Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilkę i trochę rozczarowany jestem. Wiem oczywiście że to beta itd. ale brak ruchu na ulicach trochę mnie niepokoi. Oglądając przerywniki czułem się jak jakiś imbecyl, ale może zwyczajnie klimatu nie łapie. Ogólnie nie jest źle, ale bez rewelacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygladalo to losowanie, trzeba bylo sie gdzies zglosic? I mialaby jakas dobra duszyczka klucz na zbyciu? : D W pracy jestem i nie mam mozliwosci szukac kluczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ruch na ulicy jest.

Jak dobrze pamiętam to na stronie NFS, można było się zapisać, a klucze chyba wszyscy dostali.

Dla mnie zbyt przekombinowana, szczególnie eventy wzorowane na portalach społecznościowych. Przerywniki filmowe zamiast zaciekawić, najzwyczajniej mnie irytowały. Jedynie graficznie ładnie się prezentuje.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytują loadingi strasznie długie, które mi nie umożliwiły gry tak naprawdę. Klimat jest, przerywniki dla mnie fajne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski jak ktoś chce to beta na ps4 :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa beta? Swój kod otrzymałem, ale nie będę miał czasu zagrać przez weekend.

 

Do poniedziałku 6 rano 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski jak ktoś chce to beta na ps4 :)

No ja na ps4 potrzebuje jak coś kodzik,bo x one dopiero w Pon wraca z serwisu,a za późno się zarejestrowałem bo trza było do 25.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na ps4 potrzebuje jak coś kodzik,bo x one dopiero w Pon wraca z serwisu,a za późno się zarejestrowałem bo trza było do 25.09

Wysłałem Ci na priv.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to z 45 minut pogralem.

Pierwsze wrazenia (chaotyczne):

- przerywniki juz od 3ciego zaczely mnie troche nuzyc

- dalej mamy rekomendacje autologoru (ar), co jakos mnie nie dziwi

- duzo bardziej rozbudowany aspekt spolecznosciowy DriveClub ma cluby a  tutaj mamy Zalogi (Crew), poki co gram solo

- graficznie ladnie -- widac Ghost uczyl  sie od Ubi jesli nie wiadomo jak zrobic zeby gra dobrze wygladala dajmy noc, mokra nawierzchnie i refleksy bedzie wygladalo lepiej niz probowac zrobic dobrze wygladajaca gre za dnia i w nocy

- pop-up obiektow (wiem ze to beta) ten jest niestety czasami widoczny

- doczytywanie tekstur - duzo mniej widoczne w nocy  w ruchu, ale juz jesli szybko zaparkujemy obok gdzies tam stojacych  samochodow to czasami widac ze cos tam sie doczytuje

- mapa (znow wiem ze beta) ale jakos nie wydaje mi sie byc duzo wiecej drog niz w Rivals, moze ciut bardziej rozciagnieta, liczymbym na to ze puste polaci bede zapelnione w pelniaku jesli nie widze potencjal na DLC

- wozy wybor roznorodny pare klasykow jak Volvo 242 i Golf GTI oprocz tego sportowe szybsze fury dosc dobry przekroj rocznikow

- balans wyscigow - no coz pierwszego sprinta (in the drivers seat) ukonczylem subraru brz na miescu drugim musialem odrobine woz podrasowac zeby byc pierszy, AI objechalo mnie rzeczonym Golfem GTI i to 2 razy... 

- tuning wizualny -  bardzo mile zorganizowany, sporo opcji mnie pasuje

- tuning wydajnosci - przyznam ze nie spodziewalem sie tytu opcji choc umiejscowienie niektorych mnie zadziwilo, tak wiec mamy opcje kupna masy rzeczy od modow ecu przez filtry powietrza, elementy silnika, hamulce, nitro, zawierzenie, system chlodzenia, zaplom, glowice cylindow i wiele wiele innych - czesc mozna kupic czesc znalezc, czesc zdobyc wraz z postepami w grze.

