Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, ogarniam z dzieciakiem demo fify i mam kilka pytań. Czy w pełnej wersji występują takie sytuacje jak: podając do zawodnika A piłka leci do zawodnika B , który stoi na gorszej pozycji ( wiem, uwzgledniam tu siłę i kierunek podania a i tak piłka leci nie do końca w zamierzonym kierynku). Czy po wslizgu obrońca zbiera się do pionu godzinę lub wstaje i biegnie w innym kierunku niż piłka. Nie są to sytuacje nagminne ale trochę irytujące. Dzieciak mnie męczy o tę grę ale jeśli te bugi występują to marne jego modlitwy.

Kupuj, zabawy dużo i na multi i na kanapę, a cena teraz dosyć niska :) nic tylko brać.

A sytuacje które opisałeś zdarzają się ale nie są nagminne ;) - ustawiasz sobie który z tych elementów (podania,strzały itd) ma być asisted, semi-asisted, manual w opcjach gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji promocji zrobiłem przesiadkę z pes 2016 na fifę z powodu olewania przez konami swojego produktu i potrzebuję parę rad. Uczę się trików i już coś tam ogarniam ale czy jest taka opcja jak w pesie, żeby iść z piłką przy nodze? Zauważyłem, że jak gram to czasami przeciwnik jest bardzo zwrotny i to raczej nie są zwykłe triki. Klikam r1 + l2, żeby skuteczni blokować a czasem po prostu odwróci się przeciwnik w druga stronę i mój obrońca jest już minięty. Czasem też piłkarz przeciwnika wbiega w moje pole karne i mija moich obrońców jak tyczki mając piłkę przy nodze. Jakieś rady jak można tak wjechać w pole karne z piłką przy nodze i tak łatwo zmieniać kierunki biegu? w pesie można było przytrzymać l2 i wtedy w łatwo sposób minąć rywala. Czasem też ciężko trafić kółkiem aby odebrać piłkę rywalowi bo właśnie piłkarz nagle skręca na ukos a noga już nie sięga piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sekret na szybkie obroty a'la balans ciałem to własnie trzymanie z umiejetnym wyczuciem L2 w trakcie zmian kierunku ruchu. Bez zadnych sprintow itd w trakcie tego manewru. W ten sposob kilka turniei wygranych pęklo, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli l2 podczas zmiany kierunku biegu i można minąć obrońców jak tyczki?

Czyli l2 podczas zmiany kierunku biegu i można minąć obrońców jak tyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym balansem ciała to jakaś porażka kompletna. Nie chcę bluzgać, ale to jest kurwa żart i to cmentarny. "Play beautiful". Tsa. Przeciwnik tylko podaje do 30 metra, potem próbuje wjechać w pole karne i zazwyczaj mu się to udaje. Obrona głupieje. Ale to i tak tylko połowa dramatu. Druga, to pieprzona statyczność napastników. Stoją w jak PESIE 2013 i nie wyjdą do zagrania. Czyli defacto muszę grać tak jak wszyscy, do 30 metra klepa, a potem wjeżdżać jakimś rajdowcem. Dośrodkowania? Bitch please, bramkarz jak supermen pokonuje w 3 sekundy 13 metrów jak jakiś pierdolony bolid formuły 1. Piąstkowanie i po akcji. Wyjście na dobieg? Zapomnij, najczęściej napastnik zareaguje wolniej niż obrońca, przez co wszystko w piach. Gram 3 dzień i dawno mnie tak FIFA nie wkurwiła. 

 

PS: Czy w szesnastce nie ma już opcji ustawienia muzyki po golu, czy to po prostu jest tak zakamuflowane, że nie widać nigdzie tej opcji? W poprzednich częściach to był standard. 

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do usunięcia

Edytowane przez ajuszczyk82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, albo jestem ślepy albo nie widzę podobnego działu na ps3.

Sąsiadowi fifa 16 tnie kiedy gra off-line. Co kilkanaście sekund przycina grę. U mnie na tej samej płytce jest wszystko okej. Inne gry działają mu poprawnie. Wie ktoś o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w 16' stworzyć własny klub? Coś jak dawne creation centre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak podobnie przy 15. Niech sprawdzi czy ma włączone uPnP w ustawieniach routera.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może poradzić, gdzie znaleźć instrukcje do obrony (jakie guziki wciskać kiedy)? Przeciwnik albo mnie nonstop przepycha (nieważne czy ważę 50 czy 95 kg) albo zawsze dochodzi do piłki przed moim zawodnikiem. Zakładam, ze trzeba coś "trzymać"? L2, X, R1, coś innego? Na youtubie 90% porad to tylko "nie atakuj piłki", cofaj się, etc. - ale szukam konkretnej "klawiszologii".

