Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza aktualizacja:

64c334ef4805da5c9e533b30b0473003.jpg

Edytowane przez Piohib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbmy śmietnika z tego tematu. Co, gdzie kupione jest do tego dany dział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejscie z trybu ofensywnego na super ofensywny wkoncu daje jakis efekt. Gra sie miodzio i super ze dali mozliwosc rozgrywki online przed naszą premiera .  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrazenia pozytywne, trzeba sie uczyc tej gry, i systemu na nowo. mozna zapomniec o rajdach jak i trojkatach do doumbii... Pilka jakby ciezsza to samo z pilkarzami, rozgrywka wolniejsza o wiele. Osobiscie dla mnie 15 nie dorasta tu do piet.

grajac z com i przegrywajac mialem sytuacje gdzie przez 10 ostatnich minut klepali sobie pilka przed swoja bramka, ciezko cokolwiek zrobic.

Co do komentarza to nie ma fajerwerkow. moze za rok dwa, ciagle ten sam szpak, a laskowskiego uslyszymy raz na 10minut.

 

PS niespodzianka dla fanow Realu!!!! Mozna kupic w katalogu koszulki z pamietnego finalu z 2000r :D Hala Madrid!:)

 

 

79776903964309821231.jpg

Edytowane przez jedraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz pobrana cyfrowke ze wzgledu na to ze jestem za granica a zalezalo mi na wersji PL, ktos wie czy jak jutro zaloguje sie na konto usa to bede mogl zagrac, da sie jakos odpalic przed 24 wrzesnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy wyjdzie patch uaktualniający składy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w dniu premiery, a później co tydzień będzie aktualizacja.

Chyba, że pomyliły Ci się tematy i pytasz o PESa...to znając Konami około listopada/grudnia ;)

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj sporo, online i przeciwko ai. Pisałem już to w temacie o FUT, ale tutaj rozwinę trochę wypowiedź. 

Uczucia mam mieszane. Zmiany są dobre, bo kierują grę w stronę prawdziwego futbolu. Piłka, gracze, wszystko jest bardziej realistyczne. Messi już nie klei piłki do nogi magią, nie zagrywa na nos kilkudziesięciometrowych piłek co chwilę - zdarza mu się zepsuć podanie na kilka metrów! Nie ma rajdów przez pół boiska zaraz po gwizdku, nie ma 5 okienek z 30 metrów w jednym meczu, nie ma dokładnych podań stojąc tyłem w zachwianej pozycji. Są za to przyjęcia piłki "na ścianę", są niedokładne podania, są gole po rykoszetach, ale nie po takich, po których myślimy "co za debil to projektował".

Wszystko to w założeniu jest super, ale koniec końców to nie jest FIFA, którą przez lata kochałem. To jest nowa gra, potencjalnie dużo lepsza, ale trzeba jej się na nowo uczyć. Tylko kiedy się gra od lat to ciężko wykorzenić przyzwyczajenia.

Od lat gram swoim systemem, najpierw w sezony, od 15tki też w FUT. 4-3-3 z dwoma ŚP i jednym ŚPO, dynamiczni skrzydłowi i mocny fizycznie napastnik. Piłka rozegrana w środku na skrzydło, gdzie albo wrzutka w pole karne, albo łamanie do środka ze strzałem lub podaniem do któregoś z pomocników. Działało. Teraz już nie działa. Siłą tego schematu był fakt, że kiedy przeciwnik był słaby na skrzydłach to tam go rozjeżdżałem, jeśli tam miał dobrych obrońców to grałem zagęszczonym środkiem. Potrafiłem trójką pomocników podawać w nieskończoność, uśpić przeciwnika i bach! Piła na wolne pole. Teraz po kilku podaniach jest strata...

