Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sa katastrofalnie slabe to nie graj i nie męcz ludzi biadoleniem.

Ronaldo tez nie trafial z metra do pustej bramki

Specjalnie dla ciebie napisze ten post, bo widzę od roku spory kłopot z czytaniem ze zrozumieniem.

Nie będę grać w piłkę ONLINE. Będę grać karierę (single player) gdyż FIFA w singlu jest OK.

Mam nadzieje, ze mnie zrozumiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumialem juz wczesniej. Ciesze sie, ze skoro Ci sie nie podoba, to nie grasz.

To o czym teraz pogadamy? O poziomie trudnosci? ;) ja ostatnio na singlu gralem w 09, wiec moge byc kiepskim rozmowca!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumialem juz wczesniej. Ciesze sie, ze skoro Ci sie nie podoba, to nie grasz.

To o czym teraz pogadamy? O poziomie trudnosci? ;) ja ostatnio na singlu gralem w 09, wiec moge byc kiepskim rozmowca!

Są tu też inni z kim można popisać, a gra jest o Fifa 16 która obejmuje online i offline. FUT do tego ma swój temat.

Kto wie, może właśnie Fifa 16 będzie najlepsza gra multi whistorii,? może w tym roku testowo usuną Handicap?

W końcu w EA nie pracują BOTY ^^ oni też czytają fora, słuchają community które na szczęście nie zachowuje się w 100% jak Matinx i głośno wyrażają swoje niezadowolenie a nie tylko hype hype hype.

Wyluzuj troszkę kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie, że zaczynacie przygodę z grą Counter Strike i chcecie połączyć się na serwer, na którym grają sami weterani. Różnica byłaby kolosalna. Prawda? Pół roku grania by minęło zanim mielibyśmy po co wchodzić na ten serwer. Wiadomo jest, że Fifa to nie CS i że są to 2 zupełnie inne gry ale za mało jak dla mnie jest czuć tą przepaść między nowicjuszami, a graczami profesjonalnymi. Mogliby panowie inaczej to wszystko zaadaptować. Jeżeli w Fifa 16 chociaż trochę zmieni się podejście to będzie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zluzuj nikt nie wychwala pod niebiosa tej gry ale każdy rozgarnięty gracz doskonale wie jakie są bolączki fify i świadomie na to się decyduję kupując tą gre od paru lat, więc pisanie parenastu stron o tym samym nie ma sensu a tym bardziej jeśli gra jeszcze nie wyszła i nie wiadomo czy napewno tak będzie.


Wyobraźcie sobie, że zaczynacie przygodę z grą Counter Strike i chcecie połączyć się na serwer, na którym grają sami weterani. Różnica byłaby kolosalna. Prawda? Pół roku grania by minęło zanim mielibyśmy po co wchodzić na ten serwer. Wiadomo jest, że Fifa to nie CS i że są to 2 zupełnie inne gry ale za mało jak dla mnie jest czuć tą przepaść między nowicjuszami, a graczami profesjonalnymi. Mogliby panowie inaczej to wszystko zaadaptować. Jeżeli w Fifa 16 chociaż trochę zmieni się podejście to będzie fajnie.

 

Jak ktos jest dużo słabszy odemnie w fifę to czuję to bardzo mocno więc to też nie do końca prawda

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ją kupie świadomie z jej "upośledzeniami" , ale do licha dlaczego mam nie pisać o jej bolączkach? czego oczekuje i co mogli by zmienić?

Załóż na FB fanklub fify i tam podniecajcie się banując tych co piszą o zmianach które zrobiły by z fify grę marzeń.

Skoro tematu nie ma to niech nikt nie reaguje a sam z sobą pisać nie będę.

Jak widać jest inaczej.

Zachowujecie się jak admini, ale na szczęście jak widać jeszcze nie ten wiek...

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie wychwalalem fify pod niebiosa, takze nie dopowiadaj. Gdyby fifa byla taka zaje, to bym gral w nia non stop. A w tym roku zagralem wiecej meczow w pesa niz w fife. Jestes w stanie to ogarnac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, bo sam grałem w tym roku w PES a.

A czy ty ogarniasz, że jest to forum dyskusyjne?

Dyskusyjne!

Mlzesz ogarnąć tez fakt, że nie każdy jest tak "zajebisty" jak ty grając w PES i FIFA w 1 lidze?

Zdajesz.sobie sprawę, że większość ludzi to takie noobki jak ja którzy grają max 5 liga? Masa ludzi po ululaniu dzieci chcą pograć bez frustracji bo moi piłkarze na swojej połowie bez pressingu nie mogą wymienić 4 podań w meczu ONLINE.

Ja wiem, że Ty mnie zmiażdżysz 6-0 w ósemke gdy Handicap jest po mojej stronie, ale to nie zmienia tez faktu, że EA robi grę kontrowersyjna, może i dobra bo jednemu podoba się FUT innym kariera ale są kontrowersje. A forum dyskusyjne jest najlepszym miejscem do wyrażenia swojego zadowolenia bądź o zgrozo niezadowolenia czy się to tobie podoba czy nie.

