Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych nowych podań po ziemi to próbowałem już kilkanaście razy i zawsze wychodzi mi takie samo podanie jak w 15, czyli cięte dogranie lekko nad ziemią w stronę, którą przytrzymam lewą gałkę. Wydaje mi się, że chodzi o podanie za linię obrony, taki rogal co wszystkich minie. Może to trzeba na full-manualu albo w ogóle nie wybierać kierunku, a jedynie wcisnąć R1 + X w momencie jak biegniemy sprintem po skrzydle? Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych nowych podań po ziemi to próbowałem już kilkanaście razy i zawsze wychodzi mi takie samo podanie jak w 15, czyli cięte dogranie lekko nad ziemią w stronę, którą przytrzymam lewą gałkę. Wydaje mi się, że chodzi o podanie za linię obrony, taki rogal co wszystkich minie. Może to trzeba na full-manualu albo w ogóle nie wybierać kierunku, a jedynie wcisnąć R1 + X w momencie jak biegniemy sprintem po skrzydle? Z góry dzięki za pomoc ;)

 

ja jak naciskam R1+X to mi wychodzi takie zajebiście długie wypuszczenie , praktycznie to samo co trójkąt, zależy ile mocy nabierzesz, ale nie unosi mi piłki nad ziemią na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W 2009 była rewolucja.

Po zagraniu jednej 5 minutowej połowy u kumpla rzuciłem pada wsiadłem w auto i pojechałem natychmiast do sklepu kupić Xboxa i FIFE 09, ta gra była wtedy tak dobra, że 4 innych moich kumpli tez kupiło Xbox 360

FIFA była system sellerem x360/PS3

I tu nawet nikt nie chciał rewolucji!

My chcieliśmy utrzymania FIFY w duchu piłki nożnej a nie cofania się w rozwoju i przerobienia dobrej piłki na arcadówkę rodem z automatów lat 90tych, ubraną w przepiękna grafikę.

 

W fifie 09 królował ping pong, ponad polowe goli strzelało się lobem, strzelenie gola z ponad 20 metrów to była mega rzadkosc. Obstawiam, że jest tak jak pisales - nie umiesz grac i nie zdazyles sie zorientowac, co w tamtej edycji bylo OP, a teraz wynosisz pod niebiosa cos, o czym nie masz pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych nowych podań po ziemi to próbowałem już kilkanaście razy i zawsze wychodzi mi takie samo podanie jak w 15, czyli cięte dogranie lekko nad ziemią w stronę, którą przytrzymam lewą gałkę. Wydaje mi się, że chodzi o podanie za linię obrony, taki rogal co wszystkich minie. Może to trzeba na full-manualu albo w ogóle nie wybierać kierunku, a jedynie wcisnąć R1 + X w momencie jak biegniemy sprintem po skrzydle? Z góry dzięki za pomoc ;)

Spróbuj zwykłym podaniem na dobieg(trójkąt). U mnie wychodzi wtedy taki rogal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dopiero dwa spotkania i na ta chwile wrazenia ogolne mam pozytywne. FUT Draft wciaga mocno, samo budowanie skladu jest ekscytujace. Siedzialem sobie chyba z 30 minut na budowaniu skladow, jak zbudowalem to wychodzilem z tego trybu i wchodzilem ponownie :D

Za pierwszym razem mialem zajebisty drop: Messi, Hazard, Courtois, Suarez, Kompany, sila skladu 84, zgranie 95 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo zagrac 2 mecze Lewym - chlopak będzie wymiatal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

W fifie 09 królował ping pong, ponad polowe goli strzelało się lobem, strzelenie gola z ponad 20 metrów to była mega rzadkosc. Obstawiam, że jest tak jak pisales - nie umiesz grac i nie zdazyles sie zorientowac, co w tamtej edycji bylo OP, a teraz wynosisz pod niebiosa cos, o czym nie masz pojecia.

