Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie poprawią względem bety, a już na pewno nie tak ważną rzecz jak fizyka sterowania, zbyt dużo roboty i przerabiania dla nich. To ma się sprzedać w dniu premiery, reszta ich nie obchodzi, that's EA folks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista samochodów tragiczna. Jako jedyni mają licencję na Porsche i wrzucają tylko 5 modeli, z czego aż 3 współczesne. Widać, że gra skierowana do gimby wciąż śliniącej się do Most Wanted z 2005. Pewnie sprawdzę w EA Access, ale wątpię, że kupię. Raczej poczekam aż dodadzą do Vaulta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model sterowania jest jaki jest, to arcade i model jest arcade. mozna go troche modifikowac suwaczkami tunningu, ktorych wiecej odblokowujemy jak dodamy mechaniczne czesci do naszej fury. 

 

Jedyny problem ktory mam to fakt efektu "gumy od gaci" czyli moj juz niezle dopasiony Subaru BRZ przegrywal z golfem GTI i volvo 242 ktore braly mnie na prostej...

 

To powoduje ze sama gra moze sprowadzic sie do farmienia, i zamiast odkrywania roznych wozow po prostu kupna jednego z top 3 (ja wybralem lamborghini aventador) tunningowaniu go mechanicznie na maxa a potem przejzd niektorych eventow ktory byl klopotliwy czy to w subaru czy nissanie GT-R staje sie bulka z maslem. 

 

To nie jest zla gra, przy becie bawilem sie niezle. 

Niemniej dwie rzeczy:

- fuck always online po dwarkoc 

- po ograniu bety nie mam zadnego cisnienia zeby zagrac w pelniaka.... 

 

Jesli nie wylacza serverow to moze kiedys jak trafi na wyprzedarz za 50pln. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must have, bo uwielbiam arcadówki. Mimo błędów biorę na premierkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś info czy będzie demko?

 

Patrzac na branze i patrzac na ostanie demo NFS - a to bylo Most Wanted 2012 - to bylo tego tak malo ze to raczej teaser a nie demo bylo. 

 

W dzisiejszych czasach zamiast dem masz raczej beta testy, wiec domniemam ze poza beta ktora juz byla zadnego dema nie bedzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo jak wyglądać będzie "multi" ? Osobiście chciałbym taką mechanikę jaka jest w ostatnim NFS Most Wanted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista samochodów tragiczna. Jako jedyni mają licencję na Porsche i wrzucają tylko 5 modeli, z czego aż 3 współczesne. Widać, że gra skierowana do gimby wciąż śliniącej się do Most Wanted z 2005. Pewnie sprawdzę w EA Access, ale wątpię, że kupię. Raczej poczekam aż dodadzą do Vaulta.

 

 

Porsche jest mało ciekawą firmą robiącą samochody, 5 modeli to aż za dużo, przecież oni mieli z 2 fajne modele a reszta to spłaszczone garbusy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest, już pobieram i mam nadzieje, że jest to już z wersji finalnej i chociaż troche lepszy model jazdy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy nie jest lepszy, trzeba się go nauczyć. Driftu się nauczyłem już i ładnie wchodzi

 

ogólnie to tak :

 

grafika 8/10

dźwięk 7/10

model jazdy 6/10

tuning aut 9/10

 

7/10 jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO w EA Access można już grać i dla mnie zero zmian w stosunku do bety.

Kiedyś byłem napalony teraz nie mam zamiaru kupować. 

 

KurtRolson --> serio grafika 8/10? serio? Ta w becie jak i ta na XO to jakaś padaka. Na XO w ilu to chodzi p? 720?

 

Ocena wstępna na to co do tej pory pograłem to jakieś 6/10

Uwielbiam grać w NFSy i gram od 1 części, są lepsze i są gorsze odsłony ale ta jest średnia dla mnie i tyle :P

 

Nadal nie mogę znieść tej gry aktorskiej i gestykulacji, wyglądają jak niedorozwinięci :) 

Ta gra to chyba ma target gimbaza i te lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś po za konsolą zobaczyć lub zgrać te zdjęcia co robimy w grze?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrzucić screeny na pendrive, wchodzisz w galerię i w opcjach wybierasz "skopiuj na urządzenie pamięci masowej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W betę grałem na Ps4 a teraz odpaliłem na X1 w EA access. Ta gra wygląda naprawdę kiepsko przynajmniej na X1. Ziarnisty filtr rozmywa tak obraz, że masakra. Czy mi się tylko wydaje? Czy na Ps4 i X1 będzie ten sam poziom graficzny? Sam nie wiem czy w becie celowo dali lepszą grafę a w pełnej okroili czy to kwestia tego, że na Ps4 jest nieporównywalnie ładniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W betę grałem na Ps4 a teraz odpaliłem na X1 w EA access. Ta gra wygląda naprawdę kiepsko przynajmniej na X1. Ziarnisty filtr rozmywa tak obraz, że masakra. Czy mi się tylko wydaje? Czy na Ps4 i X1 będzie ten sam poziom graficzny? Sam nie wiem czy w becie celowo dali lepszą grafę a w pełnej okroili czy to kwestia tego, że na Ps4 jest nieporównywalnie ładniej.

Dokładnie to samo widzę patrząc na grafikę :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie dzis zrobilem pre ordera... postreamuje na premiere wiec kto chce to zobaczy jak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych zapowiedziach napaliłem się jak reksio na szynkę. Na betę się nie załapałem, teraz oglądam filmiki na YT i maskara. Auta zachowują się jak cegły, ale nie to mnie najbardziej "boli". Już zrozumiem ciągłą (prawie) noc. Ale ciągle padający deszcz? Przesada. Poczekam jak stanieje, przejdę i pójdzie do "żyda".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie dzis zrobilem pre ordera... postreamuje na premiere wiec kto chce to zobaczy jak to wyglada.

 

Zobaczyc to nie poczuc :) niestety stream/YT ma do siebie To ze mozna  zrazic sie do fajnej gry lub naciac na cos co nam pasowac nie bedzie :)

 

Po pierwszych zapowiedziach napaliłem się jak reksio na szynkę. Na betę się nie załapałem, teraz oglądam filmiki na YT i maskara. Auta zachowują się jak cegły, ale nie to mnie najbardziej "boli". Już zrozumiem ciągłą (prawie) noc. Ale ciągle padający deszcz? Przesada. Poczekam jak stanieje, przejdę i pójdzie do "żyda".

 

No ja sie nie jaralem, bete ogralem. Auta przynajmniej prowadza sie inaczej, na plus co juz pisalem nie raz tunning zarowno wizualny jak i mechaniczny oraz opcje jezdne.

Ciagla noc byla w Underground i pewnie do tego chcieli nawiazac, ale to "prawie" robi roznice na minus bo po tym niby swicie zapada znow noc to jakos srednio pasuje, to juz mogli zrobic cykl dnia i nocy z mozliwoscia wyboru kiedy ma rozgrywac sie wyscig.  Noc i deszcz to syndrom Watch Dogs (choc nie tylko) ogolnie gier ktore mokre i po ciemku wygladaja lepiej niz za dnia.

 

Co kto lubi co komu pasuje - ja po becie wiem ze z pewnoscia nie bede sie spieszyl z zakupem, o ile zakupie bo  ta gra ma niskie prio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×