Ja swoje posty nie pisze na zasadzie pffff ta gra to syf, nie kupujcie, gracie tylko w PES ja tylko pisze co bym chciał zobaczyć w przyszłości i co mi się nie podoba. A nóż ktoś wpływowy z oddziału Polskiego EA to przeczyta inny gość z oddziału EA w Pakistanie na forum pakistanskim i do tego ktoś z Francji i chłopaki w EA zdecydują po burzliwych negocjacjach, że za 4 lata zniknie HANDICAP :- )

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział to są trofea(akurat tutaj to osiągnięcia) ;)

http://www.trueachievements.com/n21482/fifa-16-achievements.htm

To jest wersja na X360. Rok temu wersje na PS3 i X360 miały kilka innych trofeów niż nowe konsole. Prawdopodobnie wrzucą coś, co różni fizykę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się to czyta, jeden starszy jak wnioskuje pan nazywa resztę dzieciakami, wróży, że nie grali nigdy w poważne gry sieciowe i diagnozuje ograniczenia umysłowe.

Bardzo ciekawe, jeżeli to post tylko i wyłącznie o FIFA 16 to połowa jak nie więcej wpisów tutaj jest do usunięcia bo to jakieś kacaboly o wcześniejszych odsłonach gry. Jaką będzie ta edycja domyślam się, że nie miał okazji sprawdzić nikt z nas osobiście.

Gugsolina zapewniam Cię, że nowicjusza ogrywam pięcioma bramkami bez wysiłku - trochę przerysowane Twoje argumenty są, pro gracz takiemu pakuje dwucyfrowke.

Edytowane przez piachu00
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla ciebie napisze ten post, bo widzę od roku spory kłopot z czytaniem ze zrozumieniem.

Nie będę grać w piłkę ONLINE. Będę grać karierę (single player) gdyż FIFA w singlu jest OK.

Mam nadzieje, ze mnie zrozumiałeś.

Ten twój post wiele tłumaczy :) jak można grać w piłke nożną  tylko i wyłącznie z komputerem :) jeszcze pewnie na nowicjiuszu i później się dziwisz że online dostajesz baty i zwalasz wszystko na cholera wie co.

 

Nie odpisuj bo juz kończę tą dyskusję. Pozdrowienia dla wszystkich, waracam po premierze gry wyrazić swoją opinnie. :thanks:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to jak to jest ze ludzie maja bilanse 30-0?Ich skrypt nie dotyczy?Ja czekam juz na premiere,pierwsza Fifka na ps4,wracam do tej gry chetnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gugsolina zapewniam Cię, że nowicjusza ogrywam pięcioma bramkami bez wysiłku - trochę przerysowane Twoje argumenty są, pro gracz takiemu pakuje dwucyfrowke.

 

wygrałbyś i z pro graczami, nie doceniasz swoich umiejętności ;) przez ostatnie 2 lata miałem do czynienia na lanach z kilkunastoma tzn. proplayerami, którzy zarabiają na fifie i jeżdżą za sponsorskie pieniądze po turkach i to nie są bogowie olimpijscy których nie da się pokonać. Jestem pewny, że na tym forum znalazłoby się kilku graczy na poziomie tzn, proplayera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to jak to jest ze ludzie maja bilanse 30-0?Ich skrypt nie dotyczy?Ja czekam juz na premiere,pierwsza Fifka na ps4,wracam do tej gry chetnie:)

Mnie bardziej ciekawia rekordy 1000-8 ;)

wygrałbyś i z pro graczami, nie doceniasz swoich umiejętności ;) przez ostatnie 2 lata miałem do czynienia na lanach z kilkunastoma tzn. proplayerami, którzy zarabiają na fifie i jeżdżą za sponsorskie pieniądze po turkach i to nie są bogowie olimpijscy których nie da się pokonać. Jestem pewny, że na tym forum znalazłoby się kilku graczy na poziomie tzn, proplayera

Różnica jest taka, że oni jeżdżą, a ci co siedzą w domach no wiadomo - ich strata :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, bo sam grałem w tym roku w PES a.

A czy ty ogarniasz, że jest to forum dyskusyjne?

Dyskusyjne!

Mlzesz ogarnąć tez fakt, że nie każdy jest tak "zajebisty" jak ty grając w PES i FIFA w 1 lidze?

Zdajesz.sobie sprawę, że większość ludzi to takie noobki jak ja którzy grają max 5 liga? Masa ludzi po ululaniu dzieci chcą pograć bez frustracji bo moi piłkarze na swojej połowie bez pressingu nie mogą wymienić 4 podań w meczu ONLINE.