Nie ma co narzekać, trzeba grać ;) pocieszam się tym, że wczoraj grę dorwali tacy jak ja zapaleńcy, tylko, że lepsi. Po 24tym napłyną każuale i będzie kogo klepać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no w nagrode za gre w fife 15, sezony zaczynalem od ligi 9. Ciekawe czy ci co wygrywali z palcem w nosie w 1lidze zaaczna wyzej/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no w nagrode za gre w fife 15, sezony zaczynalem od ligi 9. Ciekawe czy ci co wygrywali z palcem w nosie w 1lidze zaaczna wyzej/

wygrałem lige pierwsza w 15 i jestem w 8. W sumie teraz klepie meczyk i mam awans do 7 hehe 

edit... ehhh zalosne chciałem zobaczyc jak po zwyciestwie ligi cieszy sie klub ale niestety gosciu przy 4-0 w 81 musiał rozłaczyc :/ 

Edytowane przez Ali39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj sporo, online i przeciwko ai. Pisałem już to w temacie o FUT, ale tutaj rozwinę trochę wypowiedź.

Uczucia mam mieszane. Zmiany są dobre, bo kierują grę w stronę prawdziwego futbolu. Piłka, gracze, wszystko jest bardziej realistyczne. Messi już nie klei piłki do nogi magią, nie zagrywa na nos kilkudziesięciometrowych piłek co chwilę - zdarza mu się zepsuć podanie na kilka metrów! Nie ma rajdów przez pół boiska zaraz po gwizdku, nie ma 5 okienek z 30 metrów w jednym meczu, nie ma dokładnych podań stojąc tyłem w zachwianej pozycji. Są za to przyjęcia piłki "na ścianę", są niedokładne podania, są gole po rykoszetach, ale nie po takich, po których myślimy "co za debil to projektował".

Wszystko to w założeniu jest super, ale koniec końców to nie jest FIFA, którą przez lata kochałem. To jest nowa gra, potencjalnie dużo lepsza, ale trzeba jej się na nowo uczyć. Tylko kiedy się gra od lat to ciężko wykorzenić przyzwyczajenia.

Od lat gram swoim systemem, najpierw w sezony, od 15tki też w FUT. 4-3-3 z dwoma ŚP i jednym ŚPO, dynamiczni skrzydłowi i mocny fizycznie napastnik. Piłka rozegrana w środku na skrzydło, gdzie albo wrzutka w pole karne, albo łamanie do środka ze strzałem lub podaniem do któregoś z pomocników. Działało. Teraz już nie działa. Siłą tego schematu był fakt, że kiedy przeciwnik był słaby na skrzydłach to tam go rozjeżdżałem, jeśli tam miał dobrych obrońców to grałem zagęszczonym środkiem. Potrafiłem trójką pomocników podawać w nieskończoność, uśpić przeciwnika i bach! Piła na wolne pole. Teraz po kilku podaniach jest strata...

Nie ma co narzekać, trzeba grać ;) pocieszam się tym, że wczoraj grę dorwali tacy jak ja zapaleńcy, tylko, że lepsi. Po 24tym napłyną każuale i będzie kogo klepać :D

Pamiętaj, że wszyscy muszą uczyć się gry od nowa, nowych schematów ;) doświadczenie ze starych edycji na pewno w las nie poszło ;-)

To dobrze, że Fifa chce iść w stronę prawdziwego futbolu a nie arkadowej kopanki.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj udało się kupić w osiedlowym sklepie z grami zachęcony demem. W zeszłym roku FIFE15 sprzedałem po miesiącu  bo po 14 była nie do grania. W tą FIFKE gra się elegancko, Jak wczoraj zasiadłem do grania tak nie mogłem się oderwać a grałem tylko offline. Aż strach jak zacznę online, nie wyspany człowiek będzie. Rok temu siepałem w PESA w tym FIFKA wymiata. Polecam niezdecydowanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie gadu gadu ale jak ktos meczyk to zapraszam. Nick basienka93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak grałem online najczęściej trafiałem na Polaków, podobno w większości krajów było embargo na Fifę 16 do premiery, jak dobrze żyć w wolnym kraju ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak grałem online najczęściej trafiałem na Polaków, podobno w większości krajów było embargo na Fifę 16 do premiery, jak dobrze żyć w wolnym kraju ☺

