Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FUT się nudzi po miesiącu gdy stwierdzi się że w fyfie sa skrypty i brak nawet odrobiny realizmu. Co mi z trybu jak nie ma na czym grać... po co mi Ferrari jak nie ma silnika i opon ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT się nudzi po miesiącu gdy stwierdzi się że w fyfie sa skrypty i brak nawet odrobiny realizmu. Co mi z trybu jak nie ma na czym grać... po co mi Ferrari jak nie ma silnika i opon ? 

 

Dokładnie mam to samo, niecały miesiąc wytrzymałem z tym trybem. Ale wyobraź sobie, że są osoby i są ich miliony, które potrafią od edycji do edycji, cały bity rok w to coś grać...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się zgadzam że mogliby odłàczyć tà karciankę też mnie to coraz bardziej odrzuca w seriach od EA :) Już na filmikach wyglàda to identycznie , dobrze że ogram sobie w EA tydsien wczesniej i ocenie bo już przez ten wàtpiwy progress skreśliłem w tym roku Maddena . Obiektywne bez fanbojstwa trzeba przyznać że na ten moment Pro Evo bardziej zachęca :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT najlepszy tryb online nie wiem czy nie ever :) Rozwijany z roku na rok, fut ma duże wsparcie od EA

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie FUT wcale nie kręci. Gram cały rok sezony online i to mi się bardziej podoba.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT najlepszy tryb online nie wiem czy nie ever :) Rozwijany z roku na rok, fut ma duże wsparcie od EA

byl, zanim wprowadzili widelki cenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co jest dla ciebie ważniejsze gameplay czy tryb. Ja wybieram gameplay ale racją jest że przez FUT fifa nie musi nic robić. To jest też w zasadzie jej przekleństwo albo raczej graczy którzy oczekują zmian w gameplayu bo tacy ludzie tez są. Niestety długo się jeszcze nie doczekają jeśli sprzedaż będzie tak miażdżyć jak dotychczas.

 

Ty wybierasz gameplay a ja wybieram on-line ktory u konkurencji lezy i kwiczy no chyba ze preferujesz gre oflfline ale to tak jakbys wybieral dmuchana lale zamiast prawdziwych wdziekow oczywiscie co kto lubi nie moja sprawa.

 

 

EA wystarczy, że uaktualni w FUT składy co rok i nałogowcy i tak kupią. Może doczekam czasów jak ten gimbusowy tryb zostanie odłączony od FIFY i wtedy może wreszcie coś ruszy w kwestii gameplayu. Na chwilę obecną EA nie musi nic zmieniać, bo mają nałogowców w garści :)

Byc moze jestes za mlody i nie pamietasz tego , ze FUT byl sprzedawany jako dodatek do podstawki jednak ktos wpadl na genialny pomysl aby dodac go "za darmo" do bodajze Fify10 i od tamtej pory jest kura znoszaca zlote jajka nie tylko dla EA

 

FUT się nudzi po miesiącu gdy stwierdzi się że w fyfie sa skrypty i brak nawet odrobiny realizmu. Co mi z trybu jak nie ma na czym grać... po co mi Ferrari jak nie ma silnika i opon ? 

 

Jesli znajdziesz gre w ktorej nie ma skryptow to otrzymasz ja ode mnie w prezencie.....

 

 

Moze sie ktos orientuje czy liga brazylijska wroci o gry?

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta Fifa to jeszcze WK, ktore jest rownie genialne i grywalne co Fut

Poza tym to jest watek Fifa 16, a 90% postow dotyczy dyskusji Fifa vs Pes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wybierasz gameplay a ja wybieram on-line ktory u konkurencji lezy i kwiczy no chyba ze preferujesz gre oflfline ale to tak jakbys wybieral dmuchana lale zamiast prawdziwych wdziekow oczywiscie co kto lubi nie moja sprawa.

 

 

 

Może coś masz nie tak z internetem bo u mnie online konkurencji chodzi idealnie. Więc ten argument jest jak kulą w płot.