Ja wiem, że Ty mnie zmiażdżysz 6-0 w ósemke gdy Handicap jest po mojej stronie, ale to nie zmienia tez faktu, że EA robi grę kontrowersyjna, może i dobra bo jednemu podoba się FUT innym kariera ale są kontrowersje. A forum dyskusyjne jest najlepszym miejscem do wyrażenia swojego zadowolenia bądź o zgrozo niezadowolenia czy się to tobie podoba czy nie.

Ja swoje posty nie pisze na zasadzie pffff ta gra to syf, nie kupujcie, gracie tylko w PES ja tylko pisze co bym chciał zobaczyć w przyszłości i co mi się nie podoba. A nóż ktoś wpływowy z oddziału Polskiego EA to przeczyta inny gość z oddziału EA w Pakistanie na forum pakistanskim i do tego ktoś z Francji i chłopaki w EA zdecydują po burzliwych negocjacjach, że za 4 lata zniknie HANDICAP :- )

Chcesz zeby inni czytali ze zrozumieniem a sam tego nie robisz. Nigdzie nie pisalem, ze jestem zajebisty i kogokolwiek bym miazdzyl. Pisalem nawet ze w ta edycje jestem leszczem. W 13tke szlo mi duzo lepiej np i potrafilem robic statsy 70-2. A co to ma do rzeczy i tej rozmowy? NIC. wiec proponuje skonczyc napinke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zeby inni czytali ze zrozumieniem a sam tego nie robisz. Nigdzie nie pisalem, ze jestem zajebisty i kogokolwiek bym miazdzyl. Pisalem nawet ze w ta edycje jestem leszczem. W 13tke szlo mi duzo lepiej np i potrafilem robic statsy 70-2. A co to ma do rzeczy i tej rozmowy? NIC. wiec proponuje skonczyc napinke

Oglądałem twój stream chyba w PES i wiem, że coś tam ogarniasz i była.dosc wysoka liga?

Ok,.masz rację skończmy ta jałową rozmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że oni jeżdżą, a ci co siedzą w domach no wiadomo - ich strata :P

 

Ale polecam stacjonarne turki, bo atmosfera jest świetna :) zależy kto gdzie mieszka, ja mam przewalone bo na mazurach mało się dzieje, ale ostatnio była okazja zagrać i pogadać z Oskarem Siwcem "Junajtedem", spoko koleś. I oczywiście potwierdził to co wszyscy, że jeżeli nic nie zmienią to będzie w 16 grał główkowym napadem benteke mandzukić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha rozbawiłeś mnie dzieciaku, narzekanie na gre to jedno a na skrypty czy handicapy przez x stron które nie sa udowodnione to drugie :)

Skrypty nie są udowodnione? Kup sobie okulary do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalem okreslenia "lamy" albo "momentum", bo na skrpytach to kazda gra jest oparta ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam  w dupie skrypty,hendikapy,srapy i diwidi,cebeś,abewu i ha gie wu co.Mam 42 lata i jaram się premierą 16tki jak brykiet w kominku.W 15tkę cały czas pogrywam mając skład taki na jaki pracowałem od samego początku mojej przygody z Fifą. Gram,cieszę się,często walę pięścią i padem o podłogę i ścianę,ale wiem,ze to tylko gra i nie jest ona w stanie wyprowadzić mnie z równowagi na dłużej niż do czasu wyłączenia konsoli.Pewnie po części jest to spowodowane tym,że piętnastka to moja pierwsza Fifa i nie mam porównania do poprzednich wersji,ale generalnie zlewam na to i juz zacieram rączki na myśl o pykaniu w 16,tym bardziej,że akurat wypada mi urlopik w premierę  ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często walę pięścią i padem o podłogę i ścianę,ale wiem,ze to tylko gra 

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko boskooo, wpadam na forum po pary tygodniach i gówno jak co roku przed premierą, jakies ciecie z nikąd wpadają ponarzekac a , co mnie najbardziej dziwi, starzy dobrzy wyjadacze wkrecaja sie i zaczynaja bronic fify. I w kółko to samo. Wy tak na serio?  :biggrin: Dyskusje o handicapie, momentum, o skryptach.. do porzygania. Pokażcie mi gre gdzie nie ma skryptów, wszyscy chcą jak najbardziej odzwierciedlonej rzeczywistosci to niby jak zrobic zeby Grecja wygrała Mistrzostwo Europy czy żeby zespół z Kazachstanu gral w lidze mistrzów? Grajcie w PESa tam wystarczy zlozyc sklad Realu i wygrywa sie wszystko. 

Fifa to fifa, gra bardzo dobra i kazdy ją zna.. a jak komus to nie pasuje to przeciez jest tyle innych gier w ktore mozna pograc... no chyba ze sie wpada na forum po prostu ponarzekac i pozrzędzić... ale to trzeba tępić po prostu zgaszajac do admina.

Edytowane przez evo666
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×