Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy jest w 16 coś takiego, że jak idzie dośrodkowanie do zawodnika i chciałbym zmusić go do woleja etc. tak żeby cały czas głową nie uderzał. Czasem aż się prosi o nożyce, a Zlatan głową pakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest w 16 coś takiego, że jak idzie dośrodkowanie do zawodnika i chciałbym zmusić go do woleja etc. tak żeby cały czas głową nie uderzał. Czasem aż się prosi o nożyce, a Zlatan głową pakuje. 

A nie służą do tego czasem modyfikatory strzału, takie jak "finezyjny" czy "spektakularny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie służą do tego czasem modyfikatory strzału, takie jak "finezyjny" czy "spektakularny"?

Służą i kiedy jesteś odpowiednio ustawiony i strzelasz z finezji to wchodzi wolej czy inne szczupaki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja kolej :)

Rozegrałem około 20 meczów i nareszcie doczekałem się istnego chaosu w polu karnym podczas dośrodkowań.Nigdy nie wiadomo w którą stronę to pójdzie.Musze przyznać mimo poprawienia animacji PES w systemie kolizji ładniej wygląda...

Graficznie prawie bez zmian z małymi poprawkami.Jeszcze jedno nie wiem czy ktoś pisał odnośnie tatuaży jak widać Lessi ma wydzieraną rękę ,ale już wystarczy popatrzeć na jego kolege z drużyny Daniego Alvesa z PSG Van Der Wiel,Lavezzi itd Jak widać czyści jak po urodzeniu albo idą w tą stronę albo niech sobie ze wszystkimi dadzą spokój .Jakoś konkurencji w innej dyscyplinie mianowicie NBA 2k15 nie przeszkadza czy ktoś jest kotem czy tez nie.Tam mimo to mają więcej do odwzorowania ponieważ więcej ciała jest odsłonięte a mimo to robią to fachowo.Ja wiem ze to są szczegóły no ale z tych szczegółów robi sie całość ;)

p.s.Dzisiaj pierwszy raz rozegrałem karne i strzelając zwycięskiego gola nie ma już animacji jak leci zawodnik.Zawodnikiem leciałem ja (fajna zmiana nie powiem)

 

Ogólnie gra całkiem w porządku Fut Draft może zdominować zabawę ale nie cieszył bym się tak z zarobkiem bo na czymś muszą trzepać kase aby ludzie kupowali coinsy i paki :)

 

p.s. Na koniec dodam ze w zeszłym roku tez bardzo dobrze wypowiadałem się o demie a ostatecznie po zakupie gry pierwszy raz od kilkunastu lat sprzedałem fife długo przed wypuszczeniem następnej odsłony bo już w styczniu.Wiec teraz nie napalam sie zobaczymy co to będzie :)

 

p.s. Wracając do tych tatuaży które mi spać nie dają ;) zdjęcie z gry NBA 2k15 gościa który jest średniakiem w NBA 

Chris Andersen

jmnpej7shy0n_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi to pupilek EA więc będzie miał wszystko, swoją drogą Lavezzi też miał w 15 te skrzydła na karku :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem dla testu demko.. i od razu usunalem. nie ma wiecej sensu nic dodawac, poza tym, ze grac w to cos sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grac sie nie da? Moze pada naladuj bo mi sie gra wysmienicie a tak na serio to konstruktywna wypowiedz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem dla testu demko.. i od razu usunalem. nie ma wiecej sensu nic dodawac, poza tym, ze grac w to cos sie nie da

bo nie umiesz

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ea ogłosiło pełny soundtrack Fifa 16:

  • All Tvvins – Darkest Ocean
  • April Towers – A Little Bit Of Fear
  • Atlas Genius – Stockholm
  • Aurora – Conqueror
  • Baiana System – Playsom
  • Baio – Sister of Pearl
  • BANNERS – Shine a Light
  • Bastille – Hangin’
  • Beck – Dreams
  • Bomba Estereo – Soy Yo
  • BORNS – Fool
  • Coasts – Tonight
  • Disclosure – Omen feat. Sam Smith
  • Durante – Slow Burn feat. Chuck Ellis
  • Everything Everything – Distant Past
  • Foals – Mountain at my Gates
  • Gin Wigmore – New Rush
  • Icona Pop – Emergency
  • Jax Jones – Yeah yeah yeah
  • John Newman – Tiring Game feat. Charlie Wilson
  • Kaleo – Way Down We Go
  • Kygo – ID
  • Louis Child – It’s Strange feat. K. Flay
  • Miami Horror – All It Ever Was
  • No Wyld – Let Me Know
  • Nothing But Thieves – Trip Switch
  • Of Monsters And Men – Crystals
  • Parade of Lights – Feeling Electric
  • RAC – Back of the Car feat. Nate Henricks
  • Raury – Crystal Express
  • Seinabo Say – Pretend
  • Skylar Grey feat. X Ambassadors – Cannonball
  • Slaptop – Walls
  • Speelburg – Lay it Right
  • Swim Deep – One Great Song And I Could Change The World
  • The Royal Concept – Smiles
  • The Very Best – Make a King feat. Jutty Taylor
  • Tiggs Da Author – Run
  • Unknown Mortal Orchestra – Can’t Keep Checking My Phone
  • X-Wife – Movin’ Up
  • Years & Years – Gold (FIFA Edit)
  • Zibra – Goodbye Mondays

Wiecie już co będzie rządzić w radio w następne lato? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuliście lekki spadek płynności w demie? Możliwe , że mi się tylko zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znam z tej listy, może dlatego że słucham dobrej muzyki...

