Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.... ja wczoraj troszeczkę pojeździłem w nocy i jakoś nie bardzo to wyglada :38_worried: dodatkowo jest progresja czasu x5 i nagle robi się jeszcze ciemniej niż na początku w ogóle to muszę światło zgasić w pokoju i jechać po ciemku bo szafa mi się odbija hahahahahahshsjs ! Tez jestem za opcja : dzień ! Pozdrawiam wszystkich

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Error: spokojnie, nie wszyscy muszą być kosmitami  A co do gromadzenia ekipy to mi nie podoba się jeden potencjalny skutek - najdzie się sporo nowych ludzi i kilku ludzików z obecnej ekipy dostanie kosza bo nagle liczyć się będzie tylko tempo. Serio, głęboko w tyłku mam tempo i nie to powinno decydować o tym czy ktoś pojedzie w wyścigu. Póki jest dużo osób to teoretycznie może się kręcić bo i wolniejsi zmieszczą się w room B ale z chwilą kiedy zapał osłabnie i liczba osób skurczy się do np. 20 - wróci koncept jednego pokoju na 16 osób a reszta dostanie kopniaka. Mam wrażenie, że próbujesz Error rozwiązywać nie nasze a cudze problemy i deprecjonować coś takiego jak lojalność i zaangażowanie w tworzeniu tej ligi. Może mam zbyt wybujałą wyobraźnię ale - tak czy inaczej - obawy występują i jeśli tak to ma wyglądać - trzeba zadać sobie pytanie czy inwestować swój czas w takie przedsięwzięcie już na tym etapie. Oczywiście doceniam jednocześnie próbę konsolidacji środowiska, to akurat szczytny cel - ja kwestionuję jedynie metody.

 

Żeby nie było, że jedynie krytykuję a nie daję nic od siebie - uważam, że w obrębie sezonu osoba przydzielona do ligi nie powinna być wykopana, nieważne z jakiego powodu (zakładam, że nie przesadza na torze). Danym eventem pracujemy na swoją reputację bieżącą i jeśli ktoś jest cholernie wolny ale jednocześnie niezawodny, ma wzorową frekwencję i jeździ czysto - powinien mieć gwarancję jazdy w kolejnym evencie (o ile sam/sama się nie wycofa). Do tego dodał bym coś w rodzaju reputacji szerszej, która w obliczu konfliktu (kto ma jechać) powinna faworyzować zawodników znanych i sprawdzonych w lidze w porównaniu z zupełnymi świeżakami (niezaleznie od renomy na innych platformach). Nawet jeśli Ci pierwsi mieli sporą rozłąkę ze ściganiem.

 

Druga zasadnicza kwestia to platforma organizacyjna. Moim zdaniem zupełnie niedopuszczalne jest to, że mamy pincet tysięcy różnych miejsc, w których rekrutujemy/potwierdzamy udział w wyścigu itd. Uważam, że jedynym liczącym się w tej kwestii medium powinno być np. to forum. Wtedy nie ma nieporozumień, wszystko jest zawsze w jednym miejscu i jest spójność. Co nas interesują inne fora? Fejsy? Czaty? Weźmy choćby to co napisał seba - dla kogo tam pisałeś? Jeśli komuś zależy, żeby z nami jeździć i się z nami integrować - powinien uszanować wybrane przez nas medium i się dostosować. Nie chce założyć kolejnego konta? Rozumiem ale zasady to zasady i porządek musi być. Rozumiem też, że rekrutacja (jeśli w ogóle to ma sens) powinna być prowadzona szerokim kanałem ale każdy komunikat powinien zawierać stosowne przekierowanie tutaj. Jeśli wypracujemy taki konsekwentny system to w pewnym momencie nabierze on obrotów i będziemy mieli ligowy samograj.

Pięknie ! :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sir Siekier napisał:

Pomijam oczywiscie fakt ze chlopaki sa bardzo szybcy. Dla porownania na Monzie ja robilem 1:36:8 tak...? U nich na tych samych ustawieniach Sylwek robil 1:35:7... przepasc. 

 

Error - to porównanie nie ma sensu. Przecież nie każdy  lubi i się dobrze czuję w tej klasie.  To że jest ktoś szybki na danym torze nie znaczy że jest jakimś kosmitą. Akurat tor Monza chyba wszyscy znają nie tylko z PCars.. .   Oczywiście można przypuszczać że jest ktoś szybki :) ale tor weryfikuje .