A może dlatego, że... masz włączone usługi lokalizacyjne...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna jakis sposob na odpalenie gry przed premiera w wersji cyfrowej na PSN?? Dodam ze gra juz pobrana i jest ikonka na PS4 ale odlicza ciagle zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu psn się nie da wcześniej bo jest blokada. Musisz czekać do jutra o północy pewnie zejdzie . A ja muszę czekać do czwartku ponieważ zamówiłem z neo 24 a oni mi napisali ze wysyłka jutro czyli dostawa na premierę . Już mnie trzepie ale dam rade xd :) większość chłopaków tej premiery nie może się doczekać jak pierwszego dziecka xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialm nadzieje ze jak juz mi sciagnie i wejde na konto usa gdzie dzis jest premiera to odpale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalisz jak kupiłeś na naszym Polskim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj sporo, online i przeciwko ai. Pisałem już to w temacie o FUT, ale tutaj rozwinę trochę wypowiedź. 

Uczucia mam mieszane. Zmiany są dobre, bo kierują grę w stronę prawdziwego futbolu. Piłka, gracze, wszystko jest bardziej realistyczne. Messi już nie klei piłki do nogi magią, nie zagrywa na nos kilkudziesięciometrowych piłek co chwilę - zdarza mu się zepsuć podanie na kilka metrów! Nie ma rajdów przez pół boiska zaraz po gwizdku, nie ma 5 okienek z 30 metrów w jednym meczu, nie ma dokładnych podań stojąc tyłem w zachwianej pozycji. Są za to przyjęcia piłki "na ścianę", są niedokładne podania, są gole po rykoszetach, ale nie po takich, po których myślimy "co za debil to projektował".

Wszystko to w założeniu jest super, ale koniec końców to nie jest FIFA, którą przez lata kochałem. To jest nowa gra, potencjalnie dużo lepsza, ale trzeba jej się na nowo uczyć. Tylko kiedy się gra od lat to ciężko wykorzenić przyzwyczajenia.

Od lat gram swoim systemem, najpierw w sezony, od 15tki też w FUT. 4-3-3 z dwoma ŚP i jednym ŚPO, dynamiczni skrzydłowi i mocny fizycznie napastnik. Piłka rozegrana w środku na skrzydło, gdzie albo wrzutka w pole karne, albo łamanie do środka ze strzałem lub podaniem do któregoś z pomocników. Działało. Teraz już nie działa. Siłą tego schematu był fakt, że kiedy przeciwnik był słaby na skrzydłach to tam go rozjeżdżałem, jeśli tam miał dobrych obrońców to grałem zagęszczonym środkiem. Potrafiłem trójką pomocników podawać w nieskończoność, uśpić przeciwnika i bach! Piła na wolne pole. Teraz po kilku podaniach jest strata...

Nie ma co narzekać, trzeba grać ;) pocieszam się tym, że wczoraj grę dorwali tacy jak ja zapaleńcy, tylko, że lepsi. Po 24tym napłyną każuale i będzie kogo klepać :biggrin:

 

Ile ludzi tyle opini, wg. mnie to właśnie 15 trzeba było się uczyć od nowa, jakieś śmieszne rajdy, problemy w obronie, lekkie spóźnienie w polu karnym i karny. Natomiast 16 moim zdaniem przypomina, 14 przynajmniej ja nie mam problemu z rozgrywką, owszem wolniejsze tempo, mniej dokładne podania, fajne zamieszanie na boisku . . .  itd... jednak system samej obrony wg. mnie podobny do 14 :D w każdym bądź razie, na pewno nie zniechęci mnie tak jak poprzedniczka a wręcz przeciwnie, znowu chce mi się grać, budować skład, zbierać na konkretnych piłkarzy, do tego nie wystarczy patrzeć już na Pace, nigdy nie wiadomo jak dany zawodnik komu podpasuje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że jest duży postęp względem 15stki. Bardzo duża przypadkowość. Jest super!!!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nerf dla pace bardzo mnie cieszy. Buduję sobie w FUT max 5K Serie A i na środek ataku mogłem wziąć Tottiego. Dałem mu trening pace +15, ma teraz trochę ponad 50 więc powinien dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×