Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Losuje +- 2,3 ligi - nic innego jest nikomu nie potrzebne

OMG.

Ligi to jedno MMR to dwa.

Gdyby w starcraft skrypt od czasu do czasu sprawiał, że marins są pijani i nie trafiają do celu aby podbić morale przeciwnikowi który potrzebuje wina tez by się wykreowaly ligi, tez by dobieralo +-3 ligi w górę czy w dół a gracze musieli by z tym żyć.

Chodzi o to, że przy systemie dobierania przeciwnika po jego ukrytym MMR (pkt w lidze a MMR to dwie inne rzeczy) przegramy mecz z kimś kto potrafi grać a nie, z kimś kto ma ponadprzeciętny fart. Nie ma handicap u, nie ma tak, że na 20 strzałów mamy 16 słupków i 2 poprzeczki, następnie na jakiś czas odechciewa się grać.

Przegrywasz bo grasz na kolesia który jest dobry! a ty nie masz czasu na wkurw tylko wyciągasz wnioski z porażki.

Serio nie widzisz różnicy w tych 2 przypadkach porażki?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie widzę potrzeby wprowadzania tego, mi się gra dobrze. 3 razy dostane mocarza z mojej półki, 3 razy słabszego, 3 razy lepszego, a to wcale nie znaczy, że mój bilans będzie wyglądał 3-3-3 ;)

Wyolbrzymiasz

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha proszę cie.

W przypadku systemu ladderowego z MMR tez nie jest powiedziane, że z potencjalnie lepszymi przegrasz. Dobrzy gracze mają win ratio bardzo wysokie.

Chodzi o fakt, że jeśli Przegrywasz to przez brak umiejętności a nie handicap. Ot taka subtelna różnica.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie dobrzy gracze też maja win ratio bardzo, bardzo wysokie. W fifie istnieją różne dziwne rzeczy , to się nie zmieni, komu nie pasuje przecież EA nie wciska gry na siłę;p

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przyzwycailem się do tej gry, a po demku pes wiem że biore fife w ciemno. I odnowa będzie kulanie coinsow na Messiego i CR ;)

Wiadomo kiedy bedzie demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 8 do 10 września. Pewnie w zależności od regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w demkowym drafcie będzie już można zbierać coinsy na konto pełnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w demkowym drafcie będzie już można zbierać coinsy na konto pełnej wersji?

Myślę że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w demkowym drafcie będzie już można zbierać coinsy na konto pełnej wersji?

Oczywiście, że nie. 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie chłodno podchodziłem do nowej odsłony Fify, ale jak zaczęli publikować ratingi piłkarzy to już w głowie zacząłem sobie budować skład itp. czyli powoli już mnie bierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w demkowym drafcie będzie już można zbierać coinsy na konto pełnej wersji?

 

Na pewno nie i wątpię żeby dało się zagrać mecz w tym trybie w demie. Będziemy mogli wybrać taktykę, kapitana i zbudować całą drużynę, ale chyba nie będziemy mogli nią zagrać.

 

Edit

 

Mój błąd da się rozegrać mecz a mi się uroiło, że nie. Ciekawe ile kart będzie dostępnych w demie? Czy będą tylko karty piłkarzy drużyn, które są w demie czy będzie ich więcej

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie chłodno podchodziłem do nowej odsłony Fify, ale jak zaczęli publikować ratingi piłkarzy to już w głowie zacząłem sobie budować skład itp. czyli powoli już mnie bierze :biggrin:

 

To się nazywa uzależnienie, EA jest dumna z takich graczy. Po to właśnie oskryptowali FUT do granic możliwości, abyście potem zmieniali skład co 2 dni, bo ten w dziwny sposób stracił o połowę na prędkości i zgraniu :) Ja się na to nie dam znowu nabrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popsul mi sie post i nie umiem zedytowac cytatu drugi raz :(

Pisalem tylko tyle, odnosnie slow o MMR, ze w pilce noznej nie zawsze wygrywa lepszy. W fifie jest to troche przesadzone ale jak ktos jest zajebisty, to i tak wygrywa. Najglosniej marudza przecietniacy, ktorym wydaje sie, ze powinni wygrywac 3/4 meczow. "wydaje się" jest tu kluczowe.

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś , że to Tobie się tak wydaje ? Twoim zdaniem każdy który widzi handicap to ten który przegrywa. Czytać się tego nie da :)



Polecam. Gość wygrywa i też to widzi. Jest chory ? :)

EDIT

 

Myślę , że to Ty bardziej coś wmawiasz innym, niż ja komukolwiek.

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pomyślałem. Idz sprawdz statystyki topowych graczy. Potem wróc i wmawiaj ludziom dalej, ze sa handicapy i czegoś się nie da =]

CZY JA GDZIES NAPISALEM, ŻE TEGO NIE MA? CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES też to jest, uświadczyłem tego na własnej skórze, również są momenty, że grają jak pokraki do tego dochodzi te ich magiczne opóźnienie online, klepka + strzał z R2 i już wogóle jest rzeźnia taka jak w latach 80 na commodore 64 . Miałem nie brać żadnej piłki na premierę, ale do choinki nie po to wpakowałem już w konsole ponad 3 tysiące, żeby leżała i sie kurzyła do innych gier mnie kompletnie nie ciągnie i raczej sie to nie zmieni. Dlatego z dwojga złego wybiorę Fife bo mimo wszystko zabrała mnie na dobre 4 lata, przy czym PES15 raptem na 3 miesiące. Demo PES ograne i dziwią mnie te ochy i achy bo jak dla mnie podkręcili troszkę tempo, dodali kilka animacji a mecze online nadal będą wyglądały tak samo, do tego brak licencji + mdły MyClub to za mało, żeby mnie do siebie przekonali, po tym jak się przejechałem na PES15 . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien wpaść tu ćwir i wszystkich płaczków ostudzić na jakiś czas.

