Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy zamówię gdzieś 16stke taniej niż 250zł? chodzi mi o wersje DE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy zamówię gdzieś 16stke taniej niż 250zł? chodzi mi o wersje DE

Tak, 249 zł w MM, Rtveuroagd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A super deluxe edition jest gdzieś w ogóle do kupienia poza PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie mi prosze roznice w poszczegolnych wersjach nowej Fify. Jakas wersja deluxe, pro i inne?? Ja po 3 latach chce kupic sobie fifke i ktora dla mnie bylaby najlepsza... Moj cel to tylko grac z ludzmi online zwyklymi zespolami i czasami moze brac udzial w jakies lidze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadne deluxy. Kup sobie najtansza mozliwa opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie mi prosze roznice w poszczegolnych wersjach nowej Fify. Jakas wersja deluxe, pro i inne?? Ja po 3 latach chce kupic sobie fifke i ktora dla mnie bylaby najlepsza... Moj cel to tylko grac z ludzmi online zwyklymi zespolami i czasami moze brac udzial w jakies lidze... 

 

Zadne deluxy. Kup sobie najtansza mozliwa opcje.

wersja deluxe od zwykłej to różnica ok 20zł a jak w przyszłości zachce mu się grać w FUT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisal co mu sie zechce, tylko co mu sie chce teraz i pytal o wersje do jego aktualnych potrzeb.

To chyba nie jest kobieta, zebym musial myslec co mu sie zachce za tydzien?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie mi prosze roznice w poszczegolnych wersjach nowej Fify. Jakas wersja deluxe, pro i inne?? Ja po 3 latach chce kupic sobie fifke i ktora dla mnie bylaby najlepsza... Moj cel to tylko grac z ludzmi online zwyklymi zespolami i czasami moze brac udzial w jakies lidze... 

 

Kup delux roznica w cenie niewielka , sprobujesz FUT jak sie nie spodoba to kod na paczki sprzedasz i roznica w cenie sie zwroci  (moze nawet z nawiazka) 

W mega super elite uber deluxe SZPREJ jest różowy 

 

To prawda ale tylko w meczach Realu Madryt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was kupował FIFA 15 za granicą?

Była full PL czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was kupował FIFA 15 za granicą?

Była full PL czy nie?

 

Poprzednie edyje kupowane w Germanii i w Anglii mialy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ale ja tak szukam i w sklepie ktorego uzywalm do kupowania gier mam £41 za wersje zwykla i £51 za wersje deluxe.  To nie jest 20 zlotych... nie wazne jak funt stoi :D Pozatym ja dalej nie rozumiem.. To cale FUT to jest dostepne w wersji standard jak i deluxe. Roznica polega na tym ze w wersji deluxe dostaje karty z graczami za darmo... A zakladam ze w wersji standard po prostu musze sobie zarobic grajac na lepszych graczy?? Czyli innymi slowy zaczynajac gre w UT to zaczynam z nizszego poziomu niz inni i sobie wolniej ide na szczyt... albo wogole gdzies obok. Dobrze ja to rozumiem?? Czy zatem jest wogole sens kupowiania deluxa?? Skoro w wersji STD jest wiekszy (tak mi sie wydaje na chwile obecna) fun przy mozlonej probie budowania druzyny...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca dobrze rozumiesz.

Wersja standart też zagrasz w fut i chyba w tym roku też dostaniesz paczki - 15 paczek przez 15 tygodni

wersja deluxe edition 40zło tych paczek po 2 w tygodniu przez 20 tygodni

ta trzecia wersja też paczki tylko większe

 

Wszyscy zaczynaja od zera i ty i ten co kupił wersję najdroższą - w paczkach zazwyczaj jest lipa więc nie wiem czy warto dopłacać jak nie wiesz czy b ędziesz grał w fut.

Ja gram tylko w fut więc biorę wersję deluxe 20 zł droższą - 40 złotych  paczek dwie tygodniowo , pewnie i tak sam szmelc będzie w tych paczkach ale mi te 20 zł nie robi aż takiej różnicy więc biorę deluxe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ma to wszystko sens. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu ze nie warto bawic sie w wersje deluxe. Pozatym takie pytanie..w fifie 14 lub 13 bylo cos takiego ze (chyba dobrze pamietam) UT odzwierciedlalo aktualny stan zawodnikow z rzeczywistosci.. czyli jak ktos mial slaba forme to tak tez bylo w grze... jak kontuzja to tez w grze nie mogles nim zagrac... Tak sie dzialo w 15 i bedzie w 16???

Pozatym jak wyglada sprawa ewenutalnej ligi?? Mozna liczyc ze tutaj ktos cos takiego zalozy i bedzie dobra zabawa czy raczej wszystko teraz odbywa sie w grze i tam sie zaklada wszystko po koleli.

Sorry ze tak draze ale tyle jest opinii w necie ze trudno cos ogarnac a ja juz starszy i powazniejszy i raczej pad nie bedzie latal pod sufit.... Kiedys dziewczyna prawie wyrzucila mi konsole przez okno jak sie wkurzalem... Teraz jest starszy i powazniejszy i dziewczyna stala sie zona wiec daje sobie kolejna szanse na bardziej  sensowne podejscie do gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was kupował FIFA 15 za granicą?

