Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale to trzeba tępić po prostu zgaszajac do admina.

Haha , ale co Ty chcesz zgłaszać ? handicapy, momentum i inne scrapy nie bez przyczyny są nieodzownym tematem na forach każdej niemal Fify :> Jeżeli w tym roku nic się nie zmieni to przygotuj się na za rok o tej samej porze w tym samym miejscu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie Preordera.

Czy orientujecie się czy Edycja Mistrzowska będzie dostępna w wersji pudełkowej na PS4 czy tylko wersja cyfrowa??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko boskooo, wpadam na forum po pary tygodniach i gówno jak co roku przed premierą, jakies ciecie z nikąd wpadają ponarzekac a , co mnie najbardziej dziwi, starzy dobrzy wyjadacze wkrecaja sie i zaczynaja bronic fify. I w kółko to samo. Wy tak na serio? Dyskusje o handicapie, momentum, o skryptach.. do porzygania. Pokażcie mi gre gdzie nie ma skryptów, wszyscy chcą jak najbardziej odzwierciedlonej rzeczywistosci to niby jak zrobic zeby Grecja wygrała Mistrzostwo Europy czy żeby zespół z Kazachstanu gral w lidze mistrzów? Grajcie w PESa tam wystarczy zlozyc sklad Realu i wygrywa sie wszystko.

Fifa to fifa, gra bardzo dobra i kazdy ją zna.. a jak komus to nie pasuje to przeciez jest tyle innych gier w ktore mozna pograc... no chyba ze sie wpada na forum po prostu ponarzekac i pozrzędzić... ale to trzeba tępić po prostu zgaszajac do admina.

Od kiedy sięgam pamięcią to ty zawsze wpadasz aby znaleźć post do którego można się przyczepić :) mało tu konstruktywnych opini lub kontr opini z twojej strony.

Jak wytłumaczysz interwencję F. Ribery z tego filmiku?

https://www.youtube.com/watch?v=hqzuyB5o67w

AHA każdy wie, że gra jest zbudowana ze skryptów a nie arbuza czy pustaków. Skrypt jako Handicap to nazwa potoczna pewnego procederu...

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop traci normalne gole i ciągle gada o handicapie. Co on, z urzędu powinien wszystkie mecze wygrywac? Daj Ty z nim spokoj, bez kitu :d

Zamiast sluchac takiego pier###, lepiej poogladaj sobie filmiki jukeza albo ovvyego. Przynajmniej cos pozytecznego z tego wyciagniesz ;)

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmmmm, większych zmian nie zauważyłem, niemniej jednak kupuję w dniu premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop traci normalne gole i ciągle gada o handicapie. Co on, z urzędu powinien wszystkie mecze wygrywac? Daj Ty z nim spokoj, bez kitu :biggrin:

Zamiast sluchac takiego pier###, lepiej poogladaj sobie filmiki jukeza albo ovvyego. Przynajmniej cos pozytecznego z tego wyciagniesz ;)

Domanu akurat jest jednym z lepszych graczy w Polsce, trochę ten film dziwny bo gość strzela dobre, normalne gole. Po części się zgadzam z tym co on tam gada ale nie do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że on grał z Noobem który w normalnych okolicznościach nie powinien wyjść ze swojej połowy.

Kiedy można się spodziewać recek Fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com/watch?v=R2yfYok6eUY

 

Hmmmmm, większych zmian nie zauważyłem, niemniej jednak kupuję w dniu premiery :)

Znowu pewnie wyjdę na narzekacza ale martwią mnie te filmiki nowej Fify. Połowa zagrożeń i bramek pada z wrzutek i tzw. barbary.

Oblookałem kilka filmów tych kolesi i jestem lekko podłamany.

Bo co zrobisz, jak nic nie zrobisz ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obrońcy barcy na dole noga została z tyłu i jest na równi z napastnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy sięgam pamięcią to ty zawsze wpadasz aby znaleźć post do którego można się przyczepić :) mało tu konstruktywnych opini lub kontr opini z twojej strony.

Jak wytłumaczysz interwencję F. Ribery z tego filmiku?

AHA każdy wie, że gra jest zbudowana ze skryptów a nie arbuza czy pustaków. Skrypt jako Handicap to nazwa potoczna pewnego procederu...

Odniose wyczyn Riberego do niedawnego strzalu Lewandowskiego powiedz mi jakim cudem Neuer to obronil , albo dlaczego bramkarz tej klasy co Neuer zagral pilke wprost pod nogi naszych zawodnikow. Koles wysnul nowa teorie , ze osoby ktore zaloza nowy klub beda czy tez sa fawoyzowane, Jesli to sie przyjmie to co roku gracze ogladajacy i wierzacy w te bzdury beda zakladac nowy klub a osoby , ktoe maja szczescie nie czytac roznych forum czy tez nie ogladajacy filmikow na yt beda sie dobrze bawic.

