Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Boca Juniors z Tevzem i Palacios na szpicy dają radę. Potwierdzam sezony to gra ta sama co w demo. Futa zoptymalizowli pod gimbazę.

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze grałem w fifę lecz od jakichś 5 lat już nie gram w tego typu gry, i po takiej przerwie chciałbym wrócić do serii tylko nie wiem czy brać fifę czy pes, przeczytałem dużo recenzji lecz nie pomogło mi to zbytnio w niczym może jest ktoś kto ograł obie gry i może się wypowiedzieć, zależy mi na rozgrywce online.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie słabe gry mamy ma rynku. Ale PES jest przed paczem (czwartek) a FIFA po. Game play PES a jest sporo lepszy, natomiast jest masa niedociągnięć i podobnie jak w FIFA do PES wdarły się handicapy aby dzieci mogły wygrywać.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze grałem w fifę lecz od jakichś 5 lat już nie gram w tego typu gry, i po takiej przerwie chciałbym wrócić do serii tylko nie wiem czy brać fifę czy pes, przeczytałem dużo recenzji lecz nie pomogło mi to zbytnio w niczym może jest ktoś kto ograł obie gry i może się wypowiedzieć, zależy mi na rozgrywce online.  

 

Bierz Fife bez dwóch zdań, jak ogarniesz silnik to będziesz się delektował grą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest różnica czy nowa fifa czy używana ? chodzi mi o to czy w nowych są jakieś kody do wykorzystania itp a wiadomo iż w używkach może nie być ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sezonach jak przegrywałem nigdy nie udało mi się zremisować lub wygrać a jak wygrywałem to nigdy nie przegrałem i nie zremisowałem.

Edytowane przez kondzionh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sezonach jak przegrywałem nigdy nie udało mi się zremisować lub wygrać a jak wygrywałem to nigdy nie przegrałem i nie zremisowałem.

Co ty bierzesz?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi powiedzieć o co do cholery chodzi w tych karnych na dwa tempa? Wciskam strzał po ustaleniu siły strzału, trafiam w tarczę i dupa, 0 pkt... z każdym dniem ta gra wnerwia mnie coraz bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelasz normalnie karnego ale przed samym uderzeniem naciskasz ponownie kolko, wtedy tworzy sie magiczne drugie tempo a tarcza w ktora celowales przelatuje na druga strone bramki i jak wiadomo trzeba w nia trafic. Banal.

Juz mi sie duet Tevez - Aguero podoba, chcialbym srac coinsami i moc ich kupic :P

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma mega skrypty pierwszy raz dzisiaj sie o tym przekonalem,o ile na poziomie 8,7,6,5,4,ligi nie sa odczuwalne to juz wyzej bardzo wala w h...gralem z 4 lamusami w nocy i z kazdym byly skrypty.Dziala to seriami jak nie idzie to jest seria porazek nie wazne co by sie nie zrobilo....Dla przykladu jeden mecz 18 slopkow i porzeczek!!!!!!!!!!!!!2 mecz gram w przeadze prowadze 2-0 nagle koles ma jedna akcje z dupy gol .....Napieram cala druzyna koles nie moze wyjsc z polowy karny dla mnie strzelam idealnie i co broni:)Za chwile znowu karny zero kartek znowu broni:)Pozniej strzela mi gola bo dwoch obroncow poploatalo sobie nogi KINO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak już od dawna jest. tzw momentum, jak ci nie idzie wyłącz grę zagraj na następny dzień,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego dochodza zlagowane brudasy z arabii....nie da sie grac z tymi burakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego dochodza zlagowane brudasy z arabii....nie da sie grac z tymi burakami.

Omijaj herby arabskie i nazwy z al na przodzie a lagów nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakaś aktualka do 1.03 co wnosi wie ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

◾Star heads for some players, many of which are from the newly promoted Barclays Premier League teams this season.
◾New third kits have been added for Roma, Barcelona, and Inter Milan.

This update includes general stability improvements and addresses the following items identified by the community and the FIFA Live Service team:
◾Improvements to online matchmaking.
◾One instance of a team celebrating a goal at the wrong moment.
◾An exploit to win/loss record in FIFA Online Seasons.
◾Correct country flags appearing in FIFA Pro Clubs.
◾One instance of Pro Club accomplishments resetting for a small number of users.
◾An issue on PS4 that caused screen size changes to not save correctly.

In addition to the above, the update addresses the following in FIFA Ultimate Team:
◾Updated the default value assigned to the Buy Now option to the max value when listing an item for sale on the Transfer Market.
◾Improvements to Compare Price when used on consumable items.
◾Issue where your Goalkeeper was the default selection for all Player Roles.
◾An issue in settings where the image of the ball didn’t match the selected ball.
◾An issue that caused a shared Concept Squad to be displayed as a playable squad in the EA Sports Football Club news feed.
◾An issue with the use of historical kits by your opponent in Play a Friend’s Squad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakie twarze zostały zaktualizowane ? Myslalem ze tak jak rok temu, bedzie aktualizacja tych zespołów z BPL które awansowały z Championship, tymczasem u mnie nie widzę żadnej zmiany.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po angielsku to sam mógłbym sobie przeczytać na ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po angielsku to sam mógłbym sobie przeczytać na ea

Ucz się języków albo poznaj wujka Google koleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty cwaniaczku, a Twoi rodzice umieją angielski ???  A wujek google z dupy tłumaczy więc daruj sobie takie uwagi, jak jesteś taki kumaty to przetłumacz a nie posty nabijasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od jakiegoś czasu nie działa mi companion na tel. Po zalogowaniu do ea account wyskakują jakieś samouczki i nie odpala aplikacji. Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web app dziala normalnie? Spróbuj wywalic z telefonu i na nowo zainstalowac

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web app dziala normalnie? Spróbuj wywalic z telefonu i na nowo zainstalowac

Web app śmiga, już instalowałem na nowo i cały czas to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec na odleglosc, moze spróbuj czy sie zalogujesz na innym telefonie. Wtedy przynajmniej bedziesz wiedzial czy to wina aplikacji na danym telefonie czy konta i dostepu do niego

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×