Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabiales po 300k jak boty szalaly a rynek nie mial zadnego ladu i skladu. Gra byla wywrocona do gory nogami tez przez coin glitche z ps3 i nie bylo tak,jak powinno byc.

Dzieki widlom bedzie mniej messich i crow, bo zeby czegos sie dorobic trzeba bedzie wiecej popracowac. I bardzo dobrze, ze to ukrocili. Byle jełop z mozgiem ameby obracal milionami, zanim wprowadzili widly.

Jak gram w futa od 13tki, tak nie pamietam takich jaj, zeby zarabiac po 300k na karcie. Chyba, ze kupiles jakiegos ifa okazjonalnie w pierwszym tygodniu i wystawiales go sporo drozej po 2-3 miesiacach.

To co bylo w tym roku, to byla anomalia. Nie wiem czemu niektorzy nie chca tego zrozumiec.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupie FIFE tylko dla WK. i mam pytanie do grajacych w wk, jak gracie sezony to z dowolnym czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupie FIFE tylko dla WK. i mam pytanie do grajacych w wk, jak gracie sezony to z dowolnym czy bez?

Bez dowolnego, w 16 powinni w ogóle usunąć możliwość gry na dow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FUT byl sprzedawany jako dodatek do podstawki jednak ktos wpadl na genialny pomysl aby dodac go "za darmo" do bodajze Fify10

FUT pojawił się pierwszy raz w Fifie 09 ale nie pamiętam na jakich zasadach, wtedy nikogo ten tryb nie interesował, mnie też nie :P

W Fifie 10 był to płatny dodatek i też nie odniósł sukcesu. W 11 można było go pobrać za darmo ale wymagał online passa, więc w sumie też był płatny. Mimo to zdobył sporą popularność, głównie dzięki debiutującej aplikacji online. Integralną częścią gry FUT jest od Fify 12, pewnie EA pluje sobie w brodę że nie zdecydowali się na ten krok wcześniej :P

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisisz mi przynajmniej 2 prezenty.

Kazda poważna gra, powtarzam poważna gdzie odbywa się rywalizacja online P V P jest tak skonstruowana, że skrypty ani nie pomagają ani nie utrudniają. Czyli masz pełną wolność i dowolność.

Są to np:

Starcraft 2

Czy

Counter Strike

Nie wisi ci żadnej gry bo nie podałeś gry w której nie ma skryptów ;) To czy skrypty pomagaja w wygranej to już jest inny temat, bo o tym nie wspaminałeś. Nastepnym razem pisz dokładnie bo stwierdzenie "w fifie są skrypty" to tak jakbyś powiedział, że w morzu jest woda ;)

 

Jeśli chodzi o zarabiane w fifie i te całe widełki, to dla mnie nic to nie zmienia... Może nawet lepiej, bo nudziło by granie gdyby każdy nabijał punkty i później wszystkie mecze to by była gra barca/real vs barca/real....

 

Ktoś wspominał też, że w PESie online działa dobrze. Sam nie wypróbowałem, ale słyszałem, że tak pieknie nie jest i dlatego pod tym względem postawiłbym na fife....

 

Mam nadzieje, że demo fify rozwieje moje wątpliwości na jedną albo drugą stronę bo mam prawidziwy dylemat w tym momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wisi ci żadnej gry bo nie podałeś gry w której nie ma skryptów ;) To czy skrypty pomagaja w wygranej to już jest inny temat, bo o tym nie wspaminałeś. Nastepnym razem pisz dokładnie bo stwierdzenie "w fifie są skrypty" to tak jakbyś powiedział, że w morzu jest woda ;)

Jeśli chodzi o zarabiane w fifie i te całe widełki, to dla mnie nic to nie zmienia... Może nawet lepiej, bo nudziło by granie gdyby każdy nabijał punkty i później wszystkie mecze to by była gra barca/real vs barca/real....

Ktoś wspominał też, że w PESie online działa dobrze. Sam nie wypróbowałem, ale słyszałem, że tak pieknie nie jest i dlatego pod tym względem postawiłbym na fife....

Mam nadzieje, że demo fify rozwieje moje wątpliwości na jedną albo drugą stronę bo mam prawidziwy dylemat w tym momencie ;)

A ty myślisz, że istnieją tu ludzie którzy mogą myśleć, że gra zrobiona jest np z arbuzów?

