Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Sam 2 tyg temu odpalilem na ps2 Underground 2 i jest dalej przekozak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: gram już ze 3 miechy i jeszcze mnie nie gonili... :shok:

 

Mnie też nie :o Trochę niejednoznacznie napisałem - oczywiście chodziło o to, że liczę, że nie będzie policji tak jak w Driveclub ;) Tzn. liczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na stronie xbone pojawil sie opis oraz data premiery - o ile to nie jest jakis fake:

 

obrazek w spoilerze bo duzy dosc. 

bh80PwD.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zmienia kamere ze bedzie chodzila tak jak w rivals/hot pursuit to bedzie bajka bo to co pokazali nadaje sie tylko do trybu drift a jesli chcieli dodac cos od siebie to po prostu to spieprzyli, widac ze auto mozna przerabiac jak tylko sie chce wiec dla mnie bomba i to jest to na co czekalem od czasow u1 i u2. Jesli beda bundle ps4 z nfs w zestawie za rozsadna cenie to biore.

Czekam na wiecej gameplayow na pewno sie cos jeszcze ukarze.

Ta kamera ktora sie nazywa "Action cam" jest podobno dodatkiem i mozna ja wylaczyc, oby.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera ktora sie nazywa "Action cam" jest podobno dodatkiem i mozna ja wylaczyc, oby.

 

Miejmy nadzieje, bo narazie jest to jedyny, ale skutecznie odpychajacy element gry, a tak to zapowiada sie godny nastepca UG2. Chociaz napis "pre-alpha" moze budzic obawy ze od pokazanego jeszcze sporo sie zmieni (oczywiscie na gorsze).

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuję mnie ten gameplay - model jazdy wygląda na średni, kamera jest dramatyczna (chociaż ją na pewno będzie można zmienić), sam klimat...no nie wiem. Trochę za bardzo Battlefielda mi przypomina i jakieś misje miejskie jego design. Wiem, że to ten sam silnik, jednak efekty przez niego uzyskiwane zaczynają mnie trochę nużyć, a EA wsadza go praktycznie do wszystkich swoich gier.

 

Bez jakiegoś dema na pewno nie kupię. Po ograniu dema pewnie też nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie sam klimat bardzo mi się podoba. Przypomina mi Undergrounda i Carbona. Świetna muzyka :-)

Jednak myślę że tą grę zniszczą mikropłatności i być może model jazdy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dobry arcade. Z kupnem lepiej się wstrzymać i poczekać na jakieś recenzje czy gameplaye. To EA, więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna grafika, podoba mi się otoczka i ten tuning auta, klimacik też mi bardzo odpowiada... ale sterowanie wydaje się cholernie dziwne. Jak klockiem po dywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąć poprawkę na to że to EA więc pewnie będzie downgrade :), ale jeżeli nie to czapki z głów bo naprawdę długo mi zajęło rozkminienie które to foto, a które screen. Szkoda tylko że z tego co zapowiedzieli twórcy będą tylko wyścigi nocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrobilem obejrzalem to co mialo EA do pokazania.

 

I powiem ze jakos nie jestem zachwycony nowym NFSem. Po co mi 5 ciu ziomkow i fabula, po co te przerywniki? co to za kitajce i inne ziomy z ktorych jeden wyglada jak cpun? Na psi penis mi fabula?

Sama gra no coz po tych paru minutach gameplay ciezko ocenic, bo i malo widac.

 

Sorry pchanie fabuly nie spisywalo sie dobrze (nfs the run). Czy nie lepiej zrobic po prostu wyscigi? ew ograniczyc fabule do paru scenek jak w MW z 2005r?

Na plus tunning ze jakis bedzie.

 

Nie czekam nie napalam sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i pod tym wpisem zaczely sie domysly, mala gówno-burza - serio niechaj EA sie wypowie konkretnie bo poki co nie zanosi sie na nic dobrego.

 

Czy tak trudno zrobic gre ktora odpali sie bez polaczenia z netem i dzialajaca singlowo (zapewne chodzi o autolog rekomendacje zawody ze znajomymi) oraz wersje taka ktora dziala jak ktos ma polaczenie z siecia?

 

Czy wymog always online i seamless multiplayer (takie modne powiedzenie na polaczenie i zlaczenie trybu multi i single w jedno doswiadcznie)  bedzie rownoznaczny z tym ze bez PS+ nie ma po co tej gry kupowac?

 

I pare cytatow z xbox mag - ktory przepytal Marcusa Nilssona.

 

http://www.destructoid.com/why-the-need-for-speed-reboot-is-always-online-297483.phtml

 

 

Czy ktos w EA pomyslal zanim oddal ten strzal w stope poki co z malego kalibru bo malo wiadomo, ale jesli sprawdzi sie czarny scenariusz czyli zeby zagrac gracz musi byc polaczony z PSN, musi polaczyc sie z serverami EA a poniewaz nie ma podzialu na singla i multi jest jeden wielki spoleczniosciowy tygiel w ktorym znajomi sa czescia narracji w grze jeszcze bedzie wymog PS+ no to ja wysiadam.