 

Jak ta gra mnie wk*rwia :) Ale mimo wszystko jest lepsza, trzeba się więcej naklepać w ataku. Rajdy kamikadze (od połowy, do gola jednym gościem) to połowa meczów - ale ja gram jak lama, caly czas 10 liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 używaj Jackie movment nie wychodź obrońcami (tylko w ostateczności) wracaj pomocnikami

G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy pełna wersja różni się dużo od dema? chodzi mi o sam gameplay, który w końcu od lat na prawdę mi przypasował m.in wolniejsze tempo, kreowanie akcji, duża przypadkowość, bardzo mi się to podoba w demie ale wiem że często w pełnej wersji coś zmieniają. Jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najlepsze polskie forum fify?

chyba www.fifapolonia.pl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a który kanał YT z tutorialami polecacie? Żeby szybciej ogarnąć obronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasi albo Ovvy, oni dość dobrze robią tutoriale, pokazując przykłady akcji.

Krasi albo Ovvy, oni dość dobrze robią tutoriale, pokazując przykłady akcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasi to parówa. Kazdy tutorial tytuluje jako amazing albo best, lub jako glicz a w filmiku pieprzy banaly.

Jak chodzi o obrone to nikt nie zrobil lepszych tutoriali od goscia o nicku soetie.

Edytowane przez matinx
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasi to parówa. Kazdy tutorial tytuluje jako amazing albo best, lub jako glicz a w filmiku pieprzy banaly.

Jak chodzi o obrone to nikt nie zrobil lepszych tutoriali od goscia o nicku soetie.

Dzięki, pooglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary na kanały YT.

Oglądam teraz mecz Soetie (Bayern vs Real) i jestem w wielkim szoku jak ten meczyk jest że tak powiem wyglądający jak prawdziwy football w porównaniu z arkadowym PES z którego chce switchowac. Jestem pozytywnie zaskoczony i zastanawia mnie czy to tak wygląda zawsze? Chce grać sezony ( nie interesuje mnie FUT)czy grając sezony można mieć wrażenie , ze gra się w prawdziwy taktyczny futbol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak umiesz grac, to ta gra moze wygladac w ten sposob. Jak trafiasz na leszczy, co biegaja w kolko zawodnikami z 90+ pace to wiadomo, ze jest inaczej. Kwestia tego jak Ty grasz i z kim grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to bieganie z Pace 90+ jest OP? Czy ogarnięcie obrony sprawi, że będę się z takich ludzi śmiał?

Korci mnie aby kupić w poniedziałek FIFE, ale biegać za murzynami z wysokim pace też nie chce.

A nie ukrywam, że chce dużo grać sezony online.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pace w tej edycji to zaden problem. Nie ma porownania z zeszłą. Ogarniesz obrone i nic Ci te murzyny nie zrobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi świetnie :)

Zagralem kilka meczy w demo i albo ta FIFA taka dobra, albo już jestem anty pes po tej edycji i wszystko biorę na klatę.

Jestem zauroczony :) i kupuje fife. Tak na marginesie zastanawiam sie tylko jak ja ogarnę jednocześnie sprint i pressing kolegi w tej grze haha. Macie zmieniane konfigi czy szarpiecie dwoma palcami na spustach? :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wróciłem po jakimś czasie .... No i momentum na wejściu dało mi "lewego" prostego w mordę :) 4 poprzeczki Pogby , 3 Valdermamy :) Wszystko sprzedałem ( ceny spadły ... ale legend aż tak nie :) :) ) i zakupiłem Polskę z fioletowym Lewym ach zawsze chciałem taką mieć ... Dużo się zmieniło widzę Rybus 80 , Grosicki 80 .... Kto na spo ? Srebrny Linetty czy jednak stary dobry Mierzej ?

Editi : jeezzu to nie ten topic :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi świetnie :)

Zagralem kilka meczy w demo i albo ta FIFA taka dobra, albo już jestem anty pes po tej edycji i wszystko biorę na klatę.

Jestem zauroczony :) i kupuje fife. Tak na marginesie zastanawiam sie tylko jak ja ogarnę jednocześnie sprint i pressing kolegi w tej grze haha. Macie zmieniane konfigi czy szarpiecie dwoma palcami na spustach? :biggrin:

Demo > Pełna wersja. 

 

Wg mnie to dwie różne gry :) Po kilku patchach gameplay jest zupełnie inny i porównać go do tego z dema jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×