;-)

PES 2015 działa dobrze gdy gra się vs kumpel który wiadomo, że jest w Europie i ma dobry internet. Online division lub Quick match nie działa dobrze w 80% I to jest powodem, że już nawet nie przedłużam PSN a. Czekam na demo fify.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tacy są... na pewno są też tacy co nie wiedzą co to skrypt. Ale nawet jeśli rozmawiają ze sobą dwaj programiści to napewno nie mówią, że "w tym oprogramowaniu nie ma skryptów, a w tym są", tylko mówią dokładnie o co im chodzi...

 

Poza tym grając w fife 14, zagrałem ponad 200 meczy w fut i muszę powiedzieć, że zauważyłem ten motyw o który się tak kłócicie, ale nie jestem przekonany czy to faktycznie aż tak przeszkadza, i czy faktycznie to jest tak wielka różnica w grze. Może za mało grałem, albo za mało zwracałem na to uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo 16 pojawi się między 8 a 10 września 2015. Info prosto z Twittera EA Sports.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens taki ze gram jak chce i nie ma sytuacji gdzie wszyscy wcuiskaja "podaj"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11899832_10152993925556345_3370346930903


 

Demo gry FIFA 16 zostanie udostępnione między 8 a 10 września* na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3 oraz na komputerach PC. Dla wielu fanów piłkarskich emocji będzie to pierwsza okazja poznania nowych sposobów zabawy, zmian w rozgrywce oraz pięknej oprawy graficznej i dźwiękowej przed premierą gry 24 września.

Oto, co będzie zawierać wersja demo gry FIFA 16.
Opcje gry

    Szybki mecz: w praktyce sprawdź ulepszenia w rozgrywce podczas meczu towarzyskiego. Przy pierwszym uruchomieniu wersji demo gry FIFA 16 na komputerze PC lub konsolach Xbox One i PS4 zaczniesz od razu od rozegrania El Clasico między Realem Madryt i FC Barceloną na stadionie Santiago Bernabeu.
    FIFA Ultimate Team Draft: poznaj zupełnie nowy sposób zabawy. Podejmuj rozważne decyzje, stopniowo budując swój skład, po czym rozegraj nim mecz.
    Trener FIFA: w FIFA 16 każdy może grać jeszcze lepiej. Poznaj Trenera FIFA — nowy, kontekstowy system podpowiedzi, który pozwoli ci doskonalić umiejętności podczas rozgrywki. Zagraj szybki mecz albo spotkanie FUT Draft z włączonym interfejsem Trenera FIFA, a może nauczysz się czegoś nowego.
    Trening sztuczek: w oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu możesz spróbować swoich sił w sześciu nowych grach treningowych.
    Pakiet transmisyjny Bundesligi: ciesz oczy autentyczną oprawą graficzną na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PS4 podczas meczu Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund na stadionie BORUSSIA-PARK.

Same czołowe drużyny

W wersji demonstracyjnej znajdziesz 10 najlepszych klubów oraz dwie reprezentacje kobiet**, w tym mistrzynie świata ze Stanów Zjednoczonych.

Kluby:

    FC Barcelona
    Borussia Dortmund
    Borussia Mönchengladbach
    Chelsea FC
    Inter Mediolan
    Manchester City
    Paris Saint-Germain
    Real Madryt C.F.
    River Plate
    Seattle Sounders

Kobiece reprezentacje narodowe:

    Niemcy**
    Stany Zjednoczone**

Dostępne stadiony

W wersji demo gry FIFA 16 możesz zagrać po raz pierwszy na BORUSSIA-PARK i CenturyLink Field. Dostępny będzie również stadion Realu Madryt — Santiago Bernabeu.

W pełnej wersji gry obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata dostępna będzie również polska Ekstraklasa. Do tego przełomowe i bezprecedensowe zmiany w polskim komentarzu, o których powiemy wkrótce.

Uwaga:
*Data premiery może ulec zmianie.
**Reprezentacje kobiet mogą grać tylko z innymi żeńskimi drużynami.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet transmisyjny, piekna grafika, nowe stadiony...czy to napewno najwazniejsze kiedy musimy sie wkur**** ze na murawie jest cyrk? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet transmisyjny, piekna grafika, nowe stadiony...czy to napewno najwazniejsze kiedy musimy sie wkur**** ze na murawie jest cyrk? ;)

Nie zrzędź jak baba.