Idźcie sobie płakać gdzie indziej, już tego się nie da czytać.

Mi się grało dobrze w fifę 15 nie tak dobrze jak w 14 ale też fanu było cały rok i o to chodzi, a jak komuś nie pasuję to po co w ogóle kupować grę i się denerwować.

Już się nie mogę doczekać premiery, coś wiadomo czy rynek z ps3 nadal będzie powiązany?

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa uzależnienie, EA jest dumna z takich graczy. Po to właśnie oskryptowali FUT do granic możliwości, abyście potem zmieniali skład co 2 dni, bo ten w dziwny sposób stracił o połowę na prędkości i zgraniu :) Ja się na to nie dam znowu nabrać.

Uzaleznienie? Jak zwal tak zwal, dobrze mi z tym. Zadna inna gra nie wciaga mnie tak jak FIFA i nie daje tylu emocji pozytywnych, ale nie ukrywam tez ze negatywnych (jak to w pilce bywa) :) Co roku te same gadki i robienie jazd ludziom ktorym sie mimo wszystko Fifa podoba i nie akceptuja tego, ze ktos moze miec inne zdanie...

Zaobserwowalem tez cos w temacie Pesa, jak ktos tam wejdzie i napisze cos negatywnego na pilke od Konami to odrazu jest mieszany z blotem. Tutaj jak wchodzi taki jegomość jak Smaleccośtam lub temu podobni to mimo wszystko jakos mniej agresywnie sa traktowani. :)

Sumujac, grajmy w to co komu sie podoba i czerpie z tego przyjemnosc i zaakceptujcie to ze komus moze podobac sie cos innego!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo do niczego nie naklaniam. Sam czesto gralem w obie gry. Ale niech ludzie nie sieja herezji, ze przez handicapy, momentum i inne maja 2 x tyle porazek co zwyciestw ;) Obiecuje, ze koncze ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien wpaść tu ćwir i wszystkich płaczków ostudzić na jakiś czas.

Idźcie sobie płakać gdzie indziej, już tego się nie da czytać.

Mi się grało dobrze w fifę 15 nie tak dobrze jak w 14 ale też fanu było cały rok i o to chodzi, a jak komuś nie pasuję to po co w ogóle kupować grę i się denerwować.

Już się nie mogę doczekać premiery, coś wiadomo czy rynek z ps3 nadal będzie powiązany?

 

Temat się nazywa "Fifa 16" a nie jak tobie się wydaje "zachwalanie Fify 16", więc można tutaj też płakać jak się komuś podoba. Nie wydajemy na gry 20 czy 50zł tylko ponad 200zł, więc każdy ma jakieś wymagania i mówi o tym co mu się nie podoba. Jeśli dostajesz grę od rodziców na prezent to tego nie rozumiesz, więc się w taki sposób nie wypowiadaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha rozbawiłeś mnie dzieciaku, narzekanie na gre to jedno a na skrypty czy handicapy przez x stron które nie sa udowodnione to drugie :)

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co graja w fife od kilku edycji wiedza ze nic sie nie zmieni w polityce firmy ktora robi gre jest jaka jest i sie to akceptuje albo nie.Pisanie kilka stron o skryptach i innych tego typu sprawach jest chore nie pasuje to nie kupujesz i po sprawie pasuje to ide na premiere biore i gram mozna sporo powiedziec o tej grze ale zawsze pozostaje syndrom nastepnego meczu i to jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha rozbawiłeś mnie dzieciaku, narzekanie na gre to jedno a na skrypty przez x stron które nie sa udowodnione to drugie :)

Ale ty serio na wszystko potrzebujesz dowodów "kogoś mądrzejszego"? Into na piśmie z pieczątka?

To nie są badania nad DNA tylko gra w której każdy w swoim życiu miał furę meczy gdy nie trafiał do bramki z metra lub miał 10 słupków a przeciwnik 2 strzały w i 2 gole.

Wiec ludzie którzy to tłumaczą skillem są dzieciakami którzy nie grali w poważne gry sieciowe albo są ograniczeni umysłowo. Dyskusja nie powinna wyglądać czy a dlaczego EA wybrała ta drogę. Najgorsze w tym jest to, że dzieciakom to się podoba! Bronią fify z całego serca haha.

Ja osobiscie uważam, że na rynku są 2 katastrofalnie słabe gry w trybie online i mam prawo to napisać gdyż jak juz kolega wyżej pisał, że nie jest to temat do zachwalani fify a temat o FIFA 16

W tym roku wybiorę Fifa 16 dla kariery bo PES o zgrozo także wprowadził w 2015 handicap. Pozazdrościć EA masę dzieci z IQ konika polnego i sprawili, że ja.maniak piłki nożnej masakrujący każdą fife i PES od 1998 roku nie mam w co grać ONLINE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sa katastrofalnie slabe to nie graj i nie męcz ludzi biadoleniem.

Ronaldo tez nie trafial z metra do pustej bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×