Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jest.

Dodatkowo czasami pojawi się atak minus wartość, występuje wtedy jak nie mamy wystarczających statystyk. Można używać broni normalnie ale dmg będzie niższy.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest skok,w czasie biegu l3.

Ten "stun" jest wtedy jak Ty kogos lub ktos Ciebie sparuje. Musisz w odpowiednim momencie uzyc L1 jesli masz tarcze z parowaniem.

Niektorymi bronmi tez mozna parowac.

Bardziej chodzilo mi o cos ala Stun gdy po dluzszym biciu moba ten zaczyna jakby sie chwiać albo zataczac na jakis czas i chyba wtedy tez mozna mu cos specjalnego zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzilo mi o cos ala Stun gdy po dluzszym biciu moba ten zaczyna jakby sie chwiać albo zataczac na jakis czas i chyba wtedy tez mozna mu cos specjalnego zrobic?

Wszystko zależy od przeciwnika niektórym coś można zrobić innych można po prostu bić.

Chyba, że chodzi o moby z tarczą jak wybijesz mu tarczę z ręki to podbiegasz do niego i używasz R1 zrobisz wtedy frontstab (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak dobra że rzygać mi sie już zachciało z tego grania i musiałem zrobić przerwę. A jeśli mi sie chce rzygać z grania to najwyższa rekomendacja dla gry bo ja długo nie lubię grać zawsze 2 godziny maks a tu chu... narkotyk 4 godziny grania i bóle głowy. Gra miażdży!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebna rada. Które drzwi otwiera : klucz do walącej wieży za kapiczką , i jak zabić w ten cholerny dzwon?

Do wiezy kupisz klucz za 20k u tej laski na krześle w kapliczce a dzwon? Hmmm... czyżbym coś przegapil? O jakim dzwonie mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent

Tak jest, po bloodborne mam taki głód dobrego PvP że biegam od wczoraj w jednej z pierwszych miejscówek i cały czas najeżdżam innych graczy.

Już wiem, że jak przejdę grę i znajdę swój build to w PvP wtopię masę godzi.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wiezy kupisz klucz za 20k u tej laski na krześle w kapliczce a dzwon? Hmmm... czyżbym coś przegapil? O jakim dzwonie mowa?

Właśnie uzbierałem i mam ten klucz.  Latam juz ze 3 h i za cholere nie wiem gdzie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uzbierałem i mam ten klucz.  Latam juz ze 3 h i za cholere nie wiem gdzie iść.

Stań w wejściu do Firelink patrząc na ognisko i wejdź po schodach po prawej do góry tam masz wyjście na zewnątrz i wieżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kapliczce zjednoczenie po schodach na prawo i wyjdź miedzy filarami i tam masz drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uzbierałem i mam ten klucz. Latam juz ze 3 h i za cholere nie wiem gdzie iść.

Ale w jakim sensie nie wiesz gdzie iść? Przecież to lokalizacja na 10 minut z paroma dobrymi lootami

Jaszczurka z migoczacym titanitem, zbroja, katana, pierścień dający więcej dusz za zabicie mobkow i gniazdo Sparky'ego do wymiany przedmiotów. I to chyba wszystko co pamietam

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie póki odpoczywam od tego dzieła. Jak otworzyć drzwi w miejscówce z wieśniakami w tych kanałach ze szczurami? tyle się naszukałem w tej miejscówce jakiegoś klucza czy czegoś żeby drzwi otworzyć i nic. i się poddałem niech ktoś napisze w spoilerze gdzie znaleźć klucz do tych drzwi. Gdy pomagałem ludziom to ludzie mieli te drzwi otwarte. Czyszczę wszystko jak leci liże ściany ale otworzyć te drzwi nie potrafiłem. A z innej strony widać że na dole jest parę świecidełek i muszę je mieć. Pomóżcie ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie póki odpoczywam od tego dzieła. Jak otworzyć drzwi w miejscówce z wieśniakami w tych kanałach ze szczurami? tyle się naszukałem w tej miejscówce jakiegoś klucza czy czegoś żeby drzwi otworzyć i nic. i się poddałem niech ktoś napisze w spoilerze gdzie znaleźć klucz do tych drzwi. Gdy pomagałem ludziom to ludzie mieli te drzwi otwarte. Czyszczę wszystko jak leci liże ściany ale otworzyć te drzwi nie potrafiłem. A z innej strony widać że na dole jest parę świecidełek i muszę je mieć. Pomóżcie ktoś.