 

Paka siedlce:

O co chodzi z tymi widełkami cenowymi bo przyznam że ostatnio w futa grałem w 2011 roku a pamiętam fut jako bardzo dobry tryb w fifie a coraz więcej się natykam na narzekanie na własnie te mityczne widełki cenowe. O co w nich chodzi? Ja jak grałem w futa to było tak: wystawiam grajka od ceny jakiej chcę i jest czas wystawiony kto da więcej to wygrywa grajka i tyle. Proste i genialne a jak jest teraz z tymi widełkami?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

nie chodzi mi o jakosc polaczenia tylko o malutki szczegol jesli chce grac Huraganem Pcim Dolny to w Fifie dobierze mi jako przeciwnika Naprzod Wachock a u konkurencji zawsze REal , Barcelone lub Bayern :D

Widzisz te delikatna roznice czy nadal bedziesz twierdzil , ze to wina internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl, zanim wprowadzili widelki cenowe

Dla mnie jest , nie ma co płakać. Inaczej to będzie wyglądało jak będą od początku sezonu, kart nie zabraknie.

Fenomen fut to połączenie gry piłkarskiej, menadżera, gry ekonomicznej i hazardu - nic tego nie pobije

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli znajdziesz gre w ktorej nie ma skryptow to otrzymasz ja ode mnie w prezencie.....

Wisisz mi przynajmniej 2 prezenty.

Kazda poważna gra, powtarzam poważna gdzie odbywa się rywalizacja online P V P jest tak skonstruowana, że skrypty ani nie pomagają ani nie utrudniają. Czyli masz pełną wolność i dowolność.

Są to np:

Starcraft 2

Czy

Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

nie chodzi mi o jakosc polaczenia tylko o malutki szczegol jesli chce grac Huraganem Pcim Dolny to w Fifie dobierze mi jako przeciwnika Naprzod Wachock a u konkurencji zawsze REal , Barcelone lub Bayern :biggrin:

Widzisz te delikatna roznice czy nadal bedziesz twierdzil , ze to wina internetu?

Jeśli chodzi o dobór drużyn to pełna racja. Niestety użyłeś ogólnego sformułowania online więc w zasadzie mogło chodzić o wszystko. Ja myślałem że chodzi o połączenie. Reszta się zgadza z tym realem, barca. Brak filtra daje się we znaki tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że FIFA jest od jakiegoś czasu robiona tak aby była dla każdego, a więc jednocześnie robi się do niczego... Vincent wie o czym pisze. Liczę jednak że FIFA 16 będzie wyjątkowa ;)

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo z FUTem, jeszcze wydawac ghajs na jakies paczki heheh niezle szaleja ludzie ale ich kasa wiec mi to wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT + Sezony Online i do maja/czerwca nie potrzebuje żadnej innej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT + Sezony Online i do maja/czerwca nie potrzebuje żadnej innej gry.

Tak jest... i tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś masz nie tak z internetem bo u mnie online konkurencji chodzi idealnie. Więc ten argument jest jak kulą w płot.

Paka siedlce:

O co chodzi z tymi widełkami cenowymi bo przyznam że ostatnio w futa grałem w 2011 roku a pamiętam fut jako bardzo dobry tryb w fifie a coraz więcej się natykam na narzekanie na własnie te mityczne widełki cenowe. O co w nich chodzi? Ja jak grałem w futa to było tak: wystawiam grajka od ceny jakiej chcę i jest czas wystawiony kto da więcej to wygrywa grajka i tyle. Proste i genialne a jak jest teraz z tymi widełkami?