 

@cieglo@Sir Siekier

 

Ja ogólnie idee  jak najbardziej popieram ale uważam że nie powinniśmy robić tego tak szybko. Na spokojnie jeśli miało by to wypalić to zacząć od nowego eventu inauguracyjnego a nie po pierwszym evencie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz jedyny sluszny i prawilny dowodca nie pozwoli na chaos.

teraz jeszcze czekamy na info co z pora dnia na suzuce, sieniu ugniesz sie pod naciskiem wiekszosci, tych ktorzy sie wypowiedzieli na temat jazdy w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki... Co jest pewne na te chwile to ustalenia dotyczace tej niedzieli. Co do ktorej nic sie dla nas nie zmienia. Reszta to plan ktory jak najbardziej moze sie zmienic. Ja podalem przyklad jak to moze wygladac.... Jednak nic nie jest na 100%... Nie wiemy nawet ilu z tamtej grupy pojdzie wyscig w niedziele...

Za szybko napisalem fakt. Ale przynajmnoloej macie czas na przemyślenia.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno niechce żeby były jakieś dymy i kłótnie kto ma gdzie jeździć.  porostu krótko mówiąc jest unas paru gości którzy chcą jeździć uwas nad komplet i powstał pomysł żeby wspólnie się ścigać.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz słów kilka o godzinie wyścigu,mogę zrobić wyjątek na ten wyścig taki ustawiamy godzinę na 19:00 i progresja czasu x2 dzięki temu nie będzie ciemnej nocy,chociaż ja się dobrze czułem jak zapadał zmrok

Pasuje wam??

Sprawdźcie sobie i dajcie odpowiedz ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zostawmy progresję x5, ale tak ustalmy godzinę startu, żeby połowę był zmrok, a połowę już jaśniało... Albo na odwrót...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien... dajcie normalny dzien, ja nie chce szukac drogi tylko sie scigac.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topru.... Lider przemowil! Po dyskusji.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dajcie 4 rano z progresja może 5 x.  mi generalnie wsio ryba może być i 12 w nocy :).  jak dla mnie nie powinno to podlegać dyskusji.  szef wszystkich szefów ustalił event i trzeba się dostosować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, seba87 napisał:

To dajcie 4 rano z progresja może 5 x.  mi generalnie wsio ryba może być i 12 w nocy :).  jak dla mnie nie powinno to podlegać dyskusji.  szef wszystkich szefów ustalił event i trzeba się dostosować :)

ty seba testowales w ogole? czy tylko tak sie wypowiadasz patrzac na filmy z youtube, albo w ogole tylko przyjmujac fakt jazdy w nocy.

ciemno, czarno, szafy sie w telewizorach odbijaja, krakse masz i nic nie widzisz. to nie singapur w sztucznym swietle, tam jest po prostu za ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nikt nie powiedzial glosno!! Odbijajace sie szafy to naprawde duzy probleml!

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wygląda to tak jeśli chodzi o 19:00 i progres czasu x2 i tak już zostanie,bo nie jest ciemno ja bez włączonych świateł jadę :1_grinning:

 

Edytowane przez sieniu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie podstawowe!!! Czy szafa ci się nie odbija??

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tprudzic napisał:

ty seba testowales w ogole? czy tylko tak sie wypowiadasz patrzac na filmy z youtube,

Oczywiście że jeżdziłem całe 24 h. Jechałem  Lemans przez 3 h  (realny czas)samochodem LMP1. jedyne co mnie denerwowało to to że mi opony strasznie sie wychładzały i nie wiedziałem co z tym zrobic. Bardzo mi sie podobało i tyle.