Kupisz za 1500 w kapliczce od tej laski na krzesle

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stań w wejściu do Firelink patrząc na ognisko i wejdź po schodach po prawej do góry tam masz wyjście na zewnątrz i wieżę.

Byłem tam, nic z odwiedzenia tej miejscówki niewynika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz za 1500 w kapliczce od tej laski na krzesle

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

o kurde a ja tam chodzę i jak głupi szukam klucza. hm u niej jest do kupienia jakiś klucz za 1500? mógłbym przysiąc że jest tylko ten za 20000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jak dać najpierw przedmiot który znajdziesz w wiosce. cośtam cośtam ash.

Sent from my D5803 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak usuwać "iluzoryczne ściany" ? Kilka razy były takie oznaczenia na ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w jakim sensie nie wiesz gdzie iść? Przecież to lokalizacja na 10 minut z paroma dobrymi lootami

Jaszczurka z migoczacym titanitem, zbroja, katana, pierścień dający więcej dusz za zabicie mobkow i gniazdo Sparky'ego do wymiany przedmiotów. I to chyba wszystko co pamietam

Mam ostatnie ognisko : Biskupi głębin, latam wszędzie ale zero nowej drogi. Totalny klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak usuwać "iluzoryczne ściany" ? Kilka razy były takie oznaczenia na ziemi.

Turlajac sie przez nie lub atakowac mieczem, 80% znakow przed scianami to troling.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ten 

smok nie siedzi tam bez powodu, da się go po prostu zmęczyć z łuku jak w DS1? Czy potrzebna jest jakas bardziej wyrafinowana technika? :)

Bow i jazda  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnie ognisko : Biskupi głębin, latam wszędzie ale zero nowej drogi. Totalny klops.

 

Mam to samo ale dzielnie szukam przejścia dalej. No i wykonuję quest Oniona...Fuck You Patches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej klasie z włócznią i tarcza (Herold)

Według mnie nie warto. Przeciwnicy są cholernie szybcy i często atakują grupami. Dlatego najlepiej mieć coś co wali dobrze obszarowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent

 

104p0jp.jpg

 

Hmm :)

Ja z kolei mam tak, że przy tej grze przestałem myśleć o seksie posiadając taką żonę...

 

photo-8383.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem właśnie Cathedral of the Deep. MEGA lokacja, zajęła mi dobre pół dnia. Sama katedra razem z przyległymi obszarami to kwintesencja Dark Souls. Masa skrótów, dróg które można obrać, sporo fajnych patentów:

 

Jak możliwość uwięzienia olbrzymów, żeby trochę ułatwić sobie eksplorację

 

Najważniejsze, że wróciła znana z DkS1 radość z odkrywania ognisk i skrótów z których się korzysta. W DS2 nie było ku temu ani możliwości, ani potrzeby. Szkoda tylko, że boss na końcu banalny. Biorę L4   :sad:

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto. Przeciwnicy są cholernie szybcy i często atakują grupami. Dlatego najlepiej mieć coś co wali dobrze obszarowo.

No to obszarowo niema nic lepszego od tego na razie. Mając w dwóch łapach i naciskając R2 robi się podwójny kręciołek. Żadna broń niema tak długiego momentu gdzie jesteś niezniszczalny no i takiego obszaru na jakim to idzie. Bloodborna tez w zasadzie przeszedłem mając tylko tą broń. Teraz jeszcze na zwykłych mobków w zasadzie niema nic bezpieczniejszego bo wykonujesz pchnięcia mając jeszcze tarczę. Zasięg to już niema co mówić jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Leci na ciebie taki mobek i zanim się zbliży i zacznie wykonywać swoją animację to te pchnięcia już go dotykają. Dla mnie najbezpieczniejsza na razie broń choć wolna Ale jeśli ktoś myśli o bezpieczeństwie to na chwile obecną nic lepszego nie znalazłem. A znów na szybkich bossów to u mnie się ten mieczyk zwykły się sprawdza co przy r2 bohater chwile leci i robi zamach. Znowu krótkie cięcia to na razie najszybsze ruchy postaci. Mega minus że jest to krótki miecz i nie za duży DMG no ale można go podkoksować. To mnie dobija. Dlatego na chwilę obecną idę z tą halabardą i tarczą a na bossów ten mieczyk i jest ok. Może się znajdzie coś lepszego i sytuacja się zmieni że stanie się to bezużytecznie ale jestem w 3 lokacji i na razie nic. Wszystkie miecze zamachy półgodzinne. Tego japońskiego nie mam jak sprawdzić bo tam 16 zwinności potrzeba a mam 15 może on jest dobry? gra ktoś tą kataną japońską?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×