Ea ustala cene danego zawodnika maksymalna i minimalna. Kiedys sam decydowales za ile sprzedajesz i jak trafiles jelenia to mogles sie wzbogacic, teraz tylko tracisz, bo Ea systematycznie obniza ceny i wlasciwie nie masz mozliwosci zarobku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ea ustala cene danego zawodnika maksymalna i minimalna. Kiedys sam decydowales za ile sprzedajesz i jak trafiles jelenia to mogles sie wzbogacic, teraz tylko tracisz, bo Ea systematycznie obniza ceny i wlasciwie nie masz mozliwosci zarobku

 

Jak mnie denerwuje, jak ktos wypisuje takie bzdury. Jeszcze ktos nieobeznany przeczyta te farmazony i Ci uwierzy... Po wprowadzneiu widełek dalej zarabiałem po kilkadziesiąt tysięcy dziennie. To też dla ciebie strata i brak mozliwosci zarobku?

Jak nie wierzysz, to kupowalem IFy Chikhaouiego i kilku innych grajkow za 12-13k i sprzedawalem za 20k. 7-8k zarobku na jednej karcie. O takie przebitki to bylo ciezko nawet w poprzednich edycjach.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Jak mnie denerwuje, jak ktos wypisuje takie bzdury. Jeszcze ktos nieobeznany przeczyta te farmazony i Ci uwierzy... Po wprowadzneiu widełek dalej zarabiałem po kilkadziesiąt tysięcy dziennie. To też dla ciebie strata i brak mozliwosci zarobku?

Pokaz sklad ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pokaz sklad ;)

 

Nie mam dobrego skladu, bo wszystko przewalalem na paczki. Wypadl mi tylko TOTS Marchisio i za niego kupilem kilku zawodnikow a reszte znow umoczylem w paczkach =]

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=iY4QJRlPnLS5R:ps3

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kjJrbAC4nLS5S:ps3

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Nie mam dobrego skladu, bo wszystko przewalalem na paczki. Wypadl mi tylko TOTS Marchisio i za niego kupilem kilku zawodnikow a reszte znow umoczylem w paczkach =]

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=iY4QJRlPnLS5Rs3

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kjJrbAC4nLS5Ss3

Tak pomysalem wlasnie :D

Widelki są kul :) ale pozwol ze Cie poprawiw - 50k tygodniowo, jak pisales bylo sukcesem ;)

A co bedzie w 16 to zobaczymy we wrzesniu. Imo widelki nie dadza Ci zarobic 50k dziennie :)

...ale babkami sie polata heh

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi sie chcialo wiecej siedziec przy konsoli, relistowac co godzine i robic to dzien w dzien, to mysle, ze robilbym i 50k dziennie.

Szkopuł w tym, ze ta fifa mi nie podchodzila za bardzo i nie mialem cisnienia, zeby zarobki ciagle powiekszac i marnowac na to sporo czasu. Relistnalem ze 3 razy na dzien a i tak 20-30k wpadalo. Co uzbieralem wieksza kwote, to wywalalem na paczki. Potem trzeba bylo zagrac znow pare meczow, zeby uzbierac kilkadziesiat tysi na handel. Jak pohandlowalem, to znow stwierdzilem ze nie bede mial cierpliwosci zbierac na kogos lepszego, bo i tak mnie ta edycja wnerwia i.. znow grane byly paczki. I tak w kolko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Wiesz, mam ten sam dylemat. Gamplay widzę jest bardzo modny i jako wierny fan fifa od 8 lat nie wiem co robić. Na psx ps2 wybór był tylko jeden- wiadomo ISS pro

Od piłek warto robić sobie kilkuletni detox w zakupach. Wtedy zakupiony produkt nie jest tylko zmianą składów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Jak mnie denerwuje, jak ktos wypisuje takie bzdury. Jeszcze ktos nieobeznany przeczyta te farmazony i Ci uwierzy... Po wprowadzneiu widełek dalej zarabiałem po kilkadziesiąt tysięcy dziennie. To też dla ciebie strata i brak mozliwosci zarobku?

Jak nie wierzysz, to kupowalem IFy Chikhaouiego i kilku innych grajkow za 12-13k i sprzedawalem za 20k. 7-8k zarobku na jednej karcie. O takie przebitki to bylo ciezko nawet w poprzednich edycjach.

ja zarabialem po 300 k na Robbenie czy innych topowych zawodnikach, takie male sumy mnie nie bawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×