- tuning prowadzenia auta - tutaj tez jest calkiem sporo opcji od ogolnego jednego suwaczka styl prowadzenia przyczepnosc----drift po rozbicie tego na mase opcji jak cisnienie w oponach P/T, szybkosc reagowania ukladu sterowania, zakres ukladu sterowania, wspomaganie driftu przy uzyciu hamulca, wspomaganie stabilnosci w trakcie driftu, kontrole stabilnosci podczas startu (spin kol i rzucanie zadkiem), mechanizm roznicowy, sila docisku, sila hamowania, rozklad sil hamowania, przyczepnosc opon, sila recznego, sztywnosc srezyn, nito (Moc vs czas trwania) no naprawde przyznam ze dla osob lubiacych bawic sie opcjami jest tutaj jakis wybor - moje male modyfikacje delikatnie tylko wplynely  na jazde ale pobawie sie w suwanie od lewa od prawa zeby zobaczyc czy ma to realny wplyw na jazde bo same opcje to jeszcze nie wszystko.

- tunning w ustawieniach wizualnych? zeby tuning zawieszenia byl w opcjach wizualnych? No tego nie rozumiem chyba ze ten nie wplywa na wlasciwosci jezdne a to bylo by dosc dziwne mamy tu wysokosc zawieszenia, rozstaw kol (P/T), zbierznosc (P/T)

- jazda bo w sumie o to w tej grze chodzi a nie o siedzenie w garazu ;) tutaj mam lekko mieszane odczucia z jeden strony jest wszystko ok, z drugiej ciezko mi opanowac wchodzenie w drift tudziez pokonywanie zakretow 90stopni i nawrotek, przez to ze w grze jest zasadniczo ciemno zdarzylo mi sie ze niepotrzebnie wytracalem predkosc przed czyms co  moglem staranowac lub przywalilem z impetem w cos co wydalo mi sie ze jest elementem do zniszczenia, samo bujanie sie po miescie jest calkiem niezle, nie rozpracowalem jeszcze kiedy nas policja lapie  (mnie nie zlapali) i skad mam wiedziec ze juz przestali mnie szukac. Choc dobrze ze zrezygnowano tu z kariery policjanta. Bede gral wiecej to moze dorzuce cos do tego opisu.

 

Dla mnie jak pisalem juz - wielkim minusem  jest always online.

 

nic to kolejna relacja w niedziele jak bede konczyl zabawe z beta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna recenzja :D sam bym chetnie sprawdzil czy bedzie warto kupic ale jakos mnie ominela informacja o becie...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie u mnie średnie, dokładniej to całkowite rozczarowanie. Gdzie ta grafika ze screenów (wiem że to było robione na mocnym PC ;P ), gdzie ta najładniejsza gra wyścigowa?

Graficznie jest dla mnie średnio choć bryki, deszcz i kałuże (odbicia) wyglądają nawet ładnie. Auto w garażu wygląda nieźle.

Tuning jest ciekawy i fajnie zrobiony. Na plus również zaliczam muzykę.

Model jazdy jest dla mnie dobry, ta obniżająca się kamera na zakrętach nawet mi się podoba :)

 

Trochę teraz się waham przed zakupem na konsole :) choć może zrobię platynę grę sprzedam i kupie na PC :P

 

kamileqPL --> Tak :)

 

1.jpg

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ma to do siebie, że wspaniale wyprali mózgi ludziom, którzy kupują ich gry. Kiedy taki ludź myśli, że może tym razem będzie ok, tak jest tak jak zwykle, czyli średnio, albo wręcz tragicznie.

Ale EA może spać spokojnie, bo i tak kasa na premierę będzie się zgadzać.

Ta gra nie ma minimalnego podejścia do DriveCluba. Pod żadnym względem.

Poza garażem kończą się wszelkie atuty tej produkcji. Jeśli ktoś myśli, że do finala coś poprawią to niech myśli dalej. To co tu widzicie to finalny kod gry.

A nie czekaj, usuną przecież napis "beta" :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub to według mnie inny styl gry :P tam masz zamknięte tory bez tuningu wizualnego a tu masz otwarte miasto z tuningiem :)

Driveclub zjada tą grę na śniadanie, a graficznie miażdży choć to inny typ gry jak pisałem :P

Do tej pory to był pewniak na mojej liście nawet za 250zł a teraz nie wiem czy warto dać 200zł no chyba że przejść i sprzedać.

Tak wiem że to beta ale za miesiąc premiera i już dużo nie ulepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też grafika wydaje się taka ziarnista?

 

Tylko jesli usiade 50-60cm od 42" :) Jest jakis filtr nalozony, ale przy mojej normalnej odleglosci czyli te 2,5 do 3m jakos tego nie zauwazam.