Proszę cie, FIFA 09 była Fifa rewolucyjną a ja z teamem byłem na 4 miejscu na świecie (Xbox live) wiec coś tam grałem. Nie pisze, ze gameplayowo na rok 2015 była to najlepsza fifa bo tak nie było. Z perspektywy czasu wiemy, że później były lepsze edycje, ale jak piszę mimo swoich błędów był to materiał na kosmiczna grę w przyszłości. EA stworzyła nowa grę od podstaw właśnie w 2008 roku. Tylko, że EA nie chciała być poważną grą piłkarską tylko grą zręcznościową wykorzystują przepisy gry w piłkę a dowodem na to są wersje 15 i 16 które mają tyle wspólnego z powazną piłką co need for speed z poważnymi wyścigami.

Ma marginesie, to Fifa 09 była Fifa która ukradła Konami pierwsza wielka fale PEESOWCOW.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę cie, FIFA 09 była Fifa rewolucyjną a ja z teamem byłem na 4 miejscu na świecie) Xbox live) wiec coś tam grałem. Nie pisze, ze gameplayowo na rok 2015 była to najlepsza fifa bo tak nie było. Z perspektywy czasu wiemy, że później były lepsze edycje, ale jak piszę mimo swoich błędów był to materiał na kosmiczna grę w przyszłości. EA stworzyła nowa grę od podstaw właśnie w 2008 roku. Tylko, że EA nie chciała być poważną grą piłkarską tylko grą zręcznościową wykorzystują przepisy gry w piłkę a dowodem na to są wersje 15 i 16 które mają tyle wspólnego z powazną piłką co need for speed z poważnymi wyścigami.

 

To ktory byles akurat nie ma nic wspolnego z tym, ze po raz kolejny piszesz glupoty. Rewolucyjna jak juz, to byla fifa 08. O Fifie 09 wypowiadales sie wczesniej, jakby to bylo boskie stworzenie, to Cię uswiadamiam, ze miala nawet bardziej irytujace bledy, niz ten pace w ostatnim roku. Demo 16tki napawa optymizmem.

PES po swojej rewolucji, do dzis nie moze sie wygrzebac z szamba.

Chcesz to przeklejaj, szerloku. Tylko nie wiem, o co ty walczysz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka walka? To ty widzę walczysz, jesteś samozwanczym wojownikiem EA!? Ja tylko pisze o grze komputerowej :) po to jest forum czyz nie?

Zresztą ty dalej czytasz bez zrozumienia :(

OK,. Wybacz ale z tobą nie ma sensu wdawać się w dyskusję udowodniłeś to już rozmowami o Handicapach.

Ja swoje zdanie wyraziłem i znikam stąd. CYA

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaka walka? To ty widzę walczysz, jesteś samozwanczym wojownikiem EA!? Ja tylko pisze o grze komputerowej :) po to jest forum czyz nie?

Zresztą ty dalej czytasz bez zrozumienia :(

OK,. Wybacz ale z tobą nie ma sensu wdawać się w dyskusję udowodniłeś to już rozmowami o Handicapach.

Ja swoje zdanie wyraziłem i znikam stąd. CYA

 

Brak zrozumienia wg Ciebie to brak zgody z twoimi wypowiedziami? Niezla logika.

Pieśń na rozstanie dla Ciebie:

https://www.youtube.com/watch?v=XuAaVVPEGoY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi streści o co chodzi kolegom wyżej bo szkoda czasu żeby to czytać:

_______________________________________________________________

Od tego momentu dalej rozmawiamy o fifie a nie o tym która gra kiedy była/jest lepsza i dlaczego nie jest to pes :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony demem Fifa 16,gra się rewelacyjnie, zagrałem około 20 meczów z czego były tylko 4 bramki z główki, nie ma w tym OP.W polu karnym jest fajna walka o górne piłki. Piłka czasem przeleci nad głowami zawodników a Ci się efektownie przewracają. Zawodnicy gdy chcą nagle gwałtownie zawrócić to fajnie zwalniają z pełnego biegu do małych krótkich kroczków i zawracają. Speed nie odgrywa tu dużej roli, a i CR7 jest do złapania, w końcu 30 dychy na karku.Wyniki typowo piłkarskie na najwyzszym poziomie trudności, kilka bezbramkowych remisów, hokeja nie ma. Zapowiada się świetna gra. Czekam z niecierpliwością :)

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2009 była rewolucja.