 

Pewnie ci ktorzy plusa nie maja i chcieli po prostu NFSa rowniez. Czy EA mowiac o fanach nie zauwazylo ze spora czesc ludzi teskni do odslon serii gdzie nie bylo multi? autolog  i porownywanie sie ze znajomymi jest ok nie mam nic przeciwko ale nie trzeba z tego czynic zaraz always online.

 

no to wylalem troszke żółci ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? posluchaj co on gada... recenzent nr 1 na swiecie widze, ciekawe skad go wytrzasneli.

Jeszcze ten tepy wzrok na koncu, oj tak, zasugeruje sie jego "recenzja" i nie kupie tej gry, jest stanowczo nijaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że im więcej informacji wypływa tym są one w coraz to mniej pozytywnym tonie. W dodatku jak zobaczyłem trailer na Gamescomie to podziękowałem. Jak miałem 13 lat to takie coś mnie jarało... Chociaż nawet nie.

Gdzie te NFSy z klimatem rodem z części Road Challenge czy chociażby próba odnowienia Porsche Unleashed.

Potrafiłem w te gry grać godzinami, dniami i nocami, gdzie w kilkadziesiąt ostatnich NFSów nie jestem w stanie grać dłużej niż godzinę, bo albo model jazdy jest do dupy, albo policja ma napęd nuklearny i jeździ czołgami, albo w ogóle dzieją się dziwne rzeczy (milion informacji z autologa i innych społecznościowych gowien) przez które nie chce się w to grać. Pomijam już fakt, że ten cały autolog działa jak ostatnie gówno, a w Rivalsach rozlaczenie powodowało restart gry praktycznie. Idiotyzm EA do kwadratu. Jak coś takiego tutaj będzie to nie dziwię się, że ludzie dostają sraczki.

Nie wiem czy to ja dziadzieje, czy po prostu gry dzisiaj to w 99% papka dla jakiś ludzi ograniczonych umysłowo.

Oczywiście poczekam na finalną wersje gry i poczytam jakieś rzetelne recenzje, a nie te kupione na ign czy innych podobnych serwisach, co się boją dać ocenę niższą niż 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie wymagane online to nie kupuje , bo co jak mi zabraknie neta lub hmm bedzie działał słabo a u mnie jest tak czesto , takie gry mam nadzieje wyjda im bokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już powiedzieli, że online jest wymagane do grania. 

EA jak zwykle daje dupy i nie uczy się na swoich błędach. Takie firmy powinny spłonąć żywcem, a Ci co wymyślają takie bzdury powinni zawisnąć na swoich jajcach (o ile je mają w ogóle).

Kupi się ten badziew za 70zł w jakiejś promo, więcej to nie będzie warte, jak większość poprzednich NFS'ów.

 

Jestem już zdziadziały chyba, bo dla mnie era prawdziwych NFS'ów skończyła się na "Road Challange" na PSX.

Shiftów nie uznaję jako NFS, a z tych nowych to jedynie Most Wanted mi się podobał i Hot Pursuit, które zostały zrobione przez normalną firmę, ale niestety została tak samo zniszczona przez EA jak wszystkie inne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już powiedzieli, że online jest wymagane do grania. 

EA jak zwykle daje dupy i nie uczy się na swoich błędach. Takie firmy powinny spłonąć żywcem, a Ci co wymyślają takie bzdury powinni zawisnąć na swoich jajcach (o ile je mają w ogóle).

Kupi się ten badziew za 70zł w jakiejś promo, więcej to nie będzie warte, jak większość poprzednich NFS'ów.

 

Jestem już zdziadziały chyba, bo dla mnie era prawdziwych NFS'ów skończyła się na "Road Challange" na PSX.

Shiftów nie uznaję jako NFS, a z tych nowych to jedynie Most Wanted mi się podobał i Hot Pursuit, które zostały zrobione przez normalną firmę, ale niestety została tak samo zniszczona przez EA jak wszystkie inne.

 

Do premiery pare miesiecy - moze ktos pojdzie po rozum do glowy i zrobi opcje offline mimo iz moze to negatywnie wplynac na gameplay - moze.... choc szczerze w to watpie.

Co do NFSow kazdy ma jakies swoje preferencje mnie akurat MW nowe nie weszlo zupelnie skoro mnie AI zlomem wyprzedza, zbyt duzo losowosci i brak balansu. Lepiej chyba zeby śp Criterion jednak mial wolna reke i robil swoje wlasne arcade a nie byl wrzucony jako dev do NFS.

 

Patrzac po tym co mamy nie spodziewam sie niczego dobrego - to co juz uzgodnilismy pchanie na sily fabuly (szczatkowa by uszla ale ze mi tu jakies mordy wyskakuja prowadza ze mna dialogi zeby to mnie ktory to widzi z FPP zaangazowac), wymagane online i ta gra juz nie jawi sie jako powrot a raczej jako reboot-nfs-mix gdzie nie koniecznie miksowali to co bylo najlepsze. 

 

No coz premiera w tym roku, ja raczej powstrzymam sie z zakupem az bedzie promocja za grosze... choc chwila  chwilunia  jesli to gra online to moze sie okazac ze EA wylaczy servery zanim cena spadnie do poziomu ktory bym akceptowal lub obnizka bedzie a i tak miesiac pozniej servery wylacza.... :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×