 

--------------------

 

Nowe spostrzezenia:

- 2 razy zalapalem disconnect - mimo iz moj net dziala stabilnie, rozumiem to beta i wlasnie po to gracze maja grac zeby EA  moglo takie zloszenia analizowac.

- w grze jest cos na ksztalt zmiany pory dnia mamy chyba cos co w zalozeniu tworcow mialo byc pochmurnym switem. I zgodnie z przewidywaniami oraz tym czego nauczylo nas W_D no wyglada to gorzej. wszystko dalej mokre wiec jezdnia refleksy to wszystko jest jest ok. Ale juz widac ze drzewka, tekstury budynkow  i inne elementy wypadaja gorzej, nie jest  to moze deal  breaker bo w koncu w  tej grze sie szybo jezdzi ale niemniej jak  gdzies zwolnimy to jest to widoczne.

-  woz mozna troche zmasakrowac, nie sa to pelne uszkodzenia z odpadajacymi elementami, ale mocne otarcia wgniecenia gdzie nie niedzie,  a nawet lekko ruchomy tylni zderzak - to akurat na plus

-  wzorem poprzednich NFS sa tez wypadki - czyli strzal z duza predkoscia w cos - tu mam mieszane uczucia z jednej strony tracimy mniej czasu  nie ma jakis karkolomnych animacji ktore trzeba ogladac za kazdym razem a z drugiej jednak dzieje sie to na tyle szybko ze nie do konca wiadomo co sie dzieje.

- kolizje - no tutaj widze troszke pola do poprawy, lub trzeba  bedzie mocno oczy przymykac jadac sprint z 6 innymi furami ich kolizje wygladaly troche z dystansu jak szturchanie sie mydelniczej na mokrej podlodze z kafelkami, zreszta nie inaczej jest jesli sami bierzemy w tym udzial, raz moze udalo mi sie ladnie zachaczyc przeciwnika o tylny blotnik tak zeby zrobil baczka.

- im wiecej gram tym mniej rozumiem zachowanie AI i troche mnie to martwi. Z jednej strony daja sie wyprzedzic zeby pozniej nas cala wataha dogonic i potem znow to my ich gonimy co przychodzi nam zadziwiajaco latwo jak paru wyprzedzimy to znow dostaja odrzutowe silniki i nagle sa o 500m przed nami. Srednio mi to lezy.

- zarzut odnosnie pustych ulic. ulice nie sa moze puste ale ruchu fakt jest malo i zalezy to od punktu na mapie, byly miejsca gdzie nie widzialem dosc dlugo ani jednego wozu potem byly pojedyncze, a byly i miejsca gdzie pare razy w malym odstepie czasowym byly cale 4ry wozy (przypadkowego ruchu ulicznego) w zasiegu mojego wzroku. Z racji ze ma byc to social connected experience zakladam ze EA mysli ze to sami gracze beda robic za ruch uliczny.

- raz bez powodu i absolutnie znikad pojawila sie taksowka ktora postanowila mnie staranowac jadac w poprzek drogi

 

koniec chyba na dzien wczorajszy z ta beta, ale w weekend  jeszczedo niej przysiade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na prawde jest zle skkoro duzo osob rezygnuje z kupna na premiere... zeby ea nie strzelilo sobie w stope ta beta :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na prawde jest zle skkoro duzo osob rezygnuje z kupna na premiere... zeby ea nie strzelilo sobie w stope ta beta :biggrin:

 

Ja bym nie powiedzial ze jest zle, gra moze nie jest idealem, ale jest ok arcadowa scigalka niemniej pare rzeczy mozna by poprawic odrobine lub gracz musi przyjac ze tak mialo  byc.

Mnie po 8% postepow - nic od tej gry nie odrzucilo, ale nic nie powalilo na kolana.

 

Odrzuca mnie od tej gry always online - serio  Rivals tez byli polaczeni ale brak polaczenia nie wywal mnie z gry. EA co prawda nie ma tendencji do wylaczania serverow wraz z kolejna odslona danej gry ale mimo wszystko mi sie to nie podoba

 

I pamietaj ze zakup  premierowy jest wyznacznikiem sukcesu dla producenta/wydawcy a u graczy efektem hajpu - bo to czy kupisz day1 czy po miesiacu nie powinno miec zadnego znaczenia.

 

Wysłane z mojego DELL Inspiron przy użyciu Windows 7 i FireFox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obserwacje pytania:

- system punktow podzielony na kategorie punkty zdobywamy praktycznie za wszystko, co  uwazam za lepsze niz wymuszanie na graczu czegos kontretnego.