Edytowane przez seba87
poprawka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topru, widziałem, że wkleiłeś swój czas na psn - jak wyglądały Twoje opony (czasy też) pod koniec stintu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy czas 1:34.707 na lekko zmodyfikowanym setupie w porownaniu do tego co wyslalem.

opony pod koniec 20min wyscigu byly gole(3min przed koncem juz nic nie bylo na tych wskaznikach). czasy jakies 1:37.xxx jak przejechalem bez bledu. ale mysle ze jak lagodniej bede sie obchodzil z oponami to pod koniec wyscigu moze byc lepiej. poza tym jeszcze pewnie cos zamieszam.

ale wiesz, twoj mclaren to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki bo nie grałem w PC od odejścia od Was. Czy nadal wywala z pokoju w czasie wyścigu czy to już naprawili?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi stabilnie, ale czasami kogoś wywali. Myślę że z tobą jest problem odleglosciowy albo masz słaby net. Wywalalo cie tez jak grałeś z kim z twojego kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioniu, stary druhu! Wracaj! Gry juz jak odszedles to nie naprawili... wogole juz patch nie wychodza. Teraz po prostu gramy i na bledy nie zbaczamy...

 

Jaki czas zrobiliscie Mclarenem do tej pory. Ja nie usiadlem jeszcze. Jednak mam seta na 1:30x7xxx... Optymistycznie sie czuje...

 

Cienglasz, w odpowiedzi na twoj post. To forum to forum glowne dla nas. Jestes przydzielony do grupy pierwszej w 16. To sie liczy dla ciebie. W zwiazku z tym ze pokoj drugi to bedzie mieszanka naszej rezerwy... gdzie tak naprawde to sa 2 osoby a grupa z tamtego forum.  Zalozenie jest takie ze w zwiazku z faktem ze ich jest 8-9 to oni jada w drugim pokoju a u nas np nie bedzie miejsca dla peli to on moze jechac z nimi a ze zasady sa te same moze sie spokojnie przygotowywac w ciagu tygodnia bez problemu. Akcja z spadkami i awansami jest opcja ale tylko wtedy gdy  bedzie stabilna liczba. dlatego tez czas na mieszanie (rozszerzanie spolecznosci) jest teraz kiedy jeden pokoj jest pelny w 100% i te 16 ma 100% wyscig w super stylu. 

Obszarow komunikacji musi byc duzo.. ale to tak naprawde nie twoja dzialka. Ty dowiadujesz sie tutaj na forum jaki tor jakie ustawienia i zglaszasz sie do wyscigu ktorego sklad w sumie znasz bo znajduje sie na stronie 1. Inne forum cie nie interesuje. Bo tam sie dzieja rzeczy ktore ciebie jakby nie dotycza. Wydaje sie ze jest chaos... ale co mialem i mam caly czas na uwadze to to abyscie tutaj zawsze czuli sie pewni ze nigdy siie nie cofniemy a co najwyzej ddo przodu mozemy isc.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siemka Wszystkim

Chciałem się  odnieść do twojego wpisu cieglo.

NIE Rozumiem twoich obaw. Nikt nie chce zmieniać zasad panujących  u was, nie wiem w czym widzisz problem ,że  dojdzie paru nowych graczy? Nie ważne czy bedziemy szybcy czy wolni starych graczy od was nikt nie chce wyrzucać!Będą  dwa pokoje gdzie wszyscy się  zmieszczą,  tak jak sieniu pisał narazie  to jest próba, a jak  wypali to w czym problem żeby  zrownoważyć pokoje, żeby  nie było różnicy  między  pierwszym a ostatnim na jednym kòłku 8 sekund i lepiej będzie  dla tych wolniejszych bo nie będą  jechać  ze swoim "cieniem" tylko za kimś kto jedzie zbliżonym tempem.

Druga sprawa to platforma oranizacyjma.

Tu u was jest wszystko ustalane my tylko sie dostosowujemy, a seba chcial info z godziną  startu w grze żeby u nas na forum ludzie dokładnie wiedzieli czy jedziemy w nocy czy w dzień, nie wiem w czym widzisz problem.... 

Widzę  że  jesteś  dodany do grupy na psn od dłuższego czasu prowadzimy tam rozmowy a ani razu nie widziałem Cię  w dyskusji . 

Kolego spokojnie nikt nie chce  psuć  wam forum.

Pozdro

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dac ci seta ktorego nie przetestowalem. Obawiam sie ze ci szafa przeciazen nie wytrzyma.  Bede mial ja na sumieniu. 

Pozatym mam teraz apke w psn community. W pracy mam ostatnio sporo czasu to bede pisal na tych roznych grupach do ludzi aby dolaczyli ... Ja chce miec mase aby moc zrobic rzezbe... :1_grinning:

Kaczy.. termin kolego jest sredni.. Prosze uzyj Przyjacielu..... przyjacielu:D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×