Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy serwer to wytrzyma i czy nie będzie tak jak z przywołaniem pomocnika; 1000 chetnych na jeden znak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o trofeum za infuzję, mogę kupić xx sztyletów i na każdym zrobić inną infuzję?

Dokładnie tak. Jeżeli farmiłeś np mieczotrawy i masz włócznie satyrów to tak samo możesz ich używać.

Pytanie czy serwer to wytrzyma i czy nie będzie tak jak z przywołaniem pomocnika; 1000 chetnych na jeden znak :-)

No na chwilę obecną jest na stronie wypisanych prawie 250 chętnych, a do wieczora to jeszcze daleko. No i na pewno masa ludzi się nie zapisała, tylko po prostu weźmie udział. Jak to wyjdzie, się okaże.

I tak obstawiam, że jest to lepsza metoda farmienia tego cholerstwa niż rycerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy serwer to wytrzyma i czy nie będzie tak jak z przywołaniem pomocnika; 1000 chetnych na jeden znak :-)

Serwery są stworzone żeby obsługiwać zapytania od kilkuset tysięcy osób w tym samym czasie więc te 300-500 osób nie zrobi różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj w 2h wpadło 9 itemów na rycerzach.

Celldweller na słuchawkach i można się tak bawić przy drinku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhorm padł za 4 razem w sumie to małe wyzwanie stanowił 4 ciosy i go nie ma. Tancerke ubilem prawie za 1 razem zostało jej 20% hp za drugim podejściem ubiła mnie od razu tutaj już czuję że jest trudniej. Jej wygląd muzyka sposób poruszania się jest fenomenalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobnie miałem. Za pierwszym razem gadzinę prawie rozjechałem ale i ja i ona jechała już na ostatkach HP... dorwała mnie pierwsza. Myślałem że stanowi większe wyzwanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie przechodzę grę 2 raz i po obejrzeniu ostatniego trailera szukam takiej pokraki co jest w 1:58, widział ktoś już to coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie przechodzę grę 2 raz i po obejrzeniu ostatniego trailera szukam takiej pokraki co jest w 1:58, widział ktoś już to coś?

Oceiros. Lokacja to ogrody zatraconego króla. Po walce z tancerką po drabinie na górze i w lewo. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceiros. Lokacja to ogrody zatraconego króla. Po walce z tancerką po drabinie na górze i w lewo. 

dziex niepoznałem go oczywiście za 1 przejściem  go pokonałem i to co dalej też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że z covenantów rzeczy da się zrzucać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhorm padł za 4 razem w sumie to małe wyzwanie stanowił 4 ciosy i go nie ma. Tancerke ubilem prawie za 1 razem zostało jej 20% hp za drugim podejściem ubiła mnie od razu tutaj już czuję że jest trudniej. Jej wygląd muzyka sposób poruszania się jest fenomenalny

Yromha miałeś na 4 strzały a Tancerka Cię pojechała? :shok: Jakim cudem? Ja Tancerkę pokonałem w miarę sprawnie, ale Yormha tłukłem z dobry kwadrans zanim padł...

Jaki masz lvl i czym bijesz jeśli można wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie przechodzę grę 2 raz i po obejrzeniu ostatniego trailera szukam takiej pokraki co jest w 1:58, widział ktoś już to coś?

Tak musisz zejść niżej Katakumb. Pomyliło mi sie robakiem, przed Lothric na lewo wejście.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yromha miałeś na 4 strzały a Tancerka Cię pojechała? :shok: Jakim cudem? Ja Tancerkę pokonałem w miarę sprawnie, ale Yormha tłukłem z dobry kwadrans zanim padł...

Jaki masz lvl i czym bijesz jeśli można wiedzieć?

Gigant jest na 4 strzały o ile kojarzę gdy używa się Storm Bringera (skillem się go bije). Wtedy 4 razy i po sprawie. Ale wygląda na to że tylko na niego jest tak dobry ten miecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że z covenantów rzeczy da się zrzucać hehe

Drugi gracz ich nie podniesie, bo ich nie widać. Chyba że coś w ostatnim paczu zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigant jest na 4 strzały o ile kojarzę gdy używa się Storm Bringera (skillem się go bije). Wtedy 4 razy i po sprawie. Ale wygląda na to że tylko na niego jest tak dobry ten miecz.

Nawiązanie do Storm Rulera i Storm Kinga z Demon's ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yromha miałeś na 4 strzały a Tancerka Cię pojechała? :shok: Jakim cudem? Ja Tancerkę pokonałem w miarę sprawnie, ale Yormha tłukłem z dobry kwadrans zanim padł...

Jaki masz lvl i czym bijesz jeśli można wiedzieć?

Użyłem tego miecza co leży pod jego tronem, ładowalem go burza i każdy cios zabierał po ok 5.5k hp i przy okazji go powalal. 4 Ciosy i padł hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigant jest na 4 strzały o ile kojarzę gdy używa się Storm Bringera (skillem się go bije). Wtedy 4 razy i po sprawie. Ale wygląda na to że tylko na niego jest tak dobry ten miecz.

 

 

Użyłem tego miecza co leży pod jego tronem, ładowalem go burza i każdy cios zabierał po ok 5.5k hp i przy okazji go powalal. 4 Ciosy i padł hehe

Wow, dobry patent. Przyda się na NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z którego ogniska w catacumbach lecą przedmioty do przymierza?

Z pierwszego przy toczącej się kuli.

Od ogniska w prawo, w lewo i atakujesz czerwonookich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego przy toczącej się kuli.

Od ogniska w prawo, w lewo i atakujesz czerwonookich.

To lipa, Chyba to bardzo rzadki drop. Cały czas wypadają embery.  Trzeba to przymierze na max do platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba.

Słuchawki z dobrą muzą, drink/browar. Żonę/dzieci wygonić spać.

I jazda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa, Chyba to bardzo rzadki drop. Cały czas wypadają embery.  Trzeba to przymierze na max do platyny?

Drop chance jest około 1/30 więc musisz ich teoretycznie zabić 100 żeby zdobyć 3.

30 jest potrzebne więc 1000 przeciwników do ubicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wygodne checklisty do druku na szybko skleiłem (na podstawie wikidots.com)

 

Pierścienie:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUb0ZjU0lzdUJPcWc/view?usp=sharing

 

Gesty:

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUazI2M1l5OWtxNGM/view?usp=sharing

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×