Po zagraniu jednej 5 minutowej połowy u kumpla rzuciłem pada wsiadłem w auto i pojechałem natychmiast do sklepu kupić Xboxa i FIFE 09, ta gra była wtedy tak dobra, że 4 innych moich kumpli tez kupiło Xbox 360

FIFA była system sellerem x360/PS3

I tu nawet nikt nie chciał rewolucji!

My chcieliśmy utrzymania FIFY w duchu piłki nożnej a nie cofania się w rozwoju i przerobienia dobrej piłki na arcadówkę rodem z automatów lat 90tych, ubraną w przepiękna grafikę.

Tyle, że ta gra od 96 roku była kupa, 13 lat bycia kupa i zmiana silnika. Nowy silnik jest lat 6, FIFA króluje . zmiany silnika nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie spodobalo to porownanie...

Fifa ma sie tak do prawdziwej pilki jak need for speed do wyscigow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najkrocej mowiac, fifa zblizyla sie do symulatora i nie jest juz tak arcadowa jak wczesniej. Mam fife 14 i zmiana jest dla mnie bardzo duza, oczywiscie na +.

A ci co mowia ze 16 jest gorsza niz poprzednie wersje, to wedlug mnie osoby ktore od lat chwalily fife za to ze byla arcadowym gó***m ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ogólnie zostało ocenione bardzo pozytywnie przez społeczność FIFY, ale niestety trzeba pamiętać, że pełna wersja będzie wyglądać mocno inaczej...

Ciekawe jak bardzo tę grę uproszczą... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowa ulubiona cieszynke - knee slaid fail :d epicka

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ogólnie zostało ocenione bardzo pozytywnie przez społeczność FIFY, ale niestety trzeba pamiętać, że pełna wersja będzie wyglądać mocno inaczej...

Ciekawe jak bardzo tę grę uproszczą... :sad:

i tu mnie właśnie boli. Coś z tego dema zabiorą zapewne. Dla mnie po rozegraniu jakichś 30 meczy jest dobrze. Podanie R1+X będzie wykorzystywane dosyć często, wydaje mi się natomiast, że `Jockey` czyli odbiór piłki partnerem z drużyny został jakoś skopany. Nie jest tak skuteczny jak w Fifie 15.

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbieranie piłki w 15 było zbyt proste, więc dla mnie zmiana na plus. Jockey to L2, a nie odbieranie piłki partnerem, tak mi się przynajmniej wydaje i tak też jest to określane przez YT. Nerf był tu potrzebny, bo w poprzednich edycjach wystarczyło podejść do zawodnika na 1-1,5m i niekiedy sam odbierał piłkę. Teraz trzeba wyczuć moment odbioru. 

 

Nerf trafił także w body feinty, nareszcie. Nie da się już robić combosów, bo nie ma mega odejścia po zakończeniu BF. Po rozegraniu kilkunastu meczów wydaje się, że w tym roku chopy mogą być OP, ale na pewno nie tak jak feinty rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chop był mocny w fifie 12, jak wróci to nie będę miał nic przeciwko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka.. chodziło mi o odebrnaie piłki partnerem R1

@Piachu, Ty już coś pograłeś? Jak wrażenia? :)

Na poczatku października mam nadzieje, że już pierwsza liga ruszy :D

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jaśniej . Jakie "chopy "?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×