroku. Fucking logic. Z ludźmi jest coraz gorzej. Ale jak mawiał klasyk miliony much nie mogą się mylić. Ech żenada cieszyć się że można w starocie pograć. Gdzie ja żyję.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie chodzi o wywyższanie ogrywania staroci, tylko poprzez ruch związany ze wsteczną kompatybilnością, mogli zaprzestać procederu masowego przygotowywania remasterów oraz dojenia z graczy kasy jak za niemal pełnowartościowy produkt... tylko tyle i aż tyle. Na trójce była wsteczna kompatybilność, później nie.

Uważam, że ruch równie dobry, jak wcześniej ten ruch soniaczów związany z grami pudełkowymi. Ruch dobry dla nas graczy, tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia a ceny sprawdzales?

Ponad 100gier z abo miesiecznym lub kwartalnym

i lacznie 300 ale te maja juz w  wiekszosci indywidualny 2dniowy, tygodniowy abo...

Ceny takie ze w UK w trakcie bety jak dodali ceny  i z free zrobilo sie plac to fora zawrzaly i bylo owszem fajnie dziala ale nie za ta kase.

 

Ceny z US:

20$ za miesiac

45$ za kwartal

Teraz wez przelicznik jeden do jednego.... no ciut drogo.

 

5funciakow za 2dni lub 10 za 30 dni - to byly ceny w trakcie bety UK na indywidualne tytuly.....

 

Jakos nie widze tego w rozowych barwach - mam PS3 i predzej kupie druga konsole PS3 (jak moja zacznie niedomagac)  zeby pograc w gry za ktore juz zaplacilem nizli bede gral przez PS Now.

Jak porównasz cenę Spotify UK vs USA to masz 9.99$ vs 9.99 poundów także na wyspach zawsze wychodzi drożej względem reszty świata , to nie jest najlepsza opcja zestwiać te trzy regiony w jednym rzędzie w jakimkolwiek segmencie cenowym .. Jakoś Spotify umiało sié dostosować do rynku regionalnego , chodzą słuchy że Netflix także zawalczy konkurencyjnie także może na Europę wschodnią cieżko mi wróżyć z fusów , takie zestawianie cen jest trochę niepoważne choć nie orzeczę że polityka cyfrowa Sony jest kurewsko nie fair :)

Widać że temat trochę drażniący , dla mnie to zawsze będzie opcja i tylko opcja jakbym miał czas i miejsce to pewnie że wolałbym półkę pełną klasyków z PS3 już nie ma co deliberować ... Ale z tym że ms nie porwał chyba większość się zgodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×