Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaki jest stan gry FIFA 16?

Nie interesuje mnie ultimate team, chce pograć z poznanymi ludźmi 1v1 i online division słabszymi drużynami pokroju Sevilla etc.

Czy takie granie nie jest frustrujące? Czy gra jest wolna od lagów i skryptów ? Czy w FIFA 16 da się grać atak pozycyjny mozolnie tworząc akcje?

Proszę o obiektywne opinie bez zakrzywiania rzeczywistości :). Warto kupić fifę 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up jak dla mnie warto. Utimate Team gra w grze. Nie gram w ten tryb bo braknie mi życia. Gram sezony online różnymi zespołam.Rozegrałem prawie 400 meczów online i nie mam dość. Polecam

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodzę się z Killerem,mimo wszystko warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrac FIWC jak ktos chce skillowo pograc poziom naprawde wysoki,choc zdarzaja sie spammerzy to ogolnie ludzie graja podaniami....Mozna sie sprawdzic jak wypada sie na tle powiedzmy najlepszych:)

 

 

Mnie ta gra czasem doprowadza do wscieklosci,mowie sobie wtedy nie wlacze wiecej,po kilku chwilach jak ochlone znowu chce grac:)Wiadomo gra ma sporo rzeczy do poprawy,najwieksza bolaczka jest jej tempo i skrypty,ktore zwlaszcza w FUT czesto mi sie trafiaja...Kazdy znajdzie cos dla siebie,od siebie moge szczerze polecic.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakiś sposób na serię dziwnych meczy, w których piłka w żaden sposób nie chce wpaść do bramki, czyli serie przegranych meczy. Jest to dla mnie dziwne, że są serie gdzie wygrywa się kilka lub nawe kilkanaście meczy a potem seria jednej wielkiej niemocy - piszę oczywiście o sezonach online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odejdź wtedy kolego od konsoli albo zagraj w co innego. Ja tak robię po trzech porażkach z rzędu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sposób też znam, ale to żaden sposób. Dziwi mnie to, że nagle z meczu na meczu nie można nic wygrać. Żadne podanie do celu nie dochodzi, żadnej akcji nie można zrobić, rywal jest dosłowanie wszędzie. Dziwi mnie to, bo tak zaczęło być od 4 ligi. Chyba nagle nie zapomniałem jak się gra w tą grę, aczkolwiek już się zastanawiam. Szkoda, że w każdej jednej serii jest to samo. Serie zwycięstw i przegranych. Tylko zastanawia mnie jak goście z top 100 mają takie rankingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sposób też znam, ale to żaden sposób. Dziwi mnie to, że nagle z meczu na meczu nie można nic wygrać. Żadne podanie do celu nie dochodzi, żadnej akcji nie można zrobić, rywal jest dosłowanie wszędzie. Dziwi mnie to, bo tak zaczęło być od 4 ligi. Chyba nagle nie zapomniałem jak się gra w tą grę, aczkolwiek już się zastanawiam. Szkoda, że w każdej jednej serii jest to samo. Serie zwycięstw i przegranych. Tylko zastanawia mnie jak goście z top 100 mają takie rankingi.

Wydaje mi sie ze w fifie zeby nie bylo za latwo i zeby za szybko nie dojsc do 1 ligi,dziala system sktyptow,i szukania graczy...Za dobrze ci idzie odrazu szuka lepszego gracza lub sa dziwne mecze typi 20 strzalow do jednego i przegrana....Dla mnie Fifa byla by prawie idealna bez tych dziwnych serii i skryptow...no i tego tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez skryptów, dziwnych akcji i pace to już nie FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając fife z anglii nie ma żadnych problemów z graniem online itp ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedynie wersja językowa będzie się różnić. Sam miałem 14 z Niemiec bo na urodziny dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

taka sprawa :):)

Konto plusa dzielone na dwóch.

Na kosoli pierwszej  jedno konto ustawione jako "główne" drugie jako dodatkowe można grać po dołączeniu w dwóch

Konsola druga - 2 konta podstawowe ( te same co na pierwszej)  i tu juz jest problem , konto ktore dzieli plusa cały czas dopomina sie o zakupienie plusa.

Czy jest jakas mozliwosc aby to obejsc . Bez sensu troche ze na "gosciu" nawet nie mozna się dołączyć .

Jakieś sugestie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak efektywnie odbierać piłkę w tej wersji fifa? Mam z tym mega problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi gdzie się podziały warunki atmosferyczne w tej edycji? Dlaczego nigdy w meczu online nie miałem deszczu lub śniegu? Czy to dla tych baranów z Ea takie trudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi gdzie się podziały warunki atmosferyczne w tej edycji? Dlaczego nigdy w meczu online nie miałem deszczu lub śniegu? Czy to dla tych baranów z Ea takie trudne?

Wszystkim jak widac nie da sie dogodzic, wiekszosc narzekala na mgly, deszcz, śnieg wiec EA zadziałało w patchu i jest to mocno ograniczone. Niestety jesteś w mniejszości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi gdzie się podziały warunki atmosferyczne w tej edycji? Dlaczego nigdy w meczu online nie miałem deszczu lub śniegu? Czy to dla tych baranów z Ea takie trudne?

Też lubiłem od czasu do czasu zagrać w jakimś śniegu zwłaszcza, że trafiało sie to zimą a u nas ostatnio białego puchu nie uświadczysz w deszczu ani razu w tej edycji nie grałem, mi to jakoś. Specjalnie nie przeszkadzało, zawsze jakieś urozmaicenie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy nowy system obrony jest również w online na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwacie jakieś zmiany po ostatnim patchu?

 

Tak, grając Arsenalem, po patchu rozegrałem jakieś 20 meczy, wszystkie z Barceloną, nwm czy to jest wina patcha czy nagle wszyscy zaczęli nią grać ale trochę denerwująca sytuacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre , wyglada to tak jakby golkiper chial do wszystkich powiedziec... pierd.....le nie robie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gram w trybie sezony i zauważyłem że praktycznie ciągle gram u siebie. Pomijając już fakt że większość męczy z barcą tak jak kolegą wyżej napisał. Czy wiecie może czy można coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam różne mecze, z różnymi zespołami u siebie i na wyjeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Zainteresowała mnie ta promocja na ps store odnośnie fify ale 15 bardzo mnie odepchnęła tym naciskiem na drybling no i ostatecznie przesiadłem się na pesa 16. Czy w tej części dalej można jednym piłkarzem przedryblować sobie całe boisko? Poprawili wślizgi? Bo w 15 były bezużyteczne.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×