Była full PL czy nie?

Wersja z USA nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ma to wszystko sens. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu ze nie warto bawic sie w wersje deluxe. Pozatym takie pytanie..w fifie 14 lub 13 bylo cos takiego ze (chyba dobrze pamietam) UT odzwierciedlalo aktualny stan zawodnikow z rzeczywistosci.. czyli jak ktos mial slaba forme to tak tez bylo w grze... jak kontuzja to tez w grze nie mogles nim zagrac... Tak sie dzialo w 15 i bedzie w 16???

Pozatym jak wyglada sprawa ewenutalnej ligi?? Mozna liczyc ze tutaj ktos cos takiego zalozy i bedzie dobra zabawa czy raczej wszystko teraz odbywa sie w grze i tam sie zaklada wszystko po koleli.

Sorry ze tak draze ale tyle jest opinii w necie ze trudno cos ogarnac a ja juz starszy i powazniejszy i raczej pad nie bedzie latal pod sufit.... Kiedys dziewczyna prawie wyrzucila mi konsole przez okno jak sie wkurzalem... Teraz jest starszy i powazniejszy i dziewczyna stala sie zona wiec daje sobie kolejna szanse na bardziej  sensowne podejscie do gry. :)

Olaboga aż tak dokładnie to mi się nie chcę tłumaczyć :) jeśli wyjdzie fifa 16 to karty zawodników są już ukształtowane na odpowienim overall, to czy zawodnik ma kontuzję w rzeczywistości nie ma wpływu na karte w grze, jedynie co tydzień w fucie wychodzi druzyna tygodnia - specjalne karty czarne zawodników którzy w rzeczywistoci zagrali w swoim zespole jakiś znakomity mecz, np taki lewy strzela 3 bramy w lidze i raczej pewne że dostanie ifa karte inform czyli w fut wyjdzie karta specjalna lepsza od tej co na początku była w grze, będzie w paczkach dostępne przez tydzień później wychodzi inna druzyna tygodniaw zależności jak w rzeczywistości zaprezentuja sie prawdziwi piłkarze.

Jeśli lubisz gre online w fifie i do tego grałeś kiedy w menadzery piłkarskie to fut jak najbardziej ci polecam i odrazu ostrzegam możesz juz nie mieć czasu na nic innego jak się wciągniesz.

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/78834-fifa-ultimate-team/page-1627   tu masz temat o fucie

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Komentatorzy spędzili wiosną tego roku 40 dni w studio, wykonując ogromną pracę przy nagraniach 8 tys. nazwisk piłkarzy i ponad 43 tys. kwestii dialogowych.

https://www.easports.com/pl/fifa/aktualnosci/2015/fifa-16-nowy-polski-komentarz

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi interesujaco, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. W kazdym razie ja juz sie nie moge doczekac nowej Fify :d

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam zapowiedzi, opinie typów na Youtube i czego się dowiedziałem? Że tempo będzie wyraźnie wolniejsze i pace nie odgrywa już takiej roli. Teraz pytanie za 100 pkt: jak to możliwe że co roku mówi się o obniżonym tempie, a w praktyce to ch*uja prawda? Czy Ci wszyscy autorzy są opłacani przez EA czy jak?

 

A demo tradycyjnie nie będzie finalną wersją więc po co w ogóle jest wypuszczane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szpaku jest skończony jako komentator, nie pomogą nowe kwestie, nie napalajcie się :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również. Mamy wielu innych komentatorów, a na pewno lepszych :) Ale z braku laku nie ma co narzekać. Chociaż chcą cokolwiek zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Szpakowskim, nie lubię jak komentuje i bardzo drażnią mnie jego błędy oraz brak przygotowania, ale słaba jakość komentarza w Fifie to nie jego wina tylko polskiego oddziału EA. Komentatorzy nagrywają to co mają na kartkach, a że takie teksty dostają do nagrania, jest ich mało i są one głupie to już nie ich wina. Nie dość, że mamy słabe teksty to później jeszcze to co widzimy na boisku nie pokrywa się z komentarzem i znowu kłania się ułomność EA Polska. Cieszę się, że EA się za to wzięło. Jak im się uda to będzie fajnie, a jak spieprzą nowy komentarz to mamy inne języki :biggrin:

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam zapowiedzi, opinie typów na Youtube i czego się dowiedziałem? Że tempo będzie wyraźnie wolniejsze i pace nie odgrywa już takiej roli. Teraz pytanie za 100 pkt: jak to możliwe że co roku mówi się o obniżonym tempie, a w praktyce to ch*uja prawda? Czy Ci wszyscy autorzy są opłacani przez EA czy jak?

 

A demo tradycyjnie nie będzie finalną wersją więc po co w ogóle jest wypuszczane?

 

A więc przygotuj się na grad goli z główek ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak bedzie, chyba nie wezme 16, mam dosc glowek po 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×