 

"i bezprecedensowe zmiany w polskim komentarzu, o których powiemy wkrótce." - to mnie najbardziej zastanawia coz oni takiego poczynili. Plot juz bylo duzo, ja mam tylko nadzieje ze naprawde to poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiales po 300k jak boty szalaly a rynek nie mial zadnego ladu i skladu. Gra byla wywrocona do gory nogami tez przez coin glitche z ps3 i nie bylo tak,jak powinno byc.

Dzieki widlom bedzie mniej messich i crow, bo zeby czegos sie dorobic trzeba bedzie wiecej popracowac. I bardzo dobrze, ze to ukrocili. Byle jełop z mozgiem ameby obracal milionami, zanim wprowadzili widly.

Jak gram w futa od 13tki, tak nie pamietam takich jaj, zeby zarabiac po 300k na karcie. Chyba, ze kupiles jakiegos ifa okazjonalnie w pierwszym tygodniu i wystawiales go sporo drozej po 2-3 miesiacach.

To co bylo w tym roku, to byla anomalia. Nie wiem czemu niektorzy nie chca tego zrozumiec.

Faktycznie w tym roku grajac w fut trzeba bylo byc wybitnym tłukiem zeby nie pograc ulubionymi kartami :D (nie obrazajac tych ktorych nie interesowalo handlowanie)

Jednak lipa bedzie wieksza jesli w przyszlej edycji stac bedzie na te najlepsze karty jedynie tych ktorzy bujaja na autobuyerach czy morzu fifa points albo datkach od subskrybentow. Szczerze mowiac nigdy mnie nie przerazal Messi czy CR7 u zadnego przeciwnika, raczej mieszanina kart zlotych srebrnych i brazowych, czy tez non rare. Tu wiadomo bylo ze moze byc dosc ciekawy wpierdul :)

...i ten komentarz j.w. jest intrygujacy, czy moze beda to dodatki-kwiatki Darka jak Maradona czy Marszczerano albo gooooool, nieeeeee...

Chociaz to tez bylaby pewna rewolucja w komentarzu do fify :D

...bo "czy to wykorzysta?!!" Juz nawet moja stara ma dosyc :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie demo, to ocenimy, a potem i tak większość kupi.

Na tą chwilę wszystko co piszecie to....   jak to mówi młodzież - masakracja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez handicapu fify nie kupuje.

Musze jakoś wygrywać te mecze,terqz grałem z kolesiem lał mnie jak chciał ale ja po 3 strzałach 3 gole on 3 poprzeczki.

Piękna gra,biorę 16.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez handicapu fify nie kupuje.

Musze jakoś wygrywać te mecze,terqz grałem z kolesiem lał mnie jak chciał ale ja po 3 strzałach 3 gole on 3 poprzeczki.

Piękna gra,biorę 16.

 

Podobno w tej edycji będzie można dodatkowo dokupić opcję handicapu za 25 euro miesięcznie. Chyba się skuszę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez handicapu fify nie kupuje.

Musze jakoś wygrywać te mecze,terqz grałem z kolesiem lał mnie jak chciał ale ja po 3 strzałach 3 gole on 3 poprzeczki.

Piękna gra,biorę 16.

graj na manualu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam spam, nic ciekawego tutaj :) płaczki od pesa mają swój dział - tutaj nie robić śmietnika :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES to dopiero dramat.

Ja nie lubię fify a mimo to kupię na 90% tak słaby jest PES z którego znów switchuje.

Ogólnie to nie ma na rynku dobrej piłki ale dla singla wole FIFIE. ONLINE jedna i druga jest nie grywalna.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo PESa wygląda dość zachęcająco, ale nie widzę sensu przesiadki z kokainy na betel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo PESa wygląda dość zachęcająco, ale nie widzę sensu przesiadki z kokainy na betel :)

pisz to w dzoale Pesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie, mianowicie ograłem 15 na ps3. Zmieniłem konsole na NG, jak teraz zmienić informacje co do używanej platformy?Tak żebym mógł korzystać wcześniej z Fut 16 webApp i wszystkie karty przeniosły się na nową platformę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×