 

Tylko, że on grał z Noobem który w normalnych okolicznościach nie powinien wyjść ze swojej połowy.

Kiedy można się spodziewać recek Fify?

 

Skad pewnosc , ze to byl noob to ze zalozyl klub w miae niedawno nie oznacza ze w fife nie gral. Jeszcze raz autor filmu swoja teorie opiera na tym , ze on jest "starym wyjadaczem" ma sklad za miliardy coins i z tego tytulu nalezy mu sie cokolwiek od EA. 

Poza tym UT jest byla i bedzie trybem arcade , w ktorym pewne mechanizmy gry sa bardzo widoczne zwlaszcza jak gra sie od kilkunastu odslon.

Znowu pewnie wyjdę na narzekacza ale martwią mnie te filmiki nowej Fify. Połowa zagrożeń i bramek pada z wrzutek i tzw. barbary.

Oblookałem kilka filmów tych kolesi i jestem lekko podłamany.

Bo co zrobisz, jak nic nie zrobisz ?

 

 

Oni tak strzelaja bo znaja mechanizm gry , dobze wiedza ze gra na wrzutki jest bardziej skuteczna jest to w ludziej naturze , ze korzysta sie z ulatwien. Ogladalem tlko ten jeden filmik i to nie caly nie wiem jak bylo dalej ale wyaczylem po ramce na 1:1 ktora padla po dosyc sprawnie przeprowadzonej akcji i po podaniu ziemia. 

 

@up kolego od zdjecia spalonego , ak jak w pawdziwych meczach CZASEM sedziowie sie myla tym razem jede z graczy mial szczescie ale jesli tak bardzo Tobie to przeszkadza to masz racje nie kupuj szkoda kasy

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po przeczytaniu kilku stron tego tematu mam ochotę:

 

 

W 15-stce jeszcze większe spalone były puszczane przez sędziów. A co do tego filmiku z Ribberym to ja temu gościowi wierze. Różne dziwne rzeczy dzieją się w tej grze. Taki przykład, dzisiaj grałem mecz Argentyna - Hiszpania i w 80 minucie wprowadzam świeżego Teveza na skrzydło i wypuszczam go sam na sam, mam dużą przewagę nad RB, ale gdzie tam przed polem karnym dogania go Juanfran który ma już 80 minut meczu w nogach :thumbsup: .

 

A jak szprej nie będzie wystarczająco biały to też nie kupię 16!. Weźcie przestańcie już tak pierd*** bo naprawdę się rzygać chce. Nikt wam nie każe kupować tej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie po przeczytaniu kilku stron tego tematu mam ochotę:

 

https://www.youtube.com/watch?v=BYK9-KLQVfw

 

W 15-stce jeszcze większe spalone były puszczane przez sędziów. A co do tego filmiku z Ribberym to ja temu gościowi wierze. Różne dziwne rzeczy dzieją się w tej grze. Taki przykład, dzisiaj grałem mecz Argentyna - Hiszpania i w 80 minucie wprowadzam świeżego Teveza na skrzydło i wypuszczam go sam na sam, mam dużą przewagę nad RB, ale gdzie tam przed polem karnym dogania go Juanfran który ma już 80 minut meczu w nogach :thumbsup: .

 

A jak szprej nie będzie wystarczająco biały to też nie kupię 16!. Weźcie przestańcie już tak pierd*** bo naprawdę się rzygać chce. Nikt wam nie każe kupować tej gry.

 

Grzesiek Bronowicki tez kiedys wylaczyl Ronaldo :D Mozna tak do usranej smierci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tułów może wystawac, liczą się nogi.

Polecam nie wypowiadać się na temat na który nie ma się zielonego pojęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na handicapy, ale spalony wam nie przeszkadza :thumbsup:

 

Wiele rzeczy przeszkadza w fifie , wiele jest do poprawy ale czy naprawde to , ze gra puscila spalonego "na sznurowke" dyskwalifikuje  produkcje? W realnej pilce takie spalone sa puszczane co kolejke.

 

@up to Wizz wiadomo , nie od dzisiaj , ze czasem dzieja sie "cuda" kazdy kto gra w Fife moze opowiedziec kilkanascie historii o tym jak przebiegaly spotkania ale najdziwniejsze w tym jest to , ze pamietamy tylko te sytuacje , w ktorych w/g naszego uznania zostalismy skrzywdzeni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tułów może wystawac, liczą się nogi.

:ohmy: Stary, nie wypisuj takich rzeczy na forach ogólnodostępnych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalony na tym ujęciu kamery na pewno jest, ale mnie akurat to wcale nie rusza. Natomiast jeżeli znowu połowa goli będzie z rogów i wrzutek to nie widzę w tym żadnej przyjemności ! Ciekawe czy demko będzie jak full , bo chętnie przetestuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×