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja kolej :)

Rozegrałem około 20 meczów i nareszcie doczekałem się istnego chaosu w polu karnym podczas dośrodkowań.Nigdy nie wiadomo w którą stronę to pójdzie.Musze przyznać mimo poprawienia animacji PES w systemie kolizji ładniej wygląda...

Graficznie prawie bez zmian z małymi poprawkami.Jeszcze jedno nie wiem czy ktoś pisał odnośnie tatuaży jak widać Lessi ma wydzieraną rękę ,ale już wystarczy popatrzeć na jego kolege z drużyny Daniego Alvesa z PSG Van Der Wiel,Lavezzi itd Jak widać czyści jak po urodzeniu albo idą w tą stronę albo niech sobie ze wszystkimi dadzą spokój .Jakoś konkurencji w innej dyscyplinie mianowicie NBA 2k15 nie przeszkadza czy ktoś jest kotem czy tez nie.Tam mimo to mają więcej do odwzorowania ponieważ więcej ciała jest odsłonięte a mimo to robią to fachowo.Ja wiem ze to są szczegóły no ale z tych szczegółów robi sie całość ;)

p.s.Dzisiaj pierwszy raz rozegrałem karne i strzelając zwycięskiego gola nie ma już animacji jak leci zawodnik.Zawodnikiem leciałem ja (fajna zmiana nie powiem)

 

Ogólnie gra całkiem w porządku Fut Draft może zdominować zabawę ale nie cieszył bym się tak z zarobkiem bo na czymś muszą trzepać kase aby ludzie kupowali coinsy i paki :)

 

p.s. Na koniec dodam ze w zeszłym roku tez bardzo dobrze wypowiadałem się o demie a ostatecznie po zakupie gry pierwszy raz od kilkunastu lat sprzedałem fife długo przed wypuszczeniem następnej odsłony bo już w styczniu.Wiec teraz nie napalam sie zobaczymy co to będzie :)

 

p.s. Wracając do tych tatuaży które mi spać nie dają ;) zdjęcie z gry NBA 2k15 gościa który jest średniakiem w NBA 

Chris Andersen

jmnpej7shy0n_t.jpg

2k odwala kawał dobrej roboty bez dyskusji, ale nie ukrywajmy że tam jest mniej grajków niż w jednej lidze w fifa i mogą temu poświęć więcej pracy. Ktoś kiedyś napisał że Neymar nie ma dziary, a jednak ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się w nowej Fife animacja podcinski z karnego, w końcu po 290 latach ją zmienili. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, są zmiany. Niewielkie, ale dopieszczenie tego co mieliśmy. Osobiśćie dodałbym, że jak gramy sezony i wybieramy jakąś drużynę, to możłiwość zmiany stadionu na jakikolwiek a nie ten przypisany do drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety PES w tym roku to znów hokej i bramkarze, którzy nie wiedzą jak się broni.
Zostaje znowu tylko Fifa. Mam przeto pytanie: rokrocznie kupowałem Fifę na PC i klucze cyfrowe wychodziły taniej niż wersja sklepowa. Czy w dniu premiery na PS4 jest szansa na promocję w sklepach stacjonarnych gdzie wyjdzie poniżej 229 zł?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w dniu premiery 15-stki płaciłem w media-expert 209 albo 219 zł. Jak teraz będzie to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety PES w tym roku to znów hokej i bramkarze, którzy nie wiedzą jak się broni.

Zostaje znowu tylko Fifa. Mam przeto pytanie: rokrocznie kupowałem Fifę na PC i klucze cyfrowe wychodziły taniej niż wersja sklepowa. Czy w dniu premiery na PS4 jest szansa na promocję w sklepach stacjonarnych gdzie wyjdzie poniżej 229 zł?

 

buaha znawca piłki nożnej się odezwał, w fifie z połowy boiska co mecz strzelają gole a on pieprzy o hokeju i bramkarzach w pes hahaha hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znam z tej listy, może dlatego że słucham dobrej muzyki...

b37.gif

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś jest bardziej zbliżone do hokeja to FIFA, a nie PES, w końcu Fifę robi oddział kanadyjski, gdzie hokej jest najpopularniejszym sportem ;)

Edytowane przez Alfi8710
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buaha znawca piłki nożnej się odezwał, w fifie z połowy boiska co mecz strzelają gole a on pieprzy o hokeju i bramkarzach w pes hahaha hipokryzja.

Wyniki 8-6, 7-5 to jednak hokej...

A bramkarze w demie to była żenada. A co do gier piłkarskich to jednak trochę się w FIfy, PESy, WEOL czy Netsoccera nagrałem...

Poza tym co to za chora rywalizacja? Można mieć i lubić obie gry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaimada to racja, żadna z tych gier nie jest doskonała ale przy każdej można się dobrze bawić i to jest najważniejsze. A z racji tego, że to jest przede wszystkim temat dot. FIFY to martwią coraz liczniejsze komentarze testujących, że demo i tam zaprezentowana rozgrywka bedzie miała nie wiele wspólnego z pełną wersją. Dobrze, że jest możliwość wcześniejszego przetestowania przez EA Access :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poogladalem na yt mecze z pelnej wersji i nadal mi sie podoba. Pozostaje optymista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×