- Czy  w tej grze nie ma fast travel? ja wiem ze tu chodzi o jazde ale szczerze jesli mam  event 9km od garazu to zaczyna mnie to meczyc - jade uwalam event jump do garazu i znow  musze jechac. Ja rozumiem ze to gra w ktorej jazda jest glownym zajeciem ale pamietam ze nfsU1 nie mial fast travel i byl za to krytykowany nsfU2 dawal wolnosc albo sam dojezdzasz do linii startu albo przenoscisz sie z garazu, toz nawet Rivals mial podobny system, cruising po mapie lub wybor eventu.

- drift oczywiscie to moja pieta achillesowa i wlasnie bawie sie tylko glownym suwaczkiem zeby ustawic woz pod  siebie ale przyznam ze i tak idzie mi srednio, do tego z ustawieniami pod drift poscigi z policja staja sie dla mnie trudniejsze. Zderzenie czolowe z wozem policyjmym to zatrzymanie i na i policjanta a wystartowac dobrze majac ostry spin kol i rzucanie dupa na wszystkie strony moze byc wyzwaniem. 

 

--------

Pierwsze wyzwanie driftowe (you auto know - swoja droga malo smieszna zabawa slowem) - ja piorkuje, no nie no normalnie kurza stopa nie. Dla mnie jest to chaos najwiekszego sortu. Ok driftuje sobie spokojnie pozostali uczestnicy jezdza pod prad, wpadaja nas wytracamy predkosc, ale jesli ja pojade obok check pointu  a potem proboje zawrocic (oczywiscie driftujac) zeby ten brakujacy zaliczyc to mam  chyba 5s nie zdarze game over.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś moze niepotrzebny kod? Ps4 lub xone.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus duży który daję się odczuć to puste, wymarłe miasto. Mało samochodów, zero ludzi.

Model jazdy coraz bardziej mi się podoba.

Gra aktorska i aktorzy w tych filmikach to straszna padaka, takie miny robią że można śmiechem wybuchnąć :P na razie aktorzy mi nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne obserwacje pytania:

- system punktow podzielony na kategorie punkty zdobywamy praktycznie za wszystko, co  uwazam za lepsze niz wymuszanie na graczu czegos kontretnego.

- Czy  w tej grze nie ma fast travel? ja wiem ze tu chodzi o jazde ale szczerze jesli mam  event 9km od garazu to zaczyna mnie to meczyc - jade uwalam event jump do garazu i znow  musze jechac. Ja rozumiem ze to gra w ktorej jazda jest glownym zajeciem ale pamietam ze nfsU1 nie mial fast travel i byl za to krytykowany nsfU2 dawal wolnosc albo sam dojezdzasz do linii startu albo przenoscisz sie z garazu, toz nawet Rivals mial podobny system, cruising po mapie lub wybor eventu.

- drift oczywiscie to moja pieta achillesowa i wlasnie bawie sie tylko glownym suwaczkiem zeby ustawic woz pod  siebie ale przyznam ze i tak idzie mi srednio, do tego z ustawieniami pod drift poscigi z policja staja sie dla mnie trudniejsze. Zderzenie czolowe z wozem policyjmym to zatrzymanie i na i policjanta a wystartowac dobrze majac ostry spin kol i rzucanie dupa na wszystkie strony moze byc wyzwaniem. 

 

--------

Pierwsze wyzwanie driftowe (you auto know - swoja droga malo smieszna zabawa slowem) - ja piorkuje, no nie no normalnie kurza stopa nie. Dla mnie jest to chaos najwiekszego sortu. Ok driftuje sobie spokojnie pozostali uczestnicy jezdza pod prad, wpadaja nas wytracamy predkosc, ale jesli ja pojade obok check pointu  a potem proboje zawrocic (oczywiscie driftujac) zeby ten brakujacy zaliczyc to mam  chyba 5s nie zdarze game over.

Jest fast travel. Wybierasz wyścig i lewym albo prawym analogiem zmieniasz z pokazania na mapie na travel.

Ja mam inne pytanie.-jest tu jakiś restart wyścigów? Bo w fabule często dojeżdżam drugi i od razu znika.

Pytanie drugie to czy te wyścigi poza kariera jak się wygra to znikają? Bo później nie wiadomo który się